Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Představujeme družstva Žďárské volejbalové mašiny - kadetky 02.09.2020

Družstvo kadetek, jejichž trenérem je Pavel Veselý a asistentkou trenéra Edita Hájková, je tvořeno 13 hráčkami ročníků 2004 a 2005. Kapitánkou týmu je nahrávačka Simča Topinková, její zástupkyní pak Terka Mokričková, která hraje post účka.

Kadetky v loňské sezoně skončily na stříbrné příčce, takže letos bude jejich cílem se ještě zlepšit a pokusit se celou soutěž vyhrát. Herní zkušenosti budou sbírat také v Českém poháru, který začíná v polovině října a kde by měly odehrát těžké zápasy se silnými soupeři.

Holky dostaly možnost, aby samy sebe jako tým kadetek charakterizovaly, a po dlouhé debatě z toho vyplynulo následující:

1) Jádro našeho týmu je tvrdší a pevnější než Smoldovy bříšáky (kdo by náhodou nechápal, tak viz tým juniorů).

2) Náš tým je jako sardinky v plechovce - drží při sobě a ještě dlouho po tom, co se jich zbavíš, je cítíš.

3) Máme vlastní týmový hit, a to známou písničku “Jede, jede mašinka”, jejíž text nám ovšem modifikoval asistent naší bývalé trenérky, Pepa Topinka starší, a kterou týmově zpíváme vždy po vyhraném utkání. Jinak ale máme od trenéra zpívání v průběhu zápasu výslovně zakázané :-)))

Pokud tedy chcete slyšet naši vítěznou “Žďárskou mašinku” na vlastní uši a zároveň nás vidět na volejbalu v akci, tak budeme rády, když nás přijdete podpořit třeba hned na náš první domácí zápas, který proběhne 26.9. na Palachovce. Vítězná "Mašinka" tam totiž určitě zazní ;-)


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Lanškroun 24 72
2. TJ Šlapanice 24 47
3. VK Znojmo 24 44
4. VS Drásov 24 39
5. TJ Havl. Brod 24 22
6. TJ Tesla Brno 24 18
7. TJ Žďár na Sáz. 24 8

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid