Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

První soutěžní turnaj starších žákyň

Starší žákyně vybojovaly na prvním soutěžním turnaji krajského přeboru 2 výhry a 6 bodů. Podrobný článek o všech utkáním najdete v sekci Články.

Vstup do sezóny muži zvládli bez ztráty setu

První soutěžní víkend přetavila žďárská mašina v 6 bodů a vyhřívá se na druhém místě druholigové tabulky. Více v sekci Články.

Kolotoč volejbalových zápasů se roztáčí

V sobotu 5. října se naplno roztáčí kolotoč volejbalových soutěží. Již dříve zahájily své soutěže týmy kadetů a žáků, nyní na palubovky vstupují týmy mužů, žen a starších žákyň.

Muži hostí ve sportovní hale na Bouichalkách v 10 a ve 13 hodin soupeře ze Zruče nad Sázavou, ženy se na ZŠ Palachova ve stejných častech utkají s družstvem Polné a starší žákyně absolvují premiérový turnaj krajského přeboru, který se uskuteční od 9 hodin v Novém Veselí, a soupeři jim budou kromě domácích také družstva ...

Ohlédnutí za soustředěním ve Skleném v krátkém videu

Pro ty, kteří chtějí zažít atmosféru soustředění ve Skleném, a to především z pohledu hráče, stačí kliknout na tento odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=6jkhdQPoa28

Muži – informace před začátkem sezony

V loňské sezoně tým mužů jako nováček ukořistil ve 2. lize pomyslnou bronzovou medaili, takže i do letošní sezony tedy jdeme s cílem bojovat opět o špici druholigové tabulky a předvádět kvalitní, divácky atraktivní volejbal.

Složení týmu zůstalo prakticky stejné, takže na postu nahrávačů budou Jirka Moučka a Filip Novotný, na smeči Míra Štourač, Ondra Kadlec, Honza Čirka a Kuba Trojánek, blok budou obstarávat Michal Maša a Míra Hübl. V roli univerzála se objeví Ondra Trojánek a OndraŤupa. ...

Starší žákyně – informace před zahájením sezony

Před letošní sezonou došlo u týmu starších žákyň ke změně na trenérském postu. Z osobních důvodů skončila trenérka Olga Čermáková a týmu se ujal nový realizační tým ve složení Pavel Veselý, Edita Hájková a Marie Kabrdová.

Několik hráček sice již překročilo stanovenou věkovou hranici pro kategorii starších žákyň, ale vedení soutěže nám udělilo výjimku, takže v týmu budou dívky od ročníku narození 2001 po ročník 1997.

Tým trénuje dvakrát týdně, a to v úterý a ve čtvrtek od 16:30 do 18:00 hodin v ...

Kadeti - informace o týmu před začátkem sezony

Nově vytvořené družstvo kadetů bude hrát v sezóně 2013/2014 vzhledem k nedostatečnému počtu družstev v kraji Vysočina v krajském přeboru kadetů Pardubického kraje. Pod vedením trenérů Zbyňka Kaliny a Ondřeje Kadlece se na soutěž 3x týdně (v úterý na Active clubu v 16.30-18.00 hod., ve středu na dobrovolném tréninku ve sportovní hale v 18.30-20.00 hod. a v pátek na ZŠ Palachova v 17.00-18.30 hod.) připravují tito hráči: Lukáš Gregor, Martin Smolík, Dominik Škarka, Jan Kalina, Jan Gregor, Petr ...

Starší žáci - informace o týmu před začátkem sezony

Starší žáci startují svoji 2. sezónu v krajském přeboru Vysočiny. Tým se zčásti obměnil, kdy někteří hráči dosáhli věku kadetů. Tým naopak doplní hráči, kteří nastupovali v minulém roce v soutěži minivolejbalu.

Do soutěže nastoupí šest týmů, které budou měřit svoje síly v dvojutkáních, jednou na domácí palubovce, podruhé na palubovce soupeře. K prvnímu utkání zajíždí náš tým 29.9. do Třebíče. K prvnímu domácímu zápasu nastoupí 27.10. na 5. ZŠ.

Cíle týmu zůstávají podobné jako v loňském roce – ...

Ženy - informace o týmu před začátkem sezony

Loňská sezona 2012/13 zastihla žďárské ženy během vynucené přestavby kádru. Tým poznamenala celá řada mateřských dovolených, pracovních a studijních povinností, a tak dostávaly šanci hlavně mladé hráčky. Od začátku července však nastalo malé zemětřesení. Role trenérky se ujala zkušená Eva Ťupová, která převzala dirigentskou taktovku po hrající Haně Turinské. Do sestavy se po mateřské dovolené vrátily v minulosti nepostradatelné Petra Brychová a Milada Holemářová. O žďárský dres navíc po několika ...

Minivolejbal - informace o týmu před začátkem sezony

Tým minivolejbalu je skupinou chlapců a dívek (mladších žáků), které kromě společného tréninku v pátek v trvání 1,5 hodiny spojuje především účast na krajské soutěži v minivolejbalu (minivolejbal je modifikací volejbalu na menším hřišti v počtu 4 hráčů). Do této tréninkové skupiny spadá celkově 5 dívek a 4 chlapci ročník narození 2000 až 2001, kteří dále trénují se svými týmy (chlapci se staršími žáky a kadety v úterý, popř. ve středu a dívky se staršími žákyněmi v úterý a ve čtvrtek). Proto se ...

Turnaj o Pohár Ministra dopravy 2013

Tuto sobotu v 8:00 hod. startuje již 21.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev. Letos do bojů zasáhne na 25 týmů z celé naší republiky i ze Slovenska. Přijďte nám fandit a držet palce při obhajobě loňského vítězství !!!

Soustředění mládeže ve Skleném máme za sebou.

Letošní volejbalové soustředění bezmála 40 mladých žďárských volejbalistů a volejbalistek je již minulostí. Článek a fotky na svých místech v patřičných rubrikách.

Kondiční příprava je minulostí, je čas pilovat techniku.

Video z náročné fyzičky najdete na:
http://m.youtube.com/watch?v=xkutzcVDreg

Volejbalový turnaj mužů ve Žďáře - 24. srpna 2013 - je zrušen

Plánovaný volejbalový turnaj mužů se vzhledem k malému počtu přihlášených družstev neuskuteční.

Tým mužů zná již své soupeře pro další ročník 2. ligy

V dalším ročníku 2. ligy se tým mužů utká s 5 družstvy, s nimiž hrál i v minulé sezoně (Hrotovice, Hronov, Malšovice, Zruč nad Sázavou, Střelice), a svede boje s dalšími 4 týmy, které dosud ve 2. lize nepotkal. Jedná se o nováčky z České Třebové, Dvora Králové nad Labem a Kerhartic a zkušený tým pražské Pragovky, která loni hrála skupinu A.

Všichni hráči i diváci se už nyní mohou určitě těšit na zajímavá utkání a kvalitní volejbal. Sezonu zahajujeme 5. října na domácí palubovce soubojem s ...

Starší žáci zakončili svoji sezónu

Svoji sezónu mají za sebou už i starší žáci, v článcích tak najdete zhodnocení jejich posledního představení v Hrotovicícíh, jakož i zhodnocení sezóny z pohledu hlavního trenéra Ondřeje Kadlece.

Nejúspěšnější sportovec Žďárska 2012

Bezstarostná jízda krajským přeborem, postup do 2.ligy a výkony v letošní sezoně nás mezi kolektivy dospělých katapultovali na krásné 5.místo. Za sebou jsme nechali prvoligové florbalisty Hipposu, extraligové odbíjenkáře Vel.Mezu i druholigové žďárské Plameny.

KOLEKTIV DOSPĚLÝCH
1. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou (fotbal, muži)
2. SK Nové Město na Moravě (klasické lyžování, smíšené družstvo)
3. TJ Sokol Nové Veselí (házená, muži)
4. BK Žďár nad Sázavou (basketbal, muži)
5. TJ Žďár nad Sázavou ...

V sobotu nás čeká poslední zápas sezony a půjde o hodně !!!

O víkendu se na domácí palubovce utkáme v posledním dvojzápase letošní sezony s borci ze Znojma a ve hře jsou stále stupně vítězů. O pomyslnou bronzovou medaily usilují 3 celky: Hronov, Znojmo a my. Ačkoliv máme nejhorší startovní pozici, bez šancí určitě nejsme. Ovšem situace nám velí dvakrát na plno bodovat. Hronov bude hájit 3. pozici na palubovce Hrotovic, kde ho nečeká vůbec lehká práce. Doufeme, že všechny zdravotní neduhy do víkendu vyléčíme a v sobotu Znojmu vrátíme podzimní porážku i s ...

Historický úspěch žďárského volejbalu!

Po 2 vítězstvích 3.0 a 3.0 nad družstvem Znojma se tým mužů umístil na 3.místě ve 2.lize.

Výběrové řízení na pozici vedoucí mládežnické složky / šéftrenér

TJ Žďár nad Sázavou, oddíl volejbalu vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí mládežnické složky / šéftrenér.

Přihlášky zasílejte do 5. května 2013 na emailovou adresu: [email protected]
Přihláška by měla obsahovat: kontaktní údaje zájemce, zkušenosti využitelné v rámci této funkce, krátký motivační dopis.

Více informací v přiloženém dokumentu:

volejbal-vyberove-rizeni.pdf

First 1 2 3 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 43 44 Last

 
tabulky
P Z B
1. Sokol Hrotovice 24 55
2. TJ Žďár nad Sáz. 24 49
3. Pelhřimov 22 40
4. Havlíčkův Brod 24 16
5. SK Jihlava 22 14

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid