Volejbal Žďárr nad Sázavou

Aktuality

Co nás čeká o víkendu 25. a 26. února?

O víkendu mají kromě kadetek všechny naše týmy volno.
Kadetky čeká netradičně v neděli 26.2 od 10 h na Palachovce poslední utkání letošního ročníku 1. ligy a soupeřem jim bude Nový Jičín. A protože sezona se má končit vítězně, budou chtít zcela určitě obě utkání vyhrát.

Víkendový servis (18. a 19. února 2017)

O víkendu hrály týmy mužů, žen a kadetek u soupeřů. Dařilo se zejména mužům, kteří po výborném výkonu přivezli z Hronova plný počet 6 bodů za výhry 3:0 a 3:1 a upevnili si 2. příčku tabulky. Ženy si z Nymburku dovezly 2 porážky 3:0 a v tabulce se jim stále nepodařilo odpoutat se z předposledního 9. místa tabulky. Kadetky dokázaly v souboji s Brnem uhrát pouze 1 set a před posledním kolem soutěže je již jasné, že skončí na 4. příčce (tedy první sestupové) a v dubnu je čeká baráž o setrvání v 1. ...

Co nás čeká o víkendu 18. a 19. února?

O víkendu hrají 3 naše týmy, všechny v sobotu a všechny na palubovkách soupeřů.
Muži se vydají do Hronova (4. týmu 2. ligy), ženy míří do Nymburku, který je na 2. příčce tabulky, a kadetky jedou k předposlednímu letošnímu utkání 1. ligy do Brna.

Víkendový servis (11. a 12. února 2017)

V sobotu muži v domácím prostředí jasně přehráli Jablonec dvakrát 3:0 a upevnili si 2. příčku tabulky 2. ligy. Ženy svedly 2 pětisetové bitvy se Svitavami, po prvním zápasu odešly vítězně, podruhé se radovaly soupeřky. Kadetky doma nestačily na Prostějov, po špatném výkonu podlehly 2:3 a 1:3 a značně tím zamotaly tabulku 1. ligy.
V neděli doma naplno bodovali junioři, kteří přehráli jak Jihlavu, tak i Drásov. Dařilo se i žákům, kteří vezou ze Světlé nad Sázavou 6 bodů za výhry nad domácím týmem ...

Co nás čeká o víkendu 11. a 12. února?

V sobotu 11.2. doma hrají druholigové celky mužů a žen a také prvoligové kadetky. Ve sportovní hale na Bouchalkách se od 9 a 13 h utkají ženy se Svitavami, muži poměří v 11 a 15 h svou formu s Jabloncem na Nisou. Soupeřem prvoligových kadetek bude od 10 a 13 h na Palachovce tým Prostějova.
V neděli 12.2. od 9 h pořádají junioři na Palachovce turnaj krajského přeboru, ve stejný den žáci jedou do Světlé.

Víkendový servis (4. a 5. února 2017)

O uplynulém víkendu dosáhly juniorky na titul přeborníka kraje Vysočina, muži se 2 výhrami v Hradci Králové posunuli na 2. příčku tabulky 2. ligy a kadetky dovezly z Nového Jičína 2 prvoligové výhry 3:0. Ženy v Praze nebodovaly, muži B odehráli domácí zápas s Pelhřimovem a získali další cenný setík, starší žákyně získaly 3 body v Pelhřimově a mladší žákyně předvedly pěkný volejbal ve finálové skupině KP v Havlíčkově Brodě.

Komentáře ke všem tkáním najdete v sekci Články (tým žen článek bohužel ...

Juniorky se staly přeborníkem kraje Vysočina 2016/2017!!!

Žďárská volejbalová mašina může slavit první letošní úspěch, když tým juniorek si již 4 kola před koncem soutěže zajistil titul přeborníka kraje Vysočina pro sezonu 2016/2017. Po dnešních dvou výhrách 3:1 a 3:0 nad Pelhřimovem zůstal stále neporažen a má nedostižný náskok 21 bodů. Velká gratulace, holky ;-)

Co nás čeká o prvním únorovém víkendu?

O víkendu hraje hned 7 našich týmů. V domácím prostředí ZŠ Palachova se v sobotu 4.2. od 10 h utkají muži B s Pelhřimovem, v neděli 5.2. od 10 h na Palachovce hrají s Pelhřimovem i juniorky.
V sobotu muži A jedou do Hradce Králové a ženy na SF Praha, kadetky do dalekého Nového Jičína, starší žákyně do Pelhřimova a mladší žákyně do Havlíčkova Brodu.
Takže víkend přinese kromě jiného 2 domácí zápasy a 3krát souboj našich družstev s družstvy Pelhřimova.

Medailonek volejbalového oddílu ve Žďárském zpravodaji

V prvním letošním čísle Žďárského zpravodaje vyšel medailonek našeho volejbalového oddílu. Odkaz na něj naleznete v sekci "Psali o nás a média" nebo si jej můžete prohlédnout přímo na tomto odkazu http://www.zdarns.cz/media/files/zdarsky-zpravodaj/2017-01.pdf

Víkendový servis (28. a 29. ledna 2017)

O víkendu odehráli svá utkání kadetky, juniorky a muži B. Dařilo se zejména oběma dívčím týmům, které vyhrály všechna svá utkání proti Brnu, Humpolci a Pelhřimovu bez ztráty jediného setu 3:0 a přidaly si na svá konta plný počet bodů.
Muži B v Okrouhlici nebodovali, když podlehli domácímu týmu dvakrát 3:0.

Komentáře k utkáním kadetek a juniorek a také fotografie z obou utkání najdete v sekci Články, stejně jako komentář k utkání mužů B.

Víkendový servis (21. a 22. ledna 2017)

O víkendu naplno bodoval tým žen, který doma dvakrát porazil pražský Žižkov a posunul se na 4 . místo tabulky. Muži nevyužili domácí prostředí, podlehli Velkému Meziříčí a stále jim patří 3. příčka druholigové tabulky. Kadetky z Prostějova přivezly 3 prvoligové body za prohru 3:1 a výhru 3:0. Starší i mladší žákyně odehrály další turnaje krajského přeboru, starší v Jihlavě a mladší v domácím prostředí, ale tentokrát ani jedny nebodovaly. Juniorům se podařilo z Jihlavy dovézt 6 bodů.

Komentáře ...

Víkendový servis (14. a 15. ledna 2017)

Do volejbalových bojů zasáhlo o víkendu 5 našich týmů. Nejvíce se dařilo druholigovým mužům, kteří přivezli z České Třebové 2 výhry za plný počet 6 bodů, a starším žákyním, které v Jihlavě vybojovaly 3 výhry s KTCM a Novým Veselím. Ženy v Červeném Kostelci vydolovaly 1 bod po porážkách 3:2 a 3:1. Žáci odehráli turnaj krajského přeboru v Jihlavě, mladší žákyně a muži "B" tentokrát nebodovali.

Komentáře k utkáním najdete postupně v sekci Články.

Víkendový servis (7. a 8. ledna 2017)

O tomto víkendu hrály 3 naše týmy a všechny bodovaly. Muži přivezli plný počet 6 bodů z Malé Skály, stejně tak se dařilo i juniorkám ve Štokách. Mužům aktuálně patří 3. příčka tabulky 2. ligy, na 1. místo jim chybějí pouhé 2 body. Juniorky prodloužily svou dosavadní neporazitelnost na 12 utkání a jasně vedou tabulku s plným počtem bodů a poměrem setů 36:3. Ženy bojovaly na palubovce 2. celku tabulky České Třebové a po porážkách 3:2 a 3:1 rozšířily svou bodovou sbírku o další 1 bod a jsou nyní na ...

Fotografie z obou vánočních oddílových mixů

Do Fotogalerie byly umístěny desítky fotek z vánočních mixů oddílu, a to jak z turnaje mládeže, tak i z turnaje dospělých. Tak kdo máte zájem, namrkněte tam, některé fotky jsou opravdu zdařilé ;-) Moc děkujeme Jožinkovi za skvělou dokumentaci k turnaji dospělých.

Rok 2016 je za námi

Blíží se konec roku 2016, roku, který byl pro Žďárskou volejbalovou mašinu opět velmi úspěšný. Za těmito úspěchy je skryto mnoho úsilí, času a energie nás všech. Děkujeme tedy nejen všem členům našeho oddílu, ale také těm, kteří nás jakkoli podporují a fandí nám (sponzoři, fanoušci, kamarádi, rodiče...).

Všem přejeme do nového roku hlavně pevné zdraví, hodně energie, úspěchy v osobním, pracovním i sportovním životě.

Ať je ten další rok nejméně tak dobrý, jako byl ten letošní ;-)

Oddílové mixy dospělých ukončily volejbalový rok 2016

V pondělí 26.12. proběhlo volejbalové rozloučení s rokem 2016, když dospělá část Žďárské volejbalové mašiny si nejprve užila turnaj mixů a pak i následnou společenskou akcičku.
A obojí se vydařilo na jedničku ;-)

Volejbalová mládež zakončila turnajem smíšených týmů rok 2016

Mládež Žďárské volejbalové mašiny se v pátek 23.12. loučila s rokem 2016. Skoro 80 mladých volejbalistů a volejbalistek se utkalo v turnaji smíšených družstev ve 3 věkových kategoriích. Všichni si to skvěle užili a společně zakončili volejbalový rok 2016. Fotky z turnaje jsou pod článkem.
Takže všem pohodové Vánoce a vše nejlepší a hlavně pevné zdraví do nového roku ;-)

Vánoční akce oddílu - turnaj mládeže (23.12.) a mixy dospělých (26.12.)

Volejbalový oddíl pro své členy připravil 2 velké vánoční akce, a to turnaj členů mládežnických družstev a turnaj v mixech pro dospělé členy oddílu.

Turnaj mládeže se uskuteční v pátek 23.12.2016 od 8 do 12 hodin ve sportovní hale na Bouchalkách, turnaj mixů pro dospělé členy oddílu bude probíhat v pondělí 26.12.2016 od 15 hodin na ZŠ Palachova.

Podrobnější informace najdete na našem Facebookovém profilu a také zde na stránkách v sekci Dění v oddíle.

Mladší žákyně vybojoval postup do finálové skupiny krajského přeboru!!!

Mladší žákyně v sobotu 17.12. v domácím prostředí dokázaly dvakrát vyhrát tiebreak s Bedřichovem a po velmi dobrém výkonu postupují do finálové skupiny krajského přeboru.
Gratulujeme holkám i celému trenérskému týmu a držíme palce, ať se daří i ve finálové skupině ;-)

Čeká nás poslední volejbalový víkend letošního roku

O víkendu odehrají svá poslední letošní utkání 4 týmy Žďárské volejbalové mašiny. V sobotu 17.12. budou v domácím prostředí ZŠ Palachova bojovat o postup do finálové skupiny mladší žákyně. Od 9 h se postupně utkají s Bedřichovem a Havlíčkovým Brodem.

V neděli 18.12. od 9 h hrají na Palachovce také starší žákyně, které budou hostit týmy Přibyslavi a Nového Veselí.

Týmy žáků jedou v neděli do Světlé nad Sázavou (soupeřem jim bude domácí tým, Jihlava a Velké Meziříčí), junioři do Jihlavy, kde ...

First 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 30 31 32 Last

 
tabulky
P Z B
1. Hronov 34 66
2. Žďár n. S. 34 64
3. Dvůr Králové 34 56
4. Turnov 34 54
5. Praga 34 54
6. Hradec Králové 34 51
7. Havlíčkův Brod 34 49
8. Choceň 34 45
9. Modřany 34 43
10. Malá Skála 34 28

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2019 / HTML 4.01 and CSS valid