Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

PŘEDSTAVUJEME DRUŽSTVA ŽĎÁRSKÉ VOLEJBALOVÉ MAŠINY - 2. DÍL 17.09.2023

Po 2 letech oddíl opět obnovuje družstvo žen, které je tentokrát tvořeno pouze našimi odchovankyněmi, které prošly vloni či v předchozích letech mládežnickými družstvy našeho oddílu, takže věkový průměr se pohybuje kolem 22 let. Družstvo žen bude hrát krajský přebor, kde se v základní skupině Sever utká s týmy Havlíčkova Brodu, Humpolce, Pelhřimova, Polné a Bystřice nad Pernštejnem, která bude v sobotu 14. října jejich prvním domácím soupeřem.

Družstvo představuje Lucie Zichová:

Na sezonu 2023/2024 jsme se rozhodli založit nový ženský tým. Juniorky se ročníkově mohly posunout právě jen do tohoto týmu, tak proč toho nevyužít a nepodpořit sport, který mají rády.

Ačkoliv to vypadalo na začátku nemožně, družstvo tvoří celkem 13 žen, které jsou odhodlané v nové sezoně ukázat pěkný volejbal. Od května probíhala příprava, kdy jsme se každý týden scházely a ze začátku zjišťovaly, jak na tom vlastně všichni jsme. Letní příprava skončila koncem srpna soustředěním, které bylo intenzivnější a ve vyšším tempu. Od začátku září se trénuje ,,na ostro“.

Náš cíl není zvítězit v každém zápase, ale ukázat pěkný volejbal, užít si hru a hrát jako Žďáráci. Obsadily jsme všechny pozice a věříme, že Žďárská mašina bude šlapat vždy do posledního míče.

Tabulku a harmonogram zápasů najdete na tomto odkazu:
https://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=VY-Z&skupina=vy-z-sever&sezona=2023%2F24


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid