Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Soustředění mužů 28.08.2018

Ve dnech 25.8. až 28.8. se v Přibyslavi uskutečnilo krátké 4-denní společné soustředění mužského A a B týmu. Šlo v pořadí již o druhé předsezónní setkání tohoto typu. Loňská premiéra se vydařila a tak jsme se po roce sešli téměř ve stejný čas a na naprosto stejném místě opět. Ve sportovní hale spravované místním městským úřadem jsme nalezli pohodové prostředí pro naše sportovní aktivity.

Sportovní halu jsme měli po celé 4 dny k dispozici výhradně pro sebe a tím odpadlo zdržující stěhování pomůcek a chystání či uklízení hřiště. Během soustředění bylo uspořádáno 8 dvouhodinových tréninků v režimu dopoledne a odpoledne. Sobota a neděle byly vyhrazeny výhradně pro volejbal. V pondělí a v úterý pak byl čistě na volejbal zaměřen pouze dopolední trénink. Odpoledne byl pro zpestření a také vzhledem ke stoupající únavě zařazen míčový čtyřboj dvojic sestávající zejména z volejbalových deblů. Dále pak basketbalových šestek, házenkářských sedmiček a fotbalových jedenáctek. Večery pak byly věnovány všeobecným diskusím za uměřené spotřeby brodských a plzeňských desítek a dvanáctek :-).

Soustředění ze zúčastnilo celkem 18 hráčů a 2 trenéři, přičemž plných 8 hráčů absolvovalo celý program, za což si zaslouží výjimečnou pochvalu. Zbytek si musel plnit různé pracovní či soukromé povinnosti, popř. podlehli zraněním, což bylo jediným kazem těchto dnů. Ovšem sobotní a nedělní tréninky, které byly těžištěm soustředění, se nesly ke spokojenosti všech ve znamení téměř plné účasti. Nasazení a snaha všech hráčů byly příkladné a lze jen doufat, že vše se přenese do nové sezóně v podobě stoupající výkonnosti a utužených již tak výborných přátelských vztahů. Ostatně proto to taky všichni předpokládám děláme.

Za vytvořené zázemí tedy děkujeme Městu Přibyslav (jen škoda, že kvůli počasí nebylo možno využít služeb přilehlého koupaliště) a samozřejmě Restauraci U Kubínů, kde jsme stejně jako loni nalezli skvělé ubytování a stravu.

Ve Fotogalerii najdete další obrazovou dokumentaci k soustředění ;-)


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Žichlínek 0 0
2. TJ Svitavy 0 0
3. TJ Spartak Polička 0 0
4. TJ Žďár na Sáz. 0 0
5. TJ Sokol Pardubice 0 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid