Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Víkendový servis 9. a 10. října 2021

Víkend přinesl utkání 3 našich družstev, juniorky mají své prvoligové utkání odloženo kvůli kovidové karanténě soupeřek.

Starší žákyně v domácím prostředí získaly 4 body, když nejprve přehrály tým Štoků a pak po velkém boji podlehly 14:16 v tiebreaku Bedřichovu.

Kadetky využily uvolněnou sportovní halu a místo odloženého zápasu juniorek zde odehrály své zápasy se Světlou, které podlehly 2:3 a 0:3.

Mladší žákyně posbíraly další zápasové zkušenosti ve Zhoři s Novým Veselím a Bedřichovem, a i ...

POZOR ZMĚNA OHLEDNĚ SOBOTNÍCH UTKÁNÍ!!!

Juniorky bohužel svá sobotní utkání zítra nehrají kvůli covidové karanténě soupeřek :-( (náhradní termín bude teprve určen) a místo nich hrají na hale od 10 h kadetky se Světlou.

Co nás čeká o víkendu 9. a 10. října 2021?

Nadcházející víkend nás čekají nejen volby, ale také zápasy 3 týmů Žďárské volejbalové mašiny na domácích palubovkách. Takže nejprve v sobotu ráno běžte k volbám a ukažte, že nejsme stádo ovcí, které se nechají uplatit populisty, a pak nám přijďte zafandit na volejbal, uvidíte, že to bude fakt pěkná sobota ;-)

V sobotu 9.10. hrají svůj první domácí prvoligový zápas juniorky, které se na centrkurtu sportovní haly na Bouchalkách utkají s družstvem TJ Sokol Jehnice. Utkání začínají již v 9:00 h, ...

Sluší nám to nejen v dresech, podívejte se ;-)

To, že volejbalistky jsou krásný holky, je všeobecně známý fakt. Mnozí fanoušci je znají jen ve sportovním outfitu, tak nyní něco z úplně jiného soudku. Foto ze zápasu versus foto z tanečních. Najdete aspoň 10 rozdílů?

Protože fotka našich juniorek ve společenských róbách vzbudila veliký pozitivní ohlas, jako bonus pro naše fanoušky přidáváme, jak to sluší hráčům a hráčkám obou juniorských týmů Žďárské volejbalové mašiny ještě na společné fotografii. Posuďte sami, no není to nádhera ;-)

Víkendový servis 2. a 3. října 2021

Úvodní zápasy ve svých soutěžích již absolvovalo všech našich 7 družstev. Nejvíce se dařilo starším žákyním, které přivezly z Humpolce 6 bodů za 2 výhry a jednu prohru. Muži se doma rozešli smírně s Pelhřimovem po výsledcích 0:3 a 3:2. Bodovali doma také žáci, kteří získali 1 výhru a 2x soupeřům těsně podlehli v tiebreaku.

Kadetky ve velmi okleštěné sestavě se z Humpolce vrátily se ziskem 1 setu. Naprázdno tentokrát vyšly oba naše prvoligové juniorské týmy na palubovkách soupeřů v Lanškrouně a ...

Co nás čeká o prvním říjnovém víkendu

O nadcházejících vikendu hraje své zápasy všech našich 7 družstev. V sobotu 2.10. v úvodním kole KP hostí muži ve sportovní hale na Bouchalkách od 10 h družstvo Pelhřimova. Na Palachovce v sobotu se hrají zápasy mladších žákyň, od 9 hodin se utkají se Štoky a Pelhřimovem. Domácí turnaj čeká také v neděli 3.10. žáky, kteří od 9 h na Palachovce hrají s družstvy Havl. Brodu, Velmezu a Hrotovic.

Ostatní naše týmy jedou na palubovky soupeřů: k utkáním 1. ligy junioři do Lanškrouna a juniorky do ...

Víkendový servis - 25.9.2021

Jediným naším týmem, který uplynulém víkendu odehrál svá utkání, byli junioři, kteří se v 1. kole 1. ligy utkali v domácím prostředí sportovní haly na Bouchalkách se Znojmem. V letošní prvoligové premiéře sice soupeři podlehli1:3 a 0:3, ale předvedli sympatický výkon a většina setů se rozhodovala až v koncovkách.

Komentář k utkání najdete v sekci Články.

V sobotu 25.9. startuje ve Žďáře 1. volejbalová liga juniorů

V letošní sezoně hrají oba juniorské týmy Žďárské volejbalové mašiny prvoligové soutěže. Na juniorky čeká úvodní kolo 1. ligy až příští sobotu, ale tým juniorů zahajuje již zítra, a to v domácím prostředí. V sobotu 25.9. od 10 h se utká ve sportovní hale na Bouchalkách s celkem VK PFN Znojmo.

Družstvo juniorů pokračuje beze změn ve stejné sestavě. Prošlo před sezonou intenzivní fyzickou i herní přípravou, absolvovalo jak svoje soustředění, tak většina juniorů absolvovala i soustředění s ...

Kadetky zahájily sezonu 2021/2022

Družstvo kadetek jako první naše družstvo již vstoupilo do bojů o volejbalové body. Komentář k úvodním 3 zápasům krajského přeboru, který napsala trenérka Lucie Zichová, najdete v sekci Články.

NABÍRÁME KLUKY A HOLKY DO VOLEJBALOVÉ PŘÍPRAVKY!!!

Zveme všechny kluky a holky na nábor do volejbalové přípravky Žďárské volejbalové mašiny!!! Přijď za námi a staň se volejbalistkou či volejbalistou Žďárské volejbalové mašiny, těšíme se na tebe ;-)

Nábor probíhá celé zaří, a to každé pondělí od 15:30 do 17:00 h ve sportovní hale na Bouchalkách a každý pátek od 15:30 do 17:00 h v tělocvičnách ZŠ Palachova při trénincích volejbalové přípravky.

Kluci: ročník narození 2008-2011.
Holky: ročník narození 2009-2012.

Volejbal to je hlavně týmová ...

Turnaj O pohár ministra dopravy 2021

JAK PROBĚHLA VČEREJŠÍ SOBOTA NA VOLEJBALOVÝCH KURTECH TJ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU NA RYBNÍČKU (28. ročník turnaje O pohár ministra dopravy)? Naprosto skvěle!!!

- Nádherné počasí (slunce, bezvětří, příjemné teplíčko)
- Pět kurtů nabitých spokojenými volejbalisty a volejbalistkami
- Vynikající volejbal v podání 16 týmů z celé České republiky
- Účast několika extraligových hráčů a hráček
- Perfektní organizační zajištění od našeho oddílu
- Skvělé občerstvení (grilované klobásky, vychlazené nápoje)

A ...

KDO JSME, JAK FUNGUJEME A CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ??

Jsme Žďárská volejbalová mašina!!!

Volejbalový oddíl s dlouhodobou tradicí (fungujeme již skoro 70 let), aktivní přítomností (máme více jak 150 členů) a slibnou budoucností (je nás stále víc a víc a volejbal nás stále moc a moc baví), který se zaměřuje zejména na práci s mládeží od 8 do 21 let, a to v chlapecké i v dívčí kategorii.

Naším cílem není dosahovat výsledků za každou cenu a hrát nejvyšší soutěže, ale hlavně rozvíjet u mládeže radost ze sportu, podporovat týmový duch a vytvářet ...

I JUNIORKY VEZOU POHÁR Z TURNAJE VE ZNOJMĚ!!!

V sobotu 28.8. starší žákyně nasadily 3. místem laťku velmi vysoko, ale juniorky ji hned v neděli 29.8. dokázaly ještě zvýšit. Na memoriálu Miroslava Vocilky ve Znojmě, kterého se účastnilo celkem 10 ligových družstev, vybojovaly stříbrný pohár za 2. místo.

Základ úspěchu holky položily už v základní skupině, kde 3x jasně zvítězily 2:0 nad domácím Znojmem, Brnem i Vyškovem a pouze po obrovském boji podlehly v supertiebreaku Bedřichovu. Tyto výsledky je katapultovaly přímo do finále turnaje, ...

Starší žákyně vezou pohár z turnaje ve Znojmě!!!

Starší žákyně Žďárské volejbalové mašiny si v sobotu 28.8. jely ověřit svou aktuální formu na prestižní memoriál Miroslava Vocilky ve Znojmě. A dařilo se jim skvěle!

V základní skupině dokázaly porazit nejen domácí Znojmo, ale i soupeřky z Břeclavi a těsně podlehly pouze našim regionálním konkurentám z Havlíčkova Brodu. Tyto skvělé výsledky jim zajistily přímý postup do boje o medaile.

Do finále sice po velikém boji nepostoupily, ale v souboji o bronz prokázaly bojovnost a vůli po vítězství a ...

Významné životní jubileum naší dlouholeté členky Anny Švomové

V těchto dnech slaví významné životní jubileum dlouholetá členka našeho oddílu Anna Švomová, kterou všichni volejbalisté znají jako Aničku. Do Žďár nad Sázavou přišla jako bývalá juniorská reprezentantka v roce 1963 z Kroměříže, působila nejen jako hráčka, ale také trenérka. Velmi výrazně se jako hráčka podílela na výkonostním vzestupu žďárského ženského volejbalu, který největších úspěchů dosáhl v letech 1970-1977, kdy se ve Žďáře kontinuálně hrála 2. liga žen.

Aničce jménem celého oddílu ...

Ohlédnutí za 8 soustředěními mládeže Žďárské volejbalové mašiny (2014-2021)

Před 2 týdny skončilo soustředění 6 družstev mládeže Žďárské volejbalové mašiny. Pojďme si tedy připomenout také ta předchozí (počínaje rokem 2014 až do toho letošního), a to ve formě skupinových fotek všech jejich účastníků.

Tak přejeme hezké vzpomínání a také posíláme srdečný pozdrav od Žďárské volejbalové mašiny všem, kteří se v minulosti nějakého soustředění zúčastnili, ale nyní už pomyslné volejbalové nákolenky pověsili na hřebíček ;-)

P.S. Každá fotka je v pravém dolním rohu označena ...

Soustředění mládeže 2021 je úspěšně za námi

Skončilo soustředění mládežnických družstev Žďárské volejbalové mašiny, které probíhalo od neděle 1.8. do pátku 6.8. a které opravdu skvěle se vydařilo!

Vzhledem k naprosto nedostatečným tréninkovým podmínkám, které nám tentokrát nabídl Sokol Nové Veselí, kde jsme soustředění tradičně realizovali, udělali jsme soustředění ve Žďáře, přičemž ubytování bylo zajištěno v Polničce, kam jsme po skončení denních aktivit dojížděli po cyklostezce na kolech.

Šest našich družstev trénovalo od denně ve ...

Soustředění mládeže 2021 ve fotografiích

Chcete vidět nebo si připomenout, jak probíhalo naše soustředění mládeže? Co vše se tam dělo a jaká byla atmosféra?

Tak není nic jednoduššího, než se podívat na tomto webu do sekce Fotogalerie, kde najdete více jak 100 fotek, které byly na soustředění pořízeny. Zároveň tímto chceme poděkovat naší oddílové fotografce Petře, která v tomto odvedla skvělou práci ;-)

Zde nabízíme pár fotek jako ochutnávku, ve Fotogalerii jich najdete nejméně 20x tolik!

Junioři makají před ligou na fyzičce

Komentář k přípravě družstva juniorů napsal nahravač Tadeáš Hansl.

Od tohoto pondělí začali junioři poctivě trénovat a připravovat svou fyzičku na letošní soustředění a také na nadcházející ligovou sezonu. Dopolední tréninky probíhají v posilovně, venkovní tréninky pak na atletickém hřišti na ZŠ Palachova. Motivaci k treninkům dodává trenér Honza, který poctivě cvičí s námi, i když ho to občas bolí vic než nás. Kondičním trenérem je pan Kalina.
Věříme, že příprava splní svůj účel, a doufáme, ...

Soustředění mládeže 2021

Přesně za týden vypukne soustředění mládežnických družstev Žďárské volejbalové mašiny!

Bude probíhat od neděle 1.8. do čtvrtka 5.8. a zúčastní se jej s výjimkou volejbalové přípravky všechna naše družstva mládeže, tedy mladší žákyně, starší žákyně, žáci, kadetky, juniorky a junioři, která budou trénovat pod vedením více jak 15 trenérů.

Ubytování je tentokrát zajištěno v Polničce, sportovní a tréninková část se uskuteční v naší sportovní hale TJ Žďár nad Sázavou na Bouchalkách, kde si jako ...

First 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 42 43 44 Last

 
tabulky
P Z B
1. Sokol Hrotovice 24 55
2. TJ Žďár nad Sáz. 24 49
3. Pelhřimov 22 40
4. Havlíčkův Brod 24 16
5. SK Jihlava 22 14

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid