Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Rekonstrukce palubovky na hale právě začíná 16.06.2021

Dnešním dnem začíná rekonstrukce palubové podlahy ve sportovní hale TJ Žďár na Sázavou z.s., která je veřejnosti známá jako hala na Bouchalkách.

Hala byla uvedena do provozu v roce 1981, a tak je původní palubovka po 40 letech používání již zcela za hranicí své životnosti (viz přiložené foto). Ve výběrovém řízení, které TJ Žďár nad Sázavou vypsala a do kterého se přihlásili celkem 4 potenciální dodavatelé, nabídla nejlepší cenu i podmínky realizace brněnská firma Schenk – sportovní povrchy, spol. s r. o.

Plocha sportovní haly o rozměrech cca 1100 metrů čtverečních bude tedy nově pokryta třívrstvými jasanovými parketami Olympia Sport od renomované norské firmy BOEN, jejíž produkty patří k absolutní světové špičce. Jednotlivé jasanové parkety mají rozměry 2200 mm x 139 mm x 21 mm. Výhodou je také to, že parkety jsou dodávány již z výroby s minimálně 7 vrstvami sportovního polyuretanového laku, přičemž každá z těchto vrstev je navíc ještě vytvrzována pomocí UV záření, což tyto parkety činí vysoce kvalitním a velmi odolným produktem.

Celková cena rekonstrukce se pohybuje kolem 2.000.000 Kč. Další nemalé finanční prostředky (v řádu statisíců) byly uspořeny díky tomu, že původní palubová podlaha bude odstraněna svépomocí, tedy brigádnickou činností našich členů (především z řad volejbalového oddílu).

Odstraňování palubovky bude trvat cca 10 dnů, poté nastoupí specializovaná dodavatelská firma Schenk a započne s vlastní realizací zakázky. Rekonstrukce palubové podlahy bude dokončena nejpozději k 31. červenci, takže od poloviny prázdnin již bude opět plně k dispozici sportovcům.

Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat všem, kteří se na přípravě a realizaci projektu „Palubka 2021“ jakkoli podíleli či ještě nyní budou podílet, zejména pak místopředsedovi TJ Žďár na Sázavou panu Miloslavu Strakovi, který si celý projekt vzal za svůj a úspěšně jej dotáhl až nyní k jeho aktuální realizaci.

Mgr. Pavel Veselý, předseda TJ Žďár na Sázavou z.s.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Šlapanice 0 0
2. TJ Česká Třebová 0 0
3. TJ Žďár na Sáz. 0 0
4. TJ Lanškroun 0 0
5. TJ Havlíčkův Brod 0 0
6. VS Drásov 0 0
7. VK Znojmo 0 0
8. TJ Tesla Brno 0 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2021 / HTML 4.01 and CSS valid