Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Začal volejbalový rok 2016

Už o tomto víkendu opět začaly volejbalové soutěže. Jako první letos odehrály svá utkání starší žákyně, které absolvovaly v neděli 3.1.2016 turnaj krajského přeboru v Třebíči. Výsledky jejich utkání a komentář trenéra najdete v sekci Články.

Volejbalový rok 2015 je u konce

Blíží se konec roku 2015, roku který byl pro Žďárskou volejbalovou mašinu velmi úspěšný. Ale aby to tak bylo, k tomu bylo třeba vyvinout mnoho úsilí a energie. Děkujeme tedy touto cestou všem, kteří Žďárskou mašinu nejen tvoří (hráčům, trenérům, organizačním pracovníkům, funkcionářům...), ale také těm, kteří ji jakkoli podporují (sponzoři, fanoušci, kamarádi, rodiče...). Všem přejeme do nového roku hlavně pevné zdraví, hodně pozitivní energie, úspěchy v osobním, pracovním i sportovním životě. Ať ...

Vánoční turnaj dospělých členů Žďárské mašiny ukončil volejbalový rok 2015

Volejbalový rok 2015 v neděli 27.12. ukončilo více jak 40 hráček a hráčů Žďárské volejbalové mašiny turnajem smíšených družstev.
Po skončení sportovní akce pak následovala samozřejmě také akce společenská. A vydařily se obě ;-)
Fotku všech účastníků turnaje najdete ve Fotogalerii, další budou postupně přidány.

Vánoční turnaj mládeže Žďárské volejbalové mašiny se vydařil

V předvánočním čase se jako tradičně uskutečnil turnaj mládeže Žďárské volejbalové mašiny. Ve středu 23. prosince se od 9 do 14 hodin ve sportovní hale na Bouchalkách utkalo cca 50 hráčů a hráček rozdělených do 7 smíšených družstev ve 2 věkových kategorií (kategorie žákovská a kategorie juniorská).
Kvalitní volejbalové výměny, výborné individuální i kolektivní výkony a hlavně dobrá nálada a chuť zahrát si letos naposled volejbal. To vše bylo tentokrát k vidění. Když k tomu připočteme ještě fakt, ...

O víkendu dohráli své soutěže také žákyně a junioři

Poslední letošní mistrovské zápasy jsou odehrány. O víkendu své soutěže dohrávaly starší žákyně, které z turnaje, který pořádalo Velké meziříčí, ale hrál se v Třebíči, dovezly 1 bod. Vůbec se nedařilo juniorům, kteří po tristním výkonu prohráli všechna svá utkání.

Komentář k utkáním najdete v sekci články.

Víkendový servis (12. a 13. prosince 2015)

První polovinu soutěže o tomto víkendu ukončili muži, ženy a juniorky. Muži dokázali vyhrát dvakrát 3:0 ve Dvoře Králové a drží umístění v horní polovině tabulky, ženy sice dvakrát prohrály v Benešově, ale i tak vezou alespoň 1 bod a díky němu se umístily na 4. příčce právě před tímto soupeřem. Juniorky doma nejprve podlehly Humpolci 0:3, ale ve 2. zápase jej udolaly 3:2 a zajistily si prozatím bronzovou příčku tabulky. Žákům se v neděli 4 výhrami nad svými soupeři podařilo zajistit si postup ...

Víkendový servis (5. a 6. prosince 2015)

Ždárská mašina byla o víkendu stoprocentní!!!
Po sobotních výhrách mužů a žen nad Českou Třebovou a Benátkami nad Jizerou bez ztráty setu na ně dokázaly v sobotu navázat také starší žákyně, které v Náměšti všechny své soupeře přejely 3:0 vezou domů ze 3 zápasů všech 9 bodů!
Takže resumé Žďárské mašiny za mikulášský víkend: 7 utkání, 7 výher, skóre setů 21:0.

Komentáře k utkáním najdete v sekci Články, do Fotogalerie jsou vloženy fotky z utkání mužů a žákyň.

Víkendový servis (28. a 29. listopadu)

V sobotu se Žďárské mašině velmi dařilo. Ženy dokázaly vyhrát oba své zápasy v pražském Žižkově a muži vezou 3 body za jednu výhru na horké hronovské palubovce. Kadetky dokázaly vyhrát 2krát v Pelhřimově a bez jediné porážky jsou po polovině soutěže na 1. místě tabulky.
V neděli odehrály juniorky nepodařené utkání ve Štokách a dovezly jen 4 body. Junioři v Jihlavě na dalším turnaji krajského přeboru vytěžili 7 bodů za 2 výhry a jednu porážku.
Komentáře najdete v sekci Články. V sekci "Psali o ...

Víkendový servis (21. a 22. 11.)

O víkendu odehrály utkání pouze žákyně, kterým se příliš nedařilo a na turnaji krajského přeboru v Jihlavě nebodovaly. Komentář k utkání společně s fotografiemi najdete v sekci Články.

Fotografie z tréninku přípravky

Do Fotogalerie byly vloženy desítky fotek z tréninku nejmenších volejbalistů Žďárské volejbalové mašiny - přípravky.

Víkendový servis (14. a 15. 11.)

Volejbalový maraton absolvovaly oba týmy dospělých, když všechny své zápasy odehrály na maximální možný počet 5 setů. Úspěšnější byly ženy, které přehrály Červený Kostelec 3:2 a 3:2, muži naopak naprosto stejným poměrem podlehli Šlapanicím.
Kadetky, které letos dosud nenalezly přemožitele, porazily bez ztráty setu také Humpolec 3:0 a 3:0 a vedou tabulku krajského přeboru.
V neděli rozšířily bodovou sbírku Žďárské mašiny juniorky, které po výborném výkonu získaly 4 body v souboji s KCTM Vysočina. ...

Víkendový servis (7. a 8. 11.)

O víkendu se povedlo naplno bodovat mužům, když dovezli plný počet druholigových bodů ze Střelic po dvou výhrách 3:1. Dařilo se také ženám, které v krajském derby s Havlíčkovým Brodem dokázaly na jeho palubovce získat 3 body po výsledku 3:1 a 1:3.
Domácí turnaj absolvovaly také žákyně, které sice ještě tentokrát nebodovaly, ale povedlo se jim získat první set v soutěži. Žáci odehráli turnaj krajského přeboru v Jihlavě. Podrobné informace o všech utkáních a jejich průběhu najdete v sekci Články.

Víkendový servis (31.10. a 1.11.)

V sobotu odehrály svá domácí utkání týmy dospělých. Muži v derby s Hrotovicemi získali pouze 1 bod, když soupeři podlehli 1:3 a 2:3. Ženy nejprve porazily Českou Třebovou 3:0 a pak jim soupeř porážku oplatil poměrem 1:3.
Úspěšné byly opět kadetky, které získaly plný počet bodů v Třebíči za 2 výhry 3:1 a ještě letos nepoznaly hořkost porážky.
V neděli vybojovaly juniorky 2 pětisetové bitvy v Havlíčkově Brodě a se soupeřem se rozešly spravedlivou dělbou bodů.
Komentáře ke všem utkáním najdete v ...

Víkendový servis (17. a 18. 10. 2015)

Žďárská volejbalová mašina má za sebou další domácí utkání. Muži naplno bodovali s pražskou Pragou a vyhráli 3:0 a 3:1. Ženám se již tolik nedařilo, ale přece jen získaly 1 bod po porážkách 2:3 a 0:3 s českobudějovickou Hlincovkou. Obě družstva dospělých drží nyní 6. příčku tabulky 2. ligy. Jako první odehrály o víkendu svá utkání kadetky, které Bedřichov nešetřily, porazily jej dvakrát 3:0 a usadily se na 1. příčce tabulky. V neděli se dařilo juniorkám, které porazily Třebíč bez ztráty jediného ...

Víkendový servis (10. a 11. 10. 2015)

Muži A v neděli bojovali na horké palubovce brněnské Tesly, která patři k hlavním favoritům letošního ročníku 2. ligy. První zápas Žďárská mašina prohrála až po velkém boji 3:2 (15:13 v 5.setu). Ve 2. zápase zvítězil soupeř 3:0. Bod z prvního zápasu se ale počítá, je třeba ocenit kvalitu soupeře. Komentář k utkání najdete v sekci Články.
Ženy vybojovaly také 4 body, a to v pražském Bráníku, kde nejprve zvítězily 3:0 a pak druhý zápas prohrály 2:3. Patří jim zaslouženě 4. příčka druholigové ...

Víkendový servis (3. a 4. 10. 2015)

Žďárská mašina projela první stanicí druholigových soutěží. Ženy vydřely 2 výhry 3:2 nad pražskými Střešovicemi. Muži v prvním utkání převálcovali Velké Meziříčí 3:0, ale pak zvítězil soupeř 1:3. Do fotogalerie byly přidány desítky fotek z utkání mužů i žen.
Starší žáci absolvovali ve Velkém Meziříčí kvalifikační turnaj krajského přeboru a postoupili do skupiny o 1.-3. místo.

Podrobnější informace k zápasům najdete v sekci Články.

Žďárská volejbalová mašina na prahu sezony 2015/2016

O víkendu se rozběhne naplno nová volejbalová sezona, a proto by bylo dobré si zrekapitulovat, v jaké je Žďárská volejbalová mašina kondici, jaké důležité změny se udály a co je nového. Pokud vás zajímá, jaké jsou změny u mužů, kdo posílil družstvo žen, kteří 3 noví trenéři budou u přípravky či proč mají muži nový oficiální název, získáte podrobné informace v sekci Články.

Béčko mužů získalo první vítězství

V sobotu 26.9. se zadařilo týmu mužů B, který je tvořen zejména juniory Žďárské mašiny, když v Telči dokázal vydřít výhru nad domácími poměrem 3:2. V dalším utkání sice podlehli Polné 0:3, ale první výhra v krajském přeboru dospělých se určitě cení.

Přehled utkání družstev volejbalového oddílu v sezoně 2015/2016

Na úvodní stránku byl vpravo dolů pod tabulku umístěn přehled utkání družstev Žďárské volejbalové mašiny v sezoně 2015/2016 (zatím první část soutěží). Žďárská mašina má letos 9 družstev, která ji budou reprezentovat (muži A, muži B, ženy, přípravka, žáci, žákyně, kadetky, juniorky a junioři). Domácí utkání jsou podbarvena zeleně, utkání u soupeřů šedě. Družstva mužů a žen letos odehrají všechna svá domácí utkání ve sportovní hale na Bouchalkách a ve stejných termínech. Utkání žen začínají vždy ...

Muži B v sobotu 19. září hrají v domácím prostředí

V sobotu 19.9. se na volejbalových kurtech na Rybníčku představí B-tým mužů Žďárské mašiny, který se od 9:00 a 13:00 h utká ve 3. kole krajského přeboru II. třídy postupně s Telčí a s Polnou. Náš tým je tvořen převážně juniory, kteří jsou doplněni zkušenými hráči.

First 1 2 3 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 44 45 46 Last

 
tabulky
P Z B
1. VK Hronov 13 33
2. VK Malá Skála 13 31
3. Mnich. Hradiště 13 22
4. Havlíčkův Brod 12 21
5. Dvůr Králové 12 21
6. TJ Svitavy 13 21
7. Pardubice 13 14
8. Letovice 13 13
9. VK Choceň 12 12
10. Repre U18 6 10
11. TJ Žďár n. Sáz. 12 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid