Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

BUDEME SLAVIT 70. VÝROČÍ ZALOŽENÍ VOLEJBALOVÉHO ODDÍLU 12.05.2024

V sobotu 1. června společně oslavíme 70. let žďárského volejbalu. Oslava proběhne na volejbalových kurtech na Rybníčku, v případě špatného počasí se přesuneme do sportovní haly TJ.

V rámci oslav proběhne nejprve ráno od 9 h turnaj mládeže našeho oddílu, kde se ve 2 věkových kategoriích utkají losovaná smíšená družstva. Zároveň budou připraveny volejbalové aktivity pro děti, které by si volejbal chtěly vyzkoušet a měly by třeba zájem začít chodit trénovat do naší volejbalové přípravky (děti ve věku 9-11) či volejbalové školičky (děti ve věku 6-8 let). Takže pokud máte děti ve věku 6-11 let a chcete je zapojit do sportovních aktivit, přijďte v sobotu 1. června na volejbalové kurty a vezměte je určitě s sebou, ať si vyzkouší jeden z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších kolektivních sportů.

Ve 14 h je naplánovaný sraz všech dospělých, kteří se budou chtít zúčastnit smíšeného turnaje “příchozích”. Všichni zájemci budou rozlosováni do smíšených družstev a podle počtu účastníků se vytvoří systém turnaje. Předpokládáme, že turnaje příchozích se zúčastní jak současní, tak i bývalí hráči a hráčky našeho oddílu. Všechny vás srdečně zveme.

Po ukončení turnaje dospělých je naplánováno neformální setkání všech bývalých i současných členů volejbalového oddílu, připraveno je samozřejmě pro všechny občerstvení ve formě alko i nealko nápojů a také voňavé pečené masíčko přímo z bedny. Doufáme, že se nás sejde co nejvíc a společně všichni zavzpomínáme na minulé časy, probereme současnost a budeme spřádat plány do budoucna.

Součástí oslav bude také prezentace historie a současnosti volejbalového oddílu, účastníci si budou moci prohlédnout současné dresy všech našich týmů, ale i dresy, které oblékání naši hráči v minulém tisíciletí. Vystaveny budou také fotografie, dokumenty a další materiály, které popisují či dokumentují těch uplynulých 70 let. Účastníci si také samozřejmě budou moci prohlédnout vnitřní prostory na kurtech, kde jsou vystaveny získané trofeje oddílu (poháry a medaile) a také velkoformátové fotografie mapující historii našeho oddílu.

Takže ještě jednou vás všechny srdečně zveme a doufáme, že se všichni společně potkáme v sobotu 1. června na Rybníčku. Už se na to všichni moc těšíme.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. VK Malá Skála 37 88
2. Havlíčkův Brod 37 72
3. Letovice 37 66
4. TJ Svitavy 37 60
5. Mnich. Hradiště 37 57
6. VK Hronov 37 54
7. Dvůr Králové 37 52
8. Pardubice 37 49
9. VK Choceň 37 43
10. Repre U18 10 18
11. TJ Žďár n. Sáz. 37 11

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid