Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Venkovní sezona 2021 může začít

Volejbalové kurty na Rybníčku prošly minulý týden tradiční jarní přípravou na venkovní volejbalovou sezonu. Teď už jen, aby nám vláda přestala házet klacky pod nohy svými "systematickými" opatřeními, počasí se trochu ustálilo a můžeme jít na to.

Smutná zpráva na konec roku 2020 - zemřel Petr Puričer

Těsně před koncem roku nás zastihla další negativní zpráva: zemřel dlouholetý člen našeho volejbalového oddílu Ing. Petr Puričer (ročník narození 1944).

V našem oddílu působil nejen jako aktivní hráč, ale také se věnoval trenérské činnosti. Petr Puričer skonal dne 28.12.2020 ve věku 76 let. Pohřeb proběhne v úzkém rodinném kruhu.

Kdo jste Petra Puričera znali, věnujte mu vzpomínku a připomeňte si okamžiky, které jste společně s ním prožili.
Na fotografii je Petr Puričer v horní řadě druhý ...

Přání pohodových Vánoc a všeho dobrého do nového roku 2021

Volejbal Žďár nad Sázavou přeje svým členům, fanouškům, sponzorům a všem dalším, kteří nás jakkoli podporují, klidné a pohodové Vánoce a jen vše dobré do nového roku.

Tento rok určitě nebyl podle představ nikoho z nás, takže všem přejeme zejména pevné zdraví a také aby ten další rok byl mnohem lepší a abychom všichni mohli normálně fungovat a dělat to, co máme rádi a co nás baví. Snad si už v roce 2021 užijeme volejbalu a všeho, co s tím souvisí, všichni v to ze srdce doufáme.

Tak ...

Listopadová vzpomínka na letošní srpnové soustředění mládeže

V sekci Fotogalerie najdete více jak 100 fotek z letošního srpnového soustředění mládeže, které nebyly dosud nikde zveřejněny. Když teď nemůžeme sportovat, pojďme si alespoň touto formou připomenout, jak jsme fungovali a jak snad již brzy zase fungovat budeme.

Víkendový servis - 10. a 11.10.2020

Poslední utkání před vynucenou “koronavirovou” pauzou sehrály v sobotu kadetky a v neděli starší žákyně.

Kadetky nenechaly nic náhodě a jasně přehrály v domácím prostředí družstvo Náměšti nad Oslavou 3:0 a 3:0 a bez jediné porážky jsou v čele desetičlenné tabulky.

Starší žákyně sehrály v neděli na Palachovce utkání s Polnou a s N. Veselím. Dvakrát zvítězily, jednou odešly poraženy.

Nyní jsou všechny sportovní aktivity nařízením vlády zcela ukončeny, doufejme, že to nebude trvat věčně ;-) ...

Volejbalové dělo TOTAL ATTACK - nový špičkový tréninkový trenažer

Žďárská volejbalová mašina získala skvělého pomocníka: volejbalové dělo TOTAL ATTACK - Made in USA. Tuhle “mašinu” používají i nejlepší volejbalové reprezentační týmy, nyní bude pomáhat i nám. Máme za sebou první týden s novým pomocníkem. Zatím je vše spíše ve fázi testování a seznamovaní se, ale už první tréninky ukázaly potenciál volejbalového „děla“. Bohužel další tréninkové jednotky jsou kvůli vládním restrikcím momentálně v nedohlednu, a tak na vše, co Total Attack umí, si budeme muset pár ...

Sport v období 9. -11. 10. 2020 a poté

Vzhledem ke spekulacím ohledně uzavření a neuzavření sportovišť: do neděle 11.10. můžou probíhat utkání organizovaná sportovními svazy a také příprava na tato utkání, tedy tréninky. Vycházíme přímo ze znění vyhlášky vlády, kterou přikládáme (podstatné body pro výše uvedené jsou červeně podbarveny). Pouze dnešní (páteční) tréninky na Palachovce jsou zrušeny, protože areál tělocvičen je už od pátku uzavřen. Tréninky na hale v pátek probíhají ještě zcela normálně.

Od pondělí 12.10.2020 jsou pak ...

Víkendový servis - 3. a 4. října 2020

První říjnový víkend přinesl body polovině ze 6 našich družstev, která hrála utkání. Nejvíce se dařilo kadetkám a juniorkám, které své zápasy vyhrály za plný počet bodů. Kadetky porazily doma Červenou Řečici 3:0 a 3:0, juniorky dovezly z Třebíče výhry 1:3 a 1:3. Oběma týmům zaslouženě patří 1. příčka tabulky.

Starší žákyně přivezly z Bedřichova 1 výhru nad Třebíčí, s domácím týmem nebodovaly. Junioři se vrátili z prvoligových zápasů ve Znojmě sice bez bodu, ale předvedený výkon je příslibem ...

Co nás čeká o 1. říjnovém víkendu roku 2020?

O tomto víkendu může sport ještě fungovat s diváky, takže bychom vás rádi pozvali na domácí utkání kadetek, které v sobotu 3.10. ve sportovní hale hrají od 9 h s Červenou Řečicí.

Dalších 5 našich týmu vyrazí na utkání na palubovky soupeřů. V sobotu muži jedou do Pelhřimova, junioři zamíří k ligovému utkání do Znojma a mladší žákyně do Přibyslavi. V neděli pak juniorky poměří síly s Třebíčí a starší žákyně se utkají v Bedřichově s domácími, ale také s Jihlavou a Třebíčí.

Víkendový servis 26. a 27.9.2020

O uplynulém víkendu poznala družstva Žďárské volejbalové mašiny pouze jednu porážku a v 5 zápasech vyšla vítězně.

V sobotu kadetky v domácím prostředí přehrály 3:0 a 3:1 Třebíč. Na ně v neděli navázaly starší žákyně, které ze Štoků dovezly 2 výhry, a to 2:0 nad domácím týmem a 2:1 nad Třebíčí.

V neděli juniorky v prvním zápase zcela zbytečně podlehly Pelhřimovu 2:3, aby ve druhém utkání jednoznačně zvítězily 3:0.

Komentáře ke všem utkáním najdete v sekci Články.

Co nás čeká o posledním zářijovém víkendu? Domácí utkání kadetek a juniorek ve sportovní hale

V sobotu 26.9. se letos doma poprvé představí kadetky, které v 9 h zahajují ve sportovní hale (pozor změna tělocvičny!!!) utkání proti Třebíči.

V neděli 27.9. čeká od 10 h ve sportovní hale na Bouchalkách juniorky zápas s Pelhřimovem. Se soupeřem ze stejného města se juniorky utkaly ve stejném prostředí již minulý týden, ale jednalo se ve skutečnosti o B-tým, tentokrát přijede rozhodně silnější soupeř, který by měl důkladně prověřit aktuální formu našeho týmu.

Starší žákyně jedou v neděli k ...

Víkendový servis 19. a 20.9.2020

V sobotu junioři ve své prvoligové premiéře sice podali kvalitní výkon, ale přesto podlehli svému soupeři ze Starého Města 1:3 a 1:3. V neděli juniorky zcela jasně přehrály v domácím prostředí Pelhřimov 3:0 a 3:0.
Komentáře k utkáním obou našich týmů najdete v sekci Články.

Co nás čeká o víkendu 19. a 20. září 2020?

O víkendu se v domácím prostředí letos poprvé představí oba juniorské týmy.

V sobotu 19. 9. hostí junioři v prvoligové premiéře Staré Město. Utkání se hrají ve sportovní hale v 10 a ve 14 hodin.

V neděli 20. 9.se od 10 a 13 h utkají ve sportovní hale juniorky s Pelhřimovem.

Starší žákyně v pátek odpoledne vyrážejí do 200 km vzdáleného Bílovce na úvodní kolo Českého poháru, kde v sobotu a v neděli odehrají celkem 5 utkání s týmy Opavy, Olomouce, Břeclavi, Lanškrouna a Rychnova.

Sezóna 2020/2021 úspěšně zahájena

Žďárská volejbalová mašina vyrazila do letošní sezony plnou parou, když kadetky v sobotu12.9. zvládly na jedničku svůj úvodní zápas a vezou z palubovky Štoků plný počet 6 bodů za 2 jasné výhry 3:0. Komentář k utkání, který napsala kapitánka Simča Topinková, najdete v sekci Články.

Zítra se rozbíhá kolotoč volejbalových soutěží ročníku 2020/2021

Jak sezona dopadne a co vše nás v ní čeká?

To nevíme, ale určitě víme, že prvním týmem Žďárské volejbalové mašiny, který bude bojovat o body, jsou kadetky, které v sobotu 12.9. vyrážejí do Štoků.

Tak kadetkám i nám všem nám pevně držte palce, ať se na nás hrnou hlavně samé vítězné zápasy a přibývají získané body a všechny ty špatnosti se nám velkým obloukem vyhýbají.

Už jsme společně přežili daleko horší věci!!! Teď zvládneme i nějaký ten čínský vir a případné další věci, vždyť jsme ...

Představuje družstva Žďárské volejbalové mašiny - muži

Autorem komentáře je trenér Petr Podhrázký:

Družstvo mužů si prošlo v posledních dvou sezónách nevyhnutelným procesem přestavby kádru. Hráči, kteří po 8 let velmi úspěšně reprezentovali žďárský oddíl, postupně z důvodů pracovních, osobních, zdravotních, i řekněme věkových, končili svoji závodní činnost.

Tento vývoj před sezónou 2020/2021 dospěl do stadia, kdy z úspěšného týmu, který před 6 lety vybojoval své první druholigové prvenství, zbyl na soupisce pouze Petr Kadlec... Další 3 nebo 4 ...

Představujeme družstva Žďárské volejbalové mašiny - juniorky

Družstvo juniorek, které vede trenérská dvojice Pavel Veselý a Edita Hájková, je tvořeno 9 hráčkami ročníků 2001-2003, které jsou doplněny o 6 dívek z družstva kadetek. Kapitánkou týmu je již druhou sezonu Viki Rossí, zástupkyní kapitánky byla zvolena Sára Hradová.

Cílem družstva, které pokračuje ve zcela stejné sestavě jako vloni, je po loňské stříbrné příčce v krajském přeboru jednoznačně vítězství v celé soutěži a snaha o vybojování postupu do ligy juniorek. Družstvo bude také od poloviny ...

PO CELÉ ZÁŘÍ PROBÍHÁ NÁBOR DO VOLEJBALOVÉ PŘÍPRAVKY!!!

Zveme všechny kluky a holky na nábor do žďárské volejbalové přípravky!!!

Nábor probíhá po celé září, a to každé pondělí od 15:30 do 17:00 h ve sportovní hale na Bouchalkách a každý pátek od 15:30 do 17:00 h v tělocvičnách ZŠ Palachova při tréninku volejbalové přípravky.

Kluci: ročník narození 2007-2010.
Holky: ročník narození 2009-2011.

Přijďte přímo na tréninky přípravky nebo kontaktujte trenéra přípravky Petra Veselého a domluvte se na dalším postupu, případně se zeptejte na cokoli, co vás ...

Představujeme družstva Žďárské volejbalové mašiny - junioři

Trenér družstva juniorů Jan Duda a jeho asistent Zbyněk Kalina mají k dispozici celkem 13 hráčů. Početná soupiska je nutná, protože junioři letos startují v 1. lize, kde se ve skupině C utkají s dalšími 7 soupeři. Tým jako kapitán povede Tomáš Němec, zástupcem kapitána byl zvolen Luboš Augustin.

Cílem družstva v letošní sezoně je předvádět konkurenceschopné výkony a ligovou soutěž určitě udržet i do dalších let. Tomu odpovídala náročná příprava, kterou tým podstoupil hned od dubna a která ...

Představujeme družstva Žďárské volejbalové mašiny - kadetky

Družstvo kadetek, jejichž trenérem je Pavel Veselý a asistentkou trenéra Edita Hájková, je tvořeno 13 hráčkami ročníků 2004 a 2005. Kapitánkou týmu je nahrávačka Simča Topinková, její zástupkyní pak Terka Mokričková, která hraje post účka.

Kadetky v loňské sezoně skončily na stříbrné příčce, takže letos bude jejich cílem se ještě zlepšit a pokusit se celou soutěž vyhrát. Herní zkušenosti budou sbírat také v Českém poháru, který začíná v polovině října a kde by měly odehrát těžké zápasy se ...

First 1 2 3 4 5 6 7 8 9 37 38 39 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Lanškroun 16 48
2. VK Znojmo 14 32
3. TJ Šlapanice 16 23
4. VS Drásov 14 22
5. TJ Havl. Brod 12 9
6. TJ Tesla Brno 12 7
7. TJ Žďár na Sáz. 12 1

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid