Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Víkendový servis 23.-24. března 24.03.2024

Junioři v sobotu získali 1. místo v meziregionálním přeboru, kterého se účastnilo celkem 14 týmů z 5 krajů. Soutěž se odehrála systémem Českého poháru, kde se hraje ve výkonnostních skupinách a zíkávají se dle umístění body do celkového pořadí. V posledním turnaji v Havlíčkově Brodě sice náš tým podlehl domácím, ale porazil Rychnov nad Kněžnou a celkově soutěž vyhráli s náskokem 6 bodů právě na Rychnov (viz foto pod článkem). Juniorům i celému trenérskému týmu gratulujeme!

Poslední utkání ve 2. lize čekalo v domácím prostředí sportovní haly TJ muže. Proti Chocni se jim ale podařilo získat pouze 1 set, a tak soutěž ukončili na 12. příčce s celkovým ziskem 11 bodů za 3 výhry a 4 prohry v tiebreaku.

Mladší žákyně sbíraly herní zkušenosti na kvalifikaci mistrovství ČR kategorie U14 v Přerově. V sobotu do turnaje vstoupily skvěle a získaly 9 bodů za 3 výhry, ale v neděli byly soupeřky lepší a možná chyběl i kousíček štěstí, takže holky nakonec obsadily první nepostupovou příčku a skončily celkově na 5. místě. Dle vyjádření trenérů holky hrály pěkný volejbal, rozhodně se nemají za co stydět a získané zkušenosti určitě zúročí v dalších zápasech.

Komentáře k utkáním najdete postupně v sekci Články.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid