Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Generální sponzor Žďárské volejbalové mašiny - firma CETL Cargo

Je nám velkou ctí představit vám generálního sponzora družstva mužů volejbalového oddílu - firmu CETL Cargo s.r.o.

V sezoně 2015/2016 bude tým mužů vystupovat pod oficiálním sponzorským názvem TJ CETL Cargo Žďár nad Sázavou a jeho dresy budou nést logo tohoto sponzora, který podniká v oblasti vnitrostátní i mezinárodní dopravy. Generální sponzor pokryje významnou část rozpočtu družstva a spolupráce bude mít dlouhodobější charakter.

Děkujeme firmě CETL Cargo za podporu a věříme, že pod novým ...

23. ročník turnaje O pohár ministra dopravy - sobota 12.9.2015

V sobotu 12. září se volejbalové kurty na Rybníčku zaplní 24 družstvy, která se utkají v tradičním turnaji O pohár ministra dopravy. Jedná se již o 23. ročník tohoto turnaje a účastní se jej také smíšený tým Žďárské volejbalové mašiny. Úvodní utkání začínají v 8 hodin a finálové utkání by mělo proběhnout kolem 16 hodiny.

Přátelské utkání mužů s Drásovem - pátek 11.9. 2015

Přípravy Žďárské mašiny na novou sezónu vrcholí!
V pátek 11. září se tým mužů se utká s Drásovem, který v minulém ročníku 2. ligy obsadil 4. příčku "moravské" skupiny. Utkání se hraje od 18:00 h ve sportovní hale, vstup je zdarma.

Domácí tým by se měl představit pod novým sponzorským názvem a v dresech s logem nového generálního sponzora, jehož jméno bude oficiálně zveřejněno v pátek.

Soustředění mládeže 2015

Více jak 50 účastníků absolvovalo soustředění mládeže Žďárské volejbalové mašiny. Pod vedením celkem 8 trenérů se družstva starších žáků, starších žákyň, kadetů, kadetek, juniorů a juniorek po dobu 5 dnů věnovala jednak získávání nových volejbalových dovedností, jednak nabírání fyzické kondice. Součástí soustředění byly také semináře věnované pravidlům volejbalu, ale také rozcvičení, strečinku a regeneraci. Zpestřením byla i exhibice trenérského dua proti pětici juniorů. Soustředění se vydařilo ...

Žďárská volejbalová mašina získala generálního sponzora!!!!!

Vynikající výkony našich týmů v uplynulé sezoně neunikly pozornosti široké veřejnosti. Výsledkem toho je zájem jedné regionální firmy stát se generálním sponzorem Žďárské mašiny! Tento generální sponzor finančně pokryje významnou část rozpočtu a spolupráce by měla mít trvalejší charakter.

Jednání nyní vrcholí a ladí se podmínky spolupráce a také smouvy. Jméno generálního sponzora a další podrobnosti brzy uveřejníme.

Gratulace Petru Holešovskému k životnímu jubileu

V sobotu 25.7. oslaví pěkně kulaté narozeniny člen Žďárské mašiny Petr Holešovský, kterého všichni znají pod přezdívkou Otyl.

Peťo, za všechny členy Žďárské mašiny velká gratulace a přejeme do další padesátky ocelově pevné zdraví, ještě hodně volejbalových, tenisových a dalších sportovních úspěchů a ať se ti daří ve všem, co je pro tebe důležité :-)

Členky Žďárské mašiny se podílely na dalším úspěchu - 1.místu na mistrovství ČR ve volejbale žen nad 40 let.

Ve dnech 13.-14.6.2015 se konalo Mistrovství ČR 2015 ve volejbale žen - seniorek. Pořadatelství se zhostil Dolní Benešov u Ostravy a musíme říci, že velmi úspěšně. Turnaje se zúčastnilo osm týmů, které se probojovaly na letošní mistrovství. Náš kraj Vysočina reprezentovalo družstvo tvořené hráčkami ze Žďáru, Nového Města, Štoků, Pelhřimova a Havlíčkova Brodu.
Podrobnosti k průběhu turnaje v sekci články a ve fotogalerii.

Modernizace volejbalových kurtů na Rybníčku vstoupila do finální fáze

Již v loňském roce došlo k mnoha významným úpravám na volejbalových kurtech: byla položena dlažba před budovou, byla udělána pergola se zatahovací plachtou, proběhla modernizace interiéru klubovny, oprava krbu atd.

Letos došlo k instalaci betonové garáže a také finální opravě střechy, která byla zakončena právě dnes, kdy byl proveden vrchní nátěr celé střechy. Tím byl završen cca dvouletý proces modernizace volejbalových kurtů. Poslední větší akcí ještě bude kompletní výměna všech bojlerů ve ...

Týmy Žďárské mašiny již znají své soupeře na sezonu 2015/2016

Soupeři mužů budou značně obměněni, ve skupině B 2. ligy je čekají 4 nové týmy - jednak nováček z Velkého Meziříčí, jednak 2 týmy z Brna a jeho okolí (Tesla a Šlapanice) a staronový oblíbený soupeř pražská Pragovka. Soupeři žen, které postoupily do 2. ligy, jsou velkou neznámou, žďárské ženy čekají kromě jiných také 3 týmy z Prahy a také třeba výlet až do Benátek nad Jizerou. Tým mužů B, který bude tvořen hlavně juniory, se bude turnajovým způsobem utkávat s Telčí a Polnou.

Rozlosování mužů A ...

Fotografie z ukončení sezony 2014/2015

Do sekce Fotogalerie byly přidány fotky z ukončení letošní sezony, které proběhlo v sobotu 13.6. na Rybníčku. Dokumentují nejen část sportovní, ale zejména také část společenskou :-)

Soutěže druholigových mužů i žen rozlosovány !!

První tajenky nadcházející sezony jsou vyřešeny! Oba týmy dospělých budou hrát skupiny B 2. národních lig. Premiérové zápasy se uskuteční 3.10.2015 na domácí palubovce. Muži přivítají v okresním derby nováčka 2.ligy - Velké Meziříčí. Ženy se poperou o první ligové body s pražskými Střešovicemi.

Mužská část Žďárské mašiny přivítá celkem 4 nové týmy (Velké Meziříčí - vítěz kvalifikace/ extr.juniorů, Šlapanice - vítěz kvalifikace/ 2.liga 2012-2014, Tesla Brno - 5. tým sezony 2014 sk.C, Praga ...

V sobotu 13.6. proběhne oslava letošní úspěšné sezony a turnaj mixů

Rozloučit se s veleúspěšnou zimní a přivítat letní sezonu je třeba stylově! A jak jinak, než turnajem a něčím pořádným do žaludku! Pomyslné dveře jsou otevřené všem členům a příznivcům Žďárské mašiny, turnaj je určen pro dospěláckou složku.

Začátek turnaje: 12:00 hod. (prezence účastníků do 11:00 hod.)
Týmy sestavené náhodným losem (live) z členů družstev mužů "A", "B", žen a věrných fans.
Systém turnaje: dle přihlášeného počtu účastníků (4+2 / 3+3)
Občerstvení: ZAJIŠTĚNO (pečené prasátko, ...

Starší žákyně se účastnily dvoudenního turnaje v Lanškrouně

Starší žákyně se o tomto víkendu účastnily dvoudenního turnaje v Lanškrouně, kde se sešlo celkem 20 týmů z celé ČR, včetně reprezentačního výběru (tzv. Lvíčata). V pekelné výhni na lanškrounských kurtech odehrály 18 setů a podařilo se jim v silné konkurenci obsadit 8. místo, přičemž dokázaly v základní skupině odehrát zcela vyrovnaný zápas s Českou Třebovou (remíza 1:1), která nakonec podlehla až ve finále turnaje české reprezentaci.

Ve Fotogalerii najdete desítky fotek z turnaje, podrobný ...

V sezoně 2015/2016 bude hrát soutěže 8 družstev Žďárské mašiny

Letošní veleúspěšná sezóna je za námi, ale už se blíží sezóna nová. Dnes Žďárská mašina oficiálně podala přihlášky svých 8 družstev do celostátních i krajských soutěží ročníku 2015/2016. K druholigovým mužům přibudou nyní i druholigové ženy, nově se do krajského přeboru zapojí tým mužů B.

V mládežnické kategorii budou Žďárskou mašinu reprezentovat družstva žáků a žákyň, kadetek, juniorů a juniorek. Kromě výše uvedených družstev se soutěží budou účastnit také naše týmy minivolejbalu.

Doufejme, ...

Kurty na Rybníčku dostaly další vylepšení - pergolu

Po několika desítkách hodin práce členů volejbalového oddílu se podařilo dokončit pergolu na volejbalových kurtech. Pergola bude chránit jak před deštěm, tak poskytne chladivý stín v parných letních dnech. Střecha pergoly je stahovací, pomocí systému lanek ji lze rychle rozvinout či svinout. Poděkování patří všem, kteří se na jejím vybudování podíleli a věnovali tomu svůj volný čas.

Ve Fotogalerii si můžete prohlédnout, jak budování pergoly probíhalo a jaká je její finální podoba.

Starší žákyně zakončily letošní halovou sezónu stříbrným pohárem z Veselí

Starší žákyně se zúčastnily turnaje O křišťálový míč v Novém Veselí. Účastnila se dvě naše družstva a tým B dokázal postoupit až do finále tohoto turnaje a získat pohár za 2. místo.

Podrobné informace najdete v sekci Články, ve Fotogalerii jsou fotky z turnaje. Videa ze zápasů jsou uložena na Youtube, odkazy najdete v sekci Psali o nás a média.

Volejbalový oddíl získal grant na mládež z Fondu Vysočiny

Volejbalový oddíl získal další finanční příspěvek z grantových programů, tentokrát z Fondu Vysočiny a ve výši cca 60.000 Kč. Naše žádost uspěla ve velké konkurenci dalších 76 žádostí sportovních oddílů z celé Vysočiny, přičemž podpořeno bylo jen cca 50 % žádostí, tedy každá druhá, a společně s Třebíčí jsme jediným volejbalovým oddílem, který tuto finanční podporu obdržel.

Seznam všech podpořených i nepodpořených žádostí si můžete prohlédnout na adrese: ...

Proběhla výroční schůze oddílu volejbalu

V pátek 24.4. proběhla v zasedací místnosti sportovní haly výroční schůze volejbalového oddílu. Přítomní členové oddílu i hosté byli seznámeni s výsledky jednotlivých družstev v uplynulé sezoně 2014/2015 a také s finanční situací oddílu. V diskusi byly řešeny zejména finanční aspekty fungování oddílu a potřeba získání dalších trenérů k družstvům mládeže. Jako host vystoupil tajemník TJ Mgr. Miloslav Straka, který zmínil současné výborné postavení volejbalu v rámci sportů ve Žďáře, ale třeba také ...

Výroční schůze oddílu volejbalu - pátek 24.4.2015

Volejbalová sezona 2014/2015 skončila a pro náš oddíl byla mimořádně úspěšná. Nyní je třeba otočit se zpátky a zhodnotit, co se nám podařilo, ale také v čem ještě máme rezervy.

V pátek 24. dubna se bude konat výroční schůze členů volejbalového oddílu, a to od 16:30 hodin v zasedací místnosti ve sportovní hale na Bouchalkách. Všichni členové oddílu jsou tímto na výroční schůzi srdečně zváni a těšíme se na hojnou účast.

Žďárská mašina má další ligový tým - družstvo žen!!!

Družstvo žen dokázalo dnes hladce přehrát 3:0 Znojmo a postoupit do 2.ligy. Obrovská gratulace všem hráčkám a trenérské dvojici!!!!! Ve Fotogalerii najdete fotky z kvalifikace.

First 1 2 3 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 44 45 46 Last

 
tabulky
P Z B
1. VK Hronov 13 33
2. VK Malá Skála 13 31
3. Mnich. Hradiště 13 22
4. Havlíčkův Brod 12 21
5. Dvůr Králové 12 21
6. TJ Svitavy 13 21
7. Pardubice 13 14
8. Letovice 13 13
9. VK Choceň 12 12
10. Repre U18 6 10
11. TJ Žďár n. Sáz. 12 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid