Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

PŘEDSTAVUJEME DRUŽSTVA ŽĎÁRSKÉ VOLEJBALOVÉ MAŠINY - 1. DÍL 14.09.2023

Tým mužů představuje hrající trenér Petr Kadlec:

Družstvo mužů vstupuje do nové sezóny pod vedením nového dua hrajících trenérů Petra Kadlece a Honzy Dudy. Co se týče hráčského složení, tým neprodělal zásadních změn. Bude se především opírat o střední generaci hráčů jako jsou Kuba Augustin, Dan Pavlík nebo Petr Sobotka. Doplňovat je potom budou hráči starších i mladších ročníků. Příprava týmu se dá říci započala hned po konci loňské sezony, kdy se družstvo rozhodlo přijmout nabídku na hraní 2. ligy.

Z pracovních důvodů bohužel musel činnost (doufejme jen přerušit) dlouholetý trenér Petr Podhrázký. Za veškerou jeho volejbalovou práci mu moc děkujeme. Dá se říci, že mu pod rukama prošly již 2 generace volejbalistů, kteří ve svých nejlepších letech hráli prim v 2. lize a 2x ji dokonce vyhráli.

Přes prázdniny tedy tým vedl a organizačně zajišťoval činnost Honza Duda, za což mu taktéž patří velký dík. Od srpna se k němu poté přidal Petr Kadlec. Tým pravidelně trénoval od srpna 2x týdně a na konci absolvoval vydařené herní soustředění. V září družstvo kromě trénovaní dvakrát týdně čekají také přátelská utkaní a sezona začíná domácím utkáním 7. října proti Svitavám.

Výkonnostním cílem družstva je udržení 2. ligy i pro další sezonu. Úroveň soutěže i týmu samotného je tak trochu neznámou. Dá se však předpokládat, že muže nečeká nic jednoduchého. V týmu je pouze několik hráčů, kteří 2. ligu okusili, a úroveň soupeřů bude také na vyšší úrovni než vloni v krajském přeboru. Každopádně tým do přípravy dává vše a uvidíme, na co to bude stačit.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid