Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Výsledkový servis 5. a 6. března 2022

Starší žákyně na finálovém turnaji krajského přeboru obsadily 3. místo a získaly bronzové medaile. Jde o další velký úspěch žďárského volejbalu, vždyť holky za sebou nechali dalších 11 družstev. Velká gratulace celému týmu i realizačnímu týmu v čele s trenérkou Martinou Topinkovou.

Juniorky poslední domácí utkání 1. ligy proti Znojmu zakončily vítězstvím: nejprve sice silnému soupeři podlehly 1:3, ale pak skvělým, bojovným výkonem celého týmu zvítězily 3:2.

Junioři se doma utkali s týmem Tesly ...

Co nás čeká o 1. březnovém víkendu roku 2022?

V sobotu 5.3. ve sportovní hale na Bouchalkách hrají svůj poslední letošní domácí zápas juniorky. Jejich soupeřkami v předposledním kole 1. ligy bude tým Znojma. Ve stejném čase a také na hale sehrají své utkání 1. ligy junioři, kteří poměří síly s brněnskou Teslou. Zápasy obou našich týmů začínají v 10 hodin a hraje se paralelně na dvou bočních kurtech (druhá utkání se sehrají pravděpodobně ve 12 h).

Již v pátek 4.3. dohrávají svá utkání také žáci, kteří se od 17 h utkají v tělocvičně ZŠ ...

Výsledkový servis - 26. a 27.2.2022

Se ziskem 3 bodů se ze Štoků vrátily kadetky, které nejprve podlehly soupeřkám 1:3, aby jim pak prohru oplatily i s úroky jasně 3:0.

Velmi vyrovnané zápasy sehrály starší žákyně, které se účastnily v Bedřichově turnaje tří nejlepších družstev kraje Vysočina. Nejprve podlehly po velikém boji domácímu týmu 2:1, když tiebreak skončil výsledkem 21:19. Ve druhém utkání pak podlehly Havlíčkovu Brodu 2:0.

Žáci dovezli 2 body z Hrotovic, kde podlehli v tiebreaku domácímu týmu i Havlíčkovu Brodu. ...

Co nás čeká o posledním únorovém víkendu?

Poslední únorový víkend přináší utkání 5 našich týmů a všechny hrají na palubovkách soupeřů.

V sobotu jedou muži do Velkého Meziříčí, kadetky do Štoků a mladší žákyně do Nového Veselí (jejich soupeřem bude kromě domácích i Havlíčkův Brod).

V neděli pak žáci zamíří do Hrotovic, kde poměří síly s domácím týmem, Velkým Meziříčím a Havlíčkovým Brodem.

Starší žákyně se probojovaly mezi nejlepší 3 týmy kraje Vysočina (Žďár, Havlíčkův Brod a Bedřichov) a již tedy mají jistou medaili. Finálová ...

Víkendový servis - 19. a 20. února 2022

Muži sehráli 2 vyrovnané zápasy v Jihlavě, které jim přinesli 1 bod za výsledky 1:3 a 2:3.

Stejný počet bodů dovezly také kadetky z Přerova, kde hrály elitní skupinu Českého poháru spolu s dalšími 7 nejlepšími celky.

Velmi podrobný komentář k vystoupení kadetek na Českém poháru je v sekci Články.

Co nás čeká o víkendu 19. a 20. února 2022?

V sobotu jedou muži v rámci krajského přeboru k utkáním do Jihlavy.

Celý víkend bude probíhat v Přerově elitní skupina Českého poháru kadetek, do něhož se probojoval i náš tým, který se zde postupně utká s dalšími 7 extraligovými či prvoligovými družstvy (Olymp Praha, Přerov, Kladno, Prostějov, Slavia Praha, Kolín a Česká Třebová).

Co nás čeká o víkendu 12. a 13. února 2022?

Začínají jarní prázdniny, a tak jsou utlumeny i volejbalové zápasy. Jedinou výjimkou jsou juniorky, které v sobotu 12.2. jedou k zápasu 1. ligy na palubovku Znojma.

Gratulace k životnímu jubileu - Jaroslav Veselý (*85)

Dnes slaví významné životní jubileum pan Jaroslav Veselý, dlouholetý člen našeho oddílu, trenér mládeže i dospělých a hlavně sportovec tělem i duší.

My mu k jeho dnešním 85. narozeninám za všechny členy Žďárské volejbalové mašiny upřímně přejeme do dalších let hlavně pevné zdraví a hodně životní pohody. A aby mu to ještě pořád dál pěkně „sportovalo“, protože pro něj do slova a do písmene platí rčení, že věk je jen číslo, a tak jej stále ještě můžeme spatřit na kurtu, jak hraje volejbal či ...

Víkendový servis 5. a 6. února 2022

V sobotu juniorky doma podlehly v zápase 1. ligy zkušenějšímu týmu Bedřichova i přes dobrý výkon 1:3 a 0:3. Družstvo mužů přivezlo z Polné 1 set po prohrách 0:3 a 1:3. Obdobně také prvoligoví junioři se vrátili z palubovky Šlapanic se ziskem 1 setu.
V neděli žáci v Havlíčkově Brodě získali 4body. Dokázali porazit domácí tým 2:0 a pak podlehli v tiebreaku Hrotovicím i Velkému Meziříčí.

Komentáře k jednotlivým utkáním najdete postupně v sekci Články.

Co přinese 1. únorový víkend?

Do bojů o volejbalové body zasáhnou o nadcházejícím víkendu 4 naše týmy (1 doma a 3 na palubovkách soupeřů).

V sobotu 5. února proběhne v hale na Bouchalkách od 10 h utkání 1. ligy juniorek, v němž náš tým hostí družstvo Sokola Bedřichov.
V sobotu hrají i junioři, kteří vyrazí k prvoligovému utkání do Šlapanic a také muži, jejichž cílem bude Polná.

V neděli zamíří družstvo starších žáků do Havlíčkova Brodu, jejich soupeřem budou kromě domácího týmu ještě Velké Meziříčí a Hrotovice.

Gratulace k životnímu jubileum - Jaromír Daníček (*80)

Dnes slaví významné životní jubileum (*80) pan Jaromír Daníček, dlouholetý člen našeho volejbalového oddílu a volejbalový rozhodčí.

Připojujeme se ke gratulantům a přejeme všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví a hodně sil a životního optimismu do dalších let.

Víkendový servis 29. a 30. ledna 2022

Poslední lednový víkend hrála svá utkání 4 naše družstva a s jedinou výjimkou všechna bodovala.

Muži v sobotu ve sportovní hale na Bouchalkách poměřili aktuální formu s Třebíčí a obě družstva se rozešla smírně po výsledcích 3:0 a 0:3.

Mladší žákyně si z palubovky Bedřichova dovezly 3 body, když zvítězily nad novoveselským týmem 2:0 a s domácími prohrály až v tiebreaku.

Kadetky zdecimované zraněními a karanténami (a tedy ve velmi improvizované sestavě a v minimálním počtu hráček) hostily na ...

Co nás čeká o posledním lednovém víkendu?

Víkend přinese domácí utkání 3 našich družstev.

V sobotu od 10 h hrají ve sportovní hale na Bouchalkách muži s Třebíčí. Kadetky v sobotu také od 10 h na Palachovce hostí tým Chotěboře.

V neděli od 9 h hrají ve sportovní hale na Bouchalkách žáci, jejichž soupeři budou Havlíčkův Brod,
Velké Meziříčí a Hrotovice.

Mladší žákyně jedou na palubovku Bedřichova. Junioři mají domácí utkání s Drásovem odloženo kvůli
karanténě soupeře.

Starší žákyně měly podle rozpisu soutěže již také hrát turnaj ...

Víkednový servis 22. a 23. ledna 2022

O tomto víkendu bojovaly o body 3 naše týmy a všechny v domácím prostředí.

Plný počet 6 bodů zaslouženě vybojovaly kadetky, když své soupeřky z Červené Řečice jednoznačně přehrály a dovolily soupeřkám odvézt si domů pouze jediný set.

Dvě smolná utkání odehráli muži, kteří si souboj s Okrouhlicí užili v maximální možném počtu 10 odehraných setů. Bohužel ale v obou utkáních tiebreak prohráli, a tak získali pouze 2 body za 2 prohry 2:3.

Junioři hostil v domácím utkání 1. ligy vedoucí ...

Co nás čeká o víkendu 22. a 23. ledna 2022?

V sobotu hrají svá utkání muži a junioři. Oba týmy se se svými soupeři (Okrouhlicí a Lanškrounem) utkají od 10 h na domácí palubovce ve sportovní hale na Bouchalkách (hraje se souběžně na 2 kurtech).

V neděli sehrají kadetky na Palachovce odložené utkání s týmem Červené Řečice, a to také od 10 hodin.

Celý víkend měl také probíhat Český pohár kadetek, kde se naše družstvo probojovalo mezi 8 nejlepších týmů v České republice, ale bohužel vzhledem k velkému počtu týmů v covidové karanténě byl ...

Víkendový servis 15. a 16. ledna 2022

Skvělého výsledku dosáhly naše starší žákyně, které se probojovaly mezi nejlepší 4 týmy soutěže a utkají se s nimi ve 4 turnajích systémem každý s každým o medaile.
Dalším našim týmům se tentokrát již tolik nedařilo. Kadetky z palubovky Světlé nad Sázavou dovezly 2 získané sety. Mladší žákyně, stejně jako juniorky v domácím prostředí body nezískaly.
Komentáře k utkáním najdete v sekci Články.

Co nás čeká o víkendu 15. a 16. ledna 2022?

Co čeká týmy Žďárské volejbalové mašiny o nadcházejícím víkendu?

V sobotu hrají od 9 h na Palachovce mladší žákyně, jejich soupeřkami budou děvčata z Pelhřimova a Štoků.
V neděli v hale na Bouchalkách se utkají od 10 h juniorky v posledním kole základní skupiny 1. ligy s Novým Veselím.

Kadetky jedou do Světlé n. S. a starší žákyně do Polné, kde jim jakýkoli bodový zisk zajistí jistotu přímého postupu do Final4, tedy do boje o medaile.

Držíme palce a těšíme se na podporu našich fans v ...

Víkendový servis 8. a 9. ledna 2022

Pro Žďárskou volejbalovou mašinu začal nový rok 2022 opravdu skvěle!!!

Vše začaly v sobotním domácím zápase kadetky, které v hale na Bouchalkách zcela jednoznačně přehrály družstvo Humpolce a po 2 výsledcích 3:0 získaly po výborném výkonu zaslouženě plný počet bodů.

Na výborný výkon kadetek navázaly také naše týmy starších žákyň a mužů. Starší žákyně ve finálové části soutěže porazily družstvo Nového Veselí dvakrát bez ztráty jediného setu, připsaly si další cenné body a mají rázně nakročeno k ...

Co nás čeká o 1. soutěžním víkendu roku 2022?

Prvním naším týmem, který bude hrát v roce 2022 v domácím prostředí, jsou kadetky, které se v sobotu 8. ledna od 9 h utkají ve sportovní hale na Bouchalkách s Humpolcem.

V neděli 9. ledna pak na ně naváží starší žákyně, které ve finálové části krajského přeboru poměří síly s Novým Veselím, a to od 9 h na Palachovce.

Muži jedou k utkáním na palubovku Pelhřimova, junioři zahájí druhou část 1. ligy ve Znojmě.

Ani o Vánocích nezahálíme!

Naše družstva starších žákyň a juniorů se v pondělí 27. prosince zúčastnila silně obsazeného turnaje v Hradci Králové a vedla si velmi dobře.

Starší žákyně v konkurenci 12 týmů vybojovaly po výborném výkonu skvělé 3. místo. Junioři měli také na dosah bronzový stupínek, ale nakonec po boji podlehli domácímu týmu a patří jim tedy pěkné 4. místo.

Konec roku 2021 se tak Žďárské volejbalové mašině opravdu vydařil a oba naše týmy zaslouží velkou pochvalu za perfektní reprezentaci žďárského ...

First 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 44 45 46 Last

 
tabulky
P Z B
1. VK Hronov 13 33
2. VK Malá Skála 13 31
3. Mnich. Hradiště 13 22
4. Havlíčkův Brod 12 21
5. Dvůr Králové 12 21
6. TJ Svitavy 13 21
7. Pardubice 13 14
8. Letovice 13 13
9. VK Choceň 12 12
10. Repre U18 6 10
11. TJ Žďár n. Sáz. 12 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid