Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Novinky ve Žďárské volejbalové mašině - nové trenérské posily 04.06.2021

Slíbili jsme informace o novinkách ve Žďárské volejbalové mašině, tak zde je první várka.

Náš trenérský tým získal novu mladou posilu. Družstvo kadetek nově povede Lucka Zichová. Lucko, vítáme tě ve Žďárské volejbalové mašině a ať jsi u nás spokojená a trenérská práce tě baví a naplňuje. Lucce bude asistovat trenérka družstva starších žákyň Martina Topinková, což povede k lepšímu personálnímu propojení obou družstev a také k efektivnějšímu trénování.

Další změnou na trenérském postu je u družstva starších žáků, kde je vedení týmu čistě v rukou 3 Petrů, protože pozici trenéra nově zaujal Petr "Zomba" Veselý, asistovat mu bude Petr Holešovský a Petr Kadlec.

U našich dalších 5 družstev zůstávají trenérské posty obsazeny stejně jako v předchozí sezoně, ale jen pro pořádek uvedeme družstva a jejich hlavní trenéry: muži - Petr Podhrázký, junioři - Honza Duda, juniorky - Pavel Veselý, mladší žákyně - Honza Šebesta, přípravka - Petr Veselý.

Takže po trenérské stránce jsou všechna naše družstva kompletně zajištěna a nic nám nebrání plnou parou se vrhnout do přípravy na další sezónu 2021/2022.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. Sokol Jehnice 0 0
2. VK Rychnov n. K. 0 0
3. TJ Nové Veselí 0 0
4. TJ Žďár na Sáz. 0 0
5. TJ Pardubice 0 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2021 / HTML 4.01 and CSS valid