Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Juniorky bronzové, junioři stříbrní - sada medailí je letos kompletní!!!

Juniorky dnes doma porazily Havlíčkův Brod 3:0 a 3:1 a po zásluze získaly bronzové medaile. Takže všechny cíle stanovené na tuto sezónu byly splněny: zlato v kategorii kadetky a jakákoli medaile v kategorii juniorek. Pozadu nezůstali ani junioři, kteří na posledním turnaji v Třebíči udrželi stávající formu a vybojovali stříbrné medaile. Mládež Žďárské volejbalové mašiny tak zkompletovala letošní sbírku medailí na všechny cenné kovy! Velká gratulace oběma týmům ;-)
Komentář k utkáním (i s ...

Dekorování zlatých kadetek - fotogalerie

Do fotogalerie byly přidány fotografie ze slavnostního dekorování kadetek Žďárské volejbalové mašiny, které se staly přebornicemi kraje Vysočina pro sezónu 2015/2016. V sekci "Psali o nás" je také video z předávání zlatých medailí. Děkujeme firmě WAPA (konkrétně panu Antonínu Neubauerovi), která naše kadetky za získání titulu ocenila sponzorským darem ve výši 30.000 Kč.

Výsledkový servis (12. a 13. března)

Víkend byl pro Žďárskou mašinu opět velmi úspěšný: výhry 4, prohry 0.

Ženy vyhrály v Benátkách n. J. 3:2 a 3:1, muži v České Třebové 3:0 a 3:1. Oba naše týmy si tak upevnily 4. příčku tabulky 2. ligy a v posledním kole ji na domácí tabulce budou chtít minimálně udržet.

Komentáře k utkáním najdete v sekci Články.

Sestřih nejlepších míčů z posledního utkání zlatých kadetek

V sekci Psali o nás a média najdete odkaz na 4minutové video těch nejlepších okamžiků z utkání kadetek s Pelhřimovem, v němž 5. března 2016 získaly zlaté medaile a titul přeborníka kraje Vysočina pro sezonu 2015/2016. Podívejte se, jak skvělý volejbal dokáží naše kadetky hrát ;-)

Výsledkový servis (5. a 6. března)

Tento víkend byl pro žďárský volejbal mimořádně úspěšný, protože už v sobotu kadetky získaly po 2 výhrách nad Pelhřimovem titul přeborníka kraje Vysočina. Muži se rozešli smírně s Hronovem, když první utkání prohráli 3:0 a druhé stejným poměrem vyhráli. Ženy v souboji s Žižkovem braly 5 bodů po výhrách 3:0 a 3:2.
V neděli si juniorky připsaly 2 výhry bez ztráty setu nad týmem Štoků, junioři se posunuly na stříbrnou příčku, když porazili Jihlavu a Třebíč. Do bojů také zasáhly starší žákyně, ...

Přepište dějiny - Žďár má zlaté kadetky!!!

Kadetky si splnily svůj zlatý sen!!!!! V sobotu 5.3. dokázaly v přímém souboji o zlato porazit Pelhřimov 3:1 a 3:0 a poprvé v historii žďárského volejbalu vybojovat titul přeborníka kraje Vysočina v kategorii mládeže. Obrovská gratulace, holky, Žďárská mašina jede naplno nejen v kategoriích dospělých, ale má také skvělou mládež :-)

Kadetky v sobotu 5.3. v domácím prostředí bojují o naplnění zlatého snu!!!!!!

V sobotu 5. března se kadetky Žďárské volejbalové mašiny od 9 hodin utkají v přímém souboji o vítězství v krajském přeboru s kadetkami Pelhřimova. Pokud se nám to podaří, půjde o historický úspěch Žďárské volejbalové mašiny v kategorii mládeže, dosud se to nikdy žádnému našemu týmu nepodařilo.

Doufáme pevně ve vaši podporu, přijďte nám v sobotu zafandit na Palachovku. Pomozte nám přepsat historii a naplnit náš zlatý sen ;-)

Výsledkový servis - 28. 2. 2016

V neděli v domácím prostředí žákyně pořádaly turnaj krajského přeboru, kde jim soupeřem byly týmy Polné a Havlíčkova Brodu. Všechna utkání dospěla až do 5. setu, takže holky i diváci si užili pořádnou porci volejbalu. Komentář k utkání a fotografie najdete v sekci Články.

Volejbalový oddíl získal z grantu města Žďár na mládež více jak 133.000 Kč!!!

Volejbalový oddíl získal z grantu Města Žďár nad Sázavou více jak 133.000 Kč na činnost mládeže v roce 2016. Je vidět, že Žďárská volejbalová mašina umí nejen po sportovní stránce, ale také její management má vysokou kvalitu.
Děkujeme Městu Žďár nad Sázavou za podporu ;-)

Výsledkový servis (20. a 21. 2. 2016)

O víkendu odehrálo utkání 6 našich týmů. V sobotu ženy dokázaly získat plný počet bodů v Červeném Kostelci a posunuly se na 4. místo tabulky, muži 2krát podlehli Šlapanicím a nebodovali. Kadetky vezou 6 bodů z Humpolce a v posledním kole jim stačí 1 výhra k celkovému vítězství v soutěži.
V neděli juniorky uhrály v souboji s KCTM Vysočina jen 1 set, junioři vezou z turnaje v Havlíčkově Brodě 2 výhry, starší žáci odehráli turnaj v domácím prostředí a ve 4 utkáních nepoznali hořkost porážky. ...

Kadetky po 2 výhrách v Humpolci důrazně klepou na zlatou bránu

Kadetky dnes v Humpolci potřebovaly vždy pouhých 50 minut, aby své soupeřky porazily dvakrát 3:0 a nyní stojí jen malinkatý krůček od zisku titulu přeborníka kraje Vysočina. Zlatý sen budeme chtít definitivně naplnit za 14 dní doma v utkání s Pelhřimovem, držte nám palce ;-)
Komentář k utkání najdete v sekci Články.

Sekce "Psali o nás a média" aktualizována

Do sekce "Psali o nás a média" jsou průběžně umisťovány nové informace, články či reportáže, které byly o našem oddílu publikovány v médiích, případně videa z utkání našich týmů. Nově bylo třeba přidáno video obsahující výběr z vítězných míčů utkání kadetek s Třebíčí či reportáž regionální televize Vysočina o utkání mužů s Teslou Brno a žen s pražským Braníkem. Více toho najdete přímo v sekci "Psali o nás a média".

V sobotu 13. února jela Žďárská volejbalová mašina na plné obrátky

Žďárská volejbalová mašina byla o tomto víkendu stoprocentní, když ani jednou nezaváhala a získala za 4 výhry plný počet 12 bodů.

Muži zdolali Střelice dvakrát 3:0, ženy dovolily Havlíčkovu Brodu odvézt z haly na Bouchalkách jeden jediný set. Oba naše týmy drží 5. příčku tabulky 2. ligy a bodově se posunuly zase o něco blíže k medailovým pozicím.

Komentář k oběma utkáním najdete v sekci Články, ve Fotogalerii jsou už nyní fotky ze zápasů obou týmů.

Víkendový servis (6.2.2016)

Muži dovezli 4 body z derby v Hrotovicích! V prvním zápase sice těsně prohráli 2:3, ale ve druhém jasně dominovali, nedovolili soupeři uhrát ani set a zaslouženě vyhráli 3:0. Před svým soupeřem si tak vytvořili 4bodový náskok.

Ženám se nepodařilo bodovat na půdě 2. týmu tabulky České Třebové, když podlehly 3:0 a 3:1. Oba naše týmy jsou nyní na 5. místě tabulky 2. ligy.

Komentář k utkáním najdete v sekci Články.

Víkendový servis (30. a 31.1.2016)

V neděli 30. ledna odehrály další turnaj krajského přeboru starší žákyně v Havlíčkově Brodě. I přes oslabenou sestavu se jim dařilo a vezou 3 body za 1 výhru a jednu porážku.

Ostatní týmy měly volno. Kadetky volna využily k získávání zkušeností mezi dospělými, když absolvovaly turnaj žen v Bystřici. Rozhodně se neztratily, když v 6 utkáních dokázaly 4krát zvítězit a jen 2krát odešly poraženy.

Podrobné komentáře k výše uvedeným utkáním najdete v sekci Články.

Holky v celorepublikovém finále středních škol zabojovaly

Symbióza 6 žďárských a 4 novoveselských volejbalistek hrajících pod hlavičkou žďárského gymnázia v celorepublikovém finále středních škol skvěle zafungovala a holky dnes po velkém boji porazily Příbram 2:1, když v tiebreaku otočily stav z 11:14!!!!! Veliká gratulace, být celkově páté v ČR je skvělý výsledek ;-)
Podrobnosti a foto najdete v sekci Články.

Testování fyzické kondice kadetek a juniorek

Kadetky a juniorky testovaly v úterý 26. ledna své fyzické schopnosti.
Pár detailů: Největší skokan je Veronika Hájková se 70 cm pod nohama. Nejvýše nad sítí při smeči je Gabriela Pátková. Nejrychlejší nohy má Anička Nováková, nejsilnější ruce Klára Mokričková a břišní svaly zase Barča Mokričková. Nejvýše ze země dosáhne Áďa Švomová, která je také nejvýše na bloku spolu s Eliškou Janovskou.
Podrobnější informace včetně kompletních výsledků jsou v sekci Články.

Víkendový servis (23. a 24. ledna)

V sobotu se dařilo kadetkám, které doma zdolaly Třebíč dvakrát 3:0 a drží 1. místo tabulky. V neděli podali dobrý výkon také junioři, kteří v domácím prostředí dvakrát zvítězili a jen jednou poznali hořkost porážky.
Nedařilo se tentokrát týmům dospělých. Ženy po 2 prohrách 3:1 nevezou z Českých Budějovic žádné body, muži vydolovali v Praze alespoň 1 bod, když Pragovce podlehli 3:1 a 3:2.
Komentář ke všem utkáním najdete v sekci Články.

Víkednový servis (16. a 17. ledna)

O tomto víkendu naplno bodoval tým žen dvěma výhrami 3:1 a 3:2 nad Braníkem Praha. Muži dokázali po výborném výkonu v souboji s vedoucí Teslou Brno vydřít výhru 3:2, pak podlehli 1:3.
Starší žáci odehráli další turnaj krajského přeboru, ale i přes dobrý výkon se soupeři z Jihlavy a Havlíčkova Brodu nebodovali. Starší žákyně absolvovaly baráž o účast ve skupině o 5. místo. Podaly kvalitní výkon, ale po jedné výhře a 2 těsných porážkách budou hrát ve skupině o celkové 9. místo.
Komentáře ke všem ...

Víkendový servis (9. a 10. ledna)

O víkendu se dařilo oběma týmům dospělých. Muži vezou 3 body za 1 výhru z Velkého Meziříčí, ženy uspěly za plný počet bodů ve Střešovicích, kde zvítězily 3:1 a 3:0.
Nedařilo se tentokrát příliš mládežnickým týmům, když kadetky ztratily svou dosavadní neporazitelnost v Bedřichově, ale stále jsou na 1. místě tabulky. Juniorky ze zápasů v Třebíči dovezly domů 3 body za 1 výhru.
Komentáře ke všem utkáním najdete v sekci Články. Komentář Velkého Meziříčí k sobotnímu utkání s našimi muži najdete na ...

First 1 2 3 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 43 44 45 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Slavia Hradec Králové 5 15
2. TJ Jiskra Jaroměř 5 11
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 8
4. TJ Jičín 5 8
5. VO TJ Lanškroun B 5 2
6. TJ Žďár nad Sázavou 5 1

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid