Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

I JUNIORKY VEZOU POHÁR Z TURNAJE VE ZNOJMĚ!!! 30.08.2021

V sobotu 28.8. starší žákyně nasadily 3. místem laťku velmi vysoko, ale juniorky ji hned v neděli 29.8. dokázaly ještě zvýšit. Na memoriálu Miroslava Vocilky ve Znojmě, kterého se účastnilo celkem 10 ligových družstev, vybojovaly stříbrný pohár za 2. místo.

Základ úspěchu holky položily už v základní skupině, kde 3x jasně zvítězily 2:0 nad domácím Znojmem, Brnem i Vyškovem a pouze po obrovském boji podlehly v supertiebreaku Bedřichovu. Tyto výsledky je katapultovaly přímo do finále turnaje, které bylo bojem do posledních sil a opět se rozhodovalo až v supertiebreaku, v němž měly více sil soupeřky z Břeclavi.

Skvělý výsledek dostal ještě třešničku na dortu, když se vyhlašovala nejlepší hráčka turnaje. V sobotu na turnaji žákyň to byla naše Zoja Pelikánová a v neděli byla nejlepší hráčkou opět vyhlášena členka našeho týmu Klára Šrámková.

Víkend ve Znojmu se tedy Žďárské volejbalové mašině vyvedl skvěle. Oběma našim družstvům i jejich trenérským týmům gratulujeme a už se těšíme, až na tyto skvělé výsledky navážou v mistrovských soutěžích.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Slavia Hradec Králové 5 15
2. TJ Jiskra Jaroměř 5 11
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 8
4. TJ Jičín 5 8
5. VO TJ Lanškroun B 5 2
6. TJ Žďár nad Sázavou 5 1

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid