Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

AKTUALIZOVANÉ INFORMACE K OSLAVĚ 70. VÝROČÍ!!! 30.05.2024

V sobotu 1.6. proběhne plánovaná oslava 70. výročí založení volejbalového oddílu. Ani špatné počasí, které nás o víkendu bohužel čeká, nám v tom nezabrání, jen musíme udělat několik změn.

Turnaj mládeže, který je plánovaný od 9 do 12 hodin, neproběhne na Rybníčku, ale ve sportovní hale TJ na Bouchalkách. Zde bude připraven také program pro příchozí děti, které by si chtěly vyzkoušet volejbal a třeba se od září stát členy naší volejbalové “Školičky” (deti ve věku 6-8 let) či volejbalové “Přípravky” (9-11 let).

Protože volejbalový oddíl je historicky spjat s volejbalovými kurty na Rybníčku, rozhodli jsme se, že oslava proběhne v každém případě na Rybníčku. Sice nám počasí nedovolí zrealizovat turnaj dospělých, který je tedy zrušen, ale sejdeme se všichni od 15 hodin na Rybníčku, kde bude připraven veliký party stan o rozměrech 12 x 8 metrů, který nám zajistí, že se bez ohledu na počasí budeme moci všichni setkat a zavzpomínat na staré dobré volejbalové časy. Připraveno je klasické pohoštění ve formě do zlatova vypečené kýty z bedny a zapít to také bude čím ;-)

Takže resumé programu sobotních oslav:
1) 9 - 12 h turnaj mládeže na hale + program pro děti, které si chtějí vyzkoušet volejbal.
2) od 15 h setkání na volejbalových kurtech na Rybníčku (za každého počasí - party stan to jistí)

Nenechte se tedy rozhodně odradit předpovídaným špatným počasím a přijďte oslavit, že volejbal se ve Žďáře hraje již více jak 70 let.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid