Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Víkendový servis 4. února 2023

Jediným týmem, který hrál o uplynulém víkendu utkání, byli v sobotu junioři. Komentář napsal asistent trenéra Zbyněk Kalina.

Na druhém a tentokrát velmi vyrovnaném turnaji (z 10 zápasů se hrál se 5x tiebreak) finálové skupiny KP Pardubického, Královéhradeckého kraje a Kraje Vysočina opět v domácím prostředí tělocvičen ZŠ Palachova sehráli junioři postupně 4 zápasy.

V prvním a druhém zápase prohráli po nevýrazných výkonech se spoustou vlastních chyb s TJ Sokol Geodézie Česká Třebová 0:2 ...

Co nás čeká o prvním únorovém víkendu?

Tento víkend je ve znamení klidu a školních prázdnin, takže (s jedinou výjimkou - družstvem juniorů) všechny naše týmy odpočívají.

V sobotu 4. února pořádají naši junioři v domácím prostředí ZŠ Palachova 2. kolo finálové části KP (spojení tří krajů - Pardubického, Královéhradeckého a Vysočiny) ve volejbale kadetů a juniorů (U18-U22) za účasti těchto týmů:

- TJ Sokol Dřevěnice (vedoucí tým soutěže po 1. kole finálové části)
- TJ Sokol Geodézie Česká Třebová
- VK Vysoké Mýto
- TJ Žďár nad ...

Víkendový servis - 28. a 29. ledna 2023

O víkendu bodovaly všechny 3 naše týmy, které hrály svá utkání.

Nejvíce se dařilo mužům, kteří v sobotu v domácím prostředí porazili Pelhřimov jednoznačným výsledkem 3:0 a 3:0 a vedou tabulku krajského přeboru.

Juniorky letos poprvé ve 2. lize odešly poraženy, když jejich dosavadní vítěznou šňůru přetrhl v neděli až Kolín. Po výsledku 2:3 a 0:3 tak do Žďáru putuje jeden bod. Juniorky drží ve finálové skupině 2. místo za vedoucím Nymburkem.

Jeden bod získaly v domácím prostředí v neděli také ...

Co nás čeká o posledním lednovém víkendu?

Tento víkend čekají naše fanoušky 2 utkání v domácím prostředí.

V sobotu v hale na Bouchalkách hrají od 10 hodin muži s Pelhřimovem. V neděli pak na ZŠ Palachova pořádají turnaj krajského přeboru starší žákyně. Od 9 h se utkají s týmy Havlíčkova Brodu a Nového Veselí.

V neděli jedou juniorky do Kolína k prvnímu utkání finálové skupiny 2. ligy.

Víkendový servis 21. a 22. ledna 2023

S jedinou výjimkou všechny naše týmy měly o tomto víkendu volno. Starší žákyně strávily celý víkend v Mělníku na dalším kole Českého poháru kategorie U16.

Odehrály celkem 6 zápasů, 2krát vyhrály a 4krát se z výhry radovaly jejich soupeřky. Zápasy byly velmi vyrovnané a někdy chyběl jen malý kousek k tomu, aby holky dovezly výher víc.

Co nás čeká o víkendu 21. a 22. ledna 2023?

Tento víkend bude většina našich týmů odpočívat a nabírat síly na další část sezony.

Výjimkou jsou pouze starší žákyně, které za volejbalem odjíždějí směr Mělník už v pátek, protože je tam po oba víkendové dny čeká další kolo Českého poháru kategorie U16. Jejich soupeřkami budou následující družstva:
Orion Praha, České Budějovice, Mělník, VK Brno, Nový Bor a Napajedla.

Tak držíme palce, ať se vrátí zpět nejen s výhrami a body, ale také s pocitem pořádně odmakaných zápasů.

Víkendový servis 14. a 15. ledna 2023

V sobotu muži v domácím prostředí získali celkem 4 body za výsledky 2:3 a 3:1 s Jihlavou. V prvním utkání bohužel neudrželi jasné vedení 2:0 (25:13 a 25:14) a soupeř zápas v koncovkách otočil (2x 23:25) a získal tak 2 body za výhru v tiebreaku 15:9.

Mladší žákyně dovezly z nedaleké Přibyslavi 3 body, když jedenkrát zvítězily, v druhém utkání byly úspěšnější jejich soupeřky.

V neděli juniorky ukončily úspěšně své letošní vítězné tažení 2. ligou, když i v posledním kole základní skupiny ...

Co nás čeká o víkendu 14. a 15. ledna 2023?

O nadcházejícím nás kromě volby prezidenta České republiky čeká také pořádná porce volejbalu. V domácím prostředí hrají týmu mužů a juniorek.

V sobotu 14.1. v hale na Bouchalkách od 10 h sehrají muži, kteří jsou aktuálně vedoucím týmem tabulky, utkání s Jihlavou, které patří 4. příčka.

V neděli od 10 h a také v hale na Bouchalkách budou juniorky v posledním kole základní skupiny 2. ligy hostit tým Žichlínku (druhý celek tabulky). Juniorky mají jistý postup do finálové části soutěže a budou ...

Víkendový servis - 7. a 8. ledna 2023

Uplynulý víkend přinesl našim týmům 4 vítězná utkání.

Na prvním turnaji finálové 5členné skupiny KP Pardubického, Královéhradeckého a kraje Vysočina v domácím prostředí ZŠ Palachova sehráli junioři v sobotu postupně 4 zápasy. První 2 zápasy sice prohráli 0:2 (s TJ Sokol Geodézie Česká Třebová a s TJ Sokol Dřevěnice), ve třetím porazili v tiebreaku VK Vysoké Mýto a v posledním zápase uspěli proti VK Hronov poměrem 2:0. Celkově obsadili 3. místo a udrželi si finálovou účast i pro další část ...

Co nás čeká o prvním víkendu roku 2023?

Vánoční přestávka skončila a rozbíhají se opět volejbalové soutěže.

V sobotu 7.1. pořádají v domácím prostředí ZŠ Palachova junioři finálovou skupinu krajského přeboru Vysočiny, Pardubického a Královéhradeckého kraje. Od 9:30 se utkají s týmy České Třebové, Vysokého Mýta, Hronova a Dřevěnic.

V sobotu hrají také mladší žákyně, které se pokusí získat další body do tabulky v nedaleké Přibyslavi. Na palubovku soupeřek jedou také starší žákyně, které v neděli zamíří směr Bedřichov.

Vanoční oddílový turnaj mládeže

V pátek 23.12. proběhl ve sportovní hale TJ tradiční vánoční turnaj mládeže našeho oddílu. Cca 60 účastníků si užilo skvělé volejbalové odpoledne. Hráči a hráčky byli rozděleni do 2 věkových kategorií a kde se nalosovaná smíšená družstva utkala systémem každý s každým na 2 sety.

V mladší kategorii byla 4 družstva, všechna utkání byla velmi vyrovnaná a o konečném pořadí rozhodoval každý získaný míč. Prvenství nakonec vybojovalo družstvo vedené kapitánkou Maruškou, druhy byl tým kapitánky Verči ...

Víkendový servis 17. a 18. prosince

Poslední soutěžní víkend roku 2022 byl pro Žďárskou volejbalovou mašinu velmi úspěšný.

Nejprve v sobotu družstvo mužů přivezlo 2 výhry 3:0 a 3:2 z Havlíčkova Brodu. Perličkou je, že ve 2. utkání náš tým prohrával již 0:2 na sety (!), aby 3. set vyhrál tzv. o parník (výsledkem 25:7) a celkově dovedl i další sety do vítězného konce.

V neděli pak na výborný výsledek mužů navázaly i juniorky, které v Pardubicích zvítězily 3:0 a 3:1, čímž prodloužily svou letošní neporazitelnost ve 2. lize na 14 ...

Vánoční oddílový turnaj mládeže - 23.12.2022 (od 16 h)

Blíží se konec kalendářního roku, vánoční svátky a tím pádem je tu i tradiční předvánoční oddílový turnaj mládeže Žďárské volejbalové mašiny.

Jako každý rok se hráči a hráčky družstev mládeže sejdou, nalosují se do smíšených družstev a užijí si půlden plný volejbalu. Pro všechny týmy jsou připraveny jako vždy hodnotné ceny. A není vůbec důležité, kdo vlastně vyhraje, ale to, že jsme spolu a trávíme čas tím, co nás baví.

Takže to vypukne v pátek 23.12. od 16 h na hale. Jste všichni srdečně ...

Čeká nás poslední soutěžní víkend v letošním roce 2022

Družstva mužů a juniorek jsou posledními týmy Žďárské volejbalové mašiny, které letos budou bojovat o body, a to na palubovkách soupeřů.

Muži jedou v sobotu 17.12. k utkání krajského přeboru do Havlíčkova Brodu a určitě budou chtít zakončit rok výhrou.

V neděli vyrážejí juniorky směr Pardubice, kde se v zápasech s domácím týmem pokusí navázat na dosavadní výborné výsledky a prodloužit svou letošní neporazitelnost ve 2. lize.

Víkendový servis 10. a 11. prosince 2022

O víkendu hrály oba naše týmy žákyň, mladší v domácím prostředí, starší v Jihlavě.

Více se dařilo starším žákyním, které se z Jihlavy vrátily se 3 body, které braly za výhru nad týmem Třebíče. Ve druhém urkání sice prohrály s domácí Jihlavou, ale za předvedený výkon se rozhodně nemusely stydět a hrály dobrý volejbal.

Mladší žákyně nastoupily kvůli velké marodce v poněkud improvizované sestavě, ale i tak dokázaly získat alespoň 1 bod. Týmům Havlíčkova Brodu a Světlé nad Sázavou podlehly 0:2, ...

Co nás čeká o víkendu 10. a 11. prosince?

V sobotu nás čeká poslední letošní domácí utkání. Mladší žákyně se od 9 h v rámci krajského přeboru utkají na Palachovce s týmy Třebíče, Světlé nad Sázavou a Havlíčkova Brodu.

V neděli jedou starší žákyně do Jihlavy, kde poměří aktuální formu s domácím týmem a týmem Třebíče.

Oběma našim družstvům držíme palce, aby si z předvánočních soubojů odnesla nejen body, ale také dobrý pocit z kvalitního volejbalového výkonu ;-)

Víkendový servis: 3. a 4. prosince 2022

Muži se v sobotu v domácím prostředí haly na Bouchalkách utkali s týmem Hrotovic. Soupeře nejprve v 1. zápase porazili po velkém boji ve vypjatých koncovkách 3:1 (-22,23,23,25). Ve druhém utkání pak soupeři podlehli nejtěsnějším rozdílem 2:3 (tiebreak 13:15). Zisk 5 bodů je aktuálně vynesl na 1. misto tabulky krajského přeboru.

V neděli juniorky dál pokračovaly v letošní vítězné jízdě 2. ligou, když ze Svitav přivezly 2 výhry 1:3 (-20,-18,19,-12) a 1:3 (-17,24,-11,-15). Bez jediné porážky a ...

Co nás čeká o prvním prosincovém víkendu?

Grafickou pozvánku najdete dole pod textem.

Víkendový servis - 26. a 27. listopadu

Máme za sebou velmi úspěšný víkend.

Muži v krajském přeboru přivezli domů 2 výhry 0:3 a 2:3 z palubovky vedoucího Pelhřimova.

Mladší žákyně dokázaly v domácím prostředí porazit družstvo Havlíčkova Brodu i Pelhřimova (oba shodně 2:1) a pouze v jednom utkání nezvítězily.

Výborného výsledku dosáhly i juniorky, které dokázaly v nejlepší skupině Českého poháru 4krát zvítězit (nad Havl. Brodem, Prostějovem, Olympem Praha a Jičínem) a 3krát byly úspěšnější soupeřky. Tento výkon jim zajistil účast ...

First 1 2 3 4 5 6 7 8 43 44 45 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Slavia Hradec Králové 5 15
2. TJ Jiskra Jaroměř 5 11
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 8
4. TJ Jičín 5 8
5. VO TJ Lanškroun B 5 2
6. TJ Žďár nad Sázavou 5 1

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid