Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

V sobotu 17.1. hrají doma muži i ženy

V sobotu se domácím divákům opět předvedou oba dospělé týmy Žďárské mašiny. Muži se ve 2. lize utkají s Českou Třebovou, která je aktuálně na 7. příčce tabulky. Utkání začínají v 10 a ve 13 hodin v hale na Bouchalkách.

Ženy od 10 hodin poměří na ZŠ Palachova své síly s 5. týmem tabulky krajského přeboru - Humpolcem.

V neděli rozehrají svou 2. polovinu sezóny také žáci, kteří se ve Velkém Meziříčí utkají s Havlíčkovým Brodem, Jihlavou a týmem domácích volejbalistů.

Podrobné informace ze všech ...

Oddílová trička - poslední možnost objednávky!!!

Jedná se o kvalitní česká trička značky Adler (gramáž 180) v černém nebo bílé variantě se světlemodrým potiskem znázorňujícím logo našeho oddílu. Předběžná cena cca 150,- Kč. Objednávky budou přijímány pouze do konce tohoto týdne!!!
Fotografii triček s potiskem najdete na našem Facebooku nebo také zde na těchto stránkách ve Fotogalerii.
S dotazy, připomínkami či objednávkami se obracejte na odpovědnou tričkovou osobu na email [email protected] Objednávkové formuláře jsou k dispozici také u ...

Druhou polovinu soutěží zahájili muži i ženy vítězně

V sobotu odehráli svá utkání na palubovkách soupeřů družstva mužů i žen. Jak mužům ve Chvaleticích, tak i ženám v Pelhřimově se podařilo zvítězit, a to naprosto stejným poměrem 2:3 a 0:3. Muži tak nadále vévodí tabulce 2. ligy, ženy jsou druhé, ale jen díky tomu, že Jihlava má předehrané 2 zápasy.

V sekci Články najdete podrobné informace o utkání.

O víkendu začíná 2. polovina volejbalových soutěží

Začíná volejbalový rok 2015. Týmy mužů i žen vedou své soutěže a mají před sebou nelehký úkol udržet toto vedení i ve 2. polovině soutěže.

V sobotu druholigoví muži jedou na palubovku posledních Chvaletic a jejich cílem nemůže být nic jiného než zisk plného počtu bodů. Aktuální formu družstva žen ve stejný den prověří ve svém domácím prostředí šestý Pelhřimov.

Družstva mládeže mají zatím zápasové volno. O výsledcích a průběhu utkání najdete pak informace v sekci Články.

Vánoční turnaj mixů, tentokráte 5+1

Týmy rozlosovány !!

Turnaj se koná v sobotu 27.12.2013 v prostorách tělocvičen ZŠ Palachova, a to od 12:00 do 16:00 hod. Hrát budou čtyři týmy každý s každým na dva vítězné sety do 20ti bodů., za každý uhraný set dostane dané družstvo 1 bodík do tabulky. Hraje se dle platných pravidel šestkového volejbalu.

Po skončení turnaje následuje volná zábava, místa jsou zamluvena v Pub & Cafe.

Družstva byla opět sestavena NÁHODNÝM losem následovně:
Tým 1: Lenka Pavlasová, Ondra Trojánek, Ondra Ťupa, ...

Vánoční turnaj mládeže spojený s náborem hráčů (úterý 23.12.2014)

V úterý 23. prosince 2014 od od 9 do 14 hodin bude volejbalový oddíl TJ Žďár nad Sázavou ve sportovní hale na Bouchalkách pořádat Vánoční volejbalový turnaj mládeže.

Turnaj je určen jednak pro současné členy oddílu, jednak bude jeho součástí také nábor nových hráčů, kteří by měli zájem hrát volejbal (ročníky 2000 a mladší).

Všechny hráče i potenciální zájemce o volejbal srdečně zveme, přijďte se podívat nebo si zahrát!

Vánoční turnaj smíšených týmů dospělých členů oddílu a večírek (27.12.2014)

2. ročník vánočního turnaje smíšených družstev dospělých členů oddílu proběhne opět v tělocvičnách ZŠ Palachova, a to 27.12.2014.

Začátek turnaje: 10:00 - 12:00 hod. (dle počtu nahlášených účastníků - upřesníme)
Konec turnaje: v 16:00 hod.
Večírek pro účastníky turnaje: od 16:30 hod. v Pub & Cafe
Týmy: sestavené náhodným losem družstev mužů "A", "B" a žen.

Svoji účast (turnaj / večírek) potvrďte nejdéle do 18.12.2014 na některý z uvedených kontaktů:

Muži "A" - Michal Maša
Muži "B" - Pavel ...

Ženy a muži v čele tabulek, kadetky druhé a žákyně ve finálové skupině!!!!!

Muži i ženy odehráli poslední kolo první poloviny soutěže a usadili se na první příčce tabulky. Muži sice v Praze získali jen 1 bod, ale i tak mají 9bodový náskok před svými soupeři. Ženy uhrály 1 zápas v Jihlavě a jsou díky lepšímu poměru setů první právě před tímto týmem. Kadetky sice ze 3 utkání vyhrály pouze jednou, ale stále drží stříbrnou příčku.

V neděli se povedl husarský kousek starším žákyním, které si zajistily spolu se Světlou přímý postup do finálové skupiny a nyní čekají na své ...

Poslední letošní volejbalový víkend ve znamení důležitých utkání

Je před námi poslední letošní víkend, kdy se hrají soutěže, a naše týmy ho stráví na palubovkách soupeřů.

V sobotu 13.12. jedou muži v pozici již jistého půlmistra 2. ligy na palubovku pražského Dansportu, který je aktuálně na 6. místě. Ženy čeká velmi důležitý souboj v Jihlavě, kde se v přímém souboji o 1. příčku tabulky změří s místní Demlovkou. Kadetky míří do Nového Veselí, kde se utkají s týmy domácích, Humpolcem a Pelhřimovem.

V neděli 14.12. také žákyně prožijí velmi důležitý den, ...

Po víkendu obě družstva dospělých opět na čele tabulky!!!

Muži i ženy zdolali v sobotu své soupeře z Hronova, respektive Náměšti bez ztráty setu a vedou tabulky svých soutěží. Muži mají již přes posledním kolem jistý titul půlmistra, ženy se v posledním kole utkají o stejný titul v přímém souboji s Jihlavou. Kadetky v sobotu přehrály jak Humpolec, tak Pelhřimov, nestačily pouze na družstvo Nového Veselí a jsou v tabulce na 2. příčce.

Skvělou formu v neděli potvrdily žákyně, které v měření sil nejlepších 4 týmů soutěže dokázaly porazit Bedřichov i Nové ...

Utkání našich družstev o 1. prosincovém víkendu

V sobotu 6. prosince muži v hale na Bouchalkách v 10 a ve 13 hodin hostí tým VK Hronov a budou usilovat o udržení domácí neporazitelnosti, která jim už před tímto utkáním zajistila titul podzimního vítěze 2. ligy.

Ve stejný den se na ZŠ Palachova představí družstva žen a kadetek. Ženy, které jsou aktuálně druhé, se utkají od 10 a 13 hodin s Náměští nad Oslavou. Kadetky na svém prvním domácím turnaji krajského přeboru změří od 9 hodin své síly s Novým Veselím, Humpolcem a Pelhřimovem.

V neděli ...

Fotografie a další dokumenty z oslav 60. výročí vzniku volejbalového oddílu

Do fotogalerie byly přidány další desítky fotografií z oslav 60. výročí vzniku volejbalového oddílu. Fotografie mapují aktivity, které se uskutečnily jak na volejbalových kurtech, kde proběhl turnaj mládeže a pak turnaj dospělých, tak také slavnostní večer. Pracujeme stále také na tom, aby si všichni zájemci mohli stáhnout kompletní sadu fotodokumentace mapující 60letou historii oddílu. Tato sada čítá několik set fotografií, proto bude také umístěna ke stažení na úložiště. Jakmile bude vše ...

Muži v Hrotovicích ziskali jedno vítězství

Muži v sobotním měření sil s loňským vítězem 2. ligy na jeho domácí půdě sice ztratili 3 body po porážce 0:3, ale vezou odtud zároveň premiérové vítězství 3:1.

Žďárská mašina je i nadále v čele druholigové tabulky s 10bodovým náskokem před svými pronásledovateli. V sekci Články jsou podrobné podrobnosti k oběma utkáním.

V sobotu 29. 11. jedou muži na derby do Hrotovic

O tomto víkendu hrají ze všech našich týmů pouze muži, kteří zajíždějí do Hrotovic, které jsou loňským vítězem 2. ligy. Z počátku této sezóny měly sice pomalejší rozjezd, ale v současnosti se už propracovaly na 2. příčku tabulky, takže půjde o utkání aktuálně 2 nejlepších celků 2. ligy.

Náš tým si nyní drží před Hrotovicemi 11bodový náskok, uvidíme, jak se toto číslo změní po tomto utkání.

Informace o výsledku utkání a jeho průběhu najdete pak v sekci Články.

Starší žákyně si vybojovaly postup do skupiny 4 nejlepších týmů Vysočiny

Skončily základní skupiny KP starších žákyň. Náš tým si díky sérií 3 výher na posledním turnaji v Novém Veselí vybojoval jako nejlepší tým na 2. místech ve všech 3 základních skupinách účast v nejlepší výkonnostní skupině (2A), ve které se utká se 3 vítězi základních skupin (Bedřichov, Světlá, Nové Veselí).

Jen pro zajímavost: s vítězem naší skupiny (Novým Veselím) má náš tým bilanci vzájemných utkání v základní skupině 2:2 při poměru setů 4:4 a na míče 169:176.

Nyní se tedy uskuteční 2 ...

Výsledky našich týmu o víkendu 22. a 23. listopadu

V pátek družstvo žen zahájilo předehrávkou s Přibyslaví skvěle tento víkend, když si připsalo 2 výhry 3:0.
V sobotu kadetky v Pelhřimově přehrály všechny 3 své soupeřky a bez ztráty setu si užily nejen dobrý volejbal, ale také nové dresy.

V neděli žákyně v Novém Veselí navázaly na sobotní úspěch kadetek a také všechny své 3 soupeřky porazily a potvrdily dobrou formu.
Kadeti v Jihlavě dokázali jednou zvítězit a dvakrát odešli z palubovky poraženi. Žáci tentokrát nestačili na své soupeře a ...

Přehled utkání našich týmů o víkendu 22. a 23. listopadu

O tomto víkendu hrají všechna 4 družstva mládeže a všechna zajíždějí na palubovky soupeřů. V sobotu 22.11. se kadetky utkají v dalším turnaji krajského přeboru v Pelhřimově s domácími, Humpolcem a Novým Veselím. Zajímavostí je, že kadetky budou letos poprvé v kompletní sestavě, tedy i s oběma uzdravenými "kotníkářkami".

V neděli 23.11. hrají kadeti v Jihlavě, kde jim bude soupeřem domácí tým a dále Třebíč a Velké Meziříčí. Žáci v Havlíčkově Brodě změří svou formu s domácími, Jihlavou a Velkým ...

Přeložené utkání žen s Přibyslaví!!!

V pátek 21.11.2014 od 17:00 hod. se v tělocvičně ZŠ Palachova uskuteční přeložené utkání 13 .a 14.kola družstva žen s Přibyslaví. Všichni jste srdečně zváni!!!

Muži i ženy byli o víkendu stoprocentní

Oba týmy dospělých svá utkání v domácím prostředí zvládly výborně. Muži jasně převálcovali druhý tým tabulky Dvůr Králové a mají v čele 2. ligy již náskok 11 bodů.

Ženy nedaly družstvu Polné šanci a po dvou jasných výhrách bez ztráty setu jim patři druhá příčka krajského přeboru s minimální jednobodovou ztratou na vedoucí Jihlavu.

Podrobné informace o utkáních obou týmů najdete v sekci Články.

Oddílové ponožky stále k dispozici!

Ze zásilky oddílových ponožek, která k nám doputovala v letošním únoru, jsou k dispozici stále všechny velikosti, a to 35-37, 38-39, 41-42, 43-45 a 46-48. Pokud máte zájem doplnit svoji kolekci ponožek, obdarovat jimi někoho pod stromeček či svojí koupí podpořit a propagovat svůj nejoblíbenější oddíl, můžete objednávat na mém emailu [email protected] nebo tel. čísle 736146320. Cena je stále pouhých 50,- Kč!

First 1 2 3 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 37 38 39 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Lanškroun 16 48
2. VK Znojmo 14 32
3. TJ Šlapanice 16 23
4. VS Drásov 14 22
5. TJ Havl. Brod 12 9
6. TJ Tesla Brno 12 7
7. TJ Žďár na Sáz. 12 1

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid