Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Přehled plánovaných aktivit ve sportovní hale TJ - sdílený kalendář

Od 7. září začne na webových stránkách TJ fungovat přehled akcí ve sportovní hale TJ na Bouchalkách, a to ve formě sdíleného kalendáře od Googlu.

Všichni tak budou mít přehled o plánovaných aktivitách, ale také o případných volných termínech, kdy by bylo možné sportovní halu potenciálně využít.

Kalendář je na stránkách TJ umístěn již nyní, ale funguje zatím pouze ve zkušebním (ověřovacím) režimu.

Odkaz na kalendář:
https://www.tjzdarns.cz/kalendar-akci-str-2-1-2-2.html

Juniorky - přípravný zápas s Demlovkou

Družstvo juniorek finišuje v přípravě na novou sezonu, v níž bude hrát 2. ligu. Včera holky sehrály v Jihlavě přípravné utkání s Demlovkou.

Zápas nás dokonale prověřil, velmi kvalitnímu soupeři, který je účastníkem 1. ligy, jsme podlehli 4:1 (stejně jako v předchozím utkání na domácí palubovce). Cílem utkání bylo ověřit si všechny herní činnosti v konfrontaci se silným soupeřem, a to se zcela naplnilo. Rychlá a technicky velmi precizní hra Demlovky odhalila, na čem je třeba ještě na trénincích ...

Družstvo mužů Žďárské volejbalové mašiny finišuje v přípravě na novou sezonu

Ve sportovní hale na Bouchalkách a také na volejbalových kurtech na Rybníčku absolvoval omlazený tým mužů 5denní soustředění, do něhož se zapojili také někteří hráči z družstva juniorů.

Součástí soustředění byla také účast na turnaji v Bezděkově, kde vybojovali 3. místo. Turnaje se zúčastnil i tým našich juniorů a skončil mezi mužskými družstvy celkově šestý.

Soustředění extraligových volejbalistů Brna v naší hale

Celý tento týden (od 22. do 26. srpna 2022) absolvovalo v naší sportovní hale soustředění družstvo extraligových brněnských volejbalistů.

Hráči Volejbalu Brno (včetně nové levoruké brazilské posily na postu univerzála Caio da Silvy) ladili od pondělí do pátku formu před novou extraligovou sezonou nejen na palubovce v hale, kde využili vybavení našeho volejbalového oddílu (včetně volejbalového děla), ale také nabírali fyzickou kondici v posilovně.

(Zdroj fotek: Facebook Volejbal Brno)

Rozloučení se zesnulým Petrem Holešovským

Poslední rozloučení se zesnulým Petrem Holešovským proběhne v pátek 26.8. v 15 h na Zelené hoře.

Navždy nás opustil Petr “Otyl” Holešovský

Tahle smutná zpráva přišla včera jako blesk z čistého nebe a všechny nás nesmírně hluboce zasáhla:
navždy nás ve věku pouhých 57 let opustil náš výborný kamarád a skvělý chlap a člen našeho volejbalového oddílu PETR HOLEŠOVSKÝ.

Dovolím si tentokrát trochu osobnější formu, protože Petr, kterému jsme s láskou přezdívali Otyl, byl jeden z mých nejlepších kamarádů a prožil jsme s ním velký kus života, zažil dobré i zlé časy. Kdo jste Petra znali, víte, že před několika lety prokázal neskutečnou ...

Turnaj mládeže s rodiči

V pátek po soustředění proběhl na volejbalových kurtech na Rybníčku již tradiční turnaj družstev mládeže a rodinných příslušníků. Počasí bylo na volejbal naprosto ideální, účast velmi hojná, a tak jsme si všichni společně užili krásné páteční volejbalové odpoledne.

Celkem 5 kompletních družstev si zahrálo systémem každý s každým. Všechny týmy byly za své kvalitní a bojovné výkony odměněny hodnotnými cenami.

Kromě sportu jsme si užili i skvělé grilované klobásky a chlazené nápoje. Díky všem ...

Soustředění mládeže proběhlo úspěšně

Soustředění se konalo od 13. do 18. srpna a absolvovalo skoro 70 účastníků z celkem 5 družstev. Sportovní část probíhala v hale TJ na Bouchalkách, na ubytování v obci Polnička se jezdilo v rámci fyzické přípravy na kolech po cyklostezce kolem Pilské nádrže.

Všechna družstva v průběhu těch 5 dnů absolvovala tolik tréninkových hodin jako standardně za celý měsíc a udělala velký skok vpřed. Velmi efektivní bylo také využití různých pomůcek a trenažeru (např. volejbalové dělo, blokovací trenažer, ...

Možnost využití služeb nové fyzioterapie ve Žďáře nad Sázavou - Oáza klidu

Nová sezona se blíží a pro dobré sportovní výkony je třeba o své tělo pečovat a dát jej občas do pořádku.
K tomu můžete využít třeba právě služeb nové Fyzioterapie v Oáze klidu, kde se vás ujmou zkušené a fyzioterapeutky a kde jsou minimální čekací doby.

Více v letáku pod textem a také na www.oazaklidu.net

Letní volejbalové čtvrtky na Rybníčku

Již tento čtvrtek 23.6. v 18 h začíná tradiční letní volejbalové setkávání členů Žďárské volejbalové mašiny na tzv. "volejbalu příchozích".

Nejsou již pravidelně tréninky, začíná čas dovolených, ale kdo má čas a chuť (bez ohledu na jakékoli kategorie) může si přijít každý čtvrtek od 18 h zahrát na volejbalové kurty na Rybníčku.

Dle počtu příchozích se nastaví vhodný systém, případně se rozdělíme do více výkonnostních či věkových kategorií a hraje se. Tyto volejbalové aktivity budou probíhat ...

Kadetky odehrály kvalitně obsazený turnaj v Žichlínku

Tým kadetek tuto sobotu zakončil letošní sezonu na velmi kvalitně obsazeném turnaji v Žichlínku v Pardubickém kraji (pro převážně ligové týmy). Turnaj pro 8 pozvaných týmů proběhl za krásného, ale trochu větrného počasí na antukových kurtech. Naše dívky na antuce již více jak 2 roky nebyly, což bylo samozřejmě znát, takže v úvodních zápasech bojovaly hlavně s prostředím a samy se sebou. Po 2 porážkách ve skupině (s Rtyní a Svitavami) ale v souboji s Poličkou již předvedly kvalitní výkon a ...

Gratulace k životnímu jubileu - Anežka Odvárková

Včera oslavila půlkulaté životní jubileum dlouholetá členka našeho volejbalového oddílu, bývalá vynikající hráčka a také trenérka družstva žen, Anežka Odvárková, kterou celá volejbalová veřejnost zná jako "Hanku".

Za volejbalový oddíl oslavenkyni gratulujeme a upřímně přejeme pevné zdraví, životní pohodu a hodně optimismu do dalších let.

Na přiložených fotografiích je oslavenkyně zachycena jako trenérka (barevné foto - v horní řadě zcela vlevo), i jako hráčka (černobílé foto - horní řada zcela ...

Rozloučení s Ing. Václavem Jebavým

Dnes se rodina, přátelé a známí naposledy rozloučili a Ing. Václavem Jebavým, který zesnul ve věku nedožitých 93 let.

Mladší generaci jeho jméno už moc neřekne, ale starší generace vědí, že to byl dlouholetý člen a trenér našeho volejbalového oddílu. V roce 1969 jako trenér dovedl družstvo žen do 2. ligy (viz foto pod článkem) a nastartoval tím další úspěšné období žďárského volejbalu.

Kdo jste Václava Jebavého znali, věnujte mu krátkou vzpomínku.

Gratulace k životnímu jubileu - Věra Konderlová

Včera oslavila půlkulaté životní jubileum dlouholetá členka našeho volejbalového oddílu, bývalá vynikající hráčka a také trenérka družstev mládeže, Věra Konderlová.

Za celý volejbalový oddíl gratulujeme a upřímně přejeme hlavně pevné zdraví, hodně životní pohody a optimismu do dalších let.

Na přiložených fotografiích je oslavenkyně v horní řadě 3. zprava (černobílá fotografie), respektive 1. zprava (barevná fotografie).

Nabídka využití volejbalových kurtů pro veřejnost

Máte partu, která by si chtěla zahrát volejbal či nohejbal a hledáte vhodné sportoviště? Chtěli byste si pinknout tenisovou dvouhru či čtyřhru či badminton a řešíte kde?

Máme pro vás řešení. Nabízíme možnost využití volejbalových kurtů Na Rybníčku (Brněnská ulice ve Žďáru nad Sázavou). Chceme zajistit, aby kurty byly co nejvíce využity, a ceny za pronájem jsou spíše symbolické. Preferujeme opakované aktivity trvalejšího charakteru, zapůjčení sítí je samozřejmostí a v případě zájmu se dá ...

Žďárská kvalifikace o ligu juniorek je minulostí

Naše juniorky v domácím prostředí bojovaly, dostaly pod sebe další 3 družstva (Mělník, Ústí nad Labem a Vejprnice), prohrály v obou dnech pouze 2 utkání, ale i tak to nestačilo, patří jim celkově 3. příčka, která je však těsně pod čarou postupu.

Děkujeme našim divákům, byli jste skvělý a moc si vážíme vaší podpory, hala na Bouchalkách už dlouho nezažila takový rachot.

Gratulujeme družstvům Hradce Králové a Turnova k postupu, musíme uznat, že byla objektivně nejlepší a vyhranější. Ale pro nás ...

Juniorky postoupily do finálové skupiny ligové kvalifikace

V základní skupině naše juniorky obsadily 2. příčku, která jim zaručuje postup do nedělní finálové čtyřky, z níž 2 týmy budou nakonec slavit postup.

V základní skupině jsme sice nejprve prohráli s Hradcem Králové 1:3, ale v rozhodujícím utkání jsme vybojovali výhru 3:1 s Ústím nad Labem, které tak v kvalifikaci skončilo.

Ve druhé skupině si postup do finále zajistil Turnov a Vejprnice, nepostupová 3. příčka patří Mělníku.

Výsledky ze skupin se započítávají, takže každé družstvo sehraje ...

Rozlosování ligové kvalifikace juniorek

O víkendu 23. a 24. dubna bude ve žďárské sportovní hale na Bouchalkách probíhat kvalifikace o 2. ligu juniorek. Účastní se jí také náš tým, který bude bojovat o udržení ligové příslušnosti i na další sezonu.

Systém žďárské kvalifikační skupiny je nastaven tak, že se jí účastní celkem 6 družstev, která jsou rozdělena do 2 základních skupin po 3 družstvech. V základních skupinách se utkají týmy každý s každým. Do finálové skupiny postupují z každé skupiny 2 nejlepší týmy (třetí v základní ...

Kvalifikace o ligu juniorek se bude hrát 23. a 24.4. ve Žďáře!!!

Pro juniorky Žďárské volejbalové mašiny sezona ještě neskončila. Nepodařilo se jim udržet ligovou soutěž přímo, a tak je čeká kvalifikace o udržení ligové příslušnosti i na další sezonu.

Český volejbalový svaz nám dal (jako již několikrát v minulosti) důvěru a pověřil nás organizací jedné ze 3 kvalifikačních skupin. Takže o víkendu 23. a 24. dubna se ve žďárské sportovní hale na Bouchalkách utká celkem 6 družstev, když soupeři našich juniorek budou Ústí nad Labem, Turnov, Hradec Králové, ...

Víkendový servis 2. a 3. dubna 2022

Junioři sehráli v domácím prostředí haly na Bouchalkách poslední zápasy letošního ročníku 1. ligy.

V sobotu s Havlíčkovým Brodem získali 1 bod po výsledcích 1:3 a 2:3. V nedělním zápase s Drásovem nejprve zvítězili 3:2, ve druhém utkání bral body soupeř za výhru 1:3.

First 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 47 48 49 Last

 
tabulky

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid