Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

V sobotu 7.2. hrají naše týmy u soupeřů

O tomto víkendu hrají pouze týmy dospělých, a to v sobotu. Druholigoví muži jedou na palubovku hradeckých Malšovic, ženy se v rámci krajského přeboru utkají s Náměští nad Oslavou.

Informace o průběhu a výsledcích utkání najdete ke konci víkendu v sekci Články.

Akce „Oddílová trička“ vstoupila do finální fáze!!!

Dnes byla učiněna konečná objednávka oddílových triček! Cena 1 trička se podařilo stlačit na krásných 130 Kč a celkem jsme pro oddíl objednali 275 kusů. Výroba triček by měla trvat asi 10 dnů, takže se na ně můžeme těšit koncem příštího týdne.
Pokud tedy vše dobře dopadne, tak v pátek 13. února by měla mít Žďárská volejbalová mašina nový, jednotný vzhled :-)

Fotografie triček v obou barevných provedeních je v sekci Fotogalerie.

O tomto víkendu nehrají naše týmy žádná utkání

O nadcházejícím víkendu si naše družstva budou užívat zasloužený odpočinek a sbírat síly na další část sezóny.

Jen pro rekapitulaci - náš oddíl má celkem 6 družstev, která hrají pravidelnou soutěž. V krajském přeboru jsou to družstva žen, kadetů, kadetek, starších žáků a starších žákyň. Ve druhé lize pak působí tým mužů. Těchto 6 družstev ještě doplňují družstva minivolejbalu volejbalové přípravky. Celkem má oddíl v současnosti více jak 130 členů, přičemž cca 80 jich je v mládežnických týmech.

Poslední lednový víkend přinesl našim týmům výhry i porážky

V sobotu se nedařilo mužům, kteří nechali po porážkách 1:3 a 1:3 všechny body ve Střelicích, které tak snížily náskok našeho týmu na pouhé 2 body.
V sobotu kadetky v Pelhřimově vybojovaly 4 body za 2 výhry v tiebreacích a jedenkrát prohrály, takže drží stále 2. příčku tabulky.
V neděli ve finálové skupině žákyně dovezly z Bedřichova 4 body, když jeden bod sebraly domácímu týmu a 3 body získaly po výhře nad Novým Veselím.

Podrobné informace o průběhu a výsledcích všech utkání najdete v sekci ...

Program utkání našich týmů o víkendu 24. a 25. ledna

O víkendu se všechna utkání našich týmů odehrají na palubovkách soupeřů.

Muži v sobotu jedou k veledůležitému utkání do Střelic, protože půjde o přímý souboj dvou nejlepších týmů 2. ligy. V sobotu hrají také kadetky, které se z pozice 2. týmu tabulky krajského přeboru utkají v Pelhřimově s domácími, Novým Veselím a Humpolcem.

V neděli začíná v Bedřichově finálová skupina krajského přeboru starších žákyň. Naše žákyně se utkají s domácím Bedřichovem, Světlou a Novým Veselím.

Všem našim týmům ...

Starší žákyně konečně znají své soupeře v boji o medaile

Finálovka může začít! Již s předstihem si účast ve finálovce zajistily naše žákyně společně se Světlou. Z baráže, která se konala v neděli 18.1., k nám a ke Světlé postoupil Bedřichova a také Nového Veselí. Tyto 4 týmy se tedy nyní utkají turnajovým systémem. Finálové boje začínají již tuto neděli 25.1. v Bedřichově. Další turnaje se uskuteční 22.2. v Novém Veselí, 15.3. ve Světlé a celá finálovka bude ukončena 22.3. turnajem v našem domácím prostředí.
Držte nám palce, chceme pro Žďár v této ...

Ženy i muži své soupeře doma přehráli

Oběma družstvům dospělých se podařilo využít domácího prostředí a porazit své soupeře. Muži přehráli Českou Třebovou 3:0 a 3:2, ženy s Humpolcem bodovaly naplno výsledkem 3:1 a 3:0.

Družstvo žáků dovezlo z dalšího turnaje krajského přeboru ve Velkém Meziříčí 3 body.

Komentáře ke všem utkáním najdete v sekci Články. Ve Fotogalerii jsou fotky z utkání mužů.

V sobotu 17.1. hrají doma muži i ženy

V sobotu se domácím divákům opět předvedou oba dospělé týmy Žďárské mašiny. Muži se ve 2. lize utkají s Českou Třebovou, která je aktuálně na 7. příčce tabulky. Utkání začínají v 10 a ve 13 hodin v hale na Bouchalkách.

Ženy od 10 hodin poměří na ZŠ Palachova své síly s 5. týmem tabulky krajského přeboru - Humpolcem.

V neděli rozehrají svou 2. polovinu sezóny také žáci, kteří se ve Velkém Meziříčí utkají s Havlíčkovým Brodem, Jihlavou a týmem domácích volejbalistů.

Podrobné informace ze všech ...

Oddílová trička - poslední možnost objednávky!!!

Jedná se o kvalitní česká trička značky Adler (gramáž 180) v černém nebo bílé variantě se světlemodrým potiskem znázorňujícím logo našeho oddílu. Předběžná cena cca 150,- Kč. Objednávky budou přijímány pouze do konce tohoto týdne!!!
Fotografii triček s potiskem najdete na našem Facebooku nebo také zde na těchto stránkách ve Fotogalerii.
S dotazy, připomínkami či objednávkami se obracejte na odpovědnou tričkovou osobu na email [email protected] Objednávkové formuláře jsou k dispozici také u ...

Druhou polovinu soutěží zahájili muži i ženy vítězně

V sobotu odehráli svá utkání na palubovkách soupeřů družstva mužů i žen. Jak mužům ve Chvaleticích, tak i ženám v Pelhřimově se podařilo zvítězit, a to naprosto stejným poměrem 2:3 a 0:3. Muži tak nadále vévodí tabulce 2. ligy, ženy jsou druhé, ale jen díky tomu, že Jihlava má předehrané 2 zápasy.

V sekci Články najdete podrobné informace o utkání.

O víkendu začíná 2. polovina volejbalových soutěží

Začíná volejbalový rok 2015. Týmy mužů i žen vedou své soutěže a mají před sebou nelehký úkol udržet toto vedení i ve 2. polovině soutěže.

V sobotu druholigoví muži jedou na palubovku posledních Chvaletic a jejich cílem nemůže být nic jiného než zisk plného počtu bodů. Aktuální formu družstva žen ve stejný den prověří ve svém domácím prostředí šestý Pelhřimov.

Družstva mládeže mají zatím zápasové volno. O výsledcích a průběhu utkání najdete pak informace v sekci Články.

Vánoční turnaj mixů, tentokráte 5+1

Týmy rozlosovány !!

Turnaj se koná v sobotu 27.12.2013 v prostorách tělocvičen ZŠ Palachova, a to od 12:00 do 16:00 hod. Hrát budou čtyři týmy každý s každým na dva vítězné sety do 20ti bodů., za každý uhraný set dostane dané družstvo 1 bodík do tabulky. Hraje se dle platných pravidel šestkového volejbalu.

Po skončení turnaje následuje volná zábava, místa jsou zamluvena v Pub & Cafe.

Družstva byla opět sestavena NÁHODNÝM losem následovně:
Tým 1: Lenka Pavlasová, Ondra Trojánek, Ondra Ťupa, ...

Vánoční turnaj mládeže spojený s náborem hráčů (úterý 23.12.2014)

V úterý 23. prosince 2014 od od 9 do 14 hodin bude volejbalový oddíl TJ Žďár nad Sázavou ve sportovní hale na Bouchalkách pořádat Vánoční volejbalový turnaj mládeže.

Turnaj je určen jednak pro současné členy oddílu, jednak bude jeho součástí také nábor nových hráčů, kteří by měli zájem hrát volejbal (ročníky 2000 a mladší).

Všechny hráče i potenciální zájemce o volejbal srdečně zveme, přijďte se podívat nebo si zahrát!

Vánoční turnaj smíšených týmů dospělých členů oddílu a večírek (27.12.2014)

2. ročník vánočního turnaje smíšených družstev dospělých členů oddílu proběhne opět v tělocvičnách ZŠ Palachova, a to 27.12.2014.

Začátek turnaje: 10:00 - 12:00 hod. (dle počtu nahlášených účastníků - upřesníme)
Konec turnaje: v 16:00 hod.
Večírek pro účastníky turnaje: od 16:30 hod. v Pub & Cafe
Týmy: sestavené náhodným losem družstev mužů "A", "B" a žen.

Svoji účast (turnaj / večírek) potvrďte nejdéle do 18.12.2014 na některý z uvedených kontaktů:

Muži "A" - Michal Maša
Muži "B" - Pavel ...

Ženy a muži v čele tabulek, kadetky druhé a žákyně ve finálové skupině!!!!!

Muži i ženy odehráli poslední kolo první poloviny soutěže a usadili se na první příčce tabulky. Muži sice v Praze získali jen 1 bod, ale i tak mají 9bodový náskok před svými soupeři. Ženy uhrály 1 zápas v Jihlavě a jsou díky lepšímu poměru setů první právě před tímto týmem. Kadetky sice ze 3 utkání vyhrály pouze jednou, ale stále drží stříbrnou příčku.

V neděli se povedl husarský kousek starším žákyním, které si zajistily spolu se Světlou přímý postup do finálové skupiny a nyní čekají na své ...

Poslední letošní volejbalový víkend ve znamení důležitých utkání

Je před námi poslední letošní víkend, kdy se hrají soutěže, a naše týmy ho stráví na palubovkách soupeřů.

V sobotu 13.12. jedou muži v pozici již jistého půlmistra 2. ligy na palubovku pražského Dansportu, který je aktuálně na 6. místě. Ženy čeká velmi důležitý souboj v Jihlavě, kde se v přímém souboji o 1. příčku tabulky změří s místní Demlovkou. Kadetky míří do Nového Veselí, kde se utkají s týmy domácích, Humpolcem a Pelhřimovem.

V neděli 14.12. také žákyně prožijí velmi důležitý den, ...

Po víkendu obě družstva dospělých opět na čele tabulky!!!

Muži i ženy zdolali v sobotu své soupeře z Hronova, respektive Náměšti bez ztráty setu a vedou tabulky svých soutěží. Muži mají již přes posledním kolem jistý titul půlmistra, ženy se v posledním kole utkají o stejný titul v přímém souboji s Jihlavou. Kadetky v sobotu přehrály jak Humpolec, tak Pelhřimov, nestačily pouze na družstvo Nového Veselí a jsou v tabulce na 2. příčce.

Skvělou formu v neděli potvrdily žákyně, které v měření sil nejlepších 4 týmů soutěže dokázaly porazit Bedřichov i Nové ...

Utkání našich družstev o 1. prosincovém víkendu

V sobotu 6. prosince muži v hale na Bouchalkách v 10 a ve 13 hodin hostí tým VK Hronov a budou usilovat o udržení domácí neporazitelnosti, která jim už před tímto utkáním zajistila titul podzimního vítěze 2. ligy.

Ve stejný den se na ZŠ Palachova představí družstva žen a kadetek. Ženy, které jsou aktuálně druhé, se utkají od 10 a 13 hodin s Náměští nad Oslavou. Kadetky na svém prvním domácím turnaji krajského přeboru změří od 9 hodin své síly s Novým Veselím, Humpolcem a Pelhřimovem.

V neděli ...

Fotografie a další dokumenty z oslav 60. výročí vzniku volejbalového oddílu

Do fotogalerie byly přidány další desítky fotografií z oslav 60. výročí vzniku volejbalového oddílu. Fotografie mapují aktivity, které se uskutečnily jak na volejbalových kurtech, kde proběhl turnaj mládeže a pak turnaj dospělých, tak také slavnostní večer. Pracujeme stále také na tom, aby si všichni zájemci mohli stáhnout kompletní sadu fotodokumentace mapující 60letou historii oddílu. Tato sada čítá několik set fotografií, proto bude také umístěna ke stažení na úložiště. Jakmile bude vše ...

Muži v Hrotovicích ziskali jedno vítězství

Muži v sobotním měření sil s loňským vítězem 2. ligy na jeho domácí půdě sice ztratili 3 body po porážce 0:3, ale vezou odtud zároveň premiérové vítězství 3:1.

Žďárská mašina je i nadále v čele druholigové tabulky s 10bodovým náskokem před svými pronásledovateli. V sekci Články jsou podrobné podrobnosti k oběma utkáním.

First 1 2 3 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 38 39 40 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Lanškroun 24 72
2. TJ Šlapanice 24 47
3. VK Znojmo 24 44
4. VS Drásov 24 39
5. TJ Havl. Brod 24 22
6. TJ Tesla Brno 24 18
7. TJ Žďár na Sáz. 24 8

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid