Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Jubilejní 30. ročník turnaje O pohár ministra dopravy vyhrál domácí tým Žďárské volejbalové mašiny

V sobotu 9. září se na volejbalových kurtech „Na Rybníčku“ uskutečnil již 30. ročník tradičního turnaje O pohár ministra dopravy ČR, který organizuje náš volejbalový oddíl ve spolupráci se žďárskou firmou ZDAR.

Celkem se turnaje zúčastnilo 22 smíšených týmů z České republiky, Slovenska i Německa (na kurtu jsou v každém týmu vždy 4 muži a 2 ženy), které byly rozděleny do 2 výkonnostních kategorií. Turnaje se samozřejmě účastnil také tým domácí Žďárské volejbalové mašiny, který jako loňský (a ...

Pořádáme již 31. ročník turnaje O pohár ministra dopravy - sobota 9.9.2023

V sobotu 9. září se na volejbalových kurtech „Na Rybníčku“ uskuteční již 30. ročník turnaje O pohár ministra dopravy, který organizuje náš volejbalový oddíl ve spolupráci s firmou ZDAR.

Celkem se turnaje zúčastní 22 smíšených týmů (na kurtu jsou v každém týmu vždy 4 muži a 2 ženy), které jsou rozděleny do 2 výkonnostních kategorií. Turnaje se samozřejmě účastní také tým domácí Žďárské volejbalové mašiny, který jako loňský (a celkově mnohonásobný) vítěz tohoto turnaje bude chtít i letos navázat ...

KOMPLETNÍ HARMONOGRAM UTKÁNÍ DRUŽSTEV VOLEJBALOVÉHO ODDÍLU (ZÁŘÍ - PROSINEC 2023)

Podrobný a aktuální přehled utkání všech našich družstev najdete na tomto webu vždy v aktualizované podobě vpravo dole pod tabulkami s výsledky našich týmů (Rozpis utkání ke stažení).

Nábor do volejbalové přípravky začíná už od 11. září

Zveme všechny kluky a holky na nábor do volejbalové přípravky Žďárské volejbalové mašiny!!! Přijď za námi a staň se volejbalistkou či volejbalistou Žďárské volejbalové mašiny, těšíme se na tebe ;-)

Kluci: ročník narození 2011-2014.
Holky: ročník narození 2012-2015.
Jiné ročníky případně po domluvě s trenérem.

Nábor probíhá od 11. září, a to každé pondělí od 15:30 do 17:00 h ve sportovní hale TJ na Bouchalkách a každý pátek od 15:30 do 17:00 h v tělocvičnách ZŠ Palachova při tréninku ...

Soustředění mládeže - srpen 2023

Jako každý rok i letos proběhlo soustředění družstev mládeže volejbalového oddílu. Od pátku 18. 8. do středy 23. 8. se více jak 60 účastníků naplno věnovalo získávání nových volejbalových dovedností. Družstva mladších žákyň, starších žákyň, kadetek a juniorek a juniorů se pod vedením svých trenérských týmů každý den využívalo 3 kurty ve sportovní hale TJ. Kromě volejbalu probíhaly i další sportovní i společenské aktivity, tréninkové zápasy mezi jednotlivými týmy, zpestřením bylo také ...

Gratulujeme k životnímu jubileu panu Ladislavu Loubovi

Dnes slaví 70. narozeniny dlouholetý člen našeho volejbalového oddílu Ladislav Loub, který působil nejen jako aktivní hráč, ale také jako trenér družstev dospělých i mládeže a člen výboru oddílu. Na přiložené fotografii je zachycen jako aktivní hráč družstva mužů (v horní řadě 3. zprava).

Takže se touto cestou připojujeme k dlouhé řadě gratulantů a přejeme Laďovi pevné zdraví, hodně štěstí, životní pohody a optimismu do dalších let.

Tradiční letní "čtvrteční volejbálky" začínají

Ve čtvrtek 15.6. v 18:00 hodin začíná na volejbalových kurtech na Rybníčku "hraní volejbálku" pro všechny příchozí členy oddílu bez ohledu na věk a kategorie.

Jako vždy v létě se tedy budeme každý čtvrtek v 18 h scházet na antuce a hrát jen tak pro radost z pohybu, a to až do konce července.

Finále Českého poháru juniorek ve Žďáře nad Sázavou

Náš volejbalový oddílu měl tu čest pořádat o víkendu 22. a 23. dubna finálový turnaj letošního Českého poháru juniorek. V sportovní hale TJ na Bouchalkách se po celý víkend ve vzájemných soubojích utkalo 8 nejlepších družstev z celé ČR. Zaplněné tribuny tak měly možnost vidět vynikající dívčí volejbal kategorie U20 a skvělé týmové i individuální výkony.

Celkovým vítězem Českého poháru se nakonec zcela zaslouženě stal extraligový tým Olympu Praha, stříbrný pohár vybojoval VK Prostějov (také ...

POZVÁNKA NA FINÁLOVÝ TURNAJ ČESKÉHO VOLEJBALOVÉHO POHÁRU JUNIOREK (hala TJ Žďár nad Sázavou - víkend 22. a 23. dubna 2023)

O víkendu 22.-23. dubna proběhne ve žďárské sportovní hale na Bouchalkách poslední a zároveň vrcholná akce letošní volejbalové sezony, finále celorepublikového Českého poháru juniorek (kategorie U20). Systémem každý s každým na 2 vítězné sety se utká 8 nejlepších týmů, které si v předchozí kvalifikaci a dalších 3 turnajích vybojovaly účast na tomto finálovém turnaji.

Přehled účastníků finále Českého poháru juniorek 2022/2023:
- PVK Olymp Praha
- VK Prostějov
- Volejbal Ústí nad Labem
- Sokol ...

Blíží se poslední 2 volejbalové akce letošní sezony - kvalifikace mužů a ČP juniorek

Družstvo mužů už zná místo konání kvalifikace o postup do 2. ligy a také své soupeře.

Příští víkend (22.-23.4.) je v Letovicích v 5členné skupině kromě domácího týmu čekají ještě Ostrava, Kojetín a Holešov.

Ve stejném termínu se bude ve žďárské sportovní hale TJ konat finálový turnaj nejlepších 8 družstev Českého poháru juniorek za účasti těchto týmů: Olymp Praha, Prostějov, Ústí nad Labem, Vyškov, Havlíčkův Brod, Brandýs nad Labem, Náchod a samozřejmě také našeho týmu.

Takže ten další ...

Víkendový servis - první dubnový víkend

Žďárskou volejbalovou mašinu tentokrat v soutěžích reprezentovaly pouze juniorky, které hrály v domácím prostředí poslední zápas finálové skupiny 2. ligy proti Nymburku. Zápas proti celkovému vítězi soutěže však bez většího nasazení pouze odehrály a diváci v hledišti tak museli sledovat jejich nejhorší výkon v celé sezóně. Soupeřky tak bez větší námahy odjely se ziskem 6 bodů po výsledku 1:3 a 0:3.

Co nás čeká o prvním dubnovém víkendu?

Juniorky v neděli čeká poslední utkání finálové skupiny 2. ligy proti již jistému vítězi soutěže Nymburku.

Utkání začíná až od 12:00 h ve sportovní hale na Bouchalkách.

Těšíme se na vaši diváckou podporu.

Konec dubna bude hodně volejbalový

Pro někoho už sezóna skončila, ale Žďárskou volejbalovou mašinu čekají ještě 2 závěrečné vrcholy letošní sezóny.

O víkendu 22. a 23. dubna proběhne v hale TJ na Bouchalkách finálový turnaj nejlepších 8 družstev letošního Českého poháru juniorek (U20), a to za účasti našeho týmu, který do něj vstupuje z celkové 6. pozice.

Družstvo mužů, které obsadilo v přeboru kraje Vysočina celkovou 2. příčku, čeká ve stejném termínu kvalifikace o postup do 2. ligy. Místo konání kvalifikace ještě není určeno.

Juniorky vybojovaly 5. místo v Českém poháru

Juniorky vezou 5. místo z TOP skupiny Českého poháru, která se konala tento víkend v Prostějově.

Dokázaly nejen získat celkem 11 bodů, když ve 4 utkáních zvítězily, ale také sebraly po výborném výkonu bod extraligovému Prostějovu, když prohrály až v tiebreaku nejtěsnějším rozdílem 15:13.

Výsledky:
TJ Žďár nad Sázavou - Sokol Havlíčkův Brod 2:0 (21,10)
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jičín 1:2 (19,-24,-13)
TJ Žďár nad Sázavou - VK Jirkov 2:1 (-20,18,13)
TJ Žďár nad Sázavou - VolejbalÚstí nad Labem ...

Co nás čeká o víkendu 18. a 19. března

V soutěžích pokračují už jen 2 naše týmy, a to juniorky a starší žákyně.

Předposlední domácí utkání finálové skupiny sehrají v neděli 19.3. juniorky, které se v přímém souboji o 2. příčku tabulky utkají s pražským Meteorem. Minulý víkend zvítězil 2krát pražský tým, v domácím prostředí jim to budeme chtít oplatit. Utkání začínají ve sportovní hale TJ v 10 h.

V sobotu ráno vyrážejí starší žákyně směr Bílovec, kde se po celý víkend koná poslední kolo Českého poháru kategorie U16. V sedmičlenné ...

Víkendový servis 11. a 12. března 2023

Muži Žďárské volejbalové mašiny v sobotu nic neponechali náhodě a po 2 jasných výhrách v Jihlavě si zajistili stříbrné medaile za zisk 2. příčky přeboru kraje Vysočina.

V posledním turnaji finálové skupiny junioři obsadili 3. místo a to jim vyneslo i celkový bronz ve společné soutěži kraje Hradeckého, Pardubického a kraje Vysočina.

Dalším našim družstvům se již tolik nedařilo: starší žákyně přivezly z Třebíče pouze 1 bod, juniorky se z Prahy vrátily bez bodů.

Co nás čeká o 2. březnovém víkendu?

Soutěže finišují, o víkendu čekají utkání na 5 našich týmů a všechny jedou na palubovky soupeřů. Pro 3 z nich půjde již o poslední soutěžní utkání v této sezoně.

V sobotu vyrážejí muži směr Jihlava a jejich cílem je určitě bodovat, aby udrželi svou dosavadní pozici - stříbrnou příčku tabulky.
Juniory čeká závěrečný turnaj finálové 5členné skupiny krajského přeboru Hradeckého kraje, Pardubického kraje a kraje Vysočina. Jejich soupeři v boji o medaile budou v hořické hale Česká Třebová, Rychnov ...

Víkendový servis 4. a 5. března 2023

Družstvo mužů Žďárské volejbalové mašiny v domácím prostředí nic neponechalo náhodě a získalo plný počet 6 bodů za 2 výhry 3:1 nad Havlíčkovým Brodem. V tabulce krajského přeboru jim patří 2. příčka.

Také mladším žákyním se dařilo, když vezou 2 body z Havlíčkova Brodu za vybojovanou výhru 2:1 v tiebreaku nad Pelhřimovem.

Po sobotních výhrách mužů a mladších žákyň v neděli přidaly na konto Žďárské volejbalové mašiny další body juniorky ve finálové skupině 2. ligy. Nejprve sice podlehly Kolínu ...

Co nás čeká o 1. březnovém víkendu?

V sobotu hrají doma v hale na Bouchalkách muži utkání krajského přeboru s Havlíčkovým Brodem. Utkání začínají v 10 h.

V neděli netradičně až od 12:30 h (!!!) se juniorky budou snažit v domácím prostředí haly na Bouchalkách vrátit ve finálové skupině 2. ligy Kolínu 2 porážky z úvodního měření sil.

Starší žákyně zamíří do Pelhřimova, mladší žákyně do Havlíčkova Brodu.

Juniorky vybojovaly doma v Českém poháru 5. místo

V domácím prostředí haly na Bouchalkách se tým juniorek účastnil turnaje nejlepších 8 družstev Českého volejbalového poháru kategorie U20. V silné konkurenci dokázaly 3 soupeřky porazit a se ziskem 10 bodů obsadily výborné 5. místo a zajistily si tak účast v TOP8 i v dalším kole, které proběhne koncem března.

Komentář k Českému poháru a úspěšnému vystoupení našich juniorek najdete v sekci Články.

First 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 47 48 49 Last

 
tabulky

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid