Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Víkendový servis 3. a 4. února

Krajský přebor starších žákyň - skupina 1-8
TJ Žďár nad Sázavou - Sokol Bedřichov 0:2 a 0:2

Co nás čeká o prvním únorovém víkendu?

Tentokrát nás čeká domácí utkání starších žákyň, které v neděli 4. února hostí ve sportovní hale TJ od 9:30 h tým Bedřichova.
Ostatní naše týmy o tomto víkendu nehrají.

Víkendový servis 27.-28. ledna

Výsledky našich družstev o tomto víkendu.

Muži - 2. liga
VK Malá Skála - TJ Žďár na Sázavou 3:0 (7,21,12) a 3:2 (12,21,-20,-24,8)

Ženy - krajský přebor
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Náměšť nad Oslavou 0:3 (-20,-19,-26) a 0:3 (-12,-21,-23)

Starší žákyně - Český pohár U16 v Plzni
TJ Žďár nad Sázavou - Volejbal Vyškov 2:1 (20,-20,11)
Škola volejbalu České Budějovice - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (17,15)
TJ Žďár nad Sázavou - Volejbal Přerov 0:2 (-15,-29)
VSK Baníku Sokolov - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 ...

Co nás čeká o posledním lednovém víkendu

V sobotu odehrají svoje poslední letošní domácí utkání ženy, které v krajském přeboru od 10 h hostí na Palachovce Náměšť nad Oslavou.

Muži jedou v sobotu na daleký výlet do Libereckého kraje, konkrétně na palubovku vedoucího týmu 2. ligy Malé Skály.

Až do Plzně míří na celý víkend naše starší žákyně, které se zde zúčastní skupiny dalšího kola Českého poháru kategorie U16. Jejich soupeřkami budou kromě domácí Plzně ještě Přerov, Vyškov, Sokolov, Praha a České Budějovice.

Víkendový servis 20.-21. ledna

V sobotu muži získali v domácím prostředí další druholigový bod. V prvním utkání sice podlehli aktuálně 3. týmu tabulky Hronovu 0:3, ale ve druhém utkání dokázali otočit z nepříznivého stavu 0:2 na 2:2. Tiebreak sice nakonec patřil soupeři, ale 1 bod zůstal doma.

V sobotu hrály také mladší žákyně, které na turnaji krajského přeboru v Havlíčkově Brodě dvěma soupeřkám podlehly, ale přivezly nakonec cenné 2 body po výhře nad Přibyslaví v tiebreaku.

Juniorky v neděli z důvodu nedostatečného ...

Co nás čeká o víkendu 20. a 21. ledna?

V sobotu od 10 h se v domácím prostředí sportovní haly na Bouchalkách utká tým mužů s Hronovem, který je aktuálně na 3. příčce tabulky 2. ligy.

V sobotu hrají také mladší žákyně, které jedou na další kolo krajského přeboru do Havlíčkova Brodu.

V neděli zahajují další část 2. ligy juniorky, které za svými soupeřkami vyrazí do Náchoda.

Víkendový servis 13.-14. ledna

Výborně v domácím prostředí Palachovky zahrál v sobotu tým žen a porazil Pelhřimov 3:1 a 3:2.

Naše mladé družstvo mužů bojovalo v utkání 2. ligy ve Svitavách a získalo svůj premiérový bod v této soutěži. V 1. zápase sice ještě nebodovali, ale 2. utkání prohráli až těsně v tiebreaku 2:3.

Starší žákyně přivezly z Jihlavy 3 body, když sice podlehly domácímu týmu a Veselí, ale Havlíčkův Brod porazily 2:0.

Co nás čeká o víkendu 13. a 14. ledna?

Diváci mohou přijít zafandit družstvu žen, které v sobotu od 10 h na Palachovce odehraje poslední zápas základní skupiny krajského přeboru proti Pelhřimovu.

Muži v sobotu jedou k utkání 2. ligy do Svitav, starší žákyně zamíří v neděli do Jihlavy, kde jejich soupeřkami kromě domácího týmu budou ještě Havlíčkův Brod a Veselí.

Víkendový servis 6. a 7. ledna

První víkend roku 2024 přinesl našim týmům jak výhry, tak i prohry.

Výborně do nového roku vstoupil tým juniorů, který dokázal v topskupině meziregionálního přeboru nad oběma svými soupeři zvítězit bez ztráty setu 3:0.

Dařilo se i starším žákyním, když z Havlíčkova Brodu odvezly 4 body. S domácím A-týmem sice prohrály v tiebreaku, ale domácí B-tým porazily 2:0. Body získaly také naše mladší žákyně, které v domácím prostředí zvítězily v tiebreaku nad družstvem Přibyslavi.

Družstvo žen se ...

Co nás čeká o prvním víkendu roku 2024?

Do volejbalových soutěží zasáhnou o tomto víkendu všechna naše družstva s výjimkou mužů, kteří ještě pokračují v povánoční pauze.

Doma hrají mladší žákyně, které v sobotu 6. ledna na Palachovce od 9:00 h přivítají týmy Bedřichova, Pelhřimova a Přibyslavi.

Do Havlíčkova Brodu zamíří v sobotu junioři a v neděli starší žákyně. Ženy vyrážejí k sobotním utkáním do Polné, juniorky jedou v neděli do Svitav.

Letošní rok ukončil vánoční turnaj mládeže volejbalového oddílu

V pátek 23.12. se ve sportovní hale TJ uskutečnil tradiční vánoční turnaj mládeže volejbalového oddílu.

Turnaje se účastnilo cca 50 našich členů a byly 2 věkové kategorie. V mladší kategorii se vzájemně utkalo 5 družstev tvořených dětmi volejbalové přípravky a družstva mladších žákyň. Ve starší věkové kategorii bojovala celkem 4 smíšená družstva z kategorie starších žákyň až juniorů.

Turnaj proběhl ke všeobecné spokojenosti, nedošlo k žádnému zranění a v hledišti to vše sledovalo velké ...

Smutna zpráva - zemřel pan Bohumil Sedlák

Před necelými 2 měsíci jsme gratulovali k významnému životnímu jubileu (90. narozeninám) panu Bohumilu Sedlákovi, bývalému členovi výboru volejbalového oddílu a také našemu dlouholetému fanouškovi a podporovateli (jako jeden ze spolumajitelů firmy PKS).
Nyní ale přišla smutná zpráva, že pan Sedlák 13. prosince zesnul. Pohřeb se koná 27. prosince na Zelené hoře. Kdo jste pana Sedláka znali, věnujte mu tichou vzpomínku.

Víkendový servis 16. a 17. prosince

O víkendu se zadařilo zejména našim starším žákyním (foto pod článkem), kterým doma na Palachovce stačila 1 výhra k definitivní jistotě postupu do finálové osmičky krajského přeboru. Účast mezi nejlepšími 8 týmy jim v následujících 5 finálových turnajích umožní získávat zkušenosti v zápasech s kvalitními soupeřkami.

Perný víkend za sebou mají muži, když nejprve v sobotu absolvovali zápas 2. ligy v Chocni, kde domácímu týmu podlehli 3:0 a 3:1. V neděli je pak ještě v Kutné Hoře čekalo utkání ...

Co nás čeká o posledním volejbalovém víkendu roku 2023?

Před námi jsou poslední volejbalová utkání roku 2023. V domácím prostředí zakončí tento rok v neděli jak juniorky, tak i starší žákyně.

Juniorky v rámci 2. ligy hostí v neděli od 10 h ve sportovní hale TJ lídra tabulky, družstvo Bedřichova. Starší žákyně, které bojují o co nejlepší výchozí pozici pro finálovou fázi krajského přeboru, se také v neděli od 9:00 h na Palachovce utkají s 2 týmy Třebíče (A a B) a jihlavskou Demlovkou.

Muži jedou k utkání 2. ligy do Chocně a bude se jednat o ...

Víkendový servis 9. a 10. prosince

Nejvíce se o 2. adventním víkendu dařilo týmu žen, které v domácím souboji s Humpolcem sice nejprve svým soupeřkám podlehly 1:3, ale ve druhém utkání dokázaly zabrat a stejným výsledkem 3:1 získat další 3 body do tabulky krajského přeboru.

Družstvo mužů se utkalo ve 2. lize doma s Havlíčkovým Brodem, ale všechny body si nakonec odváží soupeř po výsledku 0:3 a 0:3.

Mladší žákyně se vrátily z Jihlavy bez zisku bodů, když podlehly domácí Demlovce i Pelhřimovu 0:2

Komentáře k utkáním najdete ...

Co nás čeká o druhém adventním víkendu 9. a 10. prosince?

Naši fanoušci mohou o víkendu vidět 2 naše týmy při utkáních v domácím prostředí.

V sobotu od 10 h ve sportovní hale TJ hrají muži utkání 2. ligy s Havlíčkovým Brodem.
V sobotu hrají také ženy, které od 10 h na Palachovce v krajském přeboru hostí Humpolec.

Mladší žákyně jedou směr Jihlava, kde se utkají s domácí Demlovkou a také Pelhřimovem.

Víkendový servis 2. a 3. prosince

Tři naše týmy o víkendu cestovaly kalamitně zasněženou Vysočinou za svými soupeřkami a všechny v pořádku dojely tam i domů.

Nejvíce se dařilo našim starším žákyním, které se v neděli v Brtnici účastnily turnaje krajského přeboru, který zde pořádal tým KCTM Jihlava. Všechny své 3 soupeře (KTCM Jihlava, Chotěboř i Přibyslav) porazily 2:0 a vezou tak domů plný počet 9 bodů.

Družstva žen a juniorek se utkala v Havlíčkově Brodě s domácím Sokolem. Jak ženy v krajském přeboru, tak i juniorky ve 2. ...

Co nás čeká o prvním adventním víkendu?

Sobotní domácí zápas 2. ligy mužů s Letovicemi je z důvodů velké marodky našeho týmu PŘELOŽEN(!!!) až na neděli 3. března 2024, takže naši fanoušci tento víkend neuvidí ani jeden domácí zápas.

Další 3 naše týmy se budou snažit projet zasněženou Vysočinou ke svým soupeřů - ženy a juniorky do Havlíčkova Brodu a starší žákyně do Jihlavy.

Víkendový servis 25. - 26 listopadu

Muži se v sobotu v domácím prostředí utkali v souboji 2 posledních družstev 2. ligy s Pardubicemi a po výsledku 0:3 a 0:3 i nadále čekají na svou první výhru v soutěži. V neděli pak stejný druholigový souboj 2 posledních družstev tabulky absolvovaly i juniorky, které také doma hostily Pardubice, s nimiž se rozešly smírně 1:1 na zápasy po výsledcích 3:2 a 1:3.

Mladší žákyně také v domácím prostředí pořádaly turnaj krajského přeboru, ale v utkáních s Havlíčkovým Brodem a Novým Veselím body ...

First 1 2 3 4 5 6 7 46 47 48 Last

 
tabulky
P Z B
1. VK Malá Skála 37 88
2. Havlíčkův Brod 37 72
3. Letovice 37 66
4. TJ Svitavy 37 60
5. Mnich. Hradiště 37 57
6. VK Hronov 37 54
7. Dvůr Králové 37 52
8. Pardubice 37 49
9. VK Choceň 37 43
10. Repre U18 10 18
11. TJ Žďár n. Sáz. 37 11

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid