Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

BUDEME SLAVIT 70. VÝROČÍ ZALOŽENÍ VOLEJBALOVÉHO ODDÍLU 12.05.2024

V sobotu 1. června společně oslavíme 70. let žďárského volejbalu. Oslava proběhne na volejbalových kurtech na Rybníčku, v případě špatného počasí se přesuneme do sportovní haly TJ.

V rámci oslav proběhne nejprve ráno od 9 h turnaj mládeže našeho oddílu, kde se ve 2 věkových kategoriích utkají losovaná smíšená družstva. Zároveň budou připraveny volejbalové aktivity pro děti, které by si volejbal chtěly vyzkoušet a měly by třeba zájem začít chodit trénovat do naší volejbalové přípravky (děti ve věku 9-11) či volejbalové školičky (děti ve věku 6-8 let). Takže pokud máte děti ve věku 6-11 let a chcete je zapojit do sportovních aktivit, přijďte v sobotu 1. června na volejbalové kurty a vezměte je určitě s sebou, ať si vyzkouší jeden z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších kolektivních sportů.

Ve 14 h je naplánovaný sraz všech dospělých, kteří se budou chtít zúčastnit smíšeného turnaje “příchozích”. Všichni zájemci budou rozlosováni do smíšených družstev a podle počtu účastníků se vytvoří systém turnaje. Předpokládáme, že turnaje příchozích se zúčastní jak současní, tak i bývalí hráči a hráčky našeho oddílu. Všechny vás srdečně zveme.

Po ukončení turnaje dospělých je naplánováno neformální setkání všech bývalých i současných členů volejbalového oddílu, připraveno je samozřejmě pro všechny občerstvení ve formě alko i nealko nápojů a také voňavé pečené masíčko přímo z bedny. Doufáme, že se nás sejde co nejvíc a společně všichni zavzpomínáme na minulé časy, probereme současnost a budeme spřádat plány do budoucna.

Součástí oslav bude také prezentace historie a současnosti volejbalového oddílu, účastníci si budou moci prohlédnout současné dresy všech našich týmů, ale i dresy, které oblékání naši hráči v minulém tisíciletí. Vystaveny budou také fotografie, dokumenty a další materiály, které popisují či dokumentují těch uplynulých 70 let. Účastníci si také samozřejmě budou moci prohlédnout vnitřní prostory na kurtech, kde jsou vystaveny získané trofeje oddílu (poháry a medaile) a také velkoformátové fotografie mapující historii našeho oddílu.

Takže ještě jednou vás všechny srdečně zveme a doufáme, že se všichni společně potkáme v sobotu 1. června na Rybníčku. Už se na to všichni moc těšíme.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid