Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Představujeme družstva Žďárské volejbalové mašiny - kadetky 02.09.2020

Družstvo kadetek, jejichž trenérem je Pavel Veselý a asistentkou trenéra Edita Hájková, je tvořeno 13 hráčkami ročníků 2004 a 2005. Kapitánkou týmu je nahrávačka Simča Topinková, její zástupkyní pak Terka Mokričková, která hraje post účka.

Kadetky v loňské sezoně skončily na stříbrné příčce, takže letos bude jejich cílem se ještě zlepšit a pokusit se celou soutěž vyhrát. Herní zkušenosti budou sbírat také v Českém poháru, který začíná v polovině října a kde by měly odehrát těžké zápasy se silnými soupeři.

Holky dostaly možnost, aby samy sebe jako tým kadetek charakterizovaly, a po dlouhé debatě z toho vyplynulo následující:

1) Jádro našeho týmu je tvrdší a pevnější než Smoldovy bříšáky (kdo by náhodou nechápal, tak viz tým juniorů).

2) Náš tým je jako sardinky v plechovce - drží při sobě a ještě dlouho po tom, co se jich zbavíš, je cítíš.

3) Máme vlastní týmový hit, a to známou písničku “Jede, jede mašinka”, jejíž text nám ovšem modifikoval asistent naší bývalé trenérky, Pepa Topinka starší, a kterou týmově zpíváme vždy po vyhraném utkání. Jinak ale máme od trenéra zpívání v průběhu zápasu výslovně zakázané :-)))

Pokud tedy chcete slyšet naši vítěznou “Žďárskou mašinku” na vlastní uši a zároveň nás vidět na volejbalu v akci, tak budeme rády, když nás přijdete podpořit třeba hned na náš první domácí zápas, který proběhne 26.9. na Palachovce. Vítězná "Mašinka" tam totiž určitě zazní ;-)


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Velké Meziříčí 2 6
2. Spartak Pelhřimov 2 6
3. Slavoj Polná 2 6
4. SK Jihlava 2 5
5. VK Třebíč 2 1
6. TJ Sokol Okrouhlice 2 0
7. TJ Žďár nad Sáz. 2 0
8. TJ Sokol Štoky 2 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2021 / HTML 4.01 and CSS valid