Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Jubilejní 30. ročník turnaje O pohár ministra dopravy vyhrál domácí tým Žďárské volejbalové mašiny 11.09.2023

V sobotu 9. září se na volejbalových kurtech „Na Rybníčku“ uskutečnil již 30. ročník tradičního turnaje O pohár ministra dopravy ČR, který organizuje náš volejbalový oddíl ve spolupráci se žďárskou firmou ZDAR.

Celkem se turnaje zúčastnilo 22 smíšených týmů z České republiky, Slovenska i Německa (na kurtu jsou v každém týmu vždy 4 muži a 2 ženy), které byly rozděleny do 2 výkonnostních kategorií. Turnaje se samozřejmě účastnil také tým domácí Žďárské volejbalové mašiny, který jako loňský (a celkově mnohonásobný) vítěz tohoto turnaje chtěl i letos navázat na vynikající výsledky z předchozích ročníků, což se povedlo na jedničku, protože náš tým celý turnaj opět vyhrál bez jediné porážky.

Turnaj se povedl jak po stránce organizační, tak i sportovní, krásné počasí žďárského babího léta s teplotou kolem 30 stupňů přilákalo spoustu diváků, kteří viděli velmi kvalitní volejbalová utkání, protože v mnoha družstev byli současní i bývalí extraligoví hráči a hráčky.

Díky všem, kteří se na přípravě a organizaci turnaje podíleli, a velká gratulace našemu mladému týmu, který skvěle reprezentoval náš oddíl.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Slavia Hradec Králové 5 15
2. TJ Jiskra Jaroměř 5 11
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 8
4. TJ Jičín 5 8
5. VO TJ Lanškroun B 5 2
6. TJ Žďár nad Sázavou 5 1

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid