Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Co nás čeká o prvním březnovém víkendu

V sobotu hrají od 9 h ve sportovní hale TJ junioři, kteří zde hostí poslední domácí turnaj TOPskupiny meziregionálního přeboru.

V neděli od 12 h se také v hale TJ muži ve 2. lize utkají s Letovicemi.

V neděli jede tým žen do Náměšti nad Oslavou, kde je čeká už poslední zápas letošní sezóny krajského přeboru.

Víkendový servis 24. - 25. února

Muži v sobotu ve Dvoře Králové sice nejprve podlehli domácím 0:3, ale ve 2. utkání došlo na tiebreak. Byl to už 4. tiebreak ve 4. kolech po sobě našeho týmu. Ale tentokrát to konečně vyšlo a v dramatické koncovce urvalil první druholigové vítězství poměrem 3:2. Určitě to není poslední výhra našeho týmu ve 2. lize a pevně věříme, že v dalších kolech přibudou další.
Mladší žákyně si na svůj účet v sobotu v domácím prostředí přidaly hned 2 další výhry, když dokázaly porazit 2:0 nejprve Pelhřimov a ...

Členská volební schůze oddílu volejbalu TJ Žďáru nad Sázavou - pátek 23.02.2024 od 16:00 h

Zveme všechny členy volejbalového oddílu starší 18 let k účasti na Členské schůzi oddílu volejbalu. Tato Členská schůze proběhne v pátek 23. února 2024 od 16:00 h do 18:00 h v zasedací místnosti sportovní haly TJ Žďáru nad Sázavou. Aby členská schůze byla usnášení schopná, je třeba účasti alespoň 50 % všech členů oddílu starších 18 let.

Členská schůze je tentokrát volební, takže hlavním bodem programu je volba členů Výkonného výboru oddílu na období dalších 5 let. Každý člen oddílu volejbalu ...

Co nás čeká o víkendu 24. a 25. února?

V sobotu od 9:00 h hrají doma na Palachovce mladší žákyně, které v turnaji krajském přeboru utkají s Pelhřimovem, Přibyslaví a jihlavskou Demlovkou.

Muži v sobotu zamíří k dalšímu utkání 2. ligy do Dvora Králové, starší žákyně jedou v neděli do Veselí, kde jejich soupeřem budou kromě domácích i týmy Havlíčkova Brodu a Štoků.

Víkendový servis 17.-18. února

Muži se z druholigového utkání v Mnichově Hradišti vrátili se ziskem 1 setu po výsledcích 3:0 (12,20,16) a 3:1 (18,-19,17,23).

Starší žákyně získaly v dalším kole Českého poháru kategorie U16, které se celý víkend konalo v Praze, celkem 4 body, když dokázaly porazit Říčany 2:1 a až v tiebreaku podlehly domácímu týmu ZŠ Mikulova a Újezdu u Brna.

Co nás čeká o víkendu 17.-18. února

Muži v sobotu jedou k utkání 2. ligy do Mnichova Hradiště.

Starší žákyně čeká po celý víkend další kolo Českého poháru kategorie U16, které pořádá v Praze ZŠ Mikulova. Soupeřkami našich hráček budou kromě domácího týmu ještě Šternberk, Lanškroun, Říčany, České Budějovice a Újezd u Brna.

Víkendový servis 10.-11. února

Výsledky našich týmů o tomto víkendu.

Muži - 2. liga:
TJ Sokol Pardubice I - TJ Žďár nad Sázavou 3:2 (-19,16,14,-21,11) a 3:0 (15,21,19)

Co nás čeká o víkendu 10. a 11. února

Jediným týmem, který o víkendu čeká utkání, jsou muži. Jejich soupeřem, za kterým se v dalším kole 2. ligy vydají, budou v sobotu bude tým TJ Sokol Pardubice I. Pardubicím patří aktuálně 8. příčka tabulky 2. ligy, nás tým je na 11. místě.

Víkendový servis 3. a 4. února

Krajský přebor starších žákyň - skupina 1-8
TJ Žďár nad Sázavou - Sokol Bedřichov 0:2 a 0:2

Co nás čeká o prvním únorovém víkendu?

Tentokrát nás čeká domácí utkání starších žákyň, které v neděli 4. února hostí ve sportovní hale TJ od 9:30 h tým Bedřichova.
Ostatní naše týmy o tomto víkendu nehrají.

Víkendový servis 27.-28. ledna

Výsledky našich družstev o tomto víkendu.

Muži - 2. liga
VK Malá Skála - TJ Žďár na Sázavou 3:0 (7,21,12) a 3:2 (12,21,-20,-24,8)

Ženy - krajský přebor
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Náměšť nad Oslavou 0:3 (-20,-19,-26) a 0:3 (-12,-21,-23)

Starší žákyně - Český pohár U16 v Plzni
TJ Žďár nad Sázavou - Volejbal Vyškov 2:1 (20,-20,11)
Škola volejbalu České Budějovice - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (17,15)
TJ Žďár nad Sázavou - Volejbal Přerov 0:2 (-15,-29)
VSK Baníku Sokolov - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 ...

Co nás čeká o posledním lednovém víkendu

V sobotu odehrají svoje poslední letošní domácí utkání ženy, které v krajském přeboru od 10 h hostí na Palachovce Náměšť nad Oslavou.

Muži jedou v sobotu na daleký výlet do Libereckého kraje, konkrétně na palubovku vedoucího týmu 2. ligy Malé Skály.

Až do Plzně míří na celý víkend naše starší žákyně, které se zde zúčastní skupiny dalšího kola Českého poháru kategorie U16. Jejich soupeřkami budou kromě domácí Plzně ještě Přerov, Vyškov, Sokolov, Praha a České Budějovice.

Víkendový servis 20.-21. ledna

V sobotu muži získali v domácím prostředí další druholigový bod. V prvním utkání sice podlehli aktuálně 3. týmu tabulky Hronovu 0:3, ale ve druhém utkání dokázali otočit z nepříznivého stavu 0:2 na 2:2. Tiebreak sice nakonec patřil soupeři, ale 1 bod zůstal doma.

V sobotu hrály také mladší žákyně, které na turnaji krajského přeboru v Havlíčkově Brodě dvěma soupeřkám podlehly, ale přivezly nakonec cenné 2 body po výhře nad Přibyslaví v tiebreaku.

Juniorky v neděli z důvodu nedostatečného ...

Co nás čeká o víkendu 20. a 21. ledna?

V sobotu od 10 h se v domácím prostředí sportovní haly na Bouchalkách utká tým mužů s Hronovem, který je aktuálně na 3. příčce tabulky 2. ligy.

V sobotu hrají také mladší žákyně, které jedou na další kolo krajského přeboru do Havlíčkova Brodu.

V neděli zahajují další část 2. ligy juniorky, které za svými soupeřkami vyrazí do Náchoda.

Víkendový servis 13.-14. ledna

Výborně v domácím prostředí Palachovky zahrál v sobotu tým žen a porazil Pelhřimov 3:1 a 3:2.

Naše mladé družstvo mužů bojovalo v utkání 2. ligy ve Svitavách a získalo svůj premiérový bod v této soutěži. V 1. zápase sice ještě nebodovali, ale 2. utkání prohráli až těsně v tiebreaku 2:3.

Starší žákyně přivezly z Jihlavy 3 body, když sice podlehly domácímu týmu a Veselí, ale Havlíčkův Brod porazily 2:0.

Co nás čeká o víkendu 13. a 14. ledna?

Diváci mohou přijít zafandit družstvu žen, které v sobotu od 10 h na Palachovce odehraje poslední zápas základní skupiny krajského přeboru proti Pelhřimovu.

Muži v sobotu jedou k utkání 2. ligy do Svitav, starší žákyně zamíří v neděli do Jihlavy, kde jejich soupeřkami kromě domácího týmu budou ještě Havlíčkův Brod a Veselí.

Víkendový servis 6. a 7. ledna

První víkend roku 2024 přinesl našim týmům jak výhry, tak i prohry.

Výborně do nového roku vstoupil tým juniorů, který dokázal v topskupině meziregionálního přeboru nad oběma svými soupeři zvítězit bez ztráty setu 3:0.

Dařilo se i starším žákyním, když z Havlíčkova Brodu odvezly 4 body. S domácím A-týmem sice prohrály v tiebreaku, ale domácí B-tým porazily 2:0. Body získaly také naše mladší žákyně, které v domácím prostředí zvítězily v tiebreaku nad družstvem Přibyslavi.

Družstvo žen se ...

Co nás čeká o prvním víkendu roku 2024?

Do volejbalových soutěží zasáhnou o tomto víkendu všechna naše družstva s výjimkou mužů, kteří ještě pokračují v povánoční pauze.

Doma hrají mladší žákyně, které v sobotu 6. ledna na Palachovce od 9:00 h přivítají týmy Bedřichova, Pelhřimova a Přibyslavi.

Do Havlíčkova Brodu zamíří v sobotu junioři a v neděli starší žákyně. Ženy vyrážejí k sobotním utkáním do Polné, juniorky jedou v neděli do Svitav.

Letošní rok ukončil vánoční turnaj mládeže volejbalového oddílu

V pátek 23.12. se ve sportovní hale TJ uskutečnil tradiční vánoční turnaj mládeže volejbalového oddílu.

Turnaje se účastnilo cca 50 našich členů a byly 2 věkové kategorie. V mladší kategorii se vzájemně utkalo 5 družstev tvořených dětmi volejbalové přípravky a družstva mladších žákyň. Ve starší věkové kategorii bojovala celkem 4 smíšená družstva z kategorie starších žákyň až juniorů.

Turnaj proběhl ke všeobecné spokojenosti, nedošlo k žádnému zranění a v hledišti to vše sledovalo velké ...

First 1 2 3 4 5 6 7 47 48 49 Last

 
tabulky

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid