Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Vánoční turnaj dospělých členů Žďárské mašiny ukončil volejbalový rok 2015

Volejbalový rok 2015 v neděli 27.12. ukončilo více jak 40 hráček a hráčů Žďárské volejbalové mašiny turnajem smíšených družstev.
Po skončení sportovní akce pak následovala samozřejmě také akce společenská. A vydařily se obě ;-)
Fotku všech účastníků turnaje najdete ve Fotogalerii, další budou postupně přidány.

Vánoční turnaj mládeže Žďárské volejbalové mašiny se vydařil

V předvánočním čase se jako tradičně uskutečnil turnaj mládeže Žďárské volejbalové mašiny. Ve středu 23. prosince se od 9 do 14 hodin ve sportovní hale na Bouchalkách utkalo cca 50 hráčů a hráček rozdělených do 7 smíšených družstev ve 2 věkových kategorií (kategorie žákovská a kategorie juniorská).
Kvalitní volejbalové výměny, výborné individuální i kolektivní výkony a hlavně dobrá nálada a chuť zahrát si letos naposled volejbal. To vše bylo tentokrát k vidění. Když k tomu připočteme ještě fakt, ...

O víkendu dohráli své soutěže také žákyně a junioři

Poslední letošní mistrovské zápasy jsou odehrány. O víkendu své soutěže dohrávaly starší žákyně, které z turnaje, který pořádalo Velké meziříčí, ale hrál se v Třebíči, dovezly 1 bod. Vůbec se nedařilo juniorům, kteří po tristním výkonu prohráli všechna svá utkání.

Komentář k utkáním najdete v sekci články.

Víkendový servis (12. a 13. prosince 2015)

První polovinu soutěže o tomto víkendu ukončili muži, ženy a juniorky. Muži dokázali vyhrát dvakrát 3:0 ve Dvoře Králové a drží umístění v horní polovině tabulky, ženy sice dvakrát prohrály v Benešově, ale i tak vezou alespoň 1 bod a díky němu se umístily na 4. příčce právě před tímto soupeřem. Juniorky doma nejprve podlehly Humpolci 0:3, ale ve 2. zápase jej udolaly 3:2 a zajistily si prozatím bronzovou příčku tabulky. Žákům se v neděli 4 výhrami nad svými soupeři podařilo zajistit si postup ...

Víkendový servis (5. a 6. prosince 2015)

Ždárská mašina byla o víkendu stoprocentní!!!
Po sobotních výhrách mužů a žen nad Českou Třebovou a Benátkami nad Jizerou bez ztráty setu na ně dokázaly v sobotu navázat také starší žákyně, které v Náměšti všechny své soupeře přejely 3:0 vezou domů ze 3 zápasů všech 9 bodů!
Takže resumé Žďárské mašiny za mikulášský víkend: 7 utkání, 7 výher, skóre setů 21:0.

Komentáře k utkáním najdete v sekci Články, do Fotogalerie jsou vloženy fotky z utkání mužů a žákyň.

Víkendový servis (28. a 29. listopadu)

V sobotu se Žďárské mašině velmi dařilo. Ženy dokázaly vyhrát oba své zápasy v pražském Žižkově a muži vezou 3 body za jednu výhru na horké hronovské palubovce. Kadetky dokázaly vyhrát 2krát v Pelhřimově a bez jediné porážky jsou po polovině soutěže na 1. místě tabulky.
V neděli odehrály juniorky nepodařené utkání ve Štokách a dovezly jen 4 body. Junioři v Jihlavě na dalším turnaji krajského přeboru vytěžili 7 bodů za 2 výhry a jednu porážku.
Komentáře najdete v sekci Články. V sekci "Psali o ...

Víkendový servis (21. a 22. 11.)

O víkendu odehrály utkání pouze žákyně, kterým se příliš nedařilo a na turnaji krajského přeboru v Jihlavě nebodovaly. Komentář k utkání společně s fotografiemi najdete v sekci Články.

Fotografie z tréninku přípravky

Do Fotogalerie byly vloženy desítky fotek z tréninku nejmenších volejbalistů Žďárské volejbalové mašiny - přípravky.

Víkendový servis (14. a 15. 11.)

Volejbalový maraton absolvovaly oba týmy dospělých, když všechny své zápasy odehrály na maximální možný počet 5 setů. Úspěšnější byly ženy, které přehrály Červený Kostelec 3:2 a 3:2, muži naopak naprosto stejným poměrem podlehli Šlapanicím.
Kadetky, které letos dosud nenalezly přemožitele, porazily bez ztráty setu také Humpolec 3:0 a 3:0 a vedou tabulku krajského přeboru.
V neděli rozšířily bodovou sbírku Žďárské mašiny juniorky, které po výborném výkonu získaly 4 body v souboji s KCTM Vysočina. ...

Víkendový servis (7. a 8. 11.)

O víkendu se povedlo naplno bodovat mužům, když dovezli plný počet druholigových bodů ze Střelic po dvou výhrách 3:1. Dařilo se také ženám, které v krajském derby s Havlíčkovým Brodem dokázaly na jeho palubovce získat 3 body po výsledku 3:1 a 1:3.
Domácí turnaj absolvovaly také žákyně, které sice ještě tentokrát nebodovaly, ale povedlo se jim získat první set v soutěži. Žáci odehráli turnaj krajského přeboru v Jihlavě. Podrobné informace o všech utkáních a jejich průběhu najdete v sekci Články.

Víkendový servis (31.10. a 1.11.)

V sobotu odehrály svá domácí utkání týmy dospělých. Muži v derby s Hrotovicemi získali pouze 1 bod, když soupeři podlehli 1:3 a 2:3. Ženy nejprve porazily Českou Třebovou 3:0 a pak jim soupeř porážku oplatil poměrem 1:3.
Úspěšné byly opět kadetky, které získaly plný počet bodů v Třebíči za 2 výhry 3:1 a ještě letos nepoznaly hořkost porážky.
V neděli vybojovaly juniorky 2 pětisetové bitvy v Havlíčkově Brodě a se soupeřem se rozešly spravedlivou dělbou bodů.
Komentáře ke všem utkáním najdete v ...

Víkendový servis (17. a 18. 10. 2015)

Žďárská volejbalová mašina má za sebou další domácí utkání. Muži naplno bodovali s pražskou Pragou a vyhráli 3:0 a 3:1. Ženám se již tolik nedařilo, ale přece jen získaly 1 bod po porážkách 2:3 a 0:3 s českobudějovickou Hlincovkou. Obě družstva dospělých drží nyní 6. příčku tabulky 2. ligy. Jako první odehrály o víkendu svá utkání kadetky, které Bedřichov nešetřily, porazily jej dvakrát 3:0 a usadily se na 1. příčce tabulky. V neděli se dařilo juniorkám, které porazily Třebíč bez ztráty jediného ...

Víkendový servis (10. a 11. 10. 2015)

Muži A v neděli bojovali na horké palubovce brněnské Tesly, která patři k hlavním favoritům letošního ročníku 2. ligy. První zápas Žďárská mašina prohrála až po velkém boji 3:2 (15:13 v 5.setu). Ve 2. zápase zvítězil soupeř 3:0. Bod z prvního zápasu se ale počítá, je třeba ocenit kvalitu soupeře. Komentář k utkání najdete v sekci Články.
Ženy vybojovaly také 4 body, a to v pražském Bráníku, kde nejprve zvítězily 3:0 a pak druhý zápas prohrály 2:3. Patří jim zaslouženě 4. příčka druholigové ...

Víkendový servis (3. a 4. 10. 2015)

Žďárská mašina projela první stanicí druholigových soutěží. Ženy vydřely 2 výhry 3:2 nad pražskými Střešovicemi. Muži v prvním utkání převálcovali Velké Meziříčí 3:0, ale pak zvítězil soupeř 1:3. Do fotogalerie byly přidány desítky fotek z utkání mužů i žen.
Starší žáci absolvovali ve Velkém Meziříčí kvalifikační turnaj krajského přeboru a postoupili do skupiny o 1.-3. místo.

Podrobnější informace k zápasům najdete v sekci Články.

Žďárská volejbalová mašina na prahu sezony 2015/2016

O víkendu se rozběhne naplno nová volejbalová sezona, a proto by bylo dobré si zrekapitulovat, v jaké je Žďárská volejbalová mašina kondici, jaké důležité změny se udály a co je nového. Pokud vás zajímá, jaké jsou změny u mužů, kdo posílil družstvo žen, kteří 3 noví trenéři budou u přípravky či proč mají muži nový oficiální název, získáte podrobné informace v sekci Články.

Béčko mužů získalo první vítězství

V sobotu 26.9. se zadařilo týmu mužů B, který je tvořen zejména juniory Žďárské mašiny, když v Telči dokázal vydřít výhru nad domácími poměrem 3:2. V dalším utkání sice podlehli Polné 0:3, ale první výhra v krajském přeboru dospělých se určitě cení.

Přehled utkání družstev volejbalového oddílu v sezoně 2015/2016

Na úvodní stránku byl vpravo dolů pod tabulku umístěn přehled utkání družstev Žďárské volejbalové mašiny v sezoně 2015/2016 (zatím první část soutěží). Žďárská mašina má letos 9 družstev, která ji budou reprezentovat (muži A, muži B, ženy, přípravka, žáci, žákyně, kadetky, juniorky a junioři). Domácí utkání jsou podbarvena zeleně, utkání u soupeřů šedě. Družstva mužů a žen letos odehrají všechna svá domácí utkání ve sportovní hale na Bouchalkách a ve stejných termínech. Utkání žen začínají vždy ...

Muži B v sobotu 19. září hrají v domácím prostředí

V sobotu 19.9. se na volejbalových kurtech na Rybníčku představí B-tým mužů Žďárské mašiny, který se od 9:00 a 13:00 h utká ve 3. kole krajského přeboru II. třídy postupně s Telčí a s Polnou. Náš tým je tvořen převážně juniory, kteří jsou doplněni zkušenými hráči.

Žďárská mašina vyhrála turnaj O pohár ministra dopravy!

Žďárská mašina dosáhla dalšího úspěchu, když zvítězila v mezinárodním turnaji O pohár ministra dopravy. V konkurenci 22 týmů nenašla přemožitele a v 23. ročníku turnaje získala pohár již posedmé. Tým vedený kapitánkou Ivčou Ťupovou porazil ve finále turnaje České dráhy jasně 2:0. Ondřej Trojánek byl navíc vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje. Gratulujume a držíme palce, aby skvělá forma pokračovala i v mistrovských zápasech. Fotografie z turnaje najdete ve Fotogalerii, další si lze ...

Generální sponzor Žďárské volejbalové mašiny - firma CETL Cargo

Je nám velkou ctí představit vám generálního sponzora družstva mužů volejbalového oddílu - firmu CETL Cargo s.r.o.

V sezoně 2015/2016 bude tým mužů vystupovat pod oficiálním sponzorským názvem TJ CETL Cargo Žďár nad Sázavou a jeho dresy budou nést logo tohoto sponzora, který podniká v oblasti vnitrostátní i mezinárodní dopravy. Generální sponzor pokryje významnou část rozpočtu družstva a spolupráce bude mít dlouhodobější charakter.

Děkujeme firmě CETL Cargo za podporu a věříme, že pod novým ...

First 1 2 3 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 38 39 40 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Žichlínek 0 0
2. TJ Svitavy 0 0
3. TJ Spartak Polička 0 0
4. TJ Žďár na Sáz. 0 0
5. TJ Sokol Pardubice 0 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid