Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Kvalifikace o 1. ligu kadetek ve Žďáře je za námi

Ziskem pro nás nejsou jenom ty 2 body za 2 těsné prohry v 5. setech, ale hlavně cenná zkušenost a poznatek, že by to šlo, ale potřebujeme se ještě vyhrát a naučit se hrát těžké zápasy se soupeři, kteří nic nedarují zadarmo. Nyní sice převládají smíšené pocity, ale necháme to 4 dny uležet a pak si všichni společně řekneme, jak to bude dál. Myslím, že holky si to užily (skvělá atmosféra, hodně diváků, výborní soupeři...), i když pětisetové prohry hodně bolely a kropilo je moře slz...
Děkuju všem, ...

Žďár bude pořádat kvalifikaci o 1. ligu kadetek!!!

Dnes z Českého volejbalového svazu do Žďáru dorazila naprosto skvělá zpráva: KVALIFIKACE O 1. LIGU KADETEK SE BUDE HRÁT VE ŽĎÁŘE!!! Ve sportovní hale na Bouchalkách se 22.-24. dubna opět po 4 letech bude konat kvalifikace o volejbalovou ligu. Udělejte si poznámku v diáři a přijďte naše kadetky podpořit, ať má Žďárská volejbalová mašina po mužích a ženách další ligový tým ;-)

Juniorky bronzové, junioři stříbrní - sada medailí je letos kompletní!!!

Juniorky dnes doma porazily Havlíčkův Brod 3:0 a 3:1 a po zásluze získaly bronzové medaile. Takže všechny cíle stanovené na tuto sezónu byly splněny: zlato v kategorii kadetky a jakákoli medaile v kategorii juniorek. Pozadu nezůstali ani junioři, kteří na posledním turnaji v Třebíči udrželi stávající formu a vybojovali stříbrné medaile. Mládež Žďárské volejbalové mašiny tak zkompletovala letošní sbírku medailí na všechny cenné kovy! Velká gratulace oběma týmům ;-)
Komentář k utkáním (i s ...

Dekorování zlatých kadetek - fotogalerie

Do fotogalerie byly přidány fotografie ze slavnostního dekorování kadetek Žďárské volejbalové mašiny, které se staly přebornicemi kraje Vysočina pro sezónu 2015/2016. V sekci "Psali o nás" je také video z předávání zlatých medailí. Děkujeme firmě WAPA (konkrétně panu Antonínu Neubauerovi), která naše kadetky za získání titulu ocenila sponzorským darem ve výši 30.000 Kč.

Výsledkový servis (12. a 13. března)

Víkend byl pro Žďárskou mašinu opět velmi úspěšný: výhry 4, prohry 0.

Ženy vyhrály v Benátkách n. J. 3:2 a 3:1, muži v České Třebové 3:0 a 3:1. Oba naše týmy si tak upevnily 4. příčku tabulky 2. ligy a v posledním kole ji na domácí tabulce budou chtít minimálně udržet.

Komentáře k utkáním najdete v sekci Články.

Sestřih nejlepších míčů z posledního utkání zlatých kadetek

V sekci Psali o nás a média najdete odkaz na 4minutové video těch nejlepších okamžiků z utkání kadetek s Pelhřimovem, v němž 5. března 2016 získaly zlaté medaile a titul přeborníka kraje Vysočina pro sezonu 2015/2016. Podívejte se, jak skvělý volejbal dokáží naše kadetky hrát ;-)

Výsledkový servis (5. a 6. března)

Tento víkend byl pro žďárský volejbal mimořádně úspěšný, protože už v sobotu kadetky získaly po 2 výhrách nad Pelhřimovem titul přeborníka kraje Vysočina. Muži se rozešli smírně s Hronovem, když první utkání prohráli 3:0 a druhé stejným poměrem vyhráli. Ženy v souboji s Žižkovem braly 5 bodů po výhrách 3:0 a 3:2.
V neděli si juniorky připsaly 2 výhry bez ztráty setu nad týmem Štoků, junioři se posunuly na stříbrnou příčku, když porazili Jihlavu a Třebíč. Do bojů také zasáhly starší žákyně, ...

Přepište dějiny - Žďár má zlaté kadetky!!!

Kadetky si splnily svůj zlatý sen!!!!! V sobotu 5.3. dokázaly v přímém souboji o zlato porazit Pelhřimov 3:1 a 3:0 a poprvé v historii žďárského volejbalu vybojovat titul přeborníka kraje Vysočina v kategorii mládeže. Obrovská gratulace, holky, Žďárská mašina jede naplno nejen v kategoriích dospělých, ale má také skvělou mládež :-)

Kadetky v sobotu 5.3. v domácím prostředí bojují o naplnění zlatého snu!!!!!!

V sobotu 5. března se kadetky Žďárské volejbalové mašiny od 9 hodin utkají v přímém souboji o vítězství v krajském přeboru s kadetkami Pelhřimova. Pokud se nám to podaří, půjde o historický úspěch Žďárské volejbalové mašiny v kategorii mládeže, dosud se to nikdy žádnému našemu týmu nepodařilo.

Doufáme pevně ve vaši podporu, přijďte nám v sobotu zafandit na Palachovku. Pomozte nám přepsat historii a naplnit náš zlatý sen ;-)

Výsledkový servis - 28. 2. 2016

V neděli v domácím prostředí žákyně pořádaly turnaj krajského přeboru, kde jim soupeřem byly týmy Polné a Havlíčkova Brodu. Všechna utkání dospěla až do 5. setu, takže holky i diváci si užili pořádnou porci volejbalu. Komentář k utkání a fotografie najdete v sekci Články.

Volejbalový oddíl získal z grantu města Žďár na mládež více jak 133.000 Kč!!!

Volejbalový oddíl získal z grantu Města Žďár nad Sázavou více jak 133.000 Kč na činnost mládeže v roce 2016. Je vidět, že Žďárská volejbalová mašina umí nejen po sportovní stránce, ale také její management má vysokou kvalitu.
Děkujeme Městu Žďár nad Sázavou za podporu ;-)

Výsledkový servis (20. a 21. 2. 2016)

O víkendu odehrálo utkání 6 našich týmů. V sobotu ženy dokázaly získat plný počet bodů v Červeném Kostelci a posunuly se na 4. místo tabulky, muži 2krát podlehli Šlapanicím a nebodovali. Kadetky vezou 6 bodů z Humpolce a v posledním kole jim stačí 1 výhra k celkovému vítězství v soutěži.
V neděli juniorky uhrály v souboji s KCTM Vysočina jen 1 set, junioři vezou z turnaje v Havlíčkově Brodě 2 výhry, starší žáci odehráli turnaj v domácím prostředí a ve 4 utkáních nepoznali hořkost porážky. ...

Kadetky po 2 výhrách v Humpolci důrazně klepou na zlatou bránu

Kadetky dnes v Humpolci potřebovaly vždy pouhých 50 minut, aby své soupeřky porazily dvakrát 3:0 a nyní stojí jen malinkatý krůček od zisku titulu přeborníka kraje Vysočina. Zlatý sen budeme chtít definitivně naplnit za 14 dní doma v utkání s Pelhřimovem, držte nám palce ;-)
Komentář k utkání najdete v sekci Články.

Sekce "Psali o nás a média" aktualizována

Do sekce "Psali o nás a média" jsou průběžně umisťovány nové informace, články či reportáže, které byly o našem oddílu publikovány v médiích, případně videa z utkání našich týmů. Nově bylo třeba přidáno video obsahující výběr z vítězných míčů utkání kadetek s Třebíčí či reportáž regionální televize Vysočina o utkání mužů s Teslou Brno a žen s pražským Braníkem. Více toho najdete přímo v sekci "Psali o nás a média".

V sobotu 13. února jela Žďárská volejbalová mašina na plné obrátky

Žďárská volejbalová mašina byla o tomto víkendu stoprocentní, když ani jednou nezaváhala a získala za 4 výhry plný počet 12 bodů.

Muži zdolali Střelice dvakrát 3:0, ženy dovolily Havlíčkovu Brodu odvézt z haly na Bouchalkách jeden jediný set. Oba naše týmy drží 5. příčku tabulky 2. ligy a bodově se posunuly zase o něco blíže k medailovým pozicím.

Komentář k oběma utkáním najdete v sekci Články, ve Fotogalerii jsou už nyní fotky ze zápasů obou týmů.

Víkendový servis (6.2.2016)

Muži dovezli 4 body z derby v Hrotovicích! V prvním zápase sice těsně prohráli 2:3, ale ve druhém jasně dominovali, nedovolili soupeři uhrát ani set a zaslouženě vyhráli 3:0. Před svým soupeřem si tak vytvořili 4bodový náskok.

Ženám se nepodařilo bodovat na půdě 2. týmu tabulky České Třebové, když podlehly 3:0 a 3:1. Oba naše týmy jsou nyní na 5. místě tabulky 2. ligy.

Komentář k utkáním najdete v sekci Články.

Víkendový servis (30. a 31.1.2016)

V neděli 30. ledna odehrály další turnaj krajského přeboru starší žákyně v Havlíčkově Brodě. I přes oslabenou sestavu se jim dařilo a vezou 3 body za 1 výhru a jednu porážku.

Ostatní týmy měly volno. Kadetky volna využily k získávání zkušeností mezi dospělými, když absolvovaly turnaj žen v Bystřici. Rozhodně se neztratily, když v 6 utkáních dokázaly 4krát zvítězit a jen 2krát odešly poraženy.

Podrobné komentáře k výše uvedeným utkáním najdete v sekci Články.

Holky v celorepublikovém finále středních škol zabojovaly

Symbióza 6 žďárských a 4 novoveselských volejbalistek hrajících pod hlavičkou žďárského gymnázia v celorepublikovém finále středních škol skvěle zafungovala a holky dnes po velkém boji porazily Příbram 2:1, když v tiebreaku otočily stav z 11:14!!!!! Veliká gratulace, být celkově páté v ČR je skvělý výsledek ;-)
Podrobnosti a foto najdete v sekci Články.

Testování fyzické kondice kadetek a juniorek

Kadetky a juniorky testovaly v úterý 26. ledna své fyzické schopnosti.
Pár detailů: Největší skokan je Veronika Hájková se 70 cm pod nohama. Nejvýše nad sítí při smeči je Gabriela Pátková. Nejrychlejší nohy má Anička Nováková, nejsilnější ruce Klára Mokričková a břišní svaly zase Barča Mokričková. Nejvýše ze země dosáhne Áďa Švomová, která je také nejvýše na bloku spolu s Eliškou Janovskou.
Podrobnější informace včetně kompletních výsledků jsou v sekci Články.

Víkendový servis (23. a 24. ledna)

V sobotu se dařilo kadetkám, které doma zdolaly Třebíč dvakrát 3:0 a drží 1. místo tabulky. V neděli podali dobrý výkon také junioři, kteří v domácím prostředí dvakrát zvítězili a jen jednou poznali hořkost porážky.
Nedařilo se tentokrát týmům dospělých. Ženy po 2 prohrách 3:1 nevezou z Českých Budějovic žádné body, muži vydolovali v Praze alespoň 1 bod, když Pragovce podlehli 3:1 a 3:2.
Komentář ke všem utkáním najdete v sekci Články.

First 1 2 3 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 46 47 48 Last

 
tabulky
P Z B
1. VK Malá Skála 37 88
2. Havlíčkův Brod 37 72
3. Letovice 37 66
4. TJ Svitavy 37 60
5. Mnich. Hradiště 37 57
6. VK Hronov 37 54
7. Dvůr Králové 37 52
8. Pardubice 37 49
9. VK Choceň 37 43
10. Repre U18 10 18
11. TJ Žďár n. Sáz. 37 11

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2024 / HTML 4.01 and CSS valid