Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Představujeme družstva Žďárské volejbalové mašiny - junioři 07.09.2020

Trenér družstva juniorů Jan Duda a jeho asistent Zbyněk Kalina mají k dispozici celkem 13 hráčů. Početná soupiska je nutná, protože junioři letos startují v 1. lize, kde se ve skupině C utkají s dalšími 7 soupeři. Tým jako kapitán povede Tomáš Němec, zástupcem kapitána byl zvolen Luboš Augustin.

Cílem družstva v letošní sezoně je předvádět konkurenceschopné výkony a ligovou soutěž určitě udržet i do dalších let. Tomu odpovídala náročná příprava, kterou tým podstoupil hned od dubna a která nebyla přerušena ani v období prázdnin.

Zajímavostí je, že věkový rozdíl mezi nejmladším a nejstarším hráčem týmu je celých 5 let, ale nejmladší hráč, kterému je teprve 14 let, je se svými 195 centimetry zároveň nejvyšším členem týmu.

První domácí utkání tým juniorů absolvuje v sobotu 19. září ve sportovní hale na Bouchalkách, kde poměří aktuální formu s juniory Starého Města. Ve stejný den bude probíhat také oslava kulatých narozenin asistenta trenéra Zbyňka Kaliny, takže hráči mají na utkání jedinečnou příležitost dát mu dárek v podobě prvních prvoligových výher ;-)


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Velké Meziříčí 2 6
2. Spartak Pelhřimov 2 6
3. Slavoj Polná 2 6
4. SK Jihlava 2 5
5. VK Třebíč 2 1
6. TJ Sokol Okrouhlice 2 0
7. TJ Žďár nad Sáz. 2 0
8. TJ Sokol Štoky 2 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2021 / HTML 4.01 and CSS valid