Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Co nás čeká o prvním prosincovém víkendu?

O víkendu hrají pouze 2 naše týmy a na palubovkách soupeřů.

V sobotu 4.12. jedou juniorky do brněnských Jehnic, kde se pokusí navázat na dobrý výkon z minulého týdne a získat další prvoligové vítězství.

V neděli 5.12. se starší žákyně v Bedřichově ve finálové skupině utkají s domácím týmem a s Třebíčí.

Ostatní naše družstva mají volný víkend.

Víkendový servis 27. a 28. listopadu 2021

Poslední listopadový víkend byl pro Žďárskou volejbalovou mašinu úspěšný.

Nejvíce se dařilo starším žákyním, které po postupu ze základní skupiny prošly prvním finálovým turnajem v Havlíčkově Brodě bez jediné porážky a se 3 výhrami vedou tabulku finálové skupiny. V minimálním počtu 6 hráčů vybojovali žáci 4 body ve velkém Meziříčí, když těsně podlehli domácím 2:1, ale Havlíčkův Brod porazili 2:0.

Mladší žákyně, které v soutěži sbírají své první herní volejbalové zkušenosti, již vědí, jak ...

Volejbal a poslední listopadový víkend (27. a 28.11.2021)

Poslední listopadový víkend už se bohužel nese v duchu současné covidové situace, ale to neznamená, že se nebude volejbal hrát vůbec. Družstva mužů a juniorů sice museli svá utkání kvůli problémům soupeřů přeložit, ale družstva juniorek a mladších žákyň své domácí utkání odehrají.

V sobotu 27.11. se ve sportovní hale TJ na Bouchalkách juniorky v rámci 1. ligy utkají s týmem Rychnova nad Kněžnou. Utkání začínají v 10 a v cca 13:30 hodin. Mladší žákyně sehrají turnaj krajského přeboru od 9 h na ...

Skvělý úspěch kadetek v Českém poháru

6 zápasů, 6 výher a sety 12:0, jasně 1. místo. To je konečná bilance kadetek na Českém poháru v Berouně.

Po výborném, bojovném a zcela přesvědčivém výkonu postupujeme mezi 8 nejlepších celků z celé ČR a zahrajeme si v lednu s extraligovými soupeři.

Skvělá práce, holky, Žďárská mašina jede naplno!

Komentář k výše uvedenému najdete v sekci Články.

Co nás čeká o 3. listopadovém víkendu roku 2021?

Víkend 20. a 21. listopadu je pro většinu našich týmů obdobím odpočinku, to ale neplatí družstva mužů a juniorek.

Muži se v sobotu 20.11. od 10 a 13 h utkají v domácí sportovní hale na Bouchalkách s Velkým Meziříčím.

Družstvo juniorek (které je tvořeno hráčkami v kadetském věku), jede na celý víkend k 1. kolu finálové části Českého poháru kadetek do Berouna, kde se utká se 7 dalšími kvalitními soupeři (Braník Praha, ZŠ Mikulova Praha, Havlíčkův Brod, Polička, Česká Třebová, Chlumec nad ...

Víkendový servis 12.-14.listopadu 2021

Tento víkend začínal výjimečně už v pátek, kdy naše starší žákyně v dohrávce jasně přehrály týmy Humpolce i Havlíčkova Brodu a posunuly se v tabulce na 3. příčku.
Na dobrý výkon navázaly i v neděli, kdy z Pelhřimova dovezly opět plný počet bodů za 2 výhry 2:0 nad domácím týmem. Tento výkon jim zajistil postup do finálové časti, kde se utkají nejlepšími týmy z kraje Vysočina. Gratulace holkám i trenérskému týmu.

Ostatním našim týmům se již tolik nedařilo, junioři díky karanténě některých hráčů ...

Co nás čeká o víkendu 13. a 14. listopadu 2021?

Další listopadový víkend přinese utkání 6 našich týmů.

V domácím prostředí, tentokrát na ZŠ Palachova, se muži od 10 a 13 h utkají s Jihlavou. Všechny další týmy jedou na palubovky soupeřů. Prvoligoví junioři "zamířijó" na brněnskou Teslu, prvoligové juniorky do nedalekého Nového Veselí.

Starší žákyně jedou v neděli do Pelhřimova, mladší žákyně tamtéž, jen už v sobotu. Žáky čeká cesta do Hrotovic, kde se utkají s domácími a dále s Velkým Meziříčím a Havlíčkovým Brodem.

Víkendový servis - 6. a 7. listopadu 2021

O uplynulém víkendu se nejvíce dařilo kadetkám, které doma 2krát porazily Štoky. Juniorky sice uhrály proti Jehnicím svůj první prvoligový set, ale zklamáním byl jejich předvedený domácí výkon. Nedařilo se ani starším žákyním, které se z Jihlavy vrátily bez bodů.
Mladší žákyně sice také body z Jihlavy nepřivezly, ale podaly sympatický výkon, kde bylo vidět velké zlepšení oproti předchozím zápasům, když na své soupeřky dokázaly uhrát v některých setech i přes 20 bodů.

Komentáře k utkáním najdete ...

Co nás čeká o prvním listopadovém víkendu?

O víkendu 6. a 7. listopadu zasáhnou do soutěží 4 naše týmy.

V sobotu 6.11. od 10 h se kadetky utkají se Štoky. V neděli 7.11. čeká juniorky domácí premiéra v 1. lize, když ve sportovní hale na Bouchalkách od 10 h poměří své síly s brněnskými Jehnicemi.

Mladší žákyně míří do Jihlavy, starší žákyně jedou na palubovky Bedřichova.

Těšíme se na vaši podporu v hledišti ;-)

Víkendový servis 30. a 31. října 2021

Víkend byl tentokrát ve znamení zápasů v okleštěných sestavách...
Muži v improvizované sestavě doma podlehli 2x 1:3 družstvu Polné.
Žáci odehráli v Havlíčkově Brodě celkem 3 utkání, přičemž 1x zvítězili a 2x body získali jejich soupeři.

Co nás čeká o posledním říjnovém víkendu?

V sobotu 30.10. hrají ve sportovní hale TJ muži s Polnou. Utkání začínají v 10 a ve 13 h.
V neděli starší žáci jedou na palubovku Havlíčkova Brodu, kde se postupně utkají s domácím týmem a také s týmy Velkého Meziříčí a Hrotovic.

Víkendový servis 23.-24. října 2021

Tento víkend se našim týmům nedařilo...

Jak mladší žákyně v domácím prostředí, tak ani juniorky v Pardubiciích ve svých zápasech žádné body a ani sety nezískaly. Starší žákyně dokonce kvůli kovidové karanténě nehrály vůbec.

Snad příští informace budou již mnohem lepší ;-)

Co nás čeká o víkendu 23. a 24. října 2021?

V sobotu hrají v hale na Bouchalkách od 9:00 h mladší žákyně, které se utkají s družstvy Havlíčkova Brodu a Nového Veselí.

Juniorky jedou v sobotu k dalšímu prvoligovému zápasu do Pardubic.

Nedělní domácí turnaj starších žákyň je kvůli další covidové karanténě přesunut na neurčito....

Víkendový servis 16.-17. října 2021

Husarský kousek se povedl kadetkám Žďárské volejbalové mašiny, které vezou z Přerova postup do finálové části Českého poháru. Po skvělém výkonu, kdy v 6 utkáních 4x zvítězily a podlehly pouze extraligovému Přerovu a aktuálně vedoucímu týmu 1. ligy Kladnu a postupují z krásného 3. místa. Holky splnily cíl na 100 %, udělaly žďárskému volejbalu skvělou reklamu a všem ukázaly, jaký obrovský výkonnostní posun vpřed za udělaly.

Muži vybojovali 2 výhry 3:2 na palubovce Okrouhlice.

Junioři v domácím ...

Co nás čeká o víkendu 16. a 17. října 2021?

Muži, junioři a juniorky. To jsou naše týmy, které o tomto víkendu čekají volejbalová utkání. V domácím prostředí haly na Bouchalkách se v sobotu od 10 h utkají v rámci 1. ligy junioři s týmem Šlapanic. Muži v sobotu jedou do Havlíčkova Brodu k utkáním s Okrouhlicí.

Juniorky jedou na celý víkend do Přerova, kde se utkají s dalšími 6 týmy o postup do hlavní části celorepublikového Českého poháru.

Držte nám palce a také přijďte v sobotu od 10 h do haly podpořit naše juniory ;-)

Juniorky o víkendu hrají Český pohár v Přerově

Družstvo juniorek Žďárské volejbalové mašiny bude o tomto víkendu 16. a 17. října bojovat v kvalifikaci Českého poháru kadetek. A vůbec to není žádný nesmysl, že juniorky hrají pohár kadetek. Toto družstvo totiž sice hraje 1. ligu juniorek, ale věkově jsou, s jedinou výjimkou, všechny ještě věkově kadetky, proto absolvují Český pohár ve své věkové kategorii.

Kvalifikační skupina „A“ Českého poháru, do které holky byly nalosovány, se koná v Přerově, kde se náš tým utká s extraligovým domácím ...

Víkendový servis 9. a 10. října 2021

Víkend přinesl utkání 3 našich družstev, juniorky mají své prvoligové utkání odloženo kvůli kovidové karanténě soupeřek.

Starší žákyně v domácím prostředí získaly 4 body, když nejprve přehrály tým Štoků a pak po velkém boji podlehly 14:16 v tiebreaku Bedřichovu.

Kadetky využily uvolněnou sportovní halu a místo odloženého zápasu juniorek zde odehrály své zápasy se Světlou, které podlehly 2:3 a 0:3.

Mladší žákyně posbíraly další zápasové zkušenosti ve Zhoři s Novým Veselím a Bedřichovem, a i ...

POZOR ZMĚNA OHLEDNĚ SOBOTNÍCH UTKÁNÍ!!!

Juniorky bohužel svá sobotní utkání zítra nehrají kvůli covidové karanténě soupeřek :-( (náhradní termín bude teprve určen) a místo nich hrají na hale od 10 h kadetky se Světlou.

Co nás čeká o víkendu 9. a 10. října 2021?

Nadcházející víkend nás čekají nejen volby, ale také zápasy 3 týmů Žďárské volejbalové mašiny na domácích palubovkách. Takže nejprve v sobotu ráno běžte k volbám a ukažte, že nejsme stádo ovcí, které se nechají uplatit populisty, a pak nám přijďte zafandit na volejbal, uvidíte, že to bude fakt pěkná sobota ;-)

V sobotu 9.10. hrají svůj první domácí prvoligový zápas juniorky, které se na centrkurtu sportovní haly na Bouchalkách utkají s družstvem TJ Sokol Jehnice. Utkání začínají již v 9:00 h, ...

Sluší nám to nejen v dresech, podívejte se ;-)

To, že volejbalistky jsou krásný holky, je všeobecně známý fakt. Mnozí fanoušci je znají jen ve sportovním outfitu, tak nyní něco z úplně jiného soudku. Foto ze zápasu versus foto z tanečních. Najdete aspoň 10 rozdílů?

Protože fotka našich juniorek ve společenských róbách vzbudila veliký pozitivní ohlas, jako bonus pro naše fanoušky přidáváme, jak to sluší hráčům a hráčkám obou juniorských týmů Žďárské volejbalové mašiny ještě na společné fotografii. Posuďte sami, no není to nádhera ;-)

First 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 42 43 44 Last

 
tabulky
P Z B
1. Sokol Hrotovice 24 55
2. TJ Žďár nad Sáz. 24 49
3. Pelhřimov 22 40
4. Havlíčkův Brod 24 16
5. SK Jihlava 22 14

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid