Volejbal Žďár nad Sázavou

Možnosti pronájmu volejbalových kurtů na Rybníčku

Volejbalové kurty na Rybníčku

V sezóně 2014/2015 byly prostory volejbalových kurtů nově upraveny a rekonstruovány. Došlo zejména k úpravám vnitřních prostor klubovny (výměna bojlerů na teplou vodu, renovace krbu, modernizace vybavení, výměna podlahové krytiny, aktualizace výzdoby z historie volejbalového oddílu …), vybudování venkovní dlažby před budovou, která nahradila dosavadní travní povrch.

Dalším novým prvkem je vytvoření pergoly se stahovací plachtou, která zakrývá vydlážděný prostor před budovou a umožňuje venkovní akce i v případě nepříznivého počasí. Byla také provedena oprava fasády budovy a její nový nátěr. Došlo k novému zastřešení vchodu do budovy a novému nátěru střechy na celé budově. V neposlední řadě byla také realizována rekonstrukce sloupků plotu kolem areálu volejbalových kurtů.

Celá tato modernizace byla provedena zejména svépomocí (více jak tisíc hodin práce), na které se podíleli hlavně členové volejbalového oddílu, ale také další osoby, které volejbalový oddíl touto formou podporují. Všem, kteří se na rekonstrukci volejbalových kurtů jakýmkoli způsobem podíleli, srdečně děkujeme.

Poděkování patří také Městu Žďár, které tuto rekonstrukci podpořilo finanční částkou 35.000 Kč.

Fotografie areálu volejbalových kurtů si můžete prohlédnout ve fotogalerii či přímo zde:

Rybníček

Možnost pronájmu areálu volejbalových kurtů

Volejbalové kurty tedy nyní poskytují nejen prostor pro sportovní oblast, ale také vyhovující zázemí pro konání společenských akcí. K dispozici je celkem 5 antukových kurtů, z nichž 2 jsou uzpůsobeny prodlouženou délkou pro hraní tenisu. Na kurtech je možné hrát nejen volejbal, ale také již zmíněný tenis, nohejbal, badminton a další sporty. Zázemí kurtů poskytuje 4 šatny, z nichž 2 obsahují také sociální zařízení a sprchy.

Součástí volejbalových kurtů je také klubovna, která je určena pro konání společenských akcí. Klubovna je zařízena stoly a stoličkami pro cca 35 osob, její součástí je také krb, výčepní zařízení a kuchyňka s lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí a dalším vybavením. V případě zájmu je možné také zapůjčení dalšího vybavení, např. bedny a motoru na opékání prasete, promítacího plátna či reproduktory k hudební produkci či ozvučení areálu.

Zájemci si mohou pronajmout jak jednotlivé kurty (dlouhodobě, na pravidelné opakující se sportovní aktivity, ale třeba i jen na 1 hodinu), tak třeba jen klubovnu na společenskou akci či celý kompletní areál volejbalových kurtů. Cena pronájmu je stanovena vždy dohodou podle délky, rozsahu a formy pronájmu. Cenově zvýhodněný je dlouhodobější pronájem kurtů a pronájem ve všedních dnech.

Na plotu areálu volejbalových kurtů u hlavní silnice je také možnost umístění reklamy, a to jak krátkodobé (např. na týden), tak dlouhodobé (zpravidla roční umístění s možností prodloužení).

Veškeré informace o možnostech pronájmu volejbalových kurtů, volných termínech či podmínkách umístění reklamy zájemcům podá správce kurtů Pavel Veselý starší na telefonním čísle 736 436 122.

Pronájmy kurtů i klubovny jsou realizovány pouze v období květen-září (s ohledem na počasí se toto ale může aktuálně měnit). V období říjen-duben se pronájmy neposkytují.

Pronájmy na rok 2024 je možné objednávat až od 1. února 2024.

 
tabulky
P Z B
1. VK Malá Skála 37 88
2. Havlíčkův Brod 37 72
3. Letovice 37 66
4. TJ Svitavy 37 60
5. Mnich. Hradiště 37 57
6. VK Hronov 37 54
7. Dvůr Králové 37 52
8. Pardubice 37 49
9. VK Choceň 37 43
10. Repre U18 10 18
11. TJ Žďár n. Sáz. 37 11

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid