Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Co nás čeká o víkendu 12. a 13. března 2022

V sobotu hrají v domácím prostředí kadetky, které se v tělocvičně ZŠ Palachova od 10 h utkají s Třebíčí. Stejného soupeře mají také muži, pouze jedou na jeho palubovku. V sobotu sehrají další utkání krajského přeboru také mladší žákyně, které vyrazí směr Havlíčkův Brod.

V nedělí k soupeřům zamíří také oba naše prvoligové juniorské týmy: junioři na brněnskou Teslu, juniorky do jihlavského Bedřichova.

Výsledkový servis 5. a 6. března 2022

Starší žákyně na finálovém turnaji krajského přeboru obsadily 3. místo a získaly bronzové medaile. Jde o další velký úspěch žďárského volejbalu, vždyť holky za sebou nechali dalších 11 družstev. Velká gratulace celému týmu i realizačnímu týmu v čele s trenérkou Martinou Topinkovou.

Juniorky poslední domácí utkání 1. ligy proti Znojmu zakončily vítězstvím: nejprve sice silnému soupeři podlehly 1:3, ale pak skvělým, bojovným výkonem celého týmu zvítězily 3:2.

Junioři se doma utkali s týmem Tesly ...

Co nás čeká o 1. březnovém víkendu roku 2022?

V sobotu 5.3. ve sportovní hale na Bouchalkách hrají svůj poslední letošní domácí zápas juniorky. Jejich soupeřkami v předposledním kole 1. ligy bude tým Znojma. Ve stejném čase a také na hale sehrají své utkání 1. ligy junioři, kteří poměří síly s brněnskou Teslou. Zápasy obou našich týmů začínají v 10 hodin a hraje se paralelně na dvou bočních kurtech (druhá utkání se sehrají pravděpodobně ve 12 h).

Již v pátek 4.3. dohrávají svá utkání také žáci, kteří se od 17 h utkají v tělocvičně ZŠ ...

Výsledkový servis - 26. a 27.2.2022

Se ziskem 3 bodů se ze Štoků vrátily kadetky, které nejprve podlehly soupeřkám 1:3, aby jim pak prohru oplatily i s úroky jasně 3:0.

Velmi vyrovnané zápasy sehrály starší žákyně, které se účastnily v Bedřichově turnaje tří nejlepších družstev kraje Vysočina. Nejprve podlehly po velikém boji domácímu týmu 2:1, když tiebreak skončil výsledkem 21:19. Ve druhém utkání pak podlehly Havlíčkovu Brodu 2:0.

Žáci dovezli 2 body z Hrotovic, kde podlehli v tiebreaku domácímu týmu i Havlíčkovu Brodu. ...

Co nás čeká o posledním únorovém víkendu?

Poslední únorový víkend přináší utkání 5 našich týmů a všechny hrají na palubovkách soupeřů.

V sobotu jedou muži do Velkého Meziříčí, kadetky do Štoků a mladší žákyně do Nového Veselí (jejich soupeřem bude kromě domácích i Havlíčkův Brod).

V neděli pak žáci zamíří do Hrotovic, kde poměří síly s domácím týmem, Velkým Meziříčím a Havlíčkovým Brodem.

Starší žákyně se probojovaly mezi nejlepší 3 týmy kraje Vysočina (Žďár, Havlíčkův Brod a Bedřichov) a již tedy mají jistou medaili. Finálová ...

Víkendový servis - 19. a 20. února 2022

Muži sehráli 2 vyrovnané zápasy v Jihlavě, které jim přinesli 1 bod za výsledky 1:3 a 2:3.

Stejný počet bodů dovezly také kadetky z Přerova, kde hrály elitní skupinu Českého poháru spolu s dalšími 7 nejlepšími celky.

Velmi podrobný komentář k vystoupení kadetek na Českém poháru je v sekci Články.

Co nás čeká o víkendu 19. a 20. února 2022?

V sobotu jedou muži v rámci krajského přeboru k utkáním do Jihlavy.

Celý víkend bude probíhat v Přerově elitní skupina Českého poháru kadetek, do něhož se probojoval i náš tým, který se zde postupně utká s dalšími 7 extraligovými či prvoligovými družstvy (Olymp Praha, Přerov, Kladno, Prostějov, Slavia Praha, Kolín a Česká Třebová).

Co nás čeká o víkendu 12. a 13. února 2022?

Začínají jarní prázdniny, a tak jsou utlumeny i volejbalové zápasy. Jedinou výjimkou jsou juniorky, které v sobotu 12.2. jedou k zápasu 1. ligy na palubovku Znojma.

Gratulace k životnímu jubileu - Jaroslav Veselý (*85)

Dnes slaví významné životní jubileum pan Jaroslav Veselý, dlouholetý člen našeho oddílu, trenér mládeže i dospělých a hlavně sportovec tělem i duší.

My mu k jeho dnešním 85. narozeninám za všechny členy Žďárské volejbalové mašiny upřímně přejeme do dalších let hlavně pevné zdraví a hodně životní pohody. A aby mu to ještě pořád dál pěkně „sportovalo“, protože pro něj do slova a do písmene platí rčení, že věk je jen číslo, a tak jej stále ještě můžeme spatřit na kurtu, jak hraje volejbal či ...

Víkendový servis 5. a 6. února 2022

V sobotu juniorky doma podlehly v zápase 1. ligy zkušenějšímu týmu Bedřichova i přes dobrý výkon 1:3 a 0:3. Družstvo mužů přivezlo z Polné 1 set po prohrách 0:3 a 1:3. Obdobně také prvoligoví junioři se vrátili z palubovky Šlapanic se ziskem 1 setu.
V neděli žáci v Havlíčkově Brodě získali 4body. Dokázali porazit domácí tým 2:0 a pak podlehli v tiebreaku Hrotovicím i Velkému Meziříčí.

Komentáře k jednotlivým utkáním najdete postupně v sekci Články.

Co přinese 1. únorový víkend?

Do bojů o volejbalové body zasáhnou o nadcházejícím víkendu 4 naše týmy (1 doma a 3 na palubovkách soupeřů).

V sobotu 5. února proběhne v hale na Bouchalkách od 10 h utkání 1. ligy juniorek, v němž náš tým hostí družstvo Sokola Bedřichov.
V sobotu hrají i junioři, kteří vyrazí k prvoligovému utkání do Šlapanic a také muži, jejichž cílem bude Polná.

V neděli zamíří družstvo starších žáků do Havlíčkova Brodu, jejich soupeřem budou kromě domácího týmu ještě Velké Meziříčí a Hrotovice.

Gratulace k životnímu jubileum - Jaromír Daníček (*80)

Dnes slaví významné životní jubileum (*80) pan Jaromír Daníček, dlouholetý člen našeho volejbalového oddílu a volejbalový rozhodčí.

Připojujeme se ke gratulantům a přejeme všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví a hodně sil a životního optimismu do dalších let.

Víkendový servis 29. a 30. ledna 2022

Poslední lednový víkend hrála svá utkání 4 naše družstva a s jedinou výjimkou všechna bodovala.

Muži v sobotu ve sportovní hale na Bouchalkách poměřili aktuální formu s Třebíčí a obě družstva se rozešla smírně po výsledcích 3:0 a 0:3.

Mladší žákyně si z palubovky Bedřichova dovezly 3 body, když zvítězily nad novoveselským týmem 2:0 a s domácími prohrály až v tiebreaku.

Kadetky zdecimované zraněními a karanténami (a tedy ve velmi improvizované sestavě a v minimálním počtu hráček) hostily na ...

Co nás čeká o posledním lednovém víkendu?

Víkend přinese domácí utkání 3 našich družstev.

V sobotu od 10 h hrají ve sportovní hale na Bouchalkách muži s Třebíčí. Kadetky v sobotu také od 10 h na Palachovce hostí tým Chotěboře.

V neděli od 9 h hrají ve sportovní hale na Bouchalkách žáci, jejichž soupeři budou Havlíčkův Brod,
Velké Meziříčí a Hrotovice.

Mladší žákyně jedou na palubovku Bedřichova. Junioři mají domácí utkání s Drásovem odloženo kvůli
karanténě soupeře.

Starší žákyně měly podle rozpisu soutěže již také hrát turnaj ...

Víkednový servis 22. a 23. ledna 2022

O tomto víkendu bojovaly o body 3 naše týmy a všechny v domácím prostředí.

Plný počet 6 bodů zaslouženě vybojovaly kadetky, když své soupeřky z Červené Řečice jednoznačně přehrály a dovolily soupeřkám odvézt si domů pouze jediný set.

Dvě smolná utkání odehráli muži, kteří si souboj s Okrouhlicí užili v maximální možném počtu 10 odehraných setů. Bohužel ale v obou utkáních tiebreak prohráli, a tak získali pouze 2 body za 2 prohry 2:3.

Junioři hostil v domácím utkání 1. ligy vedoucí ...

Co nás čeká o víkendu 22. a 23. ledna 2022?

V sobotu hrají svá utkání muži a junioři. Oba týmy se se svými soupeři (Okrouhlicí a Lanškrounem) utkají od 10 h na domácí palubovce ve sportovní hale na Bouchalkách (hraje se souběžně na 2 kurtech).

V neděli sehrají kadetky na Palachovce odložené utkání s týmem Červené Řečice, a to také od 10 hodin.

Celý víkend měl také probíhat Český pohár kadetek, kde se naše družstvo probojovalo mezi 8 nejlepších týmů v České republice, ale bohužel vzhledem k velkému počtu týmů v covidové karanténě byl ...

Víkendový servis 15. a 16. ledna 2022

Skvělého výsledku dosáhly naše starší žákyně, které se probojovaly mezi nejlepší 4 týmy soutěže a utkají se s nimi ve 4 turnajích systémem každý s každým o medaile.
Dalším našim týmům se tentokrát již tolik nedařilo. Kadetky z palubovky Světlé nad Sázavou dovezly 2 získané sety. Mladší žákyně, stejně jako juniorky v domácím prostředí body nezískaly.
Komentáře k utkáním najdete v sekci Články.

Co nás čeká o víkendu 15. a 16. ledna 2022?

Co čeká týmy Žďárské volejbalové mašiny o nadcházejícím víkendu?

V sobotu hrají od 9 h na Palachovce mladší žákyně, jejich soupeřkami budou děvčata z Pelhřimova a Štoků.
V neděli v hale na Bouchalkách se utkají od 10 h juniorky v posledním kole základní skupiny 1. ligy s Novým Veselím.

Kadetky jedou do Světlé n. S. a starší žákyně do Polné, kde jim jakýkoli bodový zisk zajistí jistotu přímého postupu do Final4, tedy do boje o medaile.

Držíme palce a těšíme se na podporu našich fans v ...

Víkendový servis 8. a 9. ledna 2022

Pro Žďárskou volejbalovou mašinu začal nový rok 2022 opravdu skvěle!!!

Vše začaly v sobotním domácím zápase kadetky, které v hale na Bouchalkách zcela jednoznačně přehrály družstvo Humpolce a po 2 výsledcích 3:0 získaly po výborném výkonu zaslouženě plný počet bodů.

Na výborný výkon kadetek navázaly také naše týmy starších žákyň a mužů. Starší žákyně ve finálové části soutěže porazily družstvo Nového Veselí dvakrát bez ztráty jediného setu, připsaly si další cenné body a mají rázně nakročeno k ...

Co nás čeká o 1. soutěžním víkendu roku 2022?

Prvním naším týmem, který bude hrát v roce 2022 v domácím prostředí, jsou kadetky, které se v sobotu 8. ledna od 9 h utkají ve sportovní hale na Bouchalkách s Humpolcem.

V neděli 9. ledna pak na ně naváží starší žákyně, které ve finálové části krajského přeboru poměří síly s Novým Veselím, a to od 9 h na Palachovce.

Muži jedou k utkáním na palubovku Pelhřimova, junioři zahájí druhou část 1. ligy ve Znojmě.

First 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 43 44 45 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Slavia Hradec Králové 5 15
2. TJ Jiskra Jaroměř 5 11
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 8
4. TJ Jičín 5 8
5. VO TJ Lanškroun B 5 2
6. TJ Žďár nad Sázavou 5 1

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid