Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Co nás čeká o posledním lednovém víkendu?

Víkend přinese domácí utkání 3 našich družstev.

V sobotu od 10 h hrají ve sportovní hale na Bouchalkách muži s Třebíčí. Kadetky v sobotu také od 10 h na Palachovce hostí tým Chotěboře.

V neděli od 9 h hrají ve sportovní hale na Bouchalkách žáci, jejichž soupeři budou Havlíčkův Brod,
Velké Meziříčí a Hrotovice.

Mladší žákyně jedou na palubovku Bedřichova. Junioři mají domácí utkání s Drásovem odloženo kvůli
karanténě soupeře.

Starší žákyně měly podle rozpisu soutěže již také hrát turnaj ...

Víkednový servis 22. a 23. ledna 2022

O tomto víkendu bojovaly o body 3 naše týmy a všechny v domácím prostředí.

Plný počet 6 bodů zaslouženě vybojovaly kadetky, když své soupeřky z Červené Řečice jednoznačně přehrály a dovolily soupeřkám odvézt si domů pouze jediný set.

Dvě smolná utkání odehráli muži, kteří si souboj s Okrouhlicí užili v maximální možném počtu 10 odehraných setů. Bohužel ale v obou utkáních tiebreak prohráli, a tak získali pouze 2 body za 2 prohry 2:3.

Junioři hostil v domácím utkání 1. ligy vedoucí ...

Co nás čeká o víkendu 22. a 23. ledna 2022?

V sobotu hrají svá utkání muži a junioři. Oba týmy se se svými soupeři (Okrouhlicí a Lanškrounem) utkají od 10 h na domácí palubovce ve sportovní hale na Bouchalkách (hraje se souběžně na 2 kurtech).

V neděli sehrají kadetky na Palachovce odložené utkání s týmem Červené Řečice, a to také od 10 hodin.

Celý víkend měl také probíhat Český pohár kadetek, kde se naše družstvo probojovalo mezi 8 nejlepších týmů v České republice, ale bohužel vzhledem k velkému počtu týmů v covidové karanténě byl ...

Víkendový servis 15. a 16. ledna 2022

Skvělého výsledku dosáhly naše starší žákyně, které se probojovaly mezi nejlepší 4 týmy soutěže a utkají se s nimi ve 4 turnajích systémem každý s každým o medaile.
Dalším našim týmům se tentokrát již tolik nedařilo. Kadetky z palubovky Světlé nad Sázavou dovezly 2 získané sety. Mladší žákyně, stejně jako juniorky v domácím prostředí body nezískaly.
Komentáře k utkáním najdete v sekci Články.

Co nás čeká o víkendu 15. a 16. ledna 2022?

Co čeká týmy Žďárské volejbalové mašiny o nadcházejícím víkendu?

V sobotu hrají od 9 h na Palachovce mladší žákyně, jejich soupeřkami budou děvčata z Pelhřimova a Štoků.
V neděli v hale na Bouchalkách se utkají od 10 h juniorky v posledním kole základní skupiny 1. ligy s Novým Veselím.

Kadetky jedou do Světlé n. S. a starší žákyně do Polné, kde jim jakýkoli bodový zisk zajistí jistotu přímého postupu do Final4, tedy do boje o medaile.

Držíme palce a těšíme se na podporu našich fans v ...

Víkendový servis 8. a 9. ledna 2022

Pro Žďárskou volejbalovou mašinu začal nový rok 2022 opravdu skvěle!!!

Vše začaly v sobotním domácím zápase kadetky, které v hale na Bouchalkách zcela jednoznačně přehrály družstvo Humpolce a po 2 výsledcích 3:0 získaly po výborném výkonu zaslouženě plný počet bodů.

Na výborný výkon kadetek navázaly také naše týmy starších žákyň a mužů. Starší žákyně ve finálové části soutěže porazily družstvo Nového Veselí dvakrát bez ztráty jediného setu, připsaly si další cenné body a mají rázně nakročeno k ...

Co nás čeká o 1. soutěžním víkendu roku 2022?

Prvním naším týmem, který bude hrát v roce 2022 v domácím prostředí, jsou kadetky, které se v sobotu 8. ledna od 9 h utkají ve sportovní hale na Bouchalkách s Humpolcem.

V neděli 9. ledna pak na ně naváží starší žákyně, které ve finálové části krajského přeboru poměří síly s Novým Veselím, a to od 9 h na Palachovce.

Muži jedou k utkáním na palubovku Pelhřimova, junioři zahájí druhou část 1. ligy ve Znojmě.

Ani o Vánocích nezahálíme!

Naše družstva starších žákyň a juniorů se v pondělí 27. prosince zúčastnila silně obsazeného turnaje v Hradci Králové a vedla si velmi dobře.

Starší žákyně v konkurenci 12 týmů vybojovaly po výborném výkonu skvělé 3. místo. Junioři měli také na dosah bronzový stupínek, ale nakonec po boji podlehli domácímu týmu a patří jim tedy pěkné 4. místo.

Konec roku 2021 se tak Žďárské volejbalové mašině opravdu vydařil a oba naše týmy zaslouží velkou pochvalu za perfektní reprezentaci žďárského ...

Přejeme veselé a pohodové Vánoce!

Žďárská volejbalová mašina přeje všem volejbalistům i nevolejbalistům radostné a pohodové Vánoce a jen vše dobré do nového roku 2022.

Vladimír Maša slaví významné životní jubileum - gratulujeme!!!

Ve středu 22. prosince slaví své významné životní jubileum (*70) dlouholetý člen Žďárské volejbalové mašiny Vladimír Maša, kterého všichni volejbalisté znají jako Laďu.

Rodák z Bystřice nad Pernštejnem je nerozlučně spjat s naším volejbalovým oddílem, kde začínal v roce 1990 nejprve jako hráč a pak hrající trenér družstva mužů. Jeho hlavní zásluhou je však především znovuoživení mužského volejbalu v našem oddíle, když začátkem 90. let pod jeho trenérským vedením nově vytvořené družstvo mužů ...

Co nás čeká o posledním předvánočním víkendu?

V sobotu 18.12. odehrají svá letošní poslední domácí utkání mladší žákyně. Od 9 hodin hostí v tělocvičně ZŠ Palachova družstva Havlíčkova Brodu a Jihlavy.

Druhým týmem, který bude bojovat o body, budou kadetky. V sobotu jedou na palubovku Bedřichova.

Co nás čeká o víkendu 11. a 12. prosince?

O nadcházejícím víkendu hrají v domácím prostředí juniorky a také starší žákyně.

Juniorky se v sobotu (v posledním utkání v letošním roce) poměří v rámci 1. ligy s Pardubicemi. Utkání začínají v 9 h a ve 12 h ve sportovní hale na Bouchalkách. Starší žákyně v neděli na Palachovce pořádají od 9 h turnaj finálové části krajského přeboru a jejich soupeřkami budou týmy Havlíčkova Brodu a Bedřichova.

Junioři a mladší žákyně jedou na palubovku Havlíčkova Brodu, muži budou bojovat o body v ...

Víkendový servis 4. a 5. listopadu 2021

O poslednim listopadovém víkendu hrála jen družstva juniorek a starších žákyň. Juniorky přivezly 1 ligový bod z brněnských Jehnic za výsledky 0:3 a 2:3. Starším žákyním se podařilo přivézt také 1 bod, tentokrát z Bedřichova, když v rámci finálové skupiny podlehly domácímu týmu 0:2 a pak v tiebreaku neuspěly proti Třebíči.

Komentáře k utkáním najdete postupně v sekci Články.

Co nás čeká o prvním prosincovém víkendu?

O víkendu hrají pouze 2 naše týmy a na palubovkách soupeřů.

V sobotu 4.12. jedou juniorky do brněnských Jehnic, kde se pokusí navázat na dobrý výkon z minulého týdne a získat další prvoligové vítězství.

V neděli 5.12. se starší žákyně v Bedřichově ve finálové skupině utkají s domácím týmem a s Třebíčí.

Ostatní naše družstva mají volný víkend.

Víkendový servis 27. a 28. listopadu 2021

Poslední listopadový víkend byl pro Žďárskou volejbalovou mašinu úspěšný.

Nejvíce se dařilo starším žákyním, které po postupu ze základní skupiny prošly prvním finálovým turnajem v Havlíčkově Brodě bez jediné porážky a se 3 výhrami vedou tabulku finálové skupiny. V minimálním počtu 6 hráčů vybojovali žáci 4 body ve velkém Meziříčí, když těsně podlehli domácím 2:1, ale Havlíčkův Brod porazili 2:0.

Mladší žákyně, které v soutěži sbírají své první herní volejbalové zkušenosti, již vědí, jak ...

Volejbal a poslední listopadový víkend (27. a 28.11.2021)

Poslední listopadový víkend už se bohužel nese v duchu současné covidové situace, ale to neznamená, že se nebude volejbal hrát vůbec. Družstva mužů a juniorů sice museli svá utkání kvůli problémům soupeřů přeložit, ale družstva juniorek a mladších žákyň své domácí utkání odehrají.

V sobotu 27.11. se ve sportovní hale TJ na Bouchalkách juniorky v rámci 1. ligy utkají s týmem Rychnova nad Kněžnou. Utkání začínají v 10 a v cca 13:30 hodin. Mladší žákyně sehrají turnaj krajského přeboru od 9 h na ...

Skvělý úspěch kadetek v Českém poháru

6 zápasů, 6 výher a sety 12:0, jasně 1. místo. To je konečná bilance kadetek na Českém poháru v Berouně.

Po výborném, bojovném a zcela přesvědčivém výkonu postupujeme mezi 8 nejlepších celků z celé ČR a zahrajeme si v lednu s extraligovými soupeři.

Skvělá práce, holky, Žďárská mašina jede naplno!

Komentář k výše uvedenému najdete v sekci Články.

Co nás čeká o 3. listopadovém víkendu roku 2021?

Víkend 20. a 21. listopadu je pro většinu našich týmů obdobím odpočinku, to ale neplatí družstva mužů a juniorek.

Muži se v sobotu 20.11. od 10 a 13 h utkají v domácí sportovní hale na Bouchalkách s Velkým Meziříčím.

Družstvo juniorek (které je tvořeno hráčkami v kadetském věku), jede na celý víkend k 1. kolu finálové části Českého poháru kadetek do Berouna, kde se utká se 7 dalšími kvalitními soupeři (Braník Praha, ZŠ Mikulova Praha, Havlíčkův Brod, Polička, Česká Třebová, Chlumec nad ...

Víkendový servis 12.-14.listopadu 2021

Tento víkend začínal výjimečně už v pátek, kdy naše starší žákyně v dohrávce jasně přehrály týmy Humpolce i Havlíčkova Brodu a posunuly se v tabulce na 3. příčku.
Na dobrý výkon navázaly i v neděli, kdy z Pelhřimova dovezly opět plný počet bodů za 2 výhry 2:0 nad domácím týmem. Tento výkon jim zajistil postup do finálové časti, kde se utkají nejlepšími týmy z kraje Vysočina. Gratulace holkám i trenérskému týmu.

Ostatním našim týmům se již tolik nedařilo, junioři díky karanténě některých hráčů ...

Co nás čeká o víkendu 13. a 14. listopadu 2021?

Další listopadový víkend přinese utkání 6 našich týmů.

V domácím prostředí, tentokrát na ZŠ Palachova, se muži od 10 a 13 h utkají s Jihlavou. Všechny další týmy jedou na palubovky soupeřů. Prvoligoví junioři "zamířijó" na brněnskou Teslu, prvoligové juniorky do nedalekého Nového Veselí.

Starší žákyně jedou v neděli do Pelhřimova, mladší žákyně tamtéž, jen už v sobotu. Žáky čeká cesta do Hrotovic, kde se utkají s domácími a dále s Velkým Meziříčím a Havlíčkovým Brodem.

First 1 2 3 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 47 48 49 Last

 
tabulky

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid