Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Co nás čeká o prvním listopadovém víkendu?

O víkendu 6. a 7. listopadu zasáhnou do soutěží 4 naše týmy.

V sobotu 6.11. od 10 h se kadetky utkají se Štoky. V neděli 7.11. čeká juniorky domácí premiéra v 1. lize, když ve sportovní hale na Bouchalkách od 10 h poměří své síly s brněnskými Jehnicemi.

Mladší žákyně míří do Jihlavy, starší žákyně jedou na palubovky Bedřichova.

Těšíme se na vaši podporu v hledišti ;-)

Víkendový servis 30. a 31. října 2021

Víkend byl tentokrát ve znamení zápasů v okleštěných sestavách...
Muži v improvizované sestavě doma podlehli 2x 1:3 družstvu Polné.
Žáci odehráli v Havlíčkově Brodě celkem 3 utkání, přičemž 1x zvítězili a 2x body získali jejich soupeři.

Co nás čeká o posledním říjnovém víkendu?

V sobotu 30.10. hrají ve sportovní hale TJ muži s Polnou. Utkání začínají v 10 a ve 13 h.
V neděli starší žáci jedou na palubovku Havlíčkova Brodu, kde se postupně utkají s domácím týmem a také s týmy Velkého Meziříčí a Hrotovic.

Víkendový servis 23.-24. října 2021

Tento víkend se našim týmům nedařilo...

Jak mladší žákyně v domácím prostředí, tak ani juniorky v Pardubiciích ve svých zápasech žádné body a ani sety nezískaly. Starší žákyně dokonce kvůli kovidové karanténě nehrály vůbec.

Snad příští informace budou již mnohem lepší ;-)

Co nás čeká o víkendu 23. a 24. října 2021?

V sobotu hrají v hale na Bouchalkách od 9:00 h mladší žákyně, které se utkají s družstvy Havlíčkova Brodu a Nového Veselí.

Juniorky jedou v sobotu k dalšímu prvoligovému zápasu do Pardubic.

Nedělní domácí turnaj starších žákyň je kvůli další covidové karanténě přesunut na neurčito....

Víkendový servis 16.-17. října 2021

Husarský kousek se povedl kadetkám Žďárské volejbalové mašiny, které vezou z Přerova postup do finálové části Českého poháru. Po skvělém výkonu, kdy v 6 utkáních 4x zvítězily a podlehly pouze extraligovému Přerovu a aktuálně vedoucímu týmu 1. ligy Kladnu a postupují z krásného 3. místa. Holky splnily cíl na 100 %, udělaly žďárskému volejbalu skvělou reklamu a všem ukázaly, jaký obrovský výkonnostní posun vpřed za udělaly.

Muži vybojovali 2 výhry 3:2 na palubovce Okrouhlice.

Junioři v domácím ...

Co nás čeká o víkendu 16. a 17. října 2021?

Muži, junioři a juniorky. To jsou naše týmy, které o tomto víkendu čekají volejbalová utkání. V domácím prostředí haly na Bouchalkách se v sobotu od 10 h utkají v rámci 1. ligy junioři s týmem Šlapanic. Muži v sobotu jedou do Havlíčkova Brodu k utkáním s Okrouhlicí.

Juniorky jedou na celý víkend do Přerova, kde se utkají s dalšími 6 týmy o postup do hlavní části celorepublikového Českého poháru.

Držte nám palce a také přijďte v sobotu od 10 h do haly podpořit naše juniory ;-)

Juniorky o víkendu hrají Český pohár v Přerově

Družstvo juniorek Žďárské volejbalové mašiny bude o tomto víkendu 16. a 17. října bojovat v kvalifikaci Českého poháru kadetek. A vůbec to není žádný nesmysl, že juniorky hrají pohár kadetek. Toto družstvo totiž sice hraje 1. ligu juniorek, ale věkově jsou, s jedinou výjimkou, všechny ještě věkově kadetky, proto absolvují Český pohár ve své věkové kategorii.

Kvalifikační skupina „A“ Českého poháru, do které holky byly nalosovány, se koná v Přerově, kde se náš tým utká s extraligovým domácím ...

Víkendový servis 9. a 10. října 2021

Víkend přinesl utkání 3 našich družstev, juniorky mají své prvoligové utkání odloženo kvůli kovidové karanténě soupeřek.

Starší žákyně v domácím prostředí získaly 4 body, když nejprve přehrály tým Štoků a pak po velkém boji podlehly 14:16 v tiebreaku Bedřichovu.

Kadetky využily uvolněnou sportovní halu a místo odloženého zápasu juniorek zde odehrály své zápasy se Světlou, které podlehly 2:3 a 0:3.

Mladší žákyně posbíraly další zápasové zkušenosti ve Zhoři s Novým Veselím a Bedřichovem, a i ...

POZOR ZMĚNA OHLEDNĚ SOBOTNÍCH UTKÁNÍ!!!

Juniorky bohužel svá sobotní utkání zítra nehrají kvůli covidové karanténě soupeřek :-( (náhradní termín bude teprve určen) a místo nich hrají na hale od 10 h kadetky se Světlou.

Co nás čeká o víkendu 9. a 10. října 2021?

Nadcházející víkend nás čekají nejen volby, ale také zápasy 3 týmů Žďárské volejbalové mašiny na domácích palubovkách. Takže nejprve v sobotu ráno běžte k volbám a ukažte, že nejsme stádo ovcí, které se nechají uplatit populisty, a pak nám přijďte zafandit na volejbal, uvidíte, že to bude fakt pěkná sobota ;-)

V sobotu 9.10. hrají svůj první domácí prvoligový zápas juniorky, které se na centrkurtu sportovní haly na Bouchalkách utkají s družstvem TJ Sokol Jehnice. Utkání začínají již v 9:00 h, ...

Sluší nám to nejen v dresech, podívejte se ;-)

To, že volejbalistky jsou krásný holky, je všeobecně známý fakt. Mnozí fanoušci je znají jen ve sportovním outfitu, tak nyní něco z úplně jiného soudku. Foto ze zápasu versus foto z tanečních. Najdete aspoň 10 rozdílů?

Protože fotka našich juniorek ve společenských róbách vzbudila veliký pozitivní ohlas, jako bonus pro naše fanoušky přidáváme, jak to sluší hráčům a hráčkám obou juniorských týmů Žďárské volejbalové mašiny ještě na společné fotografii. Posuďte sami, no není to nádhera ;-)

Víkendový servis 2. a 3. října 2021

Úvodní zápasy ve svých soutěžích již absolvovalo všech našich 7 družstev. Nejvíce se dařilo starším žákyním, které přivezly z Humpolce 6 bodů za 2 výhry a jednu prohru. Muži se doma rozešli smírně s Pelhřimovem po výsledcích 0:3 a 3:2. Bodovali doma také žáci, kteří získali 1 výhru a 2x soupeřům těsně podlehli v tiebreaku.

Kadetky ve velmi okleštěné sestavě se z Humpolce vrátily se ziskem 1 setu. Naprázdno tentokrát vyšly oba naše prvoligové juniorské týmy na palubovkách soupeřů v Lanškrouně a ...

Co nás čeká o prvním říjnovém víkendu

O nadcházejících vikendu hraje své zápasy všech našich 7 družstev. V sobotu 2.10. v úvodním kole KP hostí muži ve sportovní hale na Bouchalkách od 10 h družstvo Pelhřimova. Na Palachovce v sobotu se hrají zápasy mladších žákyň, od 9 hodin se utkají se Štoky a Pelhřimovem. Domácí turnaj čeká také v neděli 3.10. žáky, kteří od 9 h na Palachovce hrají s družstvy Havl. Brodu, Velmezu a Hrotovic.

Ostatní naše týmy jedou na palubovky soupeřů: k utkáním 1. ligy junioři do Lanškrouna a juniorky do ...

Víkendový servis - 25.9.2021

Jediným naším týmem, který uplynulém víkendu odehrál svá utkání, byli junioři, kteří se v 1. kole 1. ligy utkali v domácím prostředí sportovní haly na Bouchalkách se Znojmem. V letošní prvoligové premiéře sice soupeři podlehli1:3 a 0:3, ale předvedli sympatický výkon a většina setů se rozhodovala až v koncovkách.

Komentář k utkání najdete v sekci Články.

V sobotu 25.9. startuje ve Žďáře 1. volejbalová liga juniorů

V letošní sezoně hrají oba juniorské týmy Žďárské volejbalové mašiny prvoligové soutěže. Na juniorky čeká úvodní kolo 1. ligy až příští sobotu, ale tým juniorů zahajuje již zítra, a to v domácím prostředí. V sobotu 25.9. od 10 h se utká ve sportovní hale na Bouchalkách s celkem VK PFN Znojmo.

Družstvo juniorů pokračuje beze změn ve stejné sestavě. Prošlo před sezonou intenzivní fyzickou i herní přípravou, absolvovalo jak svoje soustředění, tak většina juniorů absolvovala i soustředění s ...

Kadetky zahájily sezonu 2021/2022

Družstvo kadetek jako první naše družstvo již vstoupilo do bojů o volejbalové body. Komentář k úvodním 3 zápasům krajského přeboru, který napsala trenérka Lucie Zichová, najdete v sekci Články.

NABÍRÁME KLUKY A HOLKY DO VOLEJBALOVÉ PŘÍPRAVKY!!!

Zveme všechny kluky a holky na nábor do volejbalové přípravky Žďárské volejbalové mašiny!!! Přijď za námi a staň se volejbalistkou či volejbalistou Žďárské volejbalové mašiny, těšíme se na tebe ;-)

Nábor probíhá celé zaří, a to každé pondělí od 15:30 do 17:00 h ve sportovní hale na Bouchalkách a každý pátek od 15:30 do 17:00 h v tělocvičnách ZŠ Palachova při trénincích volejbalové přípravky.

Kluci: ročník narození 2008-2011.
Holky: ročník narození 2009-2012.

Volejbal to je hlavně týmová ...

Turnaj O pohár ministra dopravy 2021

JAK PROBĚHLA VČEREJŠÍ SOBOTA NA VOLEJBALOVÝCH KURTECH TJ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU NA RYBNÍČKU (28. ročník turnaje O pohár ministra dopravy)? Naprosto skvěle!!!

- Nádherné počasí (slunce, bezvětří, příjemné teplíčko)
- Pět kurtů nabitých spokojenými volejbalisty a volejbalistkami
- Vynikající volejbal v podání 16 týmů z celé České republiky
- Účast několika extraligových hráčů a hráček
- Perfektní organizační zajištění od našeho oddílu
- Skvělé občerstvení (grilované klobásky, vychlazené nápoje)

A ...

KDO JSME, JAK FUNGUJEME A CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ??

Jsme Žďárská volejbalová mašina!!!

Volejbalový oddíl s dlouhodobou tradicí (fungujeme již skoro 70 let), aktivní přítomností (máme více jak 150 členů) a slibnou budoucností (je nás stále víc a víc a volejbal nás stále moc a moc baví), který se zaměřuje zejména na práci s mládeží od 8 do 21 let, a to v chlapecké i v dívčí kategorii.

Naším cílem není dosahovat výsledků za každou cenu a hrát nejvyšší soutěže, ale hlavně rozvíjet u mládeže radost ze sportu, podporovat týmový duch a vytvářet ...

First 1 2 3 4 5 6 7 37 38 39 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Lanškroun 16 48
2. VK Znojmo 14 32
3. TJ Šlapanice 16 23
4. VS Drásov 14 22
5. TJ Havl. Brod 12 9
6. TJ Tesla Brno 12 7
7. TJ Žďár na Sáz. 12 1

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid