Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

PŘEDSTAVUJEME DRUŽSTVA ŽĎÁRSKÉ VOLEJBALOVÉ MAŠINY - 7. DÍL 27.09.2023

V posledním dílu naší série o jednotlivých týmech Žďárské volejbalové mašiny představíme naše nejmenší - volejbalovou přípravku. Přípravku v krátkosti představuje jeden z jejích trenérů Petr Veselý.

Přípravka trénuje 2x týdně (v pondělí ve sportovní hale a v pátek v tělocvičnách ZŠ Palachova) v počtu cca 25 dětí pod vedením 3 trenérů (Petr Veselý, Dita Veselá a Vlastislav Elbl).

Volejbalová přípravka je společná pro dívky a chlapce (2011-2015) a cílem je především v dětech vzbudit zájem o pohyb, naučit je základní volejbalové činnosti a připravit je pro „šestkový“ volejbal. Důraz je kladen, aby děti braly sport především jako zábavu, ale aby veškerou činnost (nejen na tréninku) dělaly na 100 %. Přípravka není jenom o volejbalu, ale o všeobecné pohybové průpravě – obratnost, rychlost, síla a vytrvalost. Samozřejmostí u nás je snaha o slušné chování, vystupování a respekt jeden k druhému.

Bohužel spoustu času na tréninku trávíme činnostmi, které by děti měly umět z tělocviku (hodit, chytit a někdy i běžet… ), ale my to nevzdáme a budeme bojovat a volejbalisty z nich vychováme!!!


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid