Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

V sobotu 29. 11. jedou muži na derby do Hrotovic

O tomto víkendu hrají ze všech našich týmů pouze muži, kteří zajíždějí do Hrotovic, které jsou loňským vítězem 2. ligy. Z počátku této sezóny měly sice pomalejší rozjezd, ale v současnosti se už propracovaly na 2. příčku tabulky, takže půjde o utkání aktuálně 2 nejlepších celků 2. ligy.

Náš tým si nyní drží před Hrotovicemi 11bodový náskok, uvidíme, jak se toto číslo změní po tomto utkání.

Informace o výsledku utkání a jeho průběhu najdete pak v sekci Články.

Starší žákyně si vybojovaly postup do skupiny 4 nejlepších týmů Vysočiny

Skončily základní skupiny KP starších žákyň. Náš tým si díky sérií 3 výher na posledním turnaji v Novém Veselí vybojoval jako nejlepší tým na 2. místech ve všech 3 základních skupinách účast v nejlepší výkonnostní skupině (2A), ve které se utká se 3 vítězi základních skupin (Bedřichov, Světlá, Nové Veselí).

Jen pro zajímavost: s vítězem naší skupiny (Novým Veselím) má náš tým bilanci vzájemných utkání v základní skupině 2:2 při poměru setů 4:4 a na míče 169:176.

Nyní se tedy uskuteční 2 ...

Výsledky našich týmu o víkendu 22. a 23. listopadu

V pátek družstvo žen zahájilo předehrávkou s Přibyslaví skvěle tento víkend, když si připsalo 2 výhry 3:0.
V sobotu kadetky v Pelhřimově přehrály všechny 3 své soupeřky a bez ztráty setu si užily nejen dobrý volejbal, ale také nové dresy.

V neděli žákyně v Novém Veselí navázaly na sobotní úspěch kadetek a také všechny své 3 soupeřky porazily a potvrdily dobrou formu.
Kadeti v Jihlavě dokázali jednou zvítězit a dvakrát odešli z palubovky poraženi. Žáci tentokrát nestačili na své soupeře a ...

Přehled utkání našich týmů o víkendu 22. a 23. listopadu

O tomto víkendu hrají všechna 4 družstva mládeže a všechna zajíždějí na palubovky soupeřů. V sobotu 22.11. se kadetky utkají v dalším turnaji krajského přeboru v Pelhřimově s domácími, Humpolcem a Novým Veselím. Zajímavostí je, že kadetky budou letos poprvé v kompletní sestavě, tedy i s oběma uzdravenými "kotníkářkami".

V neděli 23.11. hrají kadeti v Jihlavě, kde jim bude soupeřem domácí tým a dále Třebíč a Velké Meziříčí. Žáci v Havlíčkově Brodě změří svou formu s domácími, Jihlavou a Velkým ...

Přeložené utkání žen s Přibyslaví!!!

V pátek 21.11.2014 od 17:00 hod. se v tělocvičně ZŠ Palachova uskuteční přeložené utkání 13 .a 14.kola družstva žen s Přibyslaví. Všichni jste srdečně zváni!!!

Muži i ženy byli o víkendu stoprocentní

Oba týmy dospělých svá utkání v domácím prostředí zvládly výborně. Muži jasně převálcovali druhý tým tabulky Dvůr Králové a mají v čele 2. ligy již náskok 11 bodů.

Ženy nedaly družstvu Polné šanci a po dvou jasných výhrách bez ztráty setu jim patři druhá příčka krajského přeboru s minimální jednobodovou ztratou na vedoucí Jihlavu.

Podrobné informace o utkáních obou týmů najdete v sekci Články.

Oddílové ponožky stále k dispozici!

Ze zásilky oddílových ponožek, která k nám doputovala v letošním únoru, jsou k dispozici stále všechny velikosti, a to 35-37, 38-39, 41-42, 43-45 a 46-48. Pokud máte zájem doplnit svoji kolekci ponožek, obdarovat jimi někoho pod stromeček či svojí koupí podpořit a propagovat svůj nejoblíbenější oddíl, můžete objednávat na mém emailu [email protected] nebo tel. čísle 736146320. Cena je stále pouhých 50,- Kč!

V sobotu 15.11. hostí muži druhý Dvůr Králové a ženy Polnou

Tuto sobotu v domácím prostředí odehrají utkání oba týmy dospělých. Družstva mládeže mají o tomto víkendu volno.

Druholigoví muži se v utkání tohoto kola střetnou s týmem Dvora Králové, který je v současnosti 2. týmem tabulky. Žďárská mašina stále 2. ligu vede, má před svým soupeřem nyní náskok 9 bodů a bude se jej snažit určitě výrazně navýšit a soupeřům se ještě vzdálit. Utkání proběhne ve sportovní hale na Bouchalkách v 10 a ve 13 hodin.

Ženy na ZŠ Palachova od 10 a 13 hodin změří svou ...

Výsledky našich družstev o druhém listopadovém víkendu

Muži v sobotu dokázali dvakrát vyhrát za plný počet bodů v pražských Modřanech a vedou s luxusním náskokem 9 bodů tabulku 2. ligy. Ženy jednou klopýtly v Třebíči, což znamená pokles na 2. příčku tabulky.

Starší žákyně získaly v domácím prostředí jen 3 body ze 3 utkání a klesly stejně jako ženy na 2. místo. Družstvo kadetů vybojovalo dvě výhry na dalším turnaji krajského přeboru v Třebíči.

Podrobné výsledky a informace o všech utkáních najdete v sekci Články.

Co se bude dít o volejbalovém víkendu 8. a 9. listopadu?

O tomto víkendu zajíždějí oba týmy dospělých k soupeřům. Muži do pražských Modřan, ženy do Třebíče. Zajímavostí je, že v obou těchto utkáních se střetnou 1. a 3. týmy tabulek.

V neděli se doma letos poprvé a naposled představí tým starších žákyň, který se od 9:00 h na ZŠ Palachova utká s družstvy Třebíče, Nového Veselí a Náměště. Přestože žákyně nebudou v kompletní sestavě, budou se snažit bojovat o udržení vedení v tabulce a doufají, že se v domácím prostředí budou moci opřít o silnou diváckou ...

Po 1. listopadovém víkendu má Žďár 3 týmy vedoucí tabulky svých soutěží!!!

Jako jediný volejbalový oddíl na Vysočině se aktuálně můžeme pyšnit tím, že máme oba týmy dospělých v čele tabulek svých soutěží. K družstvu druholigových mužů se nyní přidaly také žďárské ženy, které od této soboty vedou tabulku krajského přeboru. Aby toho nebylo málo, tak 3. žďárským družstvem v čele tabulky, jsou starší žákyně, které ale měly o tomto víkendu volno.

Oba týmy dospělých byly o víkendu velmi úspěšné a vyhrály všechna 4 svá domácí utkání. Muži porazili ve 2. lize hradecké ...

První listopadový víkend přinese 3 domácí vystoupení našich týmů

O tomto víkendu hrají 3 naše týmy a všechny v domácím prostředí.

V sobotu 1. 11. odehrají svá utkání muži i ženy. Muži, kteří stále vévodí tabulce 2. ligy, se utkají ve sportovní hale na Bouchalkách v 10 a ve 13 hodin s týmem královéhradeckých Malšovic, který je aktuálně na 5. místě.

Ženy, které drží 2. místo, podstoupí souboj s 3. týmem krajského přeboru, když se od 10 a 13 h utkají v tělocvičně ZŠ Palachova s týmem Světlé nad Sázavou.

V neděli 2. 11. se doma představí letos poprvé žáci, ...

Volejbalové kurty na Rybníčku v roce 2014 prošly výraznou omlazovací kúrou

Volejbalové kurty (známé pro zasvěcené jako Rybníček) prošly v letošním roce výraznou rekonstrukcí jak venkovních, tak vnitřních prostor. Většina prací byla provedena členy volejbalového oddílu a dalších našich příznivců, kteří zde odpracovali více jak 1000 neplacených hodin.

Poděkování patří také Městu Žďár, které rekonstrukci podpořilo finanční částkou 35.000 Kč.

Podrobnější informace včetně fotografií najdete v sekci Rybníček, případně přímo zde na tomto odkazu:
Rybníček

Kadeti byli v domácím prostředí o víkendu úspěšní

Kadeti v domácím prostředí získali do tabulky krajského přeboru dalším 5 bodů.
Podrobné informace a výsledky najdete v sekci Články.

Volejbalový víkend - Pozvánka na domácí utkání kadetů

O tomto víkendu skoro všechna volejbalová družstva našeho oddílu odpočívají.

Výjimkou je tým kadetů, který v neděli 26. října od 9:00 hodin pořádá v domácím prostředí sportovní haly na Bouchalkách další kolo krajského přeboru, v němž se utká s družstvy Velkého Meziříčí, Jihlavy a Třebíče.

Víkend přinesl týmům Žďáru 6 výher

Muži si v sobotu upevnili vedoucí pozici v čele 2. ligy, když porazili dvakrát 3:1 tým Střelic. Kadetky uspěly v krajském přeboru proti Pelhřimovu i Humpolci shodně 2:0, prohrály sice stejným poměrem s Novým Veselím, ale posunuly se na 2. příčku tabulky.

V neděli hráli žáci a žákyně. Žákyně vezou z Třebíče 6 bodů za 2 výhry a 1 prohru a stále vedou tabulku. Žáci ve Velkém Meziříčí získali další bod do tabulky krajského přeboru.

Informace o průběhu a výsledcích všech výše uvedených utkání ...

Co přinese další volejbalový víkend? (18. a 19. října)

Je tu další víkend a s ním i další volejbalová utkání. V sobotu 18. října se doma představí muži, kteří se ve sportovní hale utkají týmem Střelic, takže bude jednat o atraktivní souboj 1. a 3. týmu druholigové tabulky. Muži budou chtít určitě odčinit nevydařené utkání z minulého kola v České Třebové. Utkání začínají v 10 a ve 13 hodin.

V sobotu jedou kadetky do Humpolce, kde se v krajském přeboru utkají s domácím týmem a také s týmy Pelhřimova a Nového Veselí.

V neděli 19. října hrají žáci a ...

Tento víkend přinesl 3 výhry a 3 prohry

V sekci Články najdete podrobné informace o utkání žen, které byly stoprocentní v Humpolci, mužů, kteří ztratili 1 zápas v Třebové, i kadetů, kteří získali svou první výhru.

Čeká nás víkend bojů na palubovkách soupeřů

O nadcházejícím víkendu zasáhnou do volejbalových bojů pouze 3 žďárské týmy a všechny zajíždí tentokrát na palubovky soupeřů. V sobotu 11. 10. jedou druholigoví muži do České Třebové, která v úvodním kole získala 3 body se Střelicemi. Ženy se budou snažit bodovat v Humpolci, který je loňským vítězem krajského přeboru a neúspěšný kvalifikant o 2. ligu.
V neděli 12. 10. hrají také kadeti, kteří v úvodním kole změří své síly s domácím týmem ve Velkém Meziříčí.

O všech utkáních a jejich výsledcích ...

V úvodním kole získaly žďárské týmy 10 výher

Po prvním soutěžním víkendu získaly týmy našeho oddílu celkem 10 výher!

V sobotu nejprve muži ve 2. lize přehráli dvakrát 3:1 Chvaletice a ženy si poradily 3:2 a 3:0 s Pelhřimovem. Kadetky ve velmi improvizované sestavě získaly také 1 cenné vítězství, a to stejně jako ženy nad týmem Pelhřimova.
V neděli se dařilo oběma žákovským týmům. Žákyně zdolaly všechny tři soupeře a bez ztráty jediného setu vyhrály úvodní turnaj krajského přeboru. Žáci vstoupili do sezóny také výborně, když uspěli ve ...

First 1 2 3 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 38 39 40 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Lanškroun 24 72
2. TJ Šlapanice 24 47
3. VK Znojmo 24 44
4. VS Drásov 24 39
5. TJ Havl. Brod 24 22
6. TJ Tesla Brno 24 18
7. TJ Žďár na Sáz. 24 8

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid