Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Víkendový servis (30. a 31.1.2016)

V neděli 30. ledna odehrály další turnaj krajského přeboru starší žákyně v Havlíčkově Brodě. I přes oslabenou sestavu se jim dařilo a vezou 3 body za 1 výhru a jednu porážku.

Ostatní týmy měly volno. Kadetky volna využily k získávání zkušeností mezi dospělými, když absolvovaly turnaj žen v Bystřici. Rozhodně se neztratily, když v 6 utkáních dokázaly 4krát zvítězit a jen 2krát odešly poraženy.

Podrobné komentáře k výše uvedeným utkáním najdete v sekci Články.

Holky v celorepublikovém finále středních škol zabojovaly

Symbióza 6 žďárských a 4 novoveselských volejbalistek hrajících pod hlavičkou žďárského gymnázia v celorepublikovém finále středních škol skvěle zafungovala a holky dnes po velkém boji porazily Příbram 2:1, když v tiebreaku otočily stav z 11:14!!!!! Veliká gratulace, být celkově páté v ČR je skvělý výsledek ;-)
Podrobnosti a foto najdete v sekci Články.

Testování fyzické kondice kadetek a juniorek

Kadetky a juniorky testovaly v úterý 26. ledna své fyzické schopnosti.
Pár detailů: Největší skokan je Veronika Hájková se 70 cm pod nohama. Nejvýše nad sítí při smeči je Gabriela Pátková. Nejrychlejší nohy má Anička Nováková, nejsilnější ruce Klára Mokričková a břišní svaly zase Barča Mokričková. Nejvýše ze země dosáhne Áďa Švomová, která je také nejvýše na bloku spolu s Eliškou Janovskou.
Podrobnější informace včetně kompletních výsledků jsou v sekci Články.

Víkendový servis (23. a 24. ledna)

V sobotu se dařilo kadetkám, které doma zdolaly Třebíč dvakrát 3:0 a drží 1. místo tabulky. V neděli podali dobrý výkon také junioři, kteří v domácím prostředí dvakrát zvítězili a jen jednou poznali hořkost porážky.
Nedařilo se tentokrát týmům dospělých. Ženy po 2 prohrách 3:1 nevezou z Českých Budějovic žádné body, muži vydolovali v Praze alespoň 1 bod, když Pragovce podlehli 3:1 a 3:2.
Komentář ke všem utkáním najdete v sekci Články.

Víkednový servis (16. a 17. ledna)

O tomto víkendu naplno bodoval tým žen dvěma výhrami 3:1 a 3:2 nad Braníkem Praha. Muži dokázali po výborném výkonu v souboji s vedoucí Teslou Brno vydřít výhru 3:2, pak podlehli 1:3.
Starší žáci odehráli další turnaj krajského přeboru, ale i přes dobrý výkon se soupeři z Jihlavy a Havlíčkova Brodu nebodovali. Starší žákyně absolvovaly baráž o účast ve skupině o 5. místo. Podaly kvalitní výkon, ale po jedné výhře a 2 těsných porážkách budou hrát ve skupině o celkové 9. místo.
Komentáře ke všem ...

Víkendový servis (9. a 10. ledna)

O víkendu se dařilo oběma týmům dospělých. Muži vezou 3 body za 1 výhru z Velkého Meziříčí, ženy uspěly za plný počet bodů ve Střešovicích, kde zvítězily 3:1 a 3:0.
Nedařilo se tentokrát příliš mládežnickým týmům, když kadetky ztratily svou dosavadní neporazitelnost v Bedřichově, ale stále jsou na 1. místě tabulky. Juniorky ze zápasů v Třebíči dovezly domů 3 body za 1 výhru.
Komentáře ke všem utkáním najdete v sekci Články. Komentář Velkého Meziříčí k sobotnímu utkání s našimi muži najdete na ...

Začal volejbalový rok 2016

Už o tomto víkendu opět začaly volejbalové soutěže. Jako první letos odehrály svá utkání starší žákyně, které absolvovaly v neděli 3.1.2016 turnaj krajského přeboru v Třebíči. Výsledky jejich utkání a komentář trenéra najdete v sekci Články.

Volejbalový rok 2015 je u konce

Blíží se konec roku 2015, roku který byl pro Žďárskou volejbalovou mašinu velmi úspěšný. Ale aby to tak bylo, k tomu bylo třeba vyvinout mnoho úsilí a energie. Děkujeme tedy touto cestou všem, kteří Žďárskou mašinu nejen tvoří (hráčům, trenérům, organizačním pracovníkům, funkcionářům...), ale také těm, kteří ji jakkoli podporují (sponzoři, fanoušci, kamarádi, rodiče...). Všem přejeme do nového roku hlavně pevné zdraví, hodně pozitivní energie, úspěchy v osobním, pracovním i sportovním životě. Ať ...

Vánoční turnaj dospělých členů Žďárské mašiny ukončil volejbalový rok 2015

Volejbalový rok 2015 v neděli 27.12. ukončilo více jak 40 hráček a hráčů Žďárské volejbalové mašiny turnajem smíšených družstev.
Po skončení sportovní akce pak následovala samozřejmě také akce společenská. A vydařily se obě ;-)
Fotku všech účastníků turnaje najdete ve Fotogalerii, další budou postupně přidány.

Vánoční turnaj mládeže Žďárské volejbalové mašiny se vydařil

V předvánočním čase se jako tradičně uskutečnil turnaj mládeže Žďárské volejbalové mašiny. Ve středu 23. prosince se od 9 do 14 hodin ve sportovní hale na Bouchalkách utkalo cca 50 hráčů a hráček rozdělených do 7 smíšených družstev ve 2 věkových kategorií (kategorie žákovská a kategorie juniorská).
Kvalitní volejbalové výměny, výborné individuální i kolektivní výkony a hlavně dobrá nálada a chuť zahrát si letos naposled volejbal. To vše bylo tentokrát k vidění. Když k tomu připočteme ještě fakt, ...

O víkendu dohráli své soutěže také žákyně a junioři

Poslední letošní mistrovské zápasy jsou odehrány. O víkendu své soutěže dohrávaly starší žákyně, které z turnaje, který pořádalo Velké meziříčí, ale hrál se v Třebíči, dovezly 1 bod. Vůbec se nedařilo juniorům, kteří po tristním výkonu prohráli všechna svá utkání.

Komentář k utkáním najdete v sekci články.

Víkendový servis (12. a 13. prosince 2015)

První polovinu soutěže o tomto víkendu ukončili muži, ženy a juniorky. Muži dokázali vyhrát dvakrát 3:0 ve Dvoře Králové a drží umístění v horní polovině tabulky, ženy sice dvakrát prohrály v Benešově, ale i tak vezou alespoň 1 bod a díky němu se umístily na 4. příčce právě před tímto soupeřem. Juniorky doma nejprve podlehly Humpolci 0:3, ale ve 2. zápase jej udolaly 3:2 a zajistily si prozatím bronzovou příčku tabulky. Žákům se v neděli 4 výhrami nad svými soupeři podařilo zajistit si postup ...

Víkendový servis (5. a 6. prosince 2015)

Ždárská mašina byla o víkendu stoprocentní!!!
Po sobotních výhrách mužů a žen nad Českou Třebovou a Benátkami nad Jizerou bez ztráty setu na ně dokázaly v sobotu navázat také starší žákyně, které v Náměšti všechny své soupeře přejely 3:0 vezou domů ze 3 zápasů všech 9 bodů!
Takže resumé Žďárské mašiny za mikulášský víkend: 7 utkání, 7 výher, skóre setů 21:0.

Komentáře k utkáním najdete v sekci Články, do Fotogalerie jsou vloženy fotky z utkání mužů a žákyň.

Víkendový servis (28. a 29. listopadu)

V sobotu se Žďárské mašině velmi dařilo. Ženy dokázaly vyhrát oba své zápasy v pražském Žižkově a muži vezou 3 body za jednu výhru na horké hronovské palubovce. Kadetky dokázaly vyhrát 2krát v Pelhřimově a bez jediné porážky jsou po polovině soutěže na 1. místě tabulky.
V neděli odehrály juniorky nepodařené utkání ve Štokách a dovezly jen 4 body. Junioři v Jihlavě na dalším turnaji krajského přeboru vytěžili 7 bodů za 2 výhry a jednu porážku.
Komentáře najdete v sekci Články. V sekci "Psali o ...

Víkendový servis (21. a 22. 11.)

O víkendu odehrály utkání pouze žákyně, kterým se příliš nedařilo a na turnaji krajského přeboru v Jihlavě nebodovaly. Komentář k utkání společně s fotografiemi najdete v sekci Články.

Fotografie z tréninku přípravky

Do Fotogalerie byly vloženy desítky fotek z tréninku nejmenších volejbalistů Žďárské volejbalové mašiny - přípravky.

Víkendový servis (14. a 15. 11.)

Volejbalový maraton absolvovaly oba týmy dospělých, když všechny své zápasy odehrály na maximální možný počet 5 setů. Úspěšnější byly ženy, které přehrály Červený Kostelec 3:2 a 3:2, muži naopak naprosto stejným poměrem podlehli Šlapanicím.
Kadetky, které letos dosud nenalezly přemožitele, porazily bez ztráty setu také Humpolec 3:0 a 3:0 a vedou tabulku krajského přeboru.
V neděli rozšířily bodovou sbírku Žďárské mašiny juniorky, které po výborném výkonu získaly 4 body v souboji s KCTM Vysočina. ...

Víkendový servis (7. a 8. 11.)

O víkendu se povedlo naplno bodovat mužům, když dovezli plný počet druholigových bodů ze Střelic po dvou výhrách 3:1. Dařilo se také ženám, které v krajském derby s Havlíčkovým Brodem dokázaly na jeho palubovce získat 3 body po výsledku 3:1 a 1:3.
Domácí turnaj absolvovaly také žákyně, které sice ještě tentokrát nebodovaly, ale povedlo se jim získat první set v soutěži. Žáci odehráli turnaj krajského přeboru v Jihlavě. Podrobné informace o všech utkáních a jejich průběhu najdete v sekci Články.

Víkendový servis (31.10. a 1.11.)

V sobotu odehrály svá domácí utkání týmy dospělých. Muži v derby s Hrotovicemi získali pouze 1 bod, když soupeři podlehli 1:3 a 2:3. Ženy nejprve porazily Českou Třebovou 3:0 a pak jim soupeř porážku oplatil poměrem 1:3.
Úspěšné byly opět kadetky, které získaly plný počet bodů v Třebíči za 2 výhry 3:1 a ještě letos nepoznaly hořkost porážky.
V neděli vybojovaly juniorky 2 pětisetové bitvy v Havlíčkově Brodě a se soupeřem se rozešly spravedlivou dělbou bodů.
Komentáře ke všem utkáním najdete v ...

Víkendový servis (17. a 18. 10. 2015)

Žďárská volejbalová mašina má za sebou další domácí utkání. Muži naplno bodovali s pražskou Pragou a vyhráli 3:0 a 3:1. Ženám se již tolik nedařilo, ale přece jen získaly 1 bod po porážkách 2:3 a 0:3 s českobudějovickou Hlincovkou. Obě družstva dospělých drží nyní 6. příčku tabulky 2. ligy. Jako první odehrály o víkendu svá utkání kadetky, které Bedřichov nešetřily, porazily jej dvakrát 3:0 a usadily se na 1. příčce tabulky. V neděli se dařilo juniorkám, které porazily Třebíč bez ztráty jediného ...

First 1 2 3 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 37 38 39 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Lanškroun 16 48
2. VK Znojmo 14 32
3. TJ Šlapanice 16 23
4. VS Drásov 14 22
5. TJ Havl. Brod 12 9
6. TJ Tesla Brno 12 7
7. TJ Žďár na Sáz. 12 1

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid