Volejbal Žďárr nad Sázavou

Aktuality

Muži i ženy byli o víkendu stoprocentní

Oba týmy dospělých svá utkání v domácím prostředí zvládly výborně. Muži jasně převálcovali druhý tým tabulky Dvůr Králové a mají v čele 2. ligy již náskok 11 bodů.

Ženy nedaly družstvu Polné šanci a po dvou jasných výhrách bez ztráty setu jim patři druhá příčka krajského přeboru s minimální jednobodovou ztratou na vedoucí Jihlavu.

Podrobné informace o utkáních obou týmů najdete v sekci Články.

Oddílové ponožky stále k dispozici!

Ze zásilky oddílových ponožek, která k nám doputovala v letošním únoru, jsou k dispozici stále všechny velikosti, a to 35-37, 38-39, 41-42, 43-45 a 46-48. Pokud máte zájem doplnit svoji kolekci ponožek, obdarovat jimi někoho pod stromeček či svojí koupí podpořit a propagovat svůj nejoblíbenější oddíl, můžete objednávat na mém emailu mouckajiri@seznam.cz nebo tel. čísle 736146320. Cena je stále pouhých 50,- Kč!

V sobotu 15.11. hostí muži druhý Dvůr Králové a ženy Polnou

Tuto sobotu v domácím prostředí odehrají utkání oba týmy dospělých. Družstva mládeže mají o tomto víkendu volno.

Druholigoví muži se v utkání tohoto kola střetnou s týmem Dvora Králové, který je v současnosti 2. týmem tabulky. Žďárská mašina stále 2. ligu vede, má před svým soupeřem nyní náskok 9 bodů a bude se jej snažit určitě výrazně navýšit a soupeřům se ještě vzdálit. Utkání proběhne ve sportovní hale na Bouchalkách v 10 a ve 13 hodin.

Ženy na ZŠ Palachova od 10 a 13 hodin změří svou ...

Výsledky našich družstev o druhém listopadovém víkendu

Muži v sobotu dokázali dvakrát vyhrát za plný počet bodů v pražských Modřanech a vedou s luxusním náskokem 9 bodů tabulku 2. ligy. Ženy jednou klopýtly v Třebíči, což znamená pokles na 2. příčku tabulky.

Starší žákyně získaly v domácím prostředí jen 3 body ze 3 utkání a klesly stejně jako ženy na 2. místo. Družstvo kadetů vybojovalo dvě výhry na dalším turnaji krajského přeboru v Třebíči.

Podrobné výsledky a informace o všech utkáních najdete v sekci Články.

Co se bude dít o volejbalovém víkendu 8. a 9. listopadu?

O tomto víkendu zajíždějí oba týmy dospělých k soupeřům. Muži do pražských Modřan, ženy do Třebíče. Zajímavostí je, že v obou těchto utkáních se střetnou 1. a 3. týmy tabulek.

V neděli se doma letos poprvé a naposled představí tým starších žákyň, který se od 9:00 h na ZŠ Palachova utká s družstvy Třebíče, Nového Veselí a Náměště. Přestože žákyně nebudou v kompletní sestavě, budou se snažit bojovat o udržení vedení v tabulce a doufají, že se v domácím prostředí budou moci opřít o silnou diváckou ...

Po 1. listopadovém víkendu má Žďár 3 týmy vedoucí tabulky svých soutěží!!!

Jako jediný volejbalový oddíl na Vysočině se aktuálně můžeme pyšnit tím, že máme oba týmy dospělých v čele tabulek svých soutěží. K družstvu druholigových mužů se nyní přidaly také žďárské ženy, které od této soboty vedou tabulku krajského přeboru. Aby toho nebylo málo, tak 3. žďárským družstvem v čele tabulky, jsou starší žákyně, které ale měly o tomto víkendu volno.

Oba týmy dospělých byly o víkendu velmi úspěšné a vyhrály všechna 4 svá domácí utkání. Muži porazili ve 2. lize hradecké ...

První listopadový víkend přinese 3 domácí vystoupení našich týmů

O tomto víkendu hrají 3 naše týmy a všechny v domácím prostředí.

V sobotu 1. 11. odehrají svá utkání muži i ženy. Muži, kteří stále vévodí tabulce 2. ligy, se utkají ve sportovní hale na Bouchalkách v 10 a ve 13 hodin s týmem královéhradeckých Malšovic, který je aktuálně na 5. místě.

Ženy, které drží 2. místo, podstoupí souboj s 3. týmem krajského přeboru, když se od 10 a 13 h utkají v tělocvičně ZŠ Palachova s týmem Světlé nad Sázavou.

V neděli 2. 11. se doma představí letos poprvé žáci, ...

Volejbalové kurty na Rybníčku v roce 2014 prošly výraznou omlazovací kúrou

Volejbalové kurty (známé pro zasvěcené jako Rybníček) prošly v letošním roce výraznou rekonstrukcí jak venkovních, tak vnitřních prostor. Většina prací byla provedena členy volejbalového oddílu a dalších našich příznivců, kteří zde odpracovali více jak 1000 neplacených hodin.

Poděkování patří také Městu Žďár, které rekonstrukci podpořilo finanční částkou 35.000 Kč.

Podrobnější informace včetně fotografií najdete v sekci Rybníček, případně přímo zde na tomto odkazu:
Rybníček

Kadeti byli v domácím prostředí o víkendu úspěšní

Kadeti v domácím prostředí získali do tabulky krajského přeboru dalším 5 bodů.
Podrobné informace a výsledky najdete v sekci Články.

Volejbalový víkend - Pozvánka na domácí utkání kadetů

O tomto víkendu skoro všechna volejbalová družstva našeho oddílu odpočívají.

Výjimkou je tým kadetů, který v neděli 26. října od 9:00 hodin pořádá v domácím prostředí sportovní haly na Bouchalkách další kolo krajského přeboru, v němž se utká s družstvy Velkého Meziříčí, Jihlavy a Třebíče.

Víkend přinesl týmům Žďáru 6 výher

Muži si v sobotu upevnili vedoucí pozici v čele 2. ligy, když porazili dvakrát 3:1 tým Střelic. Kadetky uspěly v krajském přeboru proti Pelhřimovu i Humpolci shodně 2:0, prohrály sice stejným poměrem s Novým Veselím, ale posunuly se na 2. příčku tabulky.

V neděli hráli žáci a žákyně. Žákyně vezou z Třebíče 6 bodů za 2 výhry a 1 prohru a stále vedou tabulku. Žáci ve Velkém Meziříčí získali další bod do tabulky krajského přeboru.

Informace o průběhu a výsledcích všech výše uvedených utkání ...

Co přinese další volejbalový víkend? (18. a 19. října)

Je tu další víkend a s ním i další volejbalová utkání. V sobotu 18. října se doma představí muži, kteří se ve sportovní hale utkají týmem Střelic, takže bude jednat o atraktivní souboj 1. a 3. týmu druholigové tabulky. Muži budou chtít určitě odčinit nevydařené utkání z minulého kola v České Třebové. Utkání začínají v 10 a ve 13 hodin.

V sobotu jedou kadetky do Humpolce, kde se v krajském přeboru utkají s domácím týmem a také s týmy Pelhřimova a Nového Veselí.

V neděli 19. října hrají žáci a ...

Tento víkend přinesl 3 výhry a 3 prohry

V sekci Články najdete podrobné informace o utkání žen, které byly stoprocentní v Humpolci, mužů, kteří ztratili 1 zápas v Třebové, i kadetů, kteří získali svou první výhru.

Čeká nás víkend bojů na palubovkách soupeřů

O nadcházejícím víkendu zasáhnou do volejbalových bojů pouze 3 žďárské týmy a všechny zajíždí tentokrát na palubovky soupeřů. V sobotu 11. 10. jedou druholigoví muži do České Třebové, která v úvodním kole získala 3 body se Střelicemi. Ženy se budou snažit bodovat v Humpolci, který je loňským vítězem krajského přeboru a neúspěšný kvalifikant o 2. ligu.
V neděli 12. 10. hrají také kadeti, kteří v úvodním kole změří své síly s domácím týmem ve Velkém Meziříčí.

O všech utkáních a jejich výsledcích ...

V úvodním kole získaly žďárské týmy 10 výher

Po prvním soutěžním víkendu získaly týmy našeho oddílu celkem 10 výher!

V sobotu nejprve muži ve 2. lize přehráli dvakrát 3:1 Chvaletice a ženy si poradily 3:2 a 3:0 s Pelhřimovem. Kadetky ve velmi improvizované sestavě získaly také 1 cenné vítězství, a to stejně jako ženy nad týmem Pelhřimova.
V neděli se dařilo oběma žákovským týmům. Žákyně zdolaly všechny tři soupeře a bez ztráty jediného setu vyhrály úvodní turnaj krajského přeboru. Žáci vstoupili do sezóny také výborně, když uspěli ve ...

Informace o týmech volejbalového oddílu před startem nové sezóny

Přípravné období skončilo a je zde ostrý start do další sezóny. Co se změnilo u jednotlivých týmů? chtějí žďárští muži vyhrát 2. ligu? Jaké jsou posily a jak se změnily realizační týmy? Jaké cíle si jednotlivá družstva stanovila pro tuto sezónu?

Všechny tyto a mnohé další informace se dozvíte, pokud se podíváte do sekce Články.

Volejbalová sezóna 2014/2015 začíná o tomto víkendu

O víkendu se rozbíhá naplno další volejbalová sezóna. V sobotu 4. října a v neděli 5. října se zúčastní volejbalových utkání hned 5 družstev našeho oddílu. V sobotu se na domácí palubovce ve sportovní hale na Bouchalkách představí jak muži, kteří se v 1. kole 2. ligy utkají s Chvaleticemi (začátky v 11 a v 15 hodin), tak ženy, jejichž soupeřem bude Pelhřimov (v 9 a 13 hodin). Zveme tedy srdečně všechny naše fanoušky, aby přišli naše týmy podpořit, aby úspěšně vstoupily do nové sezóny. Kadetky v ...

Nové fotografie a videa v sekci Psali o nás a média

Do sekce Psali o nás a média bylo zařazeno několik nových odkazů, které zájemcům umožní prohlédnout si či stáhnout fotografie a videa související s činností našeho oddílu. Jedná se například o kompletní sadu více jak 400 fotografií z oslav výročí oddílu či video divadelního představení přípravky na soustředění.

Dále zde naleznete fotografie z letošního ročníku turnaje o pohár ministra dopravy, který se konal ve Žďáře 6. září.

Do sekce budou postupně zařazovány odkazy na další fotografie a ...

V sobotu 6.9. se uskutečnil turnaj O pohár ministra dopravy

První zářijovou sobotu se jako již tradičně uskutečnil na volejbalových kurtech na Rybníčku již 22. ročník mezinárodního turnaje smíšených družstev O pohár ministra dopravy. Turnaje se za krásného počasí zúčastnilo 20 týmů rozdělených do 2 výkonnostních kategorií. Účastnil se také smíšený tým našeho oddílu, který vybojoval 5. místo.

Soustředění družstev mládeže - srpen 2014

Od úterý 26.8. do soboty 30.9. proběhlo soustředění mládežnických družstev volejbalového oddílu, tentokrát v Novém Veselí. Soustředění absolvovalo cca 50 hráček a hráčů 5 družstev (kadetky, kadeti, žákyně, žáci a přípravka) pod vedením 8 trenérů.
Souhrnný článek k soustředění najdete v sekci Články a ve fotogalerii si můžete prohlédnout mnoho fotografií, které dokumentují průběh soustředění. Bylo natočeno také několik videí, která zachycují např. utkání kadetek s družstev Nového Veselí, večerní ...

First 1 2 3 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 31 32 33 Last

 
tabulky
P Z B
1. Choceň 0 0
2. Kometa Brno 0 0
3. Havlíčkův Brod 0 0
4. Turnov 0 0
5. Česká Lípa 0 0
6. Dvůr Králové 0 0
7. Hronov 0 0
8. Liberec B 0 0
9. Česká Třebová II 0 0
10. Žďár n.S. 0 0
 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2019 / HTML 4.01 and CSS valid