Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

PŘEDSTAVUJEME DRUŽSTVA ŽĎÁRSKÉ VOLEJBALOVÉ MAŠINY - 3. DÍL 18.09.2023

Třetím družstvem, které se představujeme jsou junioři. Komentář napsal trenér družstva Jan Duda.

V  družstvu juniorů pro tuto sezonu nedošlo k výrazným změnám, počet hráčů družstva zůstává v porovnáním s předchozí sezonou stejný. Naše družstvo se, stejně jako v loňské sezoně, bude účastnit soutěže krajského přeboru. Ta je i v letošní sezoně tvořena 4 kraji, z důvodu malého počtu mládežnických chlapeckých družstev. Jedná se o kraj Vysočina a kraje Královohradecký, Pardubický a Olomoucký. Oproti loňské sezoně došlo ke změně herního systému. V rámci této změny by se naši hráči v průběhu jednoho herního dne měli setkávat pouze se 2 soupeři, se kterými budou sehrávat plnohodnotné zápasy na 3 vítězné sety.

Příprava týmu pro následující sezonu probíhala prakticky bez jakékoliv přestávky. Hned od začátku května jsme trénovali minimálně dvakrát týdně. Celá naše letošní příprava vyvrcholila 2 soustředěními v měsíci srpnu. Všichni hráči juniorského týmu se zúčastnili soustředění mládeže, většina starších juniorů pak absolvovala i soustředění mužů, které proběhlo v posledním srpnovém víkendu.

Cílem letošní soutěže je získání cenných herních zkušeností. Naši mladší hráči budou tyto zkušenosti sbírat v soutěži krajského přeboru, zatímco starší hráči budou společně s našimi muži ve 2. lize.

Na závěr bych rád poděkoval všem trenérům, asistentům a pomocníkům, kteří byli ochotni ve svém volném čase dorazit na tréninky, soustředění a individuální přípravu. Všichni tito lidé se podílí na tom, aby naše tréninky mohly být na kvalitní úrovni. Moc děkuji jak za sebe, tak i za celé naše družstvo.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid