Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Žďárská mašina má další ligový tým - družstvo žen!!!

Družstvo žen dokázalo dnes hladce přehrát 3:0 Znojmo a postoupit do 2.ligy. Obrovská gratulace všem hráčkám a trenérské dvojici!!!!! Ve Fotogalerii najdete fotky z kvalifikace.

Družstvo žen bojuje o 2. ligu

Žďárské volejbalistky dnes odehrály 2 tiebreaku. V prvním utkání S Brnem po vedení 2:0 sice soupeři umožnily srovnat na 2:2, ale v tiebreaku byly úspěšnější.
Tiebreak odehrály i ve 2. zápase proti Českým Budějovicím, kde opět vedly 2:0, ale výborně hrající soupeř vyrovnal stav na 2:2 a zvítězil i v 5.setu.
Po dnešku tedy mají 3 body a pokud zítra v zápase, který začíná v Radostíně nad Oslavou od 12 hodin, porazí papírově nejslabší tým kvalifikace Znojmo, postoupí do 2. ligy.

Čeká nás poslední víkend letošní volejbalové veleúspěšné sezóny

Je před námi poslední soutěžní víkend teto sezóny. Družstvo žen sehraje v sobotu a v neděli v Radostíně nad Oslavou kvalifikační turnaj o 2. ligu. Je Škoda, že jej neodehrají přímo ve Žďáře, ale i tak si diváci cestu na tento turnaj určitě najdou.
V neděli odehrají poslední zápas kvalifikace o 2. ligu muži, kteří se pokusí od 17 hodin v domácím prostředí sportovní haly vybojovat výhru nad Domažlicemi.
Na poslednim zápasu s MFF Praha byla výborná atmosféra a plné hlediště a všichni doufáme, že ...

Rozpis kvalifikace žen o 2.ligu

Kvalifikační turnaj nebude probíhat přímo ve Žďáře, ale v Radostíně nad Oslavou (v tělocvičně místní základní školy). Důvodem byla obsazenost sportovní haly a řádu nevyhovující prostory tělocvičen na ZŠ Palachova.

1. kolo
1 18.04. 10:00 Žďár n. S. - Brno-Juliánov, Hejtmánek P./Vajrych P.
2 18.04. 12:00 České Budějovice B - Znojmo-Přímětice, Ježek J./Hejtmánek P.
2. kolo
3 18.04. 15:00 Brno-Juliánov - Znojmo-Přímětice, Vajrych P./Ježek J.
4 18.04. 17:00 Žďár n. S. - České Budějovice ...

Muži podlehli MFF Praha, kadeti odehráli poslední utkání sezony

V sekci Články jsou nově komentáře k oběma zápasům mužů s MFF Praha a ve Fotogalerii jsou fotky z domácího utkání.
Kadeti odehráli v domácím prostředí poslední turnaj sezony a získali 2 výhry a také celkově bronzové medaile. Komentář je v sekci Články a ve Fotogalerii jsou fotky.

Muži podlehli v kvalifikaci o 1. ligu MMF Praha 2:3

Družstvo mužů v neděli vybojovalo v domácím prostředí před zaplněným hledištěm sportovní haly bod v zápase kvalifikace o 1. ligu s MFF Praha, když kvalitnímu soupeři podlehli až po velkém boji 2:3. Fotky z utkání najdete v sekci Fotogalerie.

Fanoušci Žďárské mašiny zaslouží obrovské uznání! Nejen, že téměř "vyprodali" velké Bouchalky a vytvořili atmosféru, která odpovídala snad jen zápasům s Chocní či kvalifikaci o druhou ligu, ale dokázali náš tým i jednotlivé hráče podržet a povzbudit ve ...

V neděli 12.4. hrají doma muži a kadeti

V neděli 12. dubna odehrají své první domácí utkání v rámci kvalifikace o 1. ligu muži. Jejich soupeřem bude tým MFF Praha, který zatím vede tabulku kvalifikační skupiny. Se stejným soupeřem, ale na jeho palubovce, se utkají v sobotu 11.4. a v neděli se hraje odveta ve Žďáře. Domácí utkání tedy začíná v neděli 12.4. od 17:00 hodin ve sportovní hale na Bouchalkách.

V neděli 12. dubna odehrají poslední turnaj skupiny o umístění kadeti. Utkají se od 9:00 hodin v tělocvičně ZŠ Palachova s Chocní, ...

Žďárské ženy budou pořádat 18.-19.4. kvalifikaci o 2. ligu

Družstvo žen se jako vítěz kraje Vysočina mělo účastnit kvalifikace o 2. ligu ve skupině C v daleké Ostravě. Ostrava však kvalifikaci nakonec pořádat nebude, a tak se pořadatelství ujal Žďár. Kvalifikační turnaj nebude probíhat přímo ve Žďáře, ale v Radostíně nad Oslavou (v tělocvičně místní základní školy). Soupeřem našeho týmu bude Znojmo, České Budějovice a Brno-Juliánov.

Žďárští fanoušci tak budou mít víkend 18. a 19. dubna hodně nabitý, protože kromě žen budou 19.4. hrát své domácí ...

Muži začali kvalifikaci o 1. ligu porážkou

Muži odehráli první ze svých 4 utkání kvalifikace o 1. ligu. V Domažlicích nestačili v nekompletní sestavě na domácí tým a podlehli mu 3:0 (20,23,23). Komentář k utkání najdete v sekci Články.

Další utkání odehraje náš tým 11.4. v Praze a pak jej čekají 2 utkání v domácím prostředí, a to v neděli 12.4. s MFF Praha a v neděli 19.4. s Domažlicemi (vždy od 17 hodin ve sportovní hale).

Kvalifikace o 1. ligu mužů začíná!!!

Žďárská mašina se v sobotu vydá zimní krajinou do vzdálených Domažlic, kde se od 17 hodin utká s domácím týmem v rámci kvalifikace o 1. ligu. Držíme palce, aby tento první krok byl úspěšný.

Na domácí zápasy se mohou diváci těšit v neděli 12. a 19. dubna (vždy od 17 hodin), kdy bude naším soupeřem bude nejprve MFF Praha a pak TJ Domažlice.

Žďárský volejbal je zlatý v obou kategoriích dospělých!!!

Co se před sezónou zdálo jako sen, se nyní stalo skutečností - Žďárská mašina dokázala vybojovat prvenství jak v kategorii mužů, tak i žen. Po mužích, kteří byli zlatí ve 2. lize, se i družstvu žen povedlo vyhrát krajský přebor, když v posledním utkání doma hrály s jihlavskou Demlovkou 3:1 a 1:3. V sekci Fotogalerie jsou fotky z oslav po tomto utkání.

Oba týmy dospělých nyní čeká kvalifikace, muže o 1. ligu a ženy o 2. ligu. Jedná se o historický úspěch žďárského volejbalového oddílu, který ...

Muži již znají soupeře a terminy kvalifikace o 1. ligu

Žďárská mašina zná už nejen soupeře, ale také termíny utkání kvalifikace o 1. ligu.
Nejprve jede 4.4. do Domažlic a 11.4. na MFF Praha. Domácí utkání proběhnou v neděli 12.4. s MFF Praha a v neděli 19.4. s Domažlicemi.

Ženy v sobotu zaklepají na zlatou bránu

V sobotu 28.3. čeká volejbalové fanoušky další lahůdka. Družstvo žen se utká v přímém souboji o vítězství v krajském přeboru s jihlavskou Demlovkou. Utkání začínají v 10:00 h na ZŠ Palachova a našemu týmu stačí k prvenství získat jediný bod.

Žďárská mašina má tak historickou možnost získat prvenství v obou soutěžích dospělých a rozšířit letošní počet získaných medailí o další zlatou.

O víkendu se slavil historický úspěch - muži jdou do kvalifikace o 1. ligu!!!

Muži si v sobotu užili parádně oslavu svého triumfu ve 2. lize. V posledním domácím utkání porazili pražský Dansport 3:0 a 3:2. Sezóna pro ně ale ještě nekončí, protože absolvují kvalifikaci o postup do 1. ligy. Podrobný komentář najdete v sekci Články. Do fotogalerie byly přidány fotografie z utkání i následné oslavy (více fotografií najdete v sekci Psali o nás a média).

Starší žákyně odehrály v domácím prostředí poslední finálový turnaj krajského přeboru a celkově obsadily 4. místo. Komentář ...

Víkend 21. a 22. března: Ve znamení volejbalu a oslav

Volejbaloví fans si o tomto víkendu přijdou ve Žďáře na své. V sobotu je čeká lahůdka v podobě posledního zápasu mužů proti pražskému Dansportu. Protože „Žďárská mašina“ je již jasným vítězem 2. ligy, bude toto utkání pojato ve slavnostnějším duchu a bude spojeno s oslavou tohoto historického úspěchu. Diváci se tak mohou těšit nejen na kvalitní volejbal, ale také doprovodné akce, jako je např. tombola pro diváky na obou zápasech. Účast přislíbili také zástupci Města Žďáru, konkrétně ...

Výsledky týmů Žďárské mašiny o tomto víkendu

Kromě družstva žen absolvovaly svá utkání všechny naše týmy. Muži odehráli maratonské zápasy v Hronově, užili si dvě pětisetové bitvy. Svá utkani odehráli také kadeti, žáci a žákyně.

Vsechny výsledky a komentáře k utkáním již brzy najdete v sekci Články.

Program utkání našich týmů o víkendu 14. a 15. března

O tomto víkendu diváci naše týmy neuvidí, protože všechna utkání se hrají na palubovkách soupeřů.

V sobotu 14.3. jedou muži (již jako jistý vítěz 2. ligy) na palubovku stále se lepšícího Hronova.

V neděli pak hrají mládežnická družstva. Starší žákyně absolvují předposlední turnaj finálové skupiny ve Světlé n. S., kde je kromě domácích v bojích o medaile čekají týmy Bedřichova a N. Veselí.

Kadeti jedou v rámci skupiny o 5.-8. místo do Chocně, kde se utkají s domácími, Č. Třebovou a Třebíčí. ...

Žďárská mašina zažila veleúspěšnou sobotu!!!

Muži si zajistili ziskem 4 bodů nad Hrotovicemi již 2 kola před koncem definitivně titul mistra 2. ligy. Ženy naplno bodovaly po dvou výhrách nad Přibyslaví a s náskokem vedou krajský přebor. Kadetky převzaly v domácím prostředí stříbrné medaile a potvrdily skvělou aktuální formu, když v posledním turnaji sezony porazily všechny své soupeře.

Podrobné komentáře ke všem utkáním najdete v sekci Články. V sekci Fotogalerie jsou momentky z utkání mužů i kadetek. V sekci "Psali o nás a média" jsou ...

Sobota 7. 3. bude nabitá domácími zápasy!

Fanoušky Žďárské mašiny čeká velmi lákavé volejbalové menu. Doma hrají v sobotu hned 3 naše týmy!!!

Magnetem číslo 1 bude určitě derby mužů, kteří ve sportovní hale od 10 h hostí v přímém souboji o celkové vítězství ve 2. lize druhé Hrotovice. Bude zlaté kolečko už tuto sobotu ? :-)

Na ZŠ Palachova hrají od 10 h ženy (s Přibyslaví) a od 9 h tamtéž pořádají kadetky poslední turnaj krajského přeboru (týmy Humpolce, Pelhřimova a Nového Veselí).

Výsledky všech utkání i s komentáři najde pak v ...

Víkendový výsledkový servis

O tomto víkendu odehrály svá utkání pouze ženy. Podařilo se jim naplno bodovat v Polné, získat dalších 6 bodů do tabulky a upevnit si tak 2 kola před koncem soutěže 1. místo. Sezónu dohrají už v domácím prostředí, kde je čeká nejprve nejslabší tým soutěže Přibyslav a v posledním kole se v přímém souboji o celkové prvenství utkají s Jihlavou.

Informace k utkání v Polné najdete v sekci Články.

First 1 2 3 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 44 45 46 Last

 
tabulky
P Z B
1. VK Hronov 13 33
2. VK Malá Skála 13 31
3. Mnich. Hradiště 13 22
4. Havlíčkův Brod 12 21
5. Dvůr Králové 12 21
6. TJ Svitavy 13 21
7. Pardubice 13 14
8. Letovice 13 13
9. VK Choceň 12 12
10. Repre U18 6 10
11. TJ Žďár n. Sáz. 12 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid