Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Volejbalová sezóna 2023/2024 začíná - úvodní informace 12.09.2023

Je polovina září a jako tradičně každý rok začínají volejbalové soutěže. I Žďárská volejbalová mašina se chystá na jejich zahájení, a tak chceme naše členy, fanoušky a další zájemce informovat o tom, co nás čeká, jaké nastaly změny, jak jsme se připravovali a jaké máme do této sezony cíle. Dneškem zahajujeme sérii článků, která bude v dalších dílech postupně představovat jednotlivé týmy Žďárské volejbalové mašiny.

Dnes začneme obecnými informacemi, které se týkají obou našich družstev dospělých. Jako jeden z mála oddílů na Vysočině totiž máme jak družstvo mužů, tak i družstvo žen. Po sezoně 2020/2021 došlo k tomu, že jsme obě druholigové soutěže dospělých museli opustit (přestože jsme je obě výsledkově udrželi), protože jsme neměli dostatečný počet hráčů a hráček, které by tyto soutěže hráli. Družstvo žen zaniklo zcela, tým mužů se přesunul do krajského přeboru. Nikomu z nás se to nelíbilo, ale v tu chvíli nebylo jiné řešení...

Před sezonou 2023/2024 máme již ale mnohem radostnější informace, nejen že bylo obnoveno družstvo žen, které má aktuálně 13 kmenových hráček a bude hrát krajský přebor na Vysočině, ale omlazené družstvo mužů se po 2 sezonách v krajském přeboru opět vrací do celostátní 2. volejbalové ligy.

Podrobné informace o družstvech žen i mužů přineseme v následujících dnech.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid