Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Vánoční turnaj smíšených týmů dospělých členů oddílu a večírek (27.12.2014)

2. ročník vánočního turnaje smíšených družstev dospělých členů oddílu proběhne opět v tělocvičnách ZŠ Palachova, a to 27.12.2014.

Začátek turnaje: 10:00 - 12:00 hod. (dle počtu nahlášených účastníků - upřesníme)
Konec turnaje: v 16:00 hod.
Večírek pro účastníky turnaje: od 16:30 hod. v Pub & Cafe
Týmy: sestavené náhodným losem družstev mužů "A", "B" a žen.

Svoji účast (turnaj / večírek) potvrďte nejdéle do 18.12.2014 na některý z uvedených kontaktů:

Muži "A" - Michal Maša
Muži "B" - Pavel ...

Ženy a muži v čele tabulek, kadetky druhé a žákyně ve finálové skupině!!!!!

Muži i ženy odehráli poslední kolo první poloviny soutěže a usadili se na první příčce tabulky. Muži sice v Praze získali jen 1 bod, ale i tak mají 9bodový náskok před svými soupeři. Ženy uhrály 1 zápas v Jihlavě a jsou díky lepšímu poměru setů první právě před tímto týmem. Kadetky sice ze 3 utkání vyhrály pouze jednou, ale stále drží stříbrnou příčku.

V neděli se povedl husarský kousek starším žákyním, které si zajistily spolu se Světlou přímý postup do finálové skupiny a nyní čekají na své ...

Poslední letošní volejbalový víkend ve znamení důležitých utkání

Je před námi poslední letošní víkend, kdy se hrají soutěže, a naše týmy ho stráví na palubovkách soupeřů.

V sobotu 13.12. jedou muži v pozici již jistého půlmistra 2. ligy na palubovku pražského Dansportu, který je aktuálně na 6. místě. Ženy čeká velmi důležitý souboj v Jihlavě, kde se v přímém souboji o 1. příčku tabulky změří s místní Demlovkou. Kadetky míří do Nového Veselí, kde se utkají s týmy domácích, Humpolcem a Pelhřimovem.

V neděli 14.12. také žákyně prožijí velmi důležitý den, ...

Po víkendu obě družstva dospělých opět na čele tabulky!!!

Muži i ženy zdolali v sobotu své soupeře z Hronova, respektive Náměšti bez ztráty setu a vedou tabulky svých soutěží. Muži mají již přes posledním kolem jistý titul půlmistra, ženy se v posledním kole utkají o stejný titul v přímém souboji s Jihlavou. Kadetky v sobotu přehrály jak Humpolec, tak Pelhřimov, nestačily pouze na družstvo Nového Veselí a jsou v tabulce na 2. příčce.

Skvělou formu v neděli potvrdily žákyně, které v měření sil nejlepších 4 týmů soutěže dokázaly porazit Bedřichov i Nové ...

Utkání našich družstev o 1. prosincovém víkendu

V sobotu 6. prosince muži v hale na Bouchalkách v 10 a ve 13 hodin hostí tým VK Hronov a budou usilovat o udržení domácí neporazitelnosti, která jim už před tímto utkáním zajistila titul podzimního vítěze 2. ligy.

Ve stejný den se na ZŠ Palachova představí družstva žen a kadetek. Ženy, které jsou aktuálně druhé, se utkají od 10 a 13 hodin s Náměští nad Oslavou. Kadetky na svém prvním domácím turnaji krajského přeboru změří od 9 hodin své síly s Novým Veselím, Humpolcem a Pelhřimovem.

V neděli ...

Fotografie a další dokumenty z oslav 60. výročí vzniku volejbalového oddílu

Do fotogalerie byly přidány další desítky fotografií z oslav 60. výročí vzniku volejbalového oddílu. Fotografie mapují aktivity, které se uskutečnily jak na volejbalových kurtech, kde proběhl turnaj mládeže a pak turnaj dospělých, tak také slavnostní večer. Pracujeme stále také na tom, aby si všichni zájemci mohli stáhnout kompletní sadu fotodokumentace mapující 60letou historii oddílu. Tato sada čítá několik set fotografií, proto bude také umístěna ke stažení na úložiště. Jakmile bude vše ...

Muži v Hrotovicích ziskali jedno vítězství

Muži v sobotním měření sil s loňským vítězem 2. ligy na jeho domácí půdě sice ztratili 3 body po porážce 0:3, ale vezou odtud zároveň premiérové vítězství 3:1.

Žďárská mašina je i nadále v čele druholigové tabulky s 10bodovým náskokem před svými pronásledovateli. V sekci Články jsou podrobné podrobnosti k oběma utkáním.

V sobotu 29. 11. jedou muži na derby do Hrotovic

O tomto víkendu hrají ze všech našich týmů pouze muži, kteří zajíždějí do Hrotovic, které jsou loňským vítězem 2. ligy. Z počátku této sezóny měly sice pomalejší rozjezd, ale v současnosti se už propracovaly na 2. příčku tabulky, takže půjde o utkání aktuálně 2 nejlepších celků 2. ligy.

Náš tým si nyní drží před Hrotovicemi 11bodový náskok, uvidíme, jak se toto číslo změní po tomto utkání.

Informace o výsledku utkání a jeho průběhu najdete pak v sekci Články.

Starší žákyně si vybojovaly postup do skupiny 4 nejlepších týmů Vysočiny

Skončily základní skupiny KP starších žákyň. Náš tým si díky sérií 3 výher na posledním turnaji v Novém Veselí vybojoval jako nejlepší tým na 2. místech ve všech 3 základních skupinách účast v nejlepší výkonnostní skupině (2A), ve které se utká se 3 vítězi základních skupin (Bedřichov, Světlá, Nové Veselí).

Jen pro zajímavost: s vítězem naší skupiny (Novým Veselím) má náš tým bilanci vzájemných utkání v základní skupině 2:2 při poměru setů 4:4 a na míče 169:176.

Nyní se tedy uskuteční 2 ...

Výsledky našich týmu o víkendu 22. a 23. listopadu

V pátek družstvo žen zahájilo předehrávkou s Přibyslaví skvěle tento víkend, když si připsalo 2 výhry 3:0.
V sobotu kadetky v Pelhřimově přehrály všechny 3 své soupeřky a bez ztráty setu si užily nejen dobrý volejbal, ale také nové dresy.

V neděli žákyně v Novém Veselí navázaly na sobotní úspěch kadetek a také všechny své 3 soupeřky porazily a potvrdily dobrou formu.
Kadeti v Jihlavě dokázali jednou zvítězit a dvakrát odešli z palubovky poraženi. Žáci tentokrát nestačili na své soupeře a ...

Přehled utkání našich týmů o víkendu 22. a 23. listopadu

O tomto víkendu hrají všechna 4 družstva mládeže a všechna zajíždějí na palubovky soupeřů. V sobotu 22.11. se kadetky utkají v dalším turnaji krajského přeboru v Pelhřimově s domácími, Humpolcem a Novým Veselím. Zajímavostí je, že kadetky budou letos poprvé v kompletní sestavě, tedy i s oběma uzdravenými "kotníkářkami".

V neděli 23.11. hrají kadeti v Jihlavě, kde jim bude soupeřem domácí tým a dále Třebíč a Velké Meziříčí. Žáci v Havlíčkově Brodě změří svou formu s domácími, Jihlavou a Velkým ...

Přeložené utkání žen s Přibyslaví!!!

V pátek 21.11.2014 od 17:00 hod. se v tělocvičně ZŠ Palachova uskuteční přeložené utkání 13 .a 14.kola družstva žen s Přibyslaví. Všichni jste srdečně zváni!!!

Muži i ženy byli o víkendu stoprocentní

Oba týmy dospělých svá utkání v domácím prostředí zvládly výborně. Muži jasně převálcovali druhý tým tabulky Dvůr Králové a mají v čele 2. ligy již náskok 11 bodů.

Ženy nedaly družstvu Polné šanci a po dvou jasných výhrách bez ztráty setu jim patři druhá příčka krajského přeboru s minimální jednobodovou ztratou na vedoucí Jihlavu.

Podrobné informace o utkáních obou týmů najdete v sekci Články.

Oddílové ponožky stále k dispozici!

Ze zásilky oddílových ponožek, která k nám doputovala v letošním únoru, jsou k dispozici stále všechny velikosti, a to 35-37, 38-39, 41-42, 43-45 a 46-48. Pokud máte zájem doplnit svoji kolekci ponožek, obdarovat jimi někoho pod stromeček či svojí koupí podpořit a propagovat svůj nejoblíbenější oddíl, můžete objednávat na mém emailu [email protected] nebo tel. čísle 736146320. Cena je stále pouhých 50,- Kč!

V sobotu 15.11. hostí muži druhý Dvůr Králové a ženy Polnou

Tuto sobotu v domácím prostředí odehrají utkání oba týmy dospělých. Družstva mládeže mají o tomto víkendu volno.

Druholigoví muži se v utkání tohoto kola střetnou s týmem Dvora Králové, který je v současnosti 2. týmem tabulky. Žďárská mašina stále 2. ligu vede, má před svým soupeřem nyní náskok 9 bodů a bude se jej snažit určitě výrazně navýšit a soupeřům se ještě vzdálit. Utkání proběhne ve sportovní hale na Bouchalkách v 10 a ve 13 hodin.

Ženy na ZŠ Palachova od 10 a 13 hodin změří svou ...

Výsledky našich družstev o druhém listopadovém víkendu

Muži v sobotu dokázali dvakrát vyhrát za plný počet bodů v pražských Modřanech a vedou s luxusním náskokem 9 bodů tabulku 2. ligy. Ženy jednou klopýtly v Třebíči, což znamená pokles na 2. příčku tabulky.

Starší žákyně získaly v domácím prostředí jen 3 body ze 3 utkání a klesly stejně jako ženy na 2. místo. Družstvo kadetů vybojovalo dvě výhry na dalším turnaji krajského přeboru v Třebíči.

Podrobné výsledky a informace o všech utkáních najdete v sekci Články.

Co se bude dít o volejbalovém víkendu 8. a 9. listopadu?

O tomto víkendu zajíždějí oba týmy dospělých k soupeřům. Muži do pražských Modřan, ženy do Třebíče. Zajímavostí je, že v obou těchto utkáních se střetnou 1. a 3. týmy tabulek.

V neděli se doma letos poprvé a naposled představí tým starších žákyň, který se od 9:00 h na ZŠ Palachova utká s družstvy Třebíče, Nového Veselí a Náměště. Přestože žákyně nebudou v kompletní sestavě, budou se snažit bojovat o udržení vedení v tabulce a doufají, že se v domácím prostředí budou moci opřít o silnou diváckou ...

Po 1. listopadovém víkendu má Žďár 3 týmy vedoucí tabulky svých soutěží!!!

Jako jediný volejbalový oddíl na Vysočině se aktuálně můžeme pyšnit tím, že máme oba týmy dospělých v čele tabulek svých soutěží. K družstvu druholigových mužů se nyní přidaly také žďárské ženy, které od této soboty vedou tabulku krajského přeboru. Aby toho nebylo málo, tak 3. žďárským družstvem v čele tabulky, jsou starší žákyně, které ale měly o tomto víkendu volno.

Oba týmy dospělých byly o víkendu velmi úspěšné a vyhrály všechna 4 svá domácí utkání. Muži porazili ve 2. lize hradecké ...

První listopadový víkend přinese 3 domácí vystoupení našich týmů

O tomto víkendu hrají 3 naše týmy a všechny v domácím prostředí.

V sobotu 1. 11. odehrají svá utkání muži i ženy. Muži, kteří stále vévodí tabulce 2. ligy, se utkají ve sportovní hale na Bouchalkách v 10 a ve 13 hodin s týmem královéhradeckých Malšovic, který je aktuálně na 5. místě.

Ženy, které drží 2. místo, podstoupí souboj s 3. týmem krajského přeboru, když se od 10 a 13 h utkají v tělocvičně ZŠ Palachova s týmem Světlé nad Sázavou.

V neděli 2. 11. se doma představí letos poprvé žáci, ...

Volejbalové kurty na Rybníčku v roce 2014 prošly výraznou omlazovací kúrou

Volejbalové kurty (známé pro zasvěcené jako Rybníček) prošly v letošním roce výraznou rekonstrukcí jak venkovních, tak vnitřních prostor. Většina prací byla provedena členy volejbalového oddílu a dalších našich příznivců, kteří zde odpracovali více jak 1000 neplacených hodin.

Poděkování patří také Městu Žďár, které rekonstrukci podpořilo finanční částkou 35.000 Kč.

Podrobnější informace včetně fotografií najdete v sekci Rybníček, případně přímo zde na tomto odkazu:
Rybníček

First 1 2 3 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 35 36 37 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Lanškroun 4 12
2. VK Znojmo 2 6
3. TJ Šlapanice 4 4
4. TJ Tesla Brno 2 3
5. TJ Havlíčkův Brod 2 3
6. VS Drásov 2 2
7. TJ Žďár na Sáz. 4 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2021 / HTML 4.01 and CSS valid