Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Přejeme veselé a pohodové Vánoce!

Žďárská volejbalová mašina přeje všem volejbalistům i nevolejbalistům radostné a pohodové Vánoce a jen vše dobré do nového roku 2022.

Vladimír Maša slaví významné životní jubileum - gratulujeme!!!

Ve středu 22. prosince slaví své významné životní jubileum (*70) dlouholetý člen Žďárské volejbalové mašiny Vladimír Maša, kterého všichni volejbalisté znají jako Laďu.

Rodák z Bystřice nad Pernštejnem je nerozlučně spjat s naším volejbalovým oddílem, kde začínal v roce 1990 nejprve jako hráč a pak hrající trenér družstva mužů. Jeho hlavní zásluhou je však především znovuoživení mužského volejbalu v našem oddíle, když začátkem 90. let pod jeho trenérským vedením nově vytvořené družstvo mužů ...

Co nás čeká o posledním předvánočním víkendu?

V sobotu 18.12. odehrají svá letošní poslední domácí utkání mladší žákyně. Od 9 hodin hostí v tělocvičně ZŠ Palachova družstva Havlíčkova Brodu a Jihlavy.

Druhým týmem, který bude bojovat o body, budou kadetky. V sobotu jedou na palubovku Bedřichova.

Co nás čeká o víkendu 11. a 12. prosince?

O nadcházejícím víkendu hrají v domácím prostředí juniorky a také starší žákyně.

Juniorky se v sobotu (v posledním utkání v letošním roce) poměří v rámci 1. ligy s Pardubicemi. Utkání začínají v 9 h a ve 12 h ve sportovní hale na Bouchalkách. Starší žákyně v neděli na Palachovce pořádají od 9 h turnaj finálové části krajského přeboru a jejich soupeřkami budou týmy Havlíčkova Brodu a Bedřichova.

Junioři a mladší žákyně jedou na palubovku Havlíčkova Brodu, muži budou bojovat o body v ...

Víkendový servis 4. a 5. listopadu 2021

O poslednim listopadovém víkendu hrála jen družstva juniorek a starších žákyň. Juniorky přivezly 1 ligový bod z brněnských Jehnic za výsledky 0:3 a 2:3. Starším žákyním se podařilo přivézt také 1 bod, tentokrát z Bedřichova, když v rámci finálové skupiny podlehly domácímu týmu 0:2 a pak v tiebreaku neuspěly proti Třebíči.

Komentáře k utkáním najdete postupně v sekci Články.

Co nás čeká o prvním prosincovém víkendu?

O víkendu hrají pouze 2 naše týmy a na palubovkách soupeřů.

V sobotu 4.12. jedou juniorky do brněnských Jehnic, kde se pokusí navázat na dobrý výkon z minulého týdne a získat další prvoligové vítězství.

V neděli 5.12. se starší žákyně v Bedřichově ve finálové skupině utkají s domácím týmem a s Třebíčí.

Ostatní naše družstva mají volný víkend.

Víkendový servis 27. a 28. listopadu 2021

Poslední listopadový víkend byl pro Žďárskou volejbalovou mašinu úspěšný.

Nejvíce se dařilo starším žákyním, které po postupu ze základní skupiny prošly prvním finálovým turnajem v Havlíčkově Brodě bez jediné porážky a se 3 výhrami vedou tabulku finálové skupiny. V minimálním počtu 6 hráčů vybojovali žáci 4 body ve velkém Meziříčí, když těsně podlehli domácím 2:1, ale Havlíčkův Brod porazili 2:0.

Mladší žákyně, které v soutěži sbírají své první herní volejbalové zkušenosti, již vědí, jak ...

Volejbal a poslední listopadový víkend (27. a 28.11.2021)

Poslední listopadový víkend už se bohužel nese v duchu současné covidové situace, ale to neznamená, že se nebude volejbal hrát vůbec. Družstva mužů a juniorů sice museli svá utkání kvůli problémům soupeřů přeložit, ale družstva juniorek a mladších žákyň své domácí utkání odehrají.

V sobotu 27.11. se ve sportovní hale TJ na Bouchalkách juniorky v rámci 1. ligy utkají s týmem Rychnova nad Kněžnou. Utkání začínají v 10 a v cca 13:30 hodin. Mladší žákyně sehrají turnaj krajského přeboru od 9 h na ...

Skvělý úspěch kadetek v Českém poháru

6 zápasů, 6 výher a sety 12:0, jasně 1. místo. To je konečná bilance kadetek na Českém poháru v Berouně.

Po výborném, bojovném a zcela přesvědčivém výkonu postupujeme mezi 8 nejlepších celků z celé ČR a zahrajeme si v lednu s extraligovými soupeři.

Skvělá práce, holky, Žďárská mašina jede naplno!

Komentář k výše uvedenému najdete v sekci Články.

Co nás čeká o 3. listopadovém víkendu roku 2021?

Víkend 20. a 21. listopadu je pro většinu našich týmů obdobím odpočinku, to ale neplatí družstva mužů a juniorek.

Muži se v sobotu 20.11. od 10 a 13 h utkají v domácí sportovní hale na Bouchalkách s Velkým Meziříčím.

Družstvo juniorek (které je tvořeno hráčkami v kadetském věku), jede na celý víkend k 1. kolu finálové části Českého poháru kadetek do Berouna, kde se utká se 7 dalšími kvalitními soupeři (Braník Praha, ZŠ Mikulova Praha, Havlíčkův Brod, Polička, Česká Třebová, Chlumec nad ...

Víkendový servis 12.-14.listopadu 2021

Tento víkend začínal výjimečně už v pátek, kdy naše starší žákyně v dohrávce jasně přehrály týmy Humpolce i Havlíčkova Brodu a posunuly se v tabulce na 3. příčku.
Na dobrý výkon navázaly i v neděli, kdy z Pelhřimova dovezly opět plný počet bodů za 2 výhry 2:0 nad domácím týmem. Tento výkon jim zajistil postup do finálové časti, kde se utkají nejlepšími týmy z kraje Vysočina. Gratulace holkám i trenérskému týmu.

Ostatním našim týmům se již tolik nedařilo, junioři díky karanténě některých hráčů ...

Co nás čeká o víkendu 13. a 14. listopadu 2021?

Další listopadový víkend přinese utkání 6 našich týmů.

V domácím prostředí, tentokrát na ZŠ Palachova, se muži od 10 a 13 h utkají s Jihlavou. Všechny další týmy jedou na palubovky soupeřů. Prvoligoví junioři "zamířijó" na brněnskou Teslu, prvoligové juniorky do nedalekého Nového Veselí.

Starší žákyně jedou v neděli do Pelhřimova, mladší žákyně tamtéž, jen už v sobotu. Žáky čeká cesta do Hrotovic, kde se utkají s domácími a dále s Velkým Meziříčím a Havlíčkovým Brodem.

Víkendový servis - 6. a 7. listopadu 2021

O uplynulém víkendu se nejvíce dařilo kadetkám, které doma 2krát porazily Štoky. Juniorky sice uhrály proti Jehnicím svůj první prvoligový set, ale zklamáním byl jejich předvedený domácí výkon. Nedařilo se ani starším žákyním, které se z Jihlavy vrátily bez bodů.
Mladší žákyně sice také body z Jihlavy nepřivezly, ale podaly sympatický výkon, kde bylo vidět velké zlepšení oproti předchozím zápasům, když na své soupeřky dokázaly uhrát v některých setech i přes 20 bodů.

Komentáře k utkáním najdete ...

Co nás čeká o prvním listopadovém víkendu?

O víkendu 6. a 7. listopadu zasáhnou do soutěží 4 naše týmy.

V sobotu 6.11. od 10 h se kadetky utkají se Štoky. V neděli 7.11. čeká juniorky domácí premiéra v 1. lize, když ve sportovní hale na Bouchalkách od 10 h poměří své síly s brněnskými Jehnicemi.

Mladší žákyně míří do Jihlavy, starší žákyně jedou na palubovky Bedřichova.

Těšíme se na vaši podporu v hledišti ;-)

Víkendový servis 30. a 31. října 2021

Víkend byl tentokrát ve znamení zápasů v okleštěných sestavách...
Muži v improvizované sestavě doma podlehli 2x 1:3 družstvu Polné.
Žáci odehráli v Havlíčkově Brodě celkem 3 utkání, přičemž 1x zvítězili a 2x body získali jejich soupeři.

Co nás čeká o posledním říjnovém víkendu?

V sobotu 30.10. hrají ve sportovní hale TJ muži s Polnou. Utkání začínají v 10 a ve 13 h.
V neděli starší žáci jedou na palubovku Havlíčkova Brodu, kde se postupně utkají s domácím týmem a také s týmy Velkého Meziříčí a Hrotovic.

Víkendový servis 23.-24. října 2021

Tento víkend se našim týmům nedařilo...

Jak mladší žákyně v domácím prostředí, tak ani juniorky v Pardubiciích ve svých zápasech žádné body a ani sety nezískaly. Starší žákyně dokonce kvůli kovidové karanténě nehrály vůbec.

Snad příští informace budou již mnohem lepší ;-)

Co nás čeká o víkendu 23. a 24. října 2021?

V sobotu hrají v hale na Bouchalkách od 9:00 h mladší žákyně, které se utkají s družstvy Havlíčkova Brodu a Nového Veselí.

Juniorky jedou v sobotu k dalšímu prvoligovému zápasu do Pardubic.

Nedělní domácí turnaj starších žákyň je kvůli další covidové karanténě přesunut na neurčito....

Víkendový servis 16.-17. října 2021

Husarský kousek se povedl kadetkám Žďárské volejbalové mašiny, které vezou z Přerova postup do finálové části Českého poháru. Po skvělém výkonu, kdy v 6 utkáních 4x zvítězily a podlehly pouze extraligovému Přerovu a aktuálně vedoucímu týmu 1. ligy Kladnu a postupují z krásného 3. místa. Holky splnily cíl na 100 %, udělaly žďárskému volejbalu skvělou reklamu a všem ukázaly, jaký obrovský výkonnostní posun vpřed za udělaly.

Muži vybojovali 2 výhry 3:2 na palubovce Okrouhlice.

Junioři v domácím ...

Co nás čeká o víkendu 16. a 17. října 2021?

Muži, junioři a juniorky. To jsou naše týmy, které o tomto víkendu čekají volejbalová utkání. V domácím prostředí haly na Bouchalkách se v sobotu od 10 h utkají v rámci 1. ligy junioři s týmem Šlapanic. Muži v sobotu jedou do Havlíčkova Brodu k utkáním s Okrouhlicí.

Juniorky jedou na celý víkend do Přerova, kde se utkají s dalšími 6 týmy o postup do hlavní části celorepublikového Českého poháru.

Držte nám palce a také přijďte v sobotu od 10 h do haly podpořit naše juniory ;-)

First 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 44 45 46 Last

 
tabulky
P Z B
1. VK Hronov 13 33
2. VK Malá Skála 13 31
3. Mnich. Hradiště 13 22
4. Havlíčkův Brod 12 21
5. Dvůr Králové 12 21
6. TJ Svitavy 13 21
7. Pardubice 13 14
8. Letovice 13 13
9. VK Choceň 12 12
10. Repre U18 6 10
11. TJ Žďár n. Sáz. 12 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid