Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Víkendový servis 11. a 12. února 2023

Tento víkend nepatřil z pohledu našich družstev k nejúspěšnějším, ale jedna výhra a i nějaké další body na konto Žďárské volejbalové mašiny přibyly.

V sobotu se mužům nepodařilo dotáhnout do konce velmi slibně rozehraný 1. zápas v Hrotovicích, když z vedení 2:0 byla nakonec prohra 2:3. Ve druhém utkání brali již všechny body domácí po výhře 3:1 a vystřídali náš tým na špici tabulky krajského přeboru.

Mladší žákyně dovezly z Třebíče 2 body, které braly za 2 prohrané tiebreaky s domácím týmem a ...

Co nás čeká o druhém únorovém víkendu?

K utkáním o soutěžní body nastoupí 4 naše týmy.

V domácím prostředí ZŠ Palachova se v neděli 12.2. od 9:00 h utkají naše starší žákyně s týmy SŠK Demlova Jihlava a VK Třebíč.

Další 3 naše družstva jedou na palubovky soupeřů. Muži v sobotu vyrazí k utkání krajského přeboru směr Hrotovice, mladší žákyně se pokusí získat další body do tabulky v Třebíči. Juniorky v neděli míří do Nymburku, kde je ve finálové skupině 2. ligy čeká souboj mezi prvními dvěma týmy tabulky.

Víkendový servis 4. února 2023

Jediným týmem, který hrál o uplynulém víkendu utkání, byli v sobotu junioři. Komentář napsal asistent trenéra Zbyněk Kalina.

Na druhém a tentokrát velmi vyrovnaném turnaji (z 10 zápasů se hrál se 5x tiebreak) finálové skupiny KP Pardubického, Královéhradeckého kraje a Kraje Vysočina opět v domácím prostředí tělocvičen ZŠ Palachova sehráli junioři postupně 4 zápasy.

V prvním a druhém zápase prohráli po nevýrazných výkonech se spoustou vlastních chyb s TJ Sokol Geodézie Česká Třebová 0:2 ...

Co nás čeká o prvním únorovém víkendu?

Tento víkend je ve znamení klidu a školních prázdnin, takže (s jedinou výjimkou - družstvem juniorů) všechny naše týmy odpočívají.

V sobotu 4. února pořádají naši junioři v domácím prostředí ZŠ Palachova 2. kolo finálové části KP (spojení tří krajů - Pardubického, Královéhradeckého a Vysočiny) ve volejbale kadetů a juniorů (U18-U22) za účasti těchto týmů:

- TJ Sokol Dřevěnice (vedoucí tým soutěže po 1. kole finálové části)
- TJ Sokol Geodézie Česká Třebová
- VK Vysoké Mýto
- TJ Žďár nad ...

Víkendový servis - 28. a 29. ledna 2023

O víkendu bodovaly všechny 3 naše týmy, které hrály svá utkání.

Nejvíce se dařilo mužům, kteří v sobotu v domácím prostředí porazili Pelhřimov jednoznačným výsledkem 3:0 a 3:0 a vedou tabulku krajského přeboru.

Juniorky letos poprvé ve 2. lize odešly poraženy, když jejich dosavadní vítěznou šňůru přetrhl v neděli až Kolín. Po výsledku 2:3 a 0:3 tak do Žďáru putuje jeden bod. Juniorky drží ve finálové skupině 2. místo za vedoucím Nymburkem.

Jeden bod získaly v domácím prostředí v neděli také ...

Co nás čeká o posledním lednovém víkendu?

Tento víkend čekají naše fanoušky 2 utkání v domácím prostředí.

V sobotu v hale na Bouchalkách hrají od 10 hodin muži s Pelhřimovem. V neděli pak na ZŠ Palachova pořádají turnaj krajského přeboru starší žákyně. Od 9 h se utkají s týmy Havlíčkova Brodu a Nového Veselí.

V neděli jedou juniorky do Kolína k prvnímu utkání finálové skupiny 2. ligy.

Víkendový servis 21. a 22. ledna 2023

S jedinou výjimkou všechny naše týmy měly o tomto víkendu volno. Starší žákyně strávily celý víkend v Mělníku na dalším kole Českého poháru kategorie U16.

Odehrály celkem 6 zápasů, 2krát vyhrály a 4krát se z výhry radovaly jejich soupeřky. Zápasy byly velmi vyrovnané a někdy chyběl jen malý kousek k tomu, aby holky dovezly výher víc.

Co nás čeká o víkendu 21. a 22. ledna 2023?

Tento víkend bude většina našich týmů odpočívat a nabírat síly na další část sezony.

Výjimkou jsou pouze starší žákyně, které za volejbalem odjíždějí směr Mělník už v pátek, protože je tam po oba víkendové dny čeká další kolo Českého poháru kategorie U16. Jejich soupeřkami budou následující družstva:
Orion Praha, České Budějovice, Mělník, VK Brno, Nový Bor a Napajedla.

Tak držíme palce, ať se vrátí zpět nejen s výhrami a body, ale také s pocitem pořádně odmakaných zápasů.

Víkendový servis 14. a 15. ledna 2023

V sobotu muži v domácím prostředí získali celkem 4 body za výsledky 2:3 a 3:1 s Jihlavou. V prvním utkání bohužel neudrželi jasné vedení 2:0 (25:13 a 25:14) a soupeř zápas v koncovkách otočil (2x 23:25) a získal tak 2 body za výhru v tiebreaku 15:9.

Mladší žákyně dovezly z nedaleké Přibyslavi 3 body, když jedenkrát zvítězily, v druhém utkání byly úspěšnější jejich soupeřky.

V neděli juniorky ukončily úspěšně své letošní vítězné tažení 2. ligou, když i v posledním kole základní skupiny ...

Co nás čeká o víkendu 14. a 15. ledna 2023?

O nadcházejícím nás kromě volby prezidenta České republiky čeká také pořádná porce volejbalu. V domácím prostředí hrají týmu mužů a juniorek.

V sobotu 14.1. v hale na Bouchalkách od 10 h sehrají muži, kteří jsou aktuálně vedoucím týmem tabulky, utkání s Jihlavou, které patří 4. příčka.

V neděli od 10 h a také v hale na Bouchalkách budou juniorky v posledním kole základní skupiny 2. ligy hostit tým Žichlínku (druhý celek tabulky). Juniorky mají jistý postup do finálové části soutěže a budou ...

Víkendový servis - 7. a 8. ledna 2023

Uplynulý víkend přinesl našim týmům 4 vítězná utkání.

Na prvním turnaji finálové 5členné skupiny KP Pardubického, Královéhradeckého a kraje Vysočina v domácím prostředí ZŠ Palachova sehráli junioři v sobotu postupně 4 zápasy. První 2 zápasy sice prohráli 0:2 (s TJ Sokol Geodézie Česká Třebová a s TJ Sokol Dřevěnice), ve třetím porazili v tiebreaku VK Vysoké Mýto a v posledním zápase uspěli proti VK Hronov poměrem 2:0. Celkově obsadili 3. místo a udrželi si finálovou účast i pro další část ...

Co nás čeká o prvním víkendu roku 2023?

Vánoční přestávka skončila a rozbíhají se opět volejbalové soutěže.

V sobotu 7.1. pořádají v domácím prostředí ZŠ Palachova junioři finálovou skupinu krajského přeboru Vysočiny, Pardubického a Královéhradeckého kraje. Od 9:30 se utkají s týmy České Třebové, Vysokého Mýta, Hronova a Dřevěnic.

V sobotu hrají také mladší žákyně, které se pokusí získat další body do tabulky v nedaleké Přibyslavi. Na palubovku soupeřek jedou také starší žákyně, které v neděli zamíří směr Bedřichov.

Vanoční oddílový turnaj mládeže

V pátek 23.12. proběhl ve sportovní hale TJ tradiční vánoční turnaj mládeže našeho oddílu. Cca 60 účastníků si užilo skvělé volejbalové odpoledne. Hráči a hráčky byli rozděleni do 2 věkových kategorií a kde se nalosovaná smíšená družstva utkala systémem každý s každým na 2 sety.

V mladší kategorii byla 4 družstva, všechna utkání byla velmi vyrovnaná a o konečném pořadí rozhodoval každý získaný míč. Prvenství nakonec vybojovalo družstvo vedené kapitánkou Maruškou, druhy byl tým kapitánky Verči ...

Víkendový servis 17. a 18. prosince

Poslední soutěžní víkend roku 2022 byl pro Žďárskou volejbalovou mašinu velmi úspěšný.

Nejprve v sobotu družstvo mužů přivezlo 2 výhry 3:0 a 3:2 z Havlíčkova Brodu. Perličkou je, že ve 2. utkání náš tým prohrával již 0:2 na sety (!), aby 3. set vyhrál tzv. o parník (výsledkem 25:7) a celkově dovedl i další sety do vítězného konce.

V neděli pak na výborný výsledek mužů navázaly i juniorky, které v Pardubicích zvítězily 3:0 a 3:1, čímž prodloužily svou letošní neporazitelnost ve 2. lize na 14 ...

Vánoční oddílový turnaj mládeže - 23.12.2022 (od 16 h)

Blíží se konec kalendářního roku, vánoční svátky a tím pádem je tu i tradiční předvánoční oddílový turnaj mládeže Žďárské volejbalové mašiny.

Jako každý rok se hráči a hráčky družstev mládeže sejdou, nalosují se do smíšených družstev a užijí si půlden plný volejbalu. Pro všechny týmy jsou připraveny jako vždy hodnotné ceny. A není vůbec důležité, kdo vlastně vyhraje, ale to, že jsme spolu a trávíme čas tím, co nás baví.

Takže to vypukne v pátek 23.12. od 16 h na hale. Jste všichni srdečně ...

Čeká nás poslední soutěžní víkend v letošním roce 2022

Družstva mužů a juniorek jsou posledními týmy Žďárské volejbalové mašiny, které letos budou bojovat o body, a to na palubovkách soupeřů.

Muži jedou v sobotu 17.12. k utkání krajského přeboru do Havlíčkova Brodu a určitě budou chtít zakončit rok výhrou.

V neděli vyrážejí juniorky směr Pardubice, kde se v zápasech s domácím týmem pokusí navázat na dosavadní výborné výsledky a prodloužit svou letošní neporazitelnost ve 2. lize.

Víkendový servis 10. a 11. prosince 2022

O víkendu hrály oba naše týmy žákyň, mladší v domácím prostředí, starší v Jihlavě.

Více se dařilo starším žákyním, které se z Jihlavy vrátily se 3 body, které braly za výhru nad týmem Třebíče. Ve druhém urkání sice prohrály s domácí Jihlavou, ale za předvedený výkon se rozhodně nemusely stydět a hrály dobrý volejbal.

Mladší žákyně nastoupily kvůli velké marodce v poněkud improvizované sestavě, ale i tak dokázaly získat alespoň 1 bod. Týmům Havlíčkova Brodu a Světlé nad Sázavou podlehly 0:2, ...

Co nás čeká o víkendu 10. a 11. prosince?

V sobotu nás čeká poslední letošní domácí utkání. Mladší žákyně se od 9 h v rámci krajského přeboru utkají na Palachovce s týmy Třebíče, Světlé nad Sázavou a Havlíčkova Brodu.

V neděli jedou starší žákyně do Jihlavy, kde poměří aktuální formu s domácím týmem a týmem Třebíče.

Oběma našim družstvům držíme palce, aby si z předvánočních soubojů odnesla nejen body, ale také dobrý pocit z kvalitního volejbalového výkonu ;-)

Víkendový servis: 3. a 4. prosince 2022

Muži se v sobotu v domácím prostředí haly na Bouchalkách utkali s týmem Hrotovic. Soupeře nejprve v 1. zápase porazili po velkém boji ve vypjatých koncovkách 3:1 (-22,23,23,25). Ve druhém utkání pak soupeři podlehli nejtěsnějším rozdílem 2:3 (tiebreak 13:15). Zisk 5 bodů je aktuálně vynesl na 1. misto tabulky krajského přeboru.

V neděli juniorky dál pokračovaly v letošní vítězné jízdě 2. ligou, když ze Svitav přivezly 2 výhry 1:3 (-20,-18,19,-12) a 1:3 (-17,24,-11,-15). Bez jediné porážky a ...

First 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 46 47 48 Last

 
tabulky
P Z B
1. VK Malá Skála 37 88
2. Havlíčkův Brod 37 72
3. Letovice 37 66
4. TJ Svitavy 37 60
5. Mnich. Hradiště 37 57
6. VK Hronov 37 54
7. Dvůr Králové 37 52
8. Pardubice 37 49
9. VK Choceň 37 43
10. Repre U18 10 18
11. TJ Žďár n. Sáz. 37 11

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid