Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Soustředění mládeže 2021 je úspěšně za námi 09.08.2021

Skončilo soustředění mládežnických družstev Žďárské volejbalové mašiny, které probíhalo od neděle 1.8. do pátku 6.8. a které opravdu skvěle se vydařilo!

Vzhledem k naprosto nedostatečným tréninkovým podmínkám, které nám tentokrát nabídl Sokol Nové Veselí, kde jsme soustředění tradičně realizovali, udělali jsme soustředění ve Žďáře, přičemž ubytování bylo zajištěno v Polničce, kam jsme po skončení denních aktivit dojížděli po cyklostezce na kolech.

Šest našich družstev trénovalo od denně ve sportovní hale TJ Žďár nad Sázavou na Bouchalkách od 8 do 20 h za zcela ideálních podmínek a s perfektním vybavením včetně volejbalového "děla", které dokáže vystřelovat míče pro trénink přihrávky a obrany v poli až rychlosti 150 km/h.

Všechna družstva udělala během soustředění veliký pokrok a posunula své volejbalové dovednosti o pořádný kus dopředu. Veliké poděkování patří hlavně všem 15 trenérům, kteří věnovali svým svěřencům nejen obrovskou dávku své energie, ale také týden svého volného času, ale i všem ostatním, kteří s přípravou a realizací soustředění jakkoli pomáhali.

Soustředění 2021 je tedy za námi, ale už nyní se všichni těšíme na soustředění 2022 ;-)

Fotografie a videa ze soustředění budou zveřejněna co možná nejdříve.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid