Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Víkendový servis 14. a 15. ledna 2023

V sobotu muži v domácím prostředí získali celkem 4 body za výsledky 2:3 a 3:1 s Jihlavou. V prvním utkání bohužel neudrželi jasné vedení 2:0 (25:13 a 25:14) a soupeř zápas v koncovkách otočil (2x 23:25) a získal tak 2 body za výhru v tiebreaku 15:9.

Mladší žákyně dovezly z nedaleké Přibyslavi 3 body, když jedenkrát zvítězily, v druhém utkání byly úspěšnější jejich soupeřky.

V neděli juniorky ukončily úspěšně své letošní vítězné tažení 2. ligou, když i v posledním kole základní skupiny ...

Co nás čeká o víkendu 14. a 15. ledna 2023?

O nadcházejícím nás kromě volby prezidenta České republiky čeká také pořádná porce volejbalu. V domácím prostředí hrají týmu mužů a juniorek.

V sobotu 14.1. v hale na Bouchalkách od 10 h sehrají muži, kteří jsou aktuálně vedoucím týmem tabulky, utkání s Jihlavou, které patří 4. příčka.

V neděli od 10 h a také v hale na Bouchalkách budou juniorky v posledním kole základní skupiny 2. ligy hostit tým Žichlínku (druhý celek tabulky). Juniorky mají jistý postup do finálové části soutěže a budou ...

Víkendový servis - 7. a 8. ledna 2023

Uplynulý víkend přinesl našim týmům 4 vítězná utkání.

Na prvním turnaji finálové 5členné skupiny KP Pardubického, Královéhradeckého a kraje Vysočina v domácím prostředí ZŠ Palachova sehráli junioři v sobotu postupně 4 zápasy. První 2 zápasy sice prohráli 0:2 (s TJ Sokol Geodézie Česká Třebová a s TJ Sokol Dřevěnice), ve třetím porazili v tiebreaku VK Vysoké Mýto a v posledním zápase uspěli proti VK Hronov poměrem 2:0. Celkově obsadili 3. místo a udrželi si finálovou účast i pro další část ...

Co nás čeká o prvním víkendu roku 2023?

Vánoční přestávka skončila a rozbíhají se opět volejbalové soutěže.

V sobotu 7.1. pořádají v domácím prostředí ZŠ Palachova junioři finálovou skupinu krajského přeboru Vysočiny, Pardubického a Královéhradeckého kraje. Od 9:30 se utkají s týmy České Třebové, Vysokého Mýta, Hronova a Dřevěnic.

V sobotu hrají také mladší žákyně, které se pokusí získat další body do tabulky v nedaleké Přibyslavi. Na palubovku soupeřek jedou také starší žákyně, které v neděli zamíří směr Bedřichov.

Vanoční oddílový turnaj mládeže

V pátek 23.12. proběhl ve sportovní hale TJ tradiční vánoční turnaj mládeže našeho oddílu. Cca 60 účastníků si užilo skvělé volejbalové odpoledne. Hráči a hráčky byli rozděleni do 2 věkových kategorií a kde se nalosovaná smíšená družstva utkala systémem každý s každým na 2 sety.

V mladší kategorii byla 4 družstva, všechna utkání byla velmi vyrovnaná a o konečném pořadí rozhodoval každý získaný míč. Prvenství nakonec vybojovalo družstvo vedené kapitánkou Maruškou, druhy byl tým kapitánky Verči ...

Víkendový servis 17. a 18. prosince

Poslední soutěžní víkend roku 2022 byl pro Žďárskou volejbalovou mašinu velmi úspěšný.

Nejprve v sobotu družstvo mužů přivezlo 2 výhry 3:0 a 3:2 z Havlíčkova Brodu. Perličkou je, že ve 2. utkání náš tým prohrával již 0:2 na sety (!), aby 3. set vyhrál tzv. o parník (výsledkem 25:7) a celkově dovedl i další sety do vítězného konce.

V neděli pak na výborný výsledek mužů navázaly i juniorky, které v Pardubicích zvítězily 3:0 a 3:1, čímž prodloužily svou letošní neporazitelnost ve 2. lize na 14 ...

Vánoční oddílový turnaj mládeže - 23.12.2022 (od 16 h)

Blíží se konec kalendářního roku, vánoční svátky a tím pádem je tu i tradiční předvánoční oddílový turnaj mládeže Žďárské volejbalové mašiny.

Jako každý rok se hráči a hráčky družstev mládeže sejdou, nalosují se do smíšených družstev a užijí si půlden plný volejbalu. Pro všechny týmy jsou připraveny jako vždy hodnotné ceny. A není vůbec důležité, kdo vlastně vyhraje, ale to, že jsme spolu a trávíme čas tím, co nás baví.

Takže to vypukne v pátek 23.12. od 16 h na hale. Jste všichni srdečně ...

Čeká nás poslední soutěžní víkend v letošním roce 2022

Družstva mužů a juniorek jsou posledními týmy Žďárské volejbalové mašiny, které letos budou bojovat o body, a to na palubovkách soupeřů.

Muži jedou v sobotu 17.12. k utkání krajského přeboru do Havlíčkova Brodu a určitě budou chtít zakončit rok výhrou.

V neděli vyrážejí juniorky směr Pardubice, kde se v zápasech s domácím týmem pokusí navázat na dosavadní výborné výsledky a prodloužit svou letošní neporazitelnost ve 2. lize.

Víkendový servis 10. a 11. prosince 2022

O víkendu hrály oba naše týmy žákyň, mladší v domácím prostředí, starší v Jihlavě.

Více se dařilo starším žákyním, které se z Jihlavy vrátily se 3 body, které braly za výhru nad týmem Třebíče. Ve druhém urkání sice prohrály s domácí Jihlavou, ale za předvedený výkon se rozhodně nemusely stydět a hrály dobrý volejbal.

Mladší žákyně nastoupily kvůli velké marodce v poněkud improvizované sestavě, ale i tak dokázaly získat alespoň 1 bod. Týmům Havlíčkova Brodu a Světlé nad Sázavou podlehly 0:2, ...

Co nás čeká o víkendu 10. a 11. prosince?

V sobotu nás čeká poslední letošní domácí utkání. Mladší žákyně se od 9 h v rámci krajského přeboru utkají na Palachovce s týmy Třebíče, Světlé nad Sázavou a Havlíčkova Brodu.

V neděli jedou starší žákyně do Jihlavy, kde poměří aktuální formu s domácím týmem a týmem Třebíče.

Oběma našim družstvům držíme palce, aby si z předvánočních soubojů odnesla nejen body, ale také dobrý pocit z kvalitního volejbalového výkonu ;-)

Víkendový servis: 3. a 4. prosince 2022

Muži se v sobotu v domácím prostředí haly na Bouchalkách utkali s týmem Hrotovic. Soupeře nejprve v 1. zápase porazili po velkém boji ve vypjatých koncovkách 3:1 (-22,23,23,25). Ve druhém utkání pak soupeři podlehli nejtěsnějším rozdílem 2:3 (tiebreak 13:15). Zisk 5 bodů je aktuálně vynesl na 1. misto tabulky krajského přeboru.

V neděli juniorky dál pokračovaly v letošní vítězné jízdě 2. ligou, když ze Svitav přivezly 2 výhry 1:3 (-20,-18,19,-12) a 1:3 (-17,24,-11,-15). Bez jediné porážky a ...

Co nás čeká o prvním prosincovém víkendu?

Grafickou pozvánku najdete dole pod textem.

Víkendový servis - 26. a 27. listopadu

Máme za sebou velmi úspěšný víkend.

Muži v krajském přeboru přivezli domů 2 výhry 0:3 a 2:3 z palubovky vedoucího Pelhřimova.

Mladší žákyně dokázaly v domácím prostředí porazit družstvo Havlíčkova Brodu i Pelhřimova (oba shodně 2:1) a pouze v jednom utkání nezvítězily.

Výborného výsledku dosáhly i juniorky, které dokázaly v nejlepší skupině Českého poháru 4krát zvítězit (nad Havl. Brodem, Prostějovem, Olympem Praha a Jičínem) a 3krát byly úspěšnější soupeřky. Tento výkon jim zajistil účast ...

Co nás čeká o posledním listopadovém víkendu?

V sobotu 26.11. hrají od 9 h v domácím prostředí ZŠ Palachova mladší žákyně, které se v rámci krajského přeboru utkají postupně s týmy Pelhřimova, Havlíčkova Brodu a Štoků.

V sobotu jedou o body bojovat také muži, kteří míří na palubovku Pelhřimova, s níž se o minulém víkendu rozešli v domácím prostředí smírně 1:1 na zápasy.

Celý víkend stráví na hřišti juniorky, které se kvalifikovaly mezi 8 nejlepších týmů v rámci Českého poháru a vyráží v sobotu ráno směr Havlíčkův Brod, kde proběhne první ...

Smutná zpráva - navždy nás opustil pan Miloslav Kopřiva

V těchto mlhavých listopadových dnech nás zastihla smutná zpráva: ve věku 82 let zemřel dlouholetý člen našeho volejbalového oddílu Miroslav Kopřiva.

Byl dlouholetým členem výboru volejbalového oddílu a také trenérem u družstev dívek v juniorských kategoriích.

Rozloučení s panem Kopřivou proběhne v pátek 25.11. v 15:30 h na Zelené hoře. Kdo jste jej znali, věnujte mu tichou vzpomínku.

Víkendový servis - 19.-20. listopadu 2022

Oba naše týmy, které o tomto víkendu hrály svá utkání, ochutnaly vítězství.

Muži v domácím prostředí nejprve podlehli vedoucímu týmu tabulky Pelhřimovu 1:3, aby ve 2. utkání otočili nepříznivý stav 1:2 a vybojovali výhru v tiebreaku.

Starší žákyně vezou z Uherského Hradiště 3 výhry v Českém poháru kategorie U16, když přehrály týmy z Brna, Vsetína a Napajedel.

Co nás čeká o víkendu 19. a 20. listopadu?

V sobotu sehrají domácí utkání muži, kteří se od 10 h v hale na Bouchalkách utkají s týmem Pelhřimova.

Celý víkend se budou volejbalu věnovat starší žákyně, které již dnes odjely směr Uherské Hradiště, kde se koná 2. kolo Českého poháru kategorie U16.

Oběma našim týmům držíme palce, ať se daří ;-)

Víkendový servis - 12.-13. listopadu 2022

O víkendu se nejvíce dařilo našim juniorkám, které v sobotu přivezly 2 výhry 3:0 a 3:1 z Žichlínku a v neděli doma porazily 3:0 a 3:1 také Poličku, takže zaslouženě vedou bez jediné prohry tabulku 2. ligy s luxusním náskokem 10 bodů.

Junioři se z České Třebové vrátili s 1 bodem, který získali za těsnou prohru v tiebreaku.

Starší žákyně v domácím prostředí ani mladší žákyně v Jihlavě tentokrát bohužel nebodovaly.

Komentáře k jednotlivým utkáním najdete postupně v sekci Články.

Co nás čeká o víkendu 12. a 13. listopadu 2022?

O víkendu hrají 4 naše týmy a naše diváky čekají 2 domácí události.

V sobotu 12.11. od 9 h pořádají na ZŠ Palachova turnaj krajského přeboru starší žákyně, soupeřkami jim budou týmy Třebíče a Štoků. V sobotu jedou na palubovky soupeřů juniorky (do Žichlínku - přímý souboj o první místo ve 2. lize), junioři (do České Třebové - turnaj "topskupiny" krajského přeboru) a mladší žákyně (do Jihlavy).

Perný víkend tentokrát čeká juniorky. Kromě sobotního druholigového utkání hrají i v neděli 13.11., ...

First 1 2 3 4 5 6 7 42 43 44 Last

 
tabulky
P Z B
1. Sokol Hrotovice 24 55
2. TJ Žďár nad Sáz. 24 49
3. Pelhřimov 22 40
4. Havlíčkův Brod 24 16
5. SK Jihlava 22 14

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid