Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Víkendový servis 9. a 10. prosince

Nejvíce se o 2. adventním víkendu dařilo týmu žen, které v domácím souboji s Humpolcem sice nejprve svým soupeřkám podlehly 1:3, ale ve druhém utkání dokázaly zabrat a stejným výsledkem 3:1 získat další 3 body do tabulky krajského přeboru.

Družstvo mužů se utkalo ve 2. lize doma s Havlíčkovým Brodem, ale všechny body si nakonec odváží soupeř po výsledku 0:3 a 0:3.

Mladší žákyně se vrátily z Jihlavy bez zisku bodů, když podlehly domácí Demlovce i Pelhřimovu 0:2

Komentáře k utkáním najdete ...

Co nás čeká o druhém adventním víkendu 9. a 10. prosince?

Naši fanoušci mohou o víkendu vidět 2 naše týmy při utkáních v domácím prostředí.

V sobotu od 10 h ve sportovní hale TJ hrají muži utkání 2. ligy s Havlíčkovým Brodem.
V sobotu hrají také ženy, které od 10 h na Palachovce v krajském přeboru hostí Humpolec.

Mladší žákyně jedou směr Jihlava, kde se utkají s domácí Demlovkou a také Pelhřimovem.

Víkendový servis 2. a 3. prosince

Tři naše týmy o víkendu cestovaly kalamitně zasněženou Vysočinou za svými soupeřkami a všechny v pořádku dojely tam i domů.

Nejvíce se dařilo našim starším žákyním, které se v neděli v Brtnici účastnily turnaje krajského přeboru, který zde pořádal tým KCTM Jihlava. Všechny své 3 soupeře (KTCM Jihlava, Chotěboř i Přibyslav) porazily 2:0 a vezou tak domů plný počet 9 bodů.

Družstva žen a juniorek se utkala v Havlíčkově Brodě s domácím Sokolem. Jak ženy v krajském přeboru, tak i juniorky ve 2. ...

Co nás čeká o prvním adventním víkendu?

Sobotní domácí zápas 2. ligy mužů s Letovicemi je z důvodů velké marodky našeho týmu PŘELOŽEN(!!!) až na neděli 3. března 2024, takže naši fanoušci tento víkend neuvidí ani jeden domácí zápas.

Další 3 naše týmy se budou snažit projet zasněženou Vysočinou ke svým soupeřů - ženy a juniorky do Havlíčkova Brodu a starší žákyně do Jihlavy.

Víkendový servis 25. - 26 listopadu

Muži se v sobotu v domácím prostředí utkali v souboji 2 posledních družstev 2. ligy s Pardubicemi a po výsledku 0:3 a 0:3 i nadále čekají na svou první výhru v soutěži. V neděli pak stejný druholigový souboj 2 posledních družstev tabulky absolvovaly i juniorky, které také doma hostily Pardubice, s nimiž se rozešly smírně 1:1 na zápasy po výsledcích 3:2 a 1:3.

Mladší žákyně také v domácím prostředí pořádaly turnaj krajského přeboru, ale v utkáních s Havlíčkovým Brodem a Novým Veselím body ...

Co nás čeká o posledním listopadovém víkendu?

Tento víkend bude ve znamení utkání Žďárské volejbalové mašiny proti Pardubicím. V sobotu 25.11. se s tímto soupeřem utkají muži, v neděli 26.11. pak i juniorky. Obě utkání proběhnou v rámci 2. ligy a začínají od 10 hodin ve sportovní hale TJ.

V sobotu hrají doma také mladší žákyně, které od 9 h na Palachovce přivítají týmy Havlíčkova Brodu a Nového Veselí.

Družstvo žen zamíří v sobotu směr Bystřice n. P., kde je čeká v krajském přeboru zápas s domácím týmem.

Víkendový servis 17.-19. listopadu

Prodloužený víkend přinesl domácí druholigová utkání družstev mužů a juniorek. Všechny body si tentokrát bohužel odvezli soupeři, když jak muži s Dvorem Králové, tak i juniorky s Kolínem prohrály shodně 0:3 a 0:3.

Starší žákyně trávily víkend v Hradci Králové, kde se konalo další kolo Českého poháru. Cílem bylo ohrávat zejména mladší hráčky, takže tým sice vyhrál jen jedno utkání, ale hráčky získaly další cenné herní zkušenosti.

Komentáře k utkáním najdete postupně v sekci Články.

Co nás čeká o prodlouženém víkendu 17. - 19. listopadu?

Netradičně v pátek 17. listopadu, kdy je svátek, se juniorky od 10:00 h a 13:00 h utkají ve sportovní hale TJ s družstvem Volejbal Kolín.

V sobotu 18. listopadu pak muži od 10:00 h hostí na palubovce sportovní haly TJ tým Dvora Králové nad Labem, což je aktuálně 6. tým tabulky 2. ligy.

Celou sobotu i neděli stráví družstvo starších žákyň v Hradci Králové, kde jejich soupeřkami v rámci 2. kola Českého poháru kategorie U16 budou družstva Lanškrouna, Břeclavi, Vyškova, Pouchova a Přerova.

Víkendový servis 10.-11. listopadu

2. liga muži:
TJ Žďár n. S. - Sokol Mnichově Hradiště 1:3 a 0:3

KP ženy:
TJ Žďár n. S. - Sokol Havlíčkův Brod 0:3 a 3:2

KP junioři (U22):
TJ Žďár n. S. - TJ Svitavy 3:0
TJ Žďár n. S. - VK Rychnov n. K. 1:3

KP mladší žákyně (U14):
TJ Žďár n. S. - Sokol Bedřichov 0:2
TJ Žďár n. S. - TJ Pelhřimov 0:2

KP starší žákyně (U16) - foto pod článkem:
TJ Žďár n. S. - Sokol Bedřichov 0:2
TJ Žďár n. S. - TJ Havl. Brod 1:2
TJ Žďár n. S. - Sokol Nové Veselí 0:2

Komentáře k utkáním postupně najdete v ...

Co nás čeká o víkendu 11. a 12. listopadu?

V domácím prostředí sportovní haly TJ hrají v sobotu od 10 h muži utkání 2. ligy s Mnichovým Hradištěm. Ve stejný den a ve stejném čase, jen na ZŠ Palachova, se družstvo žen v krajském přeboru utká s Havlíčkovým Brodem.

K soupeřům jedou naše další 3 týmy: v sobotu mladší žákyně do Pelhřimova a junioři do Rychnova nad Kněžnou, v neděli starší žákyně do Bedřichova.

Listopad bude bohatý na domácí obou utkání našich druholigových týmů

Muže i juniorky čeká v listopadu pořádná porce domácích utkání ve sportovní hale TJ (viz přehled níže).

Víkendový servis 4.-5. listopadu

Krajský přebor mladších žákyň
Sokol Štoky - TJ Žďár 2:1 a 2:0

Krajský přebor žen
TJ Pelhřimov - TJ Žďár 3:0 a 3:1

2. liga juniorek (U20)
TJ Žďár - TJ Svitavy 1:3 a 0:3

Komentáře k jednotlivým utkáním najdete postupně v sekci Články.

Co nás čeká o prvním listopadovém víkendu?

V domácím prostředí sportovní haly TJ hrají v neděli 5. listopadu juniorky. Od 10 h ve druholigovém utkání poměří aktuální formu s družstvem TJ Svitavy. Náš tým potřebuje v tomto utkání využít domácí prostředí a získat další důležité body, aby se odlepil ode dna tabulky.

K utkáním k soupeřkám jedou ženy a také mladší žákyně. Ženy v sobotu míří do Pelhřimova, mladší žákyně se v krajském přeboru ve Štokách utkají s domácím týmem.

Gratulace k životnímu jubileu - pan Bohumil Sedlák (*90)

Dnes slaví významné životní jubilem (*90) pan Bohumil Sedlák, bývalý člen výboru volejbalového oddílu a také náš dlouholetý fanoušek a podporovatel (jako jeden ze spolumajitelů firmy PKS). Panu Sedlákovi přejeme pevné zdraví, hodně pohody a životního optimismu a mnoho sil do dalších let.

Víkendový servis 28.-29. října 2023

Junioři v sobotu naplno využili domácí prostředí ZŠ Palachova a porazili oba své soupeře v nejlepší skupině regionálního přeboru.

Nejprve porazili Havlíčkův Brod 3:1 a pak stejným výsledkem zdolali i tým Rychnova nad Kněžnou. Tím si nejen zajistili v dalším kole opět účast v této nejlepší skupině, ale již podruhé v této skupině udrželi neporazitelnost.

Juniorky ve druholigového utkání v Bedřichově sice nebodovaly, ale podaly dobrý výkon. Soupeřky zvítězily dvakrát 3:0, když využily zejména ...

Co nás čeká o posledním říjnovém víkendu?

V sobotu pořádají junioři v domácím prostředí na Palachovce turnaj TOP skupiny regionálního přeboru. Od 9 h se utkají s Havlíčkovým Brodem, v cca 13 h bude začínat souboj s týmem Rychnova nad Kněžnou.

V neděli jedou juniorky do Bedřichova, kde se v rámci 2. ligy utkají s aktuálně vedoucím týmem soutěže.

Víkendový servis 21. a 22. října 2023

Tento víkend přinesl našim družstvům body z palubovek soupeřů, v domácím prostředí se tentokrát nedařilo.

Bodovaly opět starší žákyně, které dnes ze Světlé nad Sázavou dovezly 6 bodů. Porazily jak domácí tým, tak družstvo Bedřichova shodně 2:0 a nebodovaly pouze se Štoky.

Také mladší žákyně získaly v sobotu na palubovce soupeřek body, a to celkem 4. Nejprve podlehly těsně 2:1 družstvu domácího Havlíčkova Brodu, ale pak porazily jasně 2:0 tým Pelhřimova. V zápase s Demlovkou už zůstaly ...

Co nás čeká o víkendu 21. a 22. října 2023?

V sobotu 21.10. se družstvo mužů ve 2. lize utká s týmem Malé Skály. Utkání začíná v 10:00 h ve sportovní hale TJ. Ve stejný den a ve stejném čase, jen na ZŠ Palachova, hostí družstvo žen v krajském přeboru Polnou.

K utkáním k soupeřům jedou v sobotu mladší žákyně (do Havlíčkova Brodu) a v neděli starší žákyně (do Světlé nad Sázavou).

Víkendový servis 14. a 15. října 2023

V sobotu obnovený tým žen v domácím prostředí porazil 2x Bystřici nad Pernštejnem 3:0 a 3:1 a připsal si v krajském přeboru na konto plný počet 6 bodů.

Starší žákyně v sobotu a v neděli úspěšně uspořádaly v domácím prostředí ZŠ Palachova další kolo Českého poháru kategorie U16 a dokázaly 5 svých soupeřů porazit (Hronov, Varnsdorf, Brno, Napajedla a Šternberk) a pouze 1 soupeři (Přerovu) podlehly. Druhé místo ve skupině jim zaručuje v dalším kole postup do lepší výkonnostní skupiny.

Družstvo ...

Co nás čeká o víkendu 14. a 15. října 2023?

Tento víkend přinese pořádnou porci volejbalu v domácím prostředí ZŠ Palachova, protože hrají poprvé doma nejen ženy, ale také pořádáme 2. kolo Českého poháru žákyň (kategorie U16).

Družstvo žen se ve své domácí premiéře krajského přeboru skupiny Sever utká s týmem Bystřice nad Pernštejnem, a to již od 9:00 h. Ve vedlejší tělocvičně od 9:00 h startuje Český pohár žákyň utkáním našeho týmu s Varnsdorfem. Poháru se účastní celkem 7 týmů, takže se po skončení utkání žen začne hrát v obou ...

First 1 2 3 4 5 6 7 8 46 47 48 Last

 
tabulky
P Z B
1. VK Malá Skála 37 88
2. Havlíčkův Brod 37 72
3. Letovice 37 66
4. TJ Svitavy 37 60
5. Mnich. Hradiště 37 57
6. VK Hronov 37 54
7. Dvůr Králové 37 52
8. Pardubice 37 49
9. VK Choceň 37 43
10. Repre U18 10 18
11. TJ Žďár n. Sáz. 37 11

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid