Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Výsledkový servis - 28. 2. 2016

V neděli v domácím prostředí žákyně pořádaly turnaj krajského přeboru, kde jim soupeřem byly týmy Polné a Havlíčkova Brodu. Všechna utkání dospěla až do 5. setu, takže holky i diváci si užili pořádnou porci volejbalu. Komentář k utkání a fotografie najdete v sekci Články.

Volejbalový oddíl získal z grantu města Žďár na mládež více jak 133.000 Kč!!!

Volejbalový oddíl získal z grantu Města Žďár nad Sázavou více jak 133.000 Kč na činnost mládeže v roce 2016. Je vidět, že Žďárská volejbalová mašina umí nejen po sportovní stránce, ale také její management má vysokou kvalitu.
Děkujeme Městu Žďár nad Sázavou za podporu ;-)

Výsledkový servis (20. a 21. 2. 2016)

O víkendu odehrálo utkání 6 našich týmů. V sobotu ženy dokázaly získat plný počet bodů v Červeném Kostelci a posunuly se na 4. místo tabulky, muži 2krát podlehli Šlapanicím a nebodovali. Kadetky vezou 6 bodů z Humpolce a v posledním kole jim stačí 1 výhra k celkovému vítězství v soutěži.
V neděli juniorky uhrály v souboji s KCTM Vysočina jen 1 set, junioři vezou z turnaje v Havlíčkově Brodě 2 výhry, starší žáci odehráli turnaj v domácím prostředí a ve 4 utkáních nepoznali hořkost porážky. ...

Kadetky po 2 výhrách v Humpolci důrazně klepou na zlatou bránu

Kadetky dnes v Humpolci potřebovaly vždy pouhých 50 minut, aby své soupeřky porazily dvakrát 3:0 a nyní stojí jen malinkatý krůček od zisku titulu přeborníka kraje Vysočina. Zlatý sen budeme chtít definitivně naplnit za 14 dní doma v utkání s Pelhřimovem, držte nám palce ;-)
Komentář k utkání najdete v sekci Články.

Sekce "Psali o nás a média" aktualizována

Do sekce "Psali o nás a média" jsou průběžně umisťovány nové informace, články či reportáže, které byly o našem oddílu publikovány v médiích, případně videa z utkání našich týmů. Nově bylo třeba přidáno video obsahující výběr z vítězných míčů utkání kadetek s Třebíčí či reportáž regionální televize Vysočina o utkání mužů s Teslou Brno a žen s pražským Braníkem. Více toho najdete přímo v sekci "Psali o nás a média".

V sobotu 13. února jela Žďárská volejbalová mašina na plné obrátky

Žďárská volejbalová mašina byla o tomto víkendu stoprocentní, když ani jednou nezaváhala a získala za 4 výhry plný počet 12 bodů.

Muži zdolali Střelice dvakrát 3:0, ženy dovolily Havlíčkovu Brodu odvézt z haly na Bouchalkách jeden jediný set. Oba naše týmy drží 5. příčku tabulky 2. ligy a bodově se posunuly zase o něco blíže k medailovým pozicím.

Komentář k oběma utkáním najdete v sekci Články, ve Fotogalerii jsou už nyní fotky ze zápasů obou týmů.

Víkendový servis (6.2.2016)

Muži dovezli 4 body z derby v Hrotovicích! V prvním zápase sice těsně prohráli 2:3, ale ve druhém jasně dominovali, nedovolili soupeři uhrát ani set a zaslouženě vyhráli 3:0. Před svým soupeřem si tak vytvořili 4bodový náskok.

Ženám se nepodařilo bodovat na půdě 2. týmu tabulky České Třebové, když podlehly 3:0 a 3:1. Oba naše týmy jsou nyní na 5. místě tabulky 2. ligy.

Komentář k utkáním najdete v sekci Články.

Víkendový servis (30. a 31.1.2016)

V neděli 30. ledna odehrály další turnaj krajského přeboru starší žákyně v Havlíčkově Brodě. I přes oslabenou sestavu se jim dařilo a vezou 3 body za 1 výhru a jednu porážku.

Ostatní týmy měly volno. Kadetky volna využily k získávání zkušeností mezi dospělými, když absolvovaly turnaj žen v Bystřici. Rozhodně se neztratily, když v 6 utkáních dokázaly 4krát zvítězit a jen 2krát odešly poraženy.

Podrobné komentáře k výše uvedeným utkáním najdete v sekci Články.

Holky v celorepublikovém finále středních škol zabojovaly

Symbióza 6 žďárských a 4 novoveselských volejbalistek hrajících pod hlavičkou žďárského gymnázia v celorepublikovém finále středních škol skvěle zafungovala a holky dnes po velkém boji porazily Příbram 2:1, když v tiebreaku otočily stav z 11:14!!!!! Veliká gratulace, být celkově páté v ČR je skvělý výsledek ;-)
Podrobnosti a foto najdete v sekci Články.

Testování fyzické kondice kadetek a juniorek

Kadetky a juniorky testovaly v úterý 26. ledna své fyzické schopnosti.
Pár detailů: Největší skokan je Veronika Hájková se 70 cm pod nohama. Nejvýše nad sítí při smeči je Gabriela Pátková. Nejrychlejší nohy má Anička Nováková, nejsilnější ruce Klára Mokričková a břišní svaly zase Barča Mokričková. Nejvýše ze země dosáhne Áďa Švomová, která je také nejvýše na bloku spolu s Eliškou Janovskou.
Podrobnější informace včetně kompletních výsledků jsou v sekci Články.

Víkendový servis (23. a 24. ledna)

V sobotu se dařilo kadetkám, které doma zdolaly Třebíč dvakrát 3:0 a drží 1. místo tabulky. V neděli podali dobrý výkon také junioři, kteří v domácím prostředí dvakrát zvítězili a jen jednou poznali hořkost porážky.
Nedařilo se tentokrát týmům dospělých. Ženy po 2 prohrách 3:1 nevezou z Českých Budějovic žádné body, muži vydolovali v Praze alespoň 1 bod, když Pragovce podlehli 3:1 a 3:2.
Komentář ke všem utkáním najdete v sekci Články.

Víkednový servis (16. a 17. ledna)

O tomto víkendu naplno bodoval tým žen dvěma výhrami 3:1 a 3:2 nad Braníkem Praha. Muži dokázali po výborném výkonu v souboji s vedoucí Teslou Brno vydřít výhru 3:2, pak podlehli 1:3.
Starší žáci odehráli další turnaj krajského přeboru, ale i přes dobrý výkon se soupeři z Jihlavy a Havlíčkova Brodu nebodovali. Starší žákyně absolvovaly baráž o účast ve skupině o 5. místo. Podaly kvalitní výkon, ale po jedné výhře a 2 těsných porážkách budou hrát ve skupině o celkové 9. místo.
Komentáře ke všem ...

Víkendový servis (9. a 10. ledna)

O víkendu se dařilo oběma týmům dospělých. Muži vezou 3 body za 1 výhru z Velkého Meziříčí, ženy uspěly za plný počet bodů ve Střešovicích, kde zvítězily 3:1 a 3:0.
Nedařilo se tentokrát příliš mládežnickým týmům, když kadetky ztratily svou dosavadní neporazitelnost v Bedřichově, ale stále jsou na 1. místě tabulky. Juniorky ze zápasů v Třebíči dovezly domů 3 body za 1 výhru.
Komentáře ke všem utkáním najdete v sekci Články. Komentář Velkého Meziříčí k sobotnímu utkání s našimi muži najdete na ...

Začal volejbalový rok 2016

Už o tomto víkendu opět začaly volejbalové soutěže. Jako první letos odehrály svá utkání starší žákyně, které absolvovaly v neděli 3.1.2016 turnaj krajského přeboru v Třebíči. Výsledky jejich utkání a komentář trenéra najdete v sekci Články.

Volejbalový rok 2015 je u konce

Blíží se konec roku 2015, roku který byl pro Žďárskou volejbalovou mašinu velmi úspěšný. Ale aby to tak bylo, k tomu bylo třeba vyvinout mnoho úsilí a energie. Děkujeme tedy touto cestou všem, kteří Žďárskou mašinu nejen tvoří (hráčům, trenérům, organizačním pracovníkům, funkcionářům...), ale také těm, kteří ji jakkoli podporují (sponzoři, fanoušci, kamarádi, rodiče...). Všem přejeme do nového roku hlavně pevné zdraví, hodně pozitivní energie, úspěchy v osobním, pracovním i sportovním životě. Ať ...

Vánoční turnaj dospělých členů Žďárské mašiny ukončil volejbalový rok 2015

Volejbalový rok 2015 v neděli 27.12. ukončilo více jak 40 hráček a hráčů Žďárské volejbalové mašiny turnajem smíšených družstev.
Po skončení sportovní akce pak následovala samozřejmě také akce společenská. A vydařily se obě ;-)
Fotku všech účastníků turnaje najdete ve Fotogalerii, další budou postupně přidány.

Vánoční turnaj mládeže Žďárské volejbalové mašiny se vydařil

V předvánočním čase se jako tradičně uskutečnil turnaj mládeže Žďárské volejbalové mašiny. Ve středu 23. prosince se od 9 do 14 hodin ve sportovní hale na Bouchalkách utkalo cca 50 hráčů a hráček rozdělených do 7 smíšených družstev ve 2 věkových kategorií (kategorie žákovská a kategorie juniorská).
Kvalitní volejbalové výměny, výborné individuální i kolektivní výkony a hlavně dobrá nálada a chuť zahrát si letos naposled volejbal. To vše bylo tentokrát k vidění. Když k tomu připočteme ještě fakt, ...

O víkendu dohráli své soutěže také žákyně a junioři

Poslední letošní mistrovské zápasy jsou odehrány. O víkendu své soutěže dohrávaly starší žákyně, které z turnaje, který pořádalo Velké meziříčí, ale hrál se v Třebíči, dovezly 1 bod. Vůbec se nedařilo juniorům, kteří po tristním výkonu prohráli všechna svá utkání.

Komentář k utkáním najdete v sekci články.

Víkendový servis (12. a 13. prosince 2015)

První polovinu soutěže o tomto víkendu ukončili muži, ženy a juniorky. Muži dokázali vyhrát dvakrát 3:0 ve Dvoře Králové a drží umístění v horní polovině tabulky, ženy sice dvakrát prohrály v Benešově, ale i tak vezou alespoň 1 bod a díky němu se umístily na 4. příčce právě před tímto soupeřem. Juniorky doma nejprve podlehly Humpolci 0:3, ale ve 2. zápase jej udolaly 3:2 a zajistily si prozatím bronzovou příčku tabulky. Žákům se v neděli 4 výhrami nad svými soupeři podařilo zajistit si postup ...

Víkendový servis (5. a 6. prosince 2015)

Ždárská mašina byla o víkendu stoprocentní!!!
Po sobotních výhrách mužů a žen nad Českou Třebovou a Benátkami nad Jizerou bez ztráty setu na ně dokázaly v sobotu navázat také starší žákyně, které v Náměšti všechny své soupeře přejely 3:0 vezou domů ze 3 zápasů všech 9 bodů!
Takže resumé Žďárské mašiny za mikulášský víkend: 7 utkání, 7 výher, skóre setů 21:0.

Komentáře k utkáním najdete v sekci Články, do Fotogalerie jsou vloženy fotky z utkání mužů a žákyň.

First 1 2 3 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 38 39 40 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Lanškroun 24 72
2. TJ Šlapanice 24 47
3. VK Znojmo 24 44
4. VS Drásov 24 39
5. TJ Havl. Brod 24 22
6. TJ Tesla Brno 24 18
7. TJ Žďár na Sáz. 24 8

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid