Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Kadetky zahájily kvalifikaci o 1. ligu

Kadetky dnes zahájily kvalifikaci o 1. ligu v Jihlavě výhrou 3:1 nad Českými Budějovicemi, ve druhém zápase pak přejely Orion Praha 3:0. Teprve ve 3. utkání podlehly 1:3 velmi dobrému týmu Příbramí.
V neděli je čekají 2 utkání s regionálními soupeři, a to ze Světlé a Jihlavy.

O víkendu hrají žákyně a kadetky kvalifikace celorepublikových soutěží

Mladší žákyně a kadetky Žďárské volejbalové mašiny čeká poslední volejbalový víkend letošní sezony.
Mladší žákyně čeká v sobotu a v neděli v Brně v hale Vodova 1. část republikového finále, kde se utkají s domácím Brnem A a Brnem B, Raškovicemi, Frýdkem-Místkem, Prostějovem a Orlovou. Kadetky budou v 6členné kvalifikační skupině v Jihlavě na ZŠ Demlova od pátku do neděle bojovat o 1. ligu. Soupeři jim bude domácí Jihlava, Příbram, Třebín, Orion Praha a Světlá.
Držíme palce, holky ;-)

Kadetky čeká o víkendu kvalifikace o 1. ligu

Po juniorkách sehrají kvalifikaci o 1. ligu také kadetky. Kvalifikace se uskuteční od pátku 21.4. do neděle 23.4. v Jihlavě na ZŠ Demlova. Do této šestičlenné kvalifikační skupiny jdeme společně s domácí Jihlavou jako týmy z letošní 1. ligy, ostatní 4 soupeři jsou vítězové krajů.
V pátek 21.4. se od 17 h utkáme s Třebínem, v sobotu 22.4. nás čeká od 10 h Orion Praha a od 16 h Příbram a v neděli 23.4. kvalifikaci ukončíme regionálními derby ve 12 h se Světlou a v 15 h s Jihlavou. Právo startu v ...

Firma WAPA finančně podpořila činnost našeho oddílu

Firma WAPA s.r.o. se sídlem v Novém Městě na Moravě, která se zabývá řezáním materiálů vodním paprskem, ocenila naši dlouhodobou kvalitní práci s mládeží i dosažené letošní úspěchy a rozhodla se opět podpořit náš volejbalový oddíl formou finančního daru.
Děkujeme firmě WAPA a konkrétně jejímu majiteli p. Neubauerovi, tato podpora je pro nás silnou motivací pro další činnost a využijeme ji pro rozvoj cca 100 mladých volejbalistů a volejbalistek z mládežnických družstev našeho oddílu.

Video z kvalifikace juniorek o 1. ligu

V sekci Psali o nás a média najdete odkaz na cca 3minutové video, které je sestřihem toho nejlepšího, co se holkám na kvalifikaci v Turnově povedlo. Video najdete na Youtube na adrese https://youtu.be/dzfXpN8EICY .

Juniorky odehrály o vikendu v Turnově kvalifikaci o 1. ligu

Kvalifikace o ligu juniorek je minulostí. Holky podaly dobrý výkon, protože oba týmy, co spadly z ligy (Turnov i Poličku), porazily 3:0 a prohrály jen s týmy s hráčkami, které hrají extraligu (ČB) nebo letos hrály o extraligu kvalifikaci (Lanškroun) a ty prostě byly lepší. Takže celkově 3. příčka, bohužel první nepostupová. Z tyhle skupiny by prostě jen tak někdo nepostoupil...
Teď jsme sice všichni moc zklamaný, ale rozhodně se nemáme za co stydět, máme za sebou všichni obrovský kus poctivý ...

Juniorky už znají své soupeře v kvalifikaci o 1. ligu

Juniorky už znají místo konání kvalifikace o 1. ligu a také své soupeře. O víkendu 8.-9. dubna se v Turnově utkáme o 2 postupová místa s domácím týmem, Českými Budějovicemi, Lanškrounem a Poličkou. Tak nám držte palce ;-)

Rozlosování najdete pod tímto článkem nebo na odkazu:
http://www.cvf.cz/rozpisy-vysledky/?soutez=1-JKY&skupina=1-JKY-KB

Víkendový servis (25. a 26. března 2017)

O víkendu slavily juniorky titul přeborníka kraje Vysočina a ani v posledním utkání nepoznaly, jak chutná porážka, a přejely Třebíč dvakrát 3:0. Dokázaly tak vyhrát celou soutěž bez ztráty jediného bodu a s poměrem setů 60:5, což hovoří za vše. Sezona pro ně ale zdaleka nekončí, protože za 14 dní je čeká kvalifikace o 1. ligu juniorek, o níž se poperou v Turnově se 4 dalšími týmy o 2 postupová místa.
Další medaili zajistili pro Žďárskou volejbalovou mašinu žáci, kteří v domácím prostředí ...

Co nás čeká o posledním letošním volejbalovém víkendu?

O tomto víkendu zakončí letošní sezonu poslední 3 naše družstva. V sobotu 25.3. se od 10 h na Palachovce juniorky utkají s Třebíčí. Juniorky po tomto zápase, v němž budou chtít udržet svoji letošní neporazitelnost, přeberou od zástupců Krajského volejbalového svazu zlaté medaile za titul přeborníka kraje Vysočina.
Junioři se v neděli v Jihlavě pokusí rozšířit počet výher a vybojovat některou z medailí. V neděli sezonu v domácím prostředí zakončí také žáci, kteří se od 9 h na Palachovce utkají s ...

Víkendový servis (18. a 19. března 2017)

O tomto víkendu odehrálo svá letošní poslední utkání 5 našich družstev. V sobotu muži slavili konečnou 2. příčku druholigové tabulky, když se s Hrotovicemi rozešli smírně 1:3 a 3:1. Ženy obsadily 7. místo, které jim zaručuje druholigovou příslušnost i v další sezoně, po výsledku 3:0 a 1:3 s Havlíčkovým Brodem. Muži zakončili sezonu prohrou ve Štokách 3:0 a 3:0. Mladší žákyně v posledním turnaji ve Světlé sice nebodovaly, ale už samotná letošní účast ve finálovce je jejich velkým úspěchem.
V ...

Před námi je předposlední volejbalový víkend letošní sezony

V sobotu 18.3. odehrají svá poslední domácí utkání oba A-týmy dospělých. V hale na Bouchalkách se od 9 a 13 h utkají ženy s Havlíčkovým Brodem, muži budou hostit v 11 a 15 h Hrotovice. Muži B jedou do Štoků, mladší žákyně do Světlé nad Sázavou.
V neděli pak odehrají poslední utkání sezony také starší žákyně, které se od 9 h utkají na Palachovce s Jihlavou a Pelhřimovem.

Víkendový servis (11. a 12. března 2017)

O víkendu se našim týmům velmi dařilo. Muži vezou 2 výhry 3:0 z Chvaletic,celkový letošní počet získaných bodů navršili na 85 a potvrzují, že stříbrná příčka je ve správných rukou. Ženám se povedlo vyhrát 3:0 a 3:0 v Benátkách nad Jizerou a tyto body mají vzhledem k situaci v tabulce opravdu cenu zlata, protože je posunuly do klidnějších vod druholigové tabulky. Tým mužů B dokázal doma s Jihlavou vybojovat další bod do tabulky, a i když prohrál 0:3 a 2:3, získal další cenné volejbalové ...

Co nás čeká o víkendu 11. a 12. března?

V sobotu 11.3. čeká druholigové muže utkání ve Chvaleticích a ženy v Benátkách nad Jizerou, muži B hostí v domácím prostředí ZŠ Palachova od 10 h Jihlavu. V neděli 12.3. jedou juniorky (jako již jistý letošní přeborník kraje Vysočina) do Humpolce.
Budeme držet palce zejména ženám, které potřebují u soupeře nutně bodovat, aby se vyhnuly baráži.

Víkendový servis (4. a 5. března 2017)

O víkendu bodovaly všechny naše týmy. Muži doma přejeli Mladou Boleslav bez ztráty setu a 4 kola před koncem 2. ligy si zajistili minimálně stříbrnou příčku. Ženy vydřely s Benešovem 2 body za prohru 0:3 a výhru v tiebreaku a v posledních 2 kolech musejí pořádně zabrat, aby se vyhnuly případné baráži. Mladší žákyně ve finálové skupině po výborném výkonu získaly 5 bodů v utkáních s Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Muži "B" vybojovali svůj první letošní bod v Třebíči. Starší žákyně ziskaly v ...

Co nás čeká o víkendu 4. a 5. března?

O víkendu hraje 6 našich týmů a 4 v domácím prostředí. V sobotu se ženy v 9 a 13 h ve sportovní hale utkají s Benešovem, muži budou tamtéž v 11 a 15 h hrát s Mladou Boleslaví. Mladší žákyně budou od 9 h o body bojovat na Palachovce s Jihlavou a Havl. Brodem. Muži B hrají utkání KP v Třebíči.
V neděli od 9 h doma hrají starší žákyně s Přibyslaví, žáci jedou k utkání do Velmezu.

Víkendový servis (25. a 26. února 2017)

O víkendu zasáhli do volejbalových bojů pouze kadetky, které se v posledním utkání 1. ligy utkaly doma s Novým Jičínem. Oba zápasy zvládly na jedničku a soupeře přehrály 3:0 a 3:0.
Komentář k utkáním i fotografie najdete v sekci Články.

Co nás čeká o víkendu 25. a 26. února?

O víkendu mají kromě kadetek všechny naše týmy volno.
Kadetky čeká netradičně v neděli 26.2 od 10 h na Palachovce poslední utkání letošního ročníku 1. ligy a soupeřem jim bude Nový Jičín. A protože sezona se má končit vítězně, budou chtít zcela určitě obě utkání vyhrát.

Víkendový servis (18. a 19. února 2017)

O víkendu hrály týmy mužů, žen a kadetek u soupeřů. Dařilo se zejména mužům, kteří po výborném výkonu přivezli z Hronova plný počet 6 bodů za výhry 3:0 a 3:1 a upevnili si 2. příčku tabulky. Ženy si z Nymburku dovezly 2 porážky 3:0 a v tabulce se jim stále nepodařilo odpoutat se z předposledního 9. místa tabulky. Kadetky dokázaly v souboji s Brnem uhrát pouze 1 set a před posledním kolem soutěže je již jasné, že skončí na 4. příčce (tedy první sestupové) a v dubnu je čeká baráž o setrvání v 1. ...

Co nás čeká o víkendu 18. a 19. února?

O víkendu hrají 3 naše týmy, všechny v sobotu a všechny na palubovkách soupeřů.
Muži se vydají do Hronova (4. týmu 2. ligy), ženy míří do Nymburku, který je na 2. příčce tabulky, a kadetky jedou k předposlednímu letošnímu utkání 1. ligy do Brna.

Víkendový servis (11. a 12. února 2017)

V sobotu muži v domácím prostředí jasně přehráli Jablonec dvakrát 3:0 a upevnili si 2. příčku tabulky 2. ligy. Ženy svedly 2 pětisetové bitvy se Svitavami, po prvním zápasu odešly vítězně, podruhé se radovaly soupeřky. Kadetky doma nestačily na Prostějov, po špatném výkonu podlehly 2:3 a 1:3 a značně tím zamotaly tabulku 1. ligy.
V neděli doma naplno bodovali junioři, kteří přehráli jak Jihlavu, tak i Drásov. Dařilo se i žákům, kteří vezou ze Světlé nad Sázavou 6 bodů za výhry nad domácím týmem ...

First 1 2 3 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 37 38 39 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Lanškroun 16 48
2. VK Znojmo 14 32
3. TJ Šlapanice 16 23
4. VS Drásov 14 22
5. TJ Havl. Brod 12 9
6. TJ Tesla Brno 12 7
7. TJ Žďár na Sáz. 12 1

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid