Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Co nás čeká o posledním letošním volejbalovém víkendu?

O tomto víkendu zakončí letošní sezonu poslední 3 naše družstva. V sobotu 25.3. se od 10 h na Palachovce juniorky utkají s Třebíčí. Juniorky po tomto zápase, v němž budou chtít udržet svoji letošní neporazitelnost, přeberou od zástupců Krajského volejbalového svazu zlaté medaile za titul přeborníka kraje Vysočina.
Junioři se v neděli v Jihlavě pokusí rozšířit počet výher a vybojovat některou z medailí. V neděli sezonu v domácím prostředí zakončí také žáci, kteří se od 9 h na Palachovce utkají s ...

Víkendový servis (18. a 19. března 2017)

O tomto víkendu odehrálo svá letošní poslední utkání 5 našich družstev. V sobotu muži slavili konečnou 2. příčku druholigové tabulky, když se s Hrotovicemi rozešli smírně 1:3 a 3:1. Ženy obsadily 7. místo, které jim zaručuje druholigovou příslušnost i v další sezoně, po výsledku 3:0 a 1:3 s Havlíčkovým Brodem. Muži zakončili sezonu prohrou ve Štokách 3:0 a 3:0. Mladší žákyně v posledním turnaji ve Světlé sice nebodovaly, ale už samotná letošní účast ve finálovce je jejich velkým úspěchem.
V ...

Před námi je předposlední volejbalový víkend letošní sezony

V sobotu 18.3. odehrají svá poslední domácí utkání oba A-týmy dospělých. V hale na Bouchalkách se od 9 a 13 h utkají ženy s Havlíčkovým Brodem, muži budou hostit v 11 a 15 h Hrotovice. Muži B jedou do Štoků, mladší žákyně do Světlé nad Sázavou.
V neděli pak odehrají poslední utkání sezony také starší žákyně, které se od 9 h utkají na Palachovce s Jihlavou a Pelhřimovem.

Víkendový servis (11. a 12. března 2017)

O víkendu se našim týmům velmi dařilo. Muži vezou 2 výhry 3:0 z Chvaletic,celkový letošní počet získaných bodů navršili na 85 a potvrzují, že stříbrná příčka je ve správných rukou. Ženám se povedlo vyhrát 3:0 a 3:0 v Benátkách nad Jizerou a tyto body mají vzhledem k situaci v tabulce opravdu cenu zlata, protože je posunuly do klidnějších vod druholigové tabulky. Tým mužů B dokázal doma s Jihlavou vybojovat další bod do tabulky, a i když prohrál 0:3 a 2:3, získal další cenné volejbalové ...

Co nás čeká o víkendu 11. a 12. března?

V sobotu 11.3. čeká druholigové muže utkání ve Chvaleticích a ženy v Benátkách nad Jizerou, muži B hostí v domácím prostředí ZŠ Palachova od 10 h Jihlavu. V neděli 12.3. jedou juniorky (jako již jistý letošní přeborník kraje Vysočina) do Humpolce.
Budeme držet palce zejména ženám, které potřebují u soupeře nutně bodovat, aby se vyhnuly baráži.

Víkendový servis (4. a 5. března 2017)

O víkendu bodovaly všechny naše týmy. Muži doma přejeli Mladou Boleslav bez ztráty setu a 4 kola před koncem 2. ligy si zajistili minimálně stříbrnou příčku. Ženy vydřely s Benešovem 2 body za prohru 0:3 a výhru v tiebreaku a v posledních 2 kolech musejí pořádně zabrat, aby se vyhnuly případné baráži. Mladší žákyně ve finálové skupině po výborném výkonu získaly 5 bodů v utkáních s Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Muži "B" vybojovali svůj první letošní bod v Třebíči. Starší žákyně ziskaly v ...

Co nás čeká o víkendu 4. a 5. března?

O víkendu hraje 6 našich týmů a 4 v domácím prostředí. V sobotu se ženy v 9 a 13 h ve sportovní hale utkají s Benešovem, muži budou tamtéž v 11 a 15 h hrát s Mladou Boleslaví. Mladší žákyně budou od 9 h o body bojovat na Palachovce s Jihlavou a Havl. Brodem. Muži B hrají utkání KP v Třebíči.
V neděli od 9 h doma hrají starší žákyně s Přibyslaví, žáci jedou k utkání do Velmezu.

Víkendový servis (25. a 26. února 2017)

O víkendu zasáhli do volejbalových bojů pouze kadetky, které se v posledním utkání 1. ligy utkaly doma s Novým Jičínem. Oba zápasy zvládly na jedničku a soupeře přehrály 3:0 a 3:0.
Komentář k utkáním i fotografie najdete v sekci Články.

Co nás čeká o víkendu 25. a 26. února?

O víkendu mají kromě kadetek všechny naše týmy volno.
Kadetky čeká netradičně v neděli 26.2 od 10 h na Palachovce poslední utkání letošního ročníku 1. ligy a soupeřem jim bude Nový Jičín. A protože sezona se má končit vítězně, budou chtít zcela určitě obě utkání vyhrát.

Víkendový servis (18. a 19. února 2017)

O víkendu hrály týmy mužů, žen a kadetek u soupeřů. Dařilo se zejména mužům, kteří po výborném výkonu přivezli z Hronova plný počet 6 bodů za výhry 3:0 a 3:1 a upevnili si 2. příčku tabulky. Ženy si z Nymburku dovezly 2 porážky 3:0 a v tabulce se jim stále nepodařilo odpoutat se z předposledního 9. místa tabulky. Kadetky dokázaly v souboji s Brnem uhrát pouze 1 set a před posledním kolem soutěže je již jasné, že skončí na 4. příčce (tedy první sestupové) a v dubnu je čeká baráž o setrvání v 1. ...

Co nás čeká o víkendu 18. a 19. února?

O víkendu hrají 3 naše týmy, všechny v sobotu a všechny na palubovkách soupeřů.
Muži se vydají do Hronova (4. týmu 2. ligy), ženy míří do Nymburku, který je na 2. příčce tabulky, a kadetky jedou k předposlednímu letošnímu utkání 1. ligy do Brna.

Víkendový servis (11. a 12. února 2017)

V sobotu muži v domácím prostředí jasně přehráli Jablonec dvakrát 3:0 a upevnili si 2. příčku tabulky 2. ligy. Ženy svedly 2 pětisetové bitvy se Svitavami, po prvním zápasu odešly vítězně, podruhé se radovaly soupeřky. Kadetky doma nestačily na Prostějov, po špatném výkonu podlehly 2:3 a 1:3 a značně tím zamotaly tabulku 1. ligy.
V neděli doma naplno bodovali junioři, kteří přehráli jak Jihlavu, tak i Drásov. Dařilo se i žákům, kteří vezou ze Světlé nad Sázavou 6 bodů za výhry nad domácím týmem ...

Co nás čeká o víkendu 11. a 12. února?

V sobotu 11.2. doma hrají druholigové celky mužů a žen a také prvoligové kadetky. Ve sportovní hale na Bouchalkách se od 9 a 13 h utkají ženy se Svitavami, muži poměří v 11 a 15 h svou formu s Jabloncem na Nisou. Soupeřem prvoligových kadetek bude od 10 a 13 h na Palachovce tým Prostějova.
V neděli 12.2. od 9 h pořádají junioři na Palachovce turnaj krajského přeboru, ve stejný den žáci jedou do Světlé.

Víkendový servis (4. a 5. února 2017)

O uplynulém víkendu dosáhly juniorky na titul přeborníka kraje Vysočina, muži se 2 výhrami v Hradci Králové posunuli na 2. příčku tabulky 2. ligy a kadetky dovezly z Nového Jičína 2 prvoligové výhry 3:0. Ženy v Praze nebodovaly, muži B odehráli domácí zápas s Pelhřimovem a získali další cenný setík, starší žákyně získaly 3 body v Pelhřimově a mladší žákyně předvedly pěkný volejbal ve finálové skupině KP v Havlíčkově Brodě.

Komentáře ke všem tkáním najdete v sekci Články (tým žen článek bohužel ...

Juniorky se staly přeborníkem kraje Vysočina 2016/2017!!!

Žďárská volejbalová mašina může slavit první letošní úspěch, když tým juniorek si již 4 kola před koncem soutěže zajistil titul přeborníka kraje Vysočina pro sezonu 2016/2017. Po dnešních dvou výhrách 3:1 a 3:0 nad Pelhřimovem zůstal stále neporažen a má nedostižný náskok 21 bodů. Velká gratulace, holky ;-)

Co nás čeká o prvním únorovém víkendu?

O víkendu hraje hned 7 našich týmů. V domácím prostředí ZŠ Palachova se v sobotu 4.2. od 10 h utkají muži B s Pelhřimovem, v neděli 5.2. od 10 h na Palachovce hrají s Pelhřimovem i juniorky.
V sobotu muži A jedou do Hradce Králové a ženy na SF Praha, kadetky do dalekého Nového Jičína, starší žákyně do Pelhřimova a mladší žákyně do Havlíčkova Brodu.
Takže víkend přinese kromě jiného 2 domácí zápasy a 3krát souboj našich družstev s družstvy Pelhřimova.

Medailonek volejbalového oddílu ve Žďárském zpravodaji

V prvním letošním čísle Žďárského zpravodaje vyšel medailonek našeho volejbalového oddílu. Odkaz na něj naleznete v sekci "Psali o nás a média" nebo si jej můžete prohlédnout přímo na tomto odkazu http://www.zdarns.cz/media/files/zdarsky-zpravodaj/2017-01.pdf

Víkendový servis (28. a 29. ledna 2017)

O víkendu odehráli svá utkání kadetky, juniorky a muži B. Dařilo se zejména oběma dívčím týmům, které vyhrály všechna svá utkání proti Brnu, Humpolci a Pelhřimovu bez ztráty jediného setu 3:0 a přidaly si na svá konta plný počet bodů.
Muži B v Okrouhlici nebodovali, když podlehli domácímu týmu dvakrát 3:0.

Komentáře k utkáním kadetek a juniorek a také fotografie z obou utkání najdete v sekci Články, stejně jako komentář k utkání mužů B.

Víkendový servis (21. a 22. ledna 2017)

O víkendu naplno bodoval tým žen, který doma dvakrát porazil pražský Žižkov a posunul se na 4 . místo tabulky. Muži nevyužili domácí prostředí, podlehli Velkému Meziříčí a stále jim patří 3. příčka druholigové tabulky. Kadetky z Prostějova přivezly 3 prvoligové body za prohru 3:1 a výhru 3:0. Starší i mladší žákyně odehrály další turnaje krajského přeboru, starší v Jihlavě a mladší v domácím prostředí, ale tentokrát ani jedny nebodovaly. Juniorům se podařilo z Jihlavy dovézt 6 bodů.

Komentáře ...

Víkendový servis (14. a 15. ledna 2017)

Do volejbalových bojů zasáhlo o víkendu 5 našich týmů. Nejvíce se dařilo druholigovým mužům, kteří přivezli z České Třebové 2 výhry za plný počet 6 bodů, a starším žákyním, které v Jihlavě vybojovaly 3 výhry s KTCM a Novým Veselím. Ženy v Červeném Kostelci vydolovaly 1 bod po porážkách 3:2 a 3:1. Žáci odehráli turnaj krajského přeboru v Jihlavě, mladší žákyně a muži "B" tentokrát nebodovali.

Komentáře k utkáním najdete postupně v sekci Články.

First 1 2 3 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 38 39 40 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Žichlínek 0 0
2. TJ Svitavy 0 0
3. TJ Spartak Polička 0 0
4. TJ Žďár na Sáz. 0 0
5. TJ Sokol Pardubice 0 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid