Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Výsledky týmů Žďárské mašiny o tomto víkendu

Kromě družstva žen absolvovaly svá utkání všechny naše týmy. Muži odehráli maratonské zápasy v Hronově, užili si dvě pětisetové bitvy. Svá utkani odehráli také kadeti, žáci a žákyně.

Vsechny výsledky a komentáře k utkáním již brzy najdete v sekci Články.

Program utkání našich týmů o víkendu 14. a 15. března

O tomto víkendu diváci naše týmy neuvidí, protože všechna utkání se hrají na palubovkách soupeřů.

V sobotu 14.3. jedou muži (již jako jistý vítěz 2. ligy) na palubovku stále se lepšícího Hronova.

V neděli pak hrají mládežnická družstva. Starší žákyně absolvují předposlední turnaj finálové skupiny ve Světlé n. S., kde je kromě domácích v bojích o medaile čekají týmy Bedřichova a N. Veselí.

Kadeti jedou v rámci skupiny o 5.-8. místo do Chocně, kde se utkají s domácími, Č. Třebovou a Třebíčí. ...

Žďárská mašina zažila veleúspěšnou sobotu!!!

Muži si zajistili ziskem 4 bodů nad Hrotovicemi již 2 kola před koncem definitivně titul mistra 2. ligy. Ženy naplno bodovaly po dvou výhrách nad Přibyslaví a s náskokem vedou krajský přebor. Kadetky převzaly v domácím prostředí stříbrné medaile a potvrdily skvělou aktuální formu, když v posledním turnaji sezony porazily všechny své soupeře.

Podrobné komentáře ke všem utkáním najdete v sekci Články. V sekci Fotogalerie jsou momentky z utkání mužů i kadetek. V sekci "Psali o nás a média" jsou ...

Sobota 7. 3. bude nabitá domácími zápasy!

Fanoušky Žďárské mašiny čeká velmi lákavé volejbalové menu. Doma hrají v sobotu hned 3 naše týmy!!!

Magnetem číslo 1 bude určitě derby mužů, kteří ve sportovní hale od 10 h hostí v přímém souboji o celkové vítězství ve 2. lize druhé Hrotovice. Bude zlaté kolečko už tuto sobotu ? :-)

Na ZŠ Palachova hrají od 10 h ženy (s Přibyslaví) a od 9 h tamtéž pořádají kadetky poslední turnaj krajského přeboru (týmy Humpolce, Pelhřimova a Nového Veselí).

Výsledky všech utkání i s komentáři najde pak v ...

Víkendový výsledkový servis

O tomto víkendu odehrály svá utkání pouze ženy. Podařilo se jim naplno bodovat v Polné, získat dalších 6 bodů do tabulky a upevnit si tak 2 kola před koncem soutěže 1. místo. Sezónu dohrají už v domácím prostředí, kde je čeká nejprve nejslabší tým soutěže Přibyslav a v posledním kole se v přímém souboji o celkové prvenství utkají s Jihlavou.

Informace k utkání v Polné najdete v sekci Články.

Po tomto víkendu oba týmy dospělých vedou své soutěže

O vikendu padaly skvělý výkon oba týmy dospělých, když přesvědčivě přehrály své soupeře. Muži se bez ztráty setu a s plným počtem bod vrátili ze Dvora Králové. Výrazně se tak přiblížili ke stanovenému letošnímu cíli, protože 3 kola před koncem 2. ligy vedou s náskokem 12 bodů.

Ženy doma zdolaly bez větších problémů Třebíč a usadily se s tříbodovým náskokem v čele tabulky krajského přeboru.

Žákyně odehrály v neděli další turnaj finálové skupiny v Novém Veselí a nemocemi zdecimovanému týmu se ...

Program utkání našich týmů o víkendu 21. a 22. února

O tomto víkendu hrají týmy mužů, žen a starších žákyň.

V domácím prostředí se představí pouze ženy, které se v rámci krajského přeboru v sobotu utkají s Třebíčí, která je aktuálně čtvrtá. Utkání se hrají na ZŠ Palachova od 10 hodin.

Muži v sobotu jedou k důležitému utkání 2. ligy na palubovku 4. týmu tabulky, Dvora Králové.

V neděli hrají další finálový turnaj krajského přeboru starší žákyně, které se v Novém Veselí od 10 h utkají postupně se Světlou, Bedřichovem a domácím týmem.

V sekci ...

Fotografie mapující historii volejbalové oddílu zkompletovány a zveřejněny

Po více jak ročním snažení se konečně podařilo dát dohromady několik stovek fotografií mapujících více jak 60 let historie našeho volejbalového oddílu. Odkaz na fotografie z let 1954-2014 najdete v sekci Historie.

Jak se dařilo týmům žďárské mašiny o víkendu 14. a 15. února?

Je za námi další volejbalový víkend. Skvěle se stále daří oběma týmům dospělých. Muži porazili doma dvakrát pražské Modřany a vedou tabulku 2. ligy s náskokem 8 bodů. Ženy vybojovaly 2 výhry na palubovce Světlé n. S., prodloužily svou sérii vítězných utkání na 9 a stále jsou jen díky menšímu počtu odehraných zápasů druhé.

Kadetky si v sobotu definitivně zajistily 2. příčku tabulky, když z předposledního turnaje krajského přeboru v Humpolci dovezly 4 body. Žáci pořádali v neděli turnaj krajského ...

Přehled utkání našich týmů o vikendu 14. a 15.2.

V sobotu 14. února hrají svá utkání muži, ženy a kadetky, v neděli pak žáci.

Muži hrají v sobotu jako jediný náš tým doma a utkají se ve 2. lize s pražskými Modřany (sportovní hala v 10 a 13 hod.).
Ženy jedou na palubovku 3. týmu krajského přeboru do Světlé nad Sázavou. Kadetky odehrají předposlední turnaj krajského přeboru v Humpolci, kde se utkají s domácími, Pelhřimovem a Novým Veselím.

V neděli od 9 hodin se na ZŠ Palachova představí letos v posledním domacím turnaji krajského přeboru tým ...

Kadetky a starší žákyně testovaly své fyzické předpoklady

Testovalo se celkem 8 různých parametrů (např. dosah, výskok, síla…). Několik zajímavostí z testování: nejvýš nad sítí je Gabča, největší výskok má Verča, nejrychlejší je Barča a také má nejsilnější břišní svaly, nejdál háže Klára a nejvíc do dálky skáče Lenka.

Podrobnosti najdete v sekci Články, fotografie z testování jsou ve Fotogalerii.

Ženy i muži o víkendu stoprocentní

Bez ztráty jediného setu zvládly svá utkání oba týmy dospělých. Muži si připsali druholigových 6 bodů za výhru v hradeckých Malšovicích a opět zvýšili svůj náskok v čele tabulky na 8 bodů.
Ženy zvládly s přehledem zápas na palubovce Náměšti nad Oslavou a jen kvůli menšímu počtu odehraných utkání nejsou na 1. příčce tabulky krajského přeboru.

V sekci Články najdete komentáře k zápasům žen i mužů.

V sobotu 7.2. hrají naše týmy u soupeřů

O tomto víkendu hrají pouze týmy dospělých, a to v sobotu. Druholigoví muži jedou na palubovku hradeckých Malšovic, ženy se v rámci krajského přeboru utkají s Náměští nad Oslavou.

Informace o průběhu a výsledcích utkání najdete ke konci víkendu v sekci Články.

Akce „Oddílová trička“ vstoupila do finální fáze!!!

Dnes byla učiněna konečná objednávka oddílových triček! Cena 1 trička se podařilo stlačit na krásných 130 Kč a celkem jsme pro oddíl objednali 275 kusů. Výroba triček by měla trvat asi 10 dnů, takže se na ně můžeme těšit koncem příštího týdne.
Pokud tedy vše dobře dopadne, tak v pátek 13. února by měla mít Žďárská volejbalová mašina nový, jednotný vzhled :-)

Fotografie triček v obou barevných provedeních je v sekci Fotogalerie.

O tomto víkendu nehrají naše týmy žádná utkání

O nadcházejícím víkendu si naše družstva budou užívat zasloužený odpočinek a sbírat síly na další část sezóny.

Jen pro rekapitulaci - náš oddíl má celkem 6 družstev, která hrají pravidelnou soutěž. V krajském přeboru jsou to družstva žen, kadetů, kadetek, starších žáků a starších žákyň. Ve druhé lize pak působí tým mužů. Těchto 6 družstev ještě doplňují družstva minivolejbalu volejbalové přípravky. Celkem má oddíl v současnosti více jak 130 členů, přičemž cca 80 jich je v mládežnických týmech.

Poslední lednový víkend přinesl našim týmům výhry i porážky

V sobotu se nedařilo mužům, kteří nechali po porážkách 1:3 a 1:3 všechny body ve Střelicích, které tak snížily náskok našeho týmu na pouhé 2 body.
V sobotu kadetky v Pelhřimově vybojovaly 4 body za 2 výhry v tiebreacích a jedenkrát prohrály, takže drží stále 2. příčku tabulky.
V neděli ve finálové skupině žákyně dovezly z Bedřichova 4 body, když jeden bod sebraly domácímu týmu a 3 body získaly po výhře nad Novým Veselím.

Podrobné informace o průběhu a výsledcích všech utkání najdete v sekci ...

Program utkání našich týmů o víkendu 24. a 25. ledna

O víkendu se všechna utkání našich týmů odehrají na palubovkách soupeřů.

Muži v sobotu jedou k veledůležitému utkání do Střelic, protože půjde o přímý souboj dvou nejlepších týmů 2. ligy. V sobotu hrají také kadetky, které se z pozice 2. týmu tabulky krajského přeboru utkají v Pelhřimově s domácími, Novým Veselím a Humpolcem.

V neděli začíná v Bedřichově finálová skupina krajského přeboru starších žákyň. Naše žákyně se utkají s domácím Bedřichovem, Světlou a Novým Veselím.

Všem našim týmům ...

Starší žákyně konečně znají své soupeře v boji o medaile

Finálovka může začít! Již s předstihem si účast ve finálovce zajistily naše žákyně společně se Světlou. Z baráže, která se konala v neděli 18.1., k nám a ke Světlé postoupil Bedřichova a také Nového Veselí. Tyto 4 týmy se tedy nyní utkají turnajovým systémem. Finálové boje začínají již tuto neděli 25.1. v Bedřichově. Další turnaje se uskuteční 22.2. v Novém Veselí, 15.3. ve Světlé a celá finálovka bude ukončena 22.3. turnajem v našem domácím prostředí.
Držte nám palce, chceme pro Žďár v této ...

Ženy i muži své soupeře doma přehráli

Oběma družstvům dospělých se podařilo využít domácího prostředí a porazit své soupeře. Muži přehráli Českou Třebovou 3:0 a 3:2, ženy s Humpolcem bodovaly naplno výsledkem 3:1 a 3:0.

Družstvo žáků dovezlo z dalšího turnaje krajského přeboru ve Velkém Meziříčí 3 body.

Komentáře ke všem utkáním najdete v sekci Články. Ve Fotogalerii jsou fotky z utkání mužů.

V sobotu 17.1. hrají doma muži i ženy

V sobotu se domácím divákům opět předvedou oba dospělé týmy Žďárské mašiny. Muži se ve 2. lize utkají s Českou Třebovou, která je aktuálně na 7. příčce tabulky. Utkání začínají v 10 a ve 13 hodin v hale na Bouchalkách.

Ženy od 10 hodin poměří na ZŠ Palachova své síly s 5. týmem tabulky krajského přeboru - Humpolcem.

V neděli rozehrají svou 2. polovinu sezóny také žáci, kteří se ve Velkém Meziříčí utkají s Havlíčkovým Brodem, Jihlavou a týmem domácích volejbalistů.

Podrobné informace ze všech ...

First 1 2 3 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 34 35 36 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Velké Meziříčí 2 6
2. Spartak Pelhřimov 2 6
3. Slavoj Polná 2 6
4. SK Jihlava 2 5
5. VK Třebíč 2 1
6. TJ Sokol Okrouhlice 2 0
7. TJ Žďár nad Sáz. 2 0
8. TJ Sokol Štoky 2 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2021 / HTML 4.01 and CSS valid