Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Tréninky od příštího týdne

Pro pravidelně "velkou" účast se od příštího týdne definitivně ruší pondělní a úterní tréninky. Je celkem zbytečný platit celou halu pro tři lidi. Do konce dubna se budem scházet jen každý čtvrtek v 19:00hod. na hale. Pak se uvidí, co dál..

17. a 18. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Havl.Brod "B" - Žďár n/S "A": 3:0 (18,17,22) a 3:0 (18,26,22);
Štoky - Nové Veselí: 3:2 (9,-23,-24,14,12) a 3:1 (17,23,-20,12);
Třebíč - Pacov: 2:3 (-20,-19,24,20,-6) a 2:3 (-18,-23,20,19,-11);

Sk.o sestup:
Okrouhlice - Vel.Meziříčí: 2:3 (14,15,-23,-21,-12) a 1:3 (20,-14,-23,-19);
Bystřice n/P - Jihlava: 0:3 (-15,-16,-22) a 0:3 (-24,-22,-20);
Přibyslav "A" - Pelhřimov: 0:3 (-24,-20,-22) a 2:3 (-19,25,223,-15,-10);

Tréninky tento týden

Dnešní trénink 15.3. v 18:30 na hale se ruší!! V úterý a čtvrtek zůstává při starém...

15. a 16. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Žďár n/S "A" - Třebíč: 3:0 (23,22,24) a 3:1 (21,-21,24,21);
Štoky - Havl.Brod "B": 1:3 (-25,-19,25,-10) a 1:3 (21,-21,-16,-22);
Nové Veselí - Pacov: 0:3(-15,-19,-21) a 1:3(26,-17,-23,-14);

Sk.o sestup:
Vel.Meziříčí - Přibyslav "A": 3:0 (20,19,23) a 3:1 (-19,13,15,23);
Bystřice n/P - Okrouhlice: 3:1 (-15,-15,18,-18) a 2:3 (-23,19,12,-29,-9);
Jihlava - Pelhřimov: 3:0 (16,30,20) a 1:3 (-20,-23,22,-19);

Tréninky tento týden

Dnešní trénink 8.3. v 18:30na hale se ruší !!! V úterý a ve čtvrtek zůstává vše při starém, tak se dostavte v co největším počtu, ať můžem jednou trénovat i volejbal ;-).

13. a 14. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Pacov - Žďár n/S "A": 3:0 (17,25,18) a 3:0 (15,20,22);
Třebíč - Štoky: 0:3 (-18,-20,-26) a 3:0 (21,15,16);
Nové Veselí - Havl.Brod "B": 0:3(-14,-23,-12) a 0:3(-21,-24,-19);

Sk.o sestup:
Okrouhlice - Jihlava: 1:3 (-22,18,-17,-17) a 0:3 (-14,-19,-20);
Přibyslav "A" - Bystřice n/P: 3:1 (-19,20,13,15) a 2:3 (-22,22,-21,16,-14);
Pelhřimov - Vel.Meziříčí: 3:0 (16,22,22) a 3:1 (-21,24,18,22);

11. a 12. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Žďár n/S "A" - Nové Veselí: 3:0 (13,21,17) a 3:0 (15,21,14);
Štoky - Pacov: 3:2 (-24,17,-21,21,12) a 1:3 (14,-17,-19,-20);
Havl.Brod "B" - Třebíč: 2:3 (21,-17,19,-22,-12) a 3:0 (18,19,19);

Sk.o sestup:
Jihlava - Vel.Meziříčí: 3:1 (-30,23,25,21) a 2:3 (-32,-23,20,22,-24);
Pelhřimov - Bystřice n/P: 0:3 (-22,-22,-23) a 3:2 (-19,22,-28,20,11);
Okrouhlice - Přibyslav "A": 0:0 (0,0,0) a 0:0 (0,0,0);

9. a 10. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Štoky - Žďár n/S "A": 1:3 (-21,-20,18,-20) a 1:3 (22,-26,-20,-20);
Havl.Brod "B" - Pacov: 0:3 (-15,-13,-21) a 1:3 (-18,-10,22,-13);
Třebíč - Nové Veselí: 3:0 (20,21,18) a 3:1 (17,21,-16,12);

Sk.o sestup:
Přibyslav - Jihlava: 3:2 (22,19,-20,-24,10) a 3:1 (23,15,-17,20);
Okrouhlice - Pelhřimov: 3:1 (-17,21,22,19) a 3:1 (23,19,-19,19);
Bystřice n/P - Vel.Meziříčí: 3:2 (-17,22,24,-19,12) a 0:3 (-16,-24,-20);

7. a 8. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Žďár n/S "A" - Havl.Brod "B": 2:3 (-18,30,14,-20,-14) a 3:2 (-21,17,-11,22,11);
Pacov - Třebíč: 3:0 (28,16,16) a 3:1 (22,-17,16,16);
Nové Veselí - Štoky: 0:3(-13,-19,-18) a 1:3(-23,19,-18,-20);

Sk.o sestup:
Pelhřimov - Přibyslav: 3:1 (-21,28,18,18) a 3:1 (-20,24,19,16);
Vel.Meziříčí - Okrouhlice: 2:3 (20,-17,-16,22,-9) a 3:0 (22,19,20);
Jihlava - Bystřice n/P: 0:0 (0,0,0) a 0:0 (0,0,0);

Novinky

Byly doplněny výsledky a komentáre k zápasům v Trebíči a s Brodem.

5. a 6. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Třebíč - Žďár n/S "A" : 2:3 (-21,21,-24,18,-13) a 0:3 (-21,-19,-23);
Havl.Brod "B" - Štoky: 3:1 (22,-23,22,19) a 0:3 (-23,-25,-19);
Pacov - Nové Veselí: 3:1 (11,-22,13,14) a 3:0 (21,24,13)

Sk.o sestup:
Pelhřimov - Jihlava: 3:1 (-23,22,16,23) a 3:1 (19,-23,22,18);
Přibyslav "A" - Vel.Meziříčí: 3:0 (17,21,24) a 3:0 (22,20,15);
Okrouhlice - Bystřice n/P: 3:0 (14,18,14) a 3:0 (19,14,0);

1. a 2. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Nové Veselí - Žďár n/S "A": 3:2(17,24,-18,-16,11) a 2:3(-21,-13,14,18,-7);
Pacov - Štoky: 3:0 (23,11,13) a 2:3 (24,18,-23,-20,-11);
Třebíč - Havl.Brod "B": odloženo z důvodu sněhové kalamity - 28.2.2010

Sk.o sestup:
Přibyslav "A" - Okrouhlice: 0:3 (-17,-24,-16) a 1:3 (23,-21,-24,-30);
Vel.Meziříčí - Jihlava: odloženo z důvodu sněhové kalamity
Pelhřimov - Bystřice n/P: odloženo z důvodu sněhové kalamity

3. a 4. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Žďár n/S "A" - Pacov: 3:2 (-16,22,-25,19,14) a 3:1(19,-24,20,24);
Štoky - Třebíč: 0:3 (-14,-19,-23) a 3:0 (17,21,17);
Havl.Brod "B" - Nové Veselí: 3:2 (17,26,-23,-19,16) a 3:1(19,-24,20,24)

Sk.o sestup:
Jihlava - Okrouhlice: 3:1 (-15,23,23,22) a 2:3 (21,-21,17,-25,-13);
Bystřice n/P - Přibyslav "A": 1:3 (-21,22,-23,-21) a 0:3 (-21,-21,-21);
Vel.Meziříčí - Pelhřimov: 3:1 (17,-23,22,21) a 3:2 (-17,15,23,-21,11);

Novinky

Byl aktualizován rozpis zápasů do konce sezony a v odkazech přibyly letošní zprávy Televize Vysočina. Tak se můžete kouknout, jak nám to při sportu sluší / nesluší :-).

Vánoční utkání Áčko versus Béčko

V úterý 29.12. se od 19.30 hodin na hale uskuteční vánoční utkání mezi týmy mužů A a B. Atmosféra bude tradičně velmi vyhecovaná a očekávají se vynikající sportovní i společensko-kulturní výkony na hřišti i mimo něj. Výbornou formu má zejména Otyl Kazijski, což dokazoval na posledním tréninku, kde byl s úspěšností 89,63 % jasně nejlepším útočníkem na palubovce.
Takže jste srdečně všichni zváni a ať zvítězí sport, případně ten šťastnější :-).

19. a 20. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
Žďár nad Sázavou A - Nové Veselí 3:0 (29,17,20) a 3:1 (-31,14,15,19).
Přibyslav A - Třebíč 1:3 (-20,20,-23,-22) a 2:3 (20,-18,-17,27,-10).
Velké Meziříčí - Bystřice nad Pernštejnem 3:2 (-23,-25,20,25,6) a 3:2 (-16,-20,21,15,13).

Skupina B:
Štoky - Okrouhlice 3:1 (19,-20,21,21) a 3:2 (18,-22,-25,22,11).
Jihlava - Pelhřimov 3:1 (14,-22,25,23) a 0:3 (-12,-18,-23).
Havlíčkův Brod B - Pacov 3:0 (20,16,19) a 3:0 (27,16,16).

17. a 18. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Sokol Bystřice n/P - TJ Žďár nad Sázavou A 1:3 (-22,19,-23,-15) 0:3 (-22,-24,-14),
Třebíč – Vel.Meziříčí 3:0 (14,17,18) a 3:1 (24,-19,25,20),
Nové Veselí – Přibyslav A 3:0 (15,19,20) a 3:1 (18,-21,13,14)

Skupina B:
Pacov - Štoky 3:1 (23,-22,21,18) a 1:3 (-19,-16,26,-18)
Pelhřimov – Havl.Brod B 1:3 (-23,-24,18,-21) a 2:3 (22,17,-21,-16,-8)
Okrouhlice – Jihlava 3:1 (-23,15,19,14) a 3:1 (16,-18,18,0)

15. a 16. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Sokol Přibyslav A 3:0 (10,21,11) 3:1 (-23,25,10,20), TJ Spartak Velké Meziříčí A - TJ Sokol Nové Veselí A 3:2 (17,-22,19,-22,15), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Spartak Třebíč A 0:3 (-20,-18,-20) 0:3 (-22,-22,-16)

Skupina B:
Štoky - Jihlava 3:2 (-25,20,-22,19,5) 1:3 (-20,23,-23,-15), Havlíčkův Brod B - Okrouhlice 3:2 (-19,-15,19,22,10) 3:2 (20,-17,-17,21,10), Pacov - Pelhřimov 3:1 (-23,10,22,23) 3:0 (21,20,22)

13. a 14. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Spartak Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou A: 0:3 (-14,-19,-16) a 2:3 (-18,-23,18,22,-16), TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Bystřice n/P: 3:1 (-22,14,17,21) a 3:1 (-11,21,17,19), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Spartak Vel.Meziříčí: 1:3 (-17,20,-21,-23) a 1:3 (-22,-22,23,-21).

Skupina B:
Pelhřimov - Štoky: 3:1 (-11,15,18,22) a 3:0 (19,24,15), Jihlava - Havlíčkův Brod B: 3:1 (13,-19,23,16) a 3:0 (23,22,15), Okrouhlice - Pacov: 0:0 (,,) a 0:0 (,,)

11. a 12. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Spartak Vel.Mezižíčí: 3:1 (22,22,-17,19) a 2:3 (-19,21,-23,21,-13), TJ Sokol Bystřice n/P - TJ Sokol Přibyslav A: 0:3 (-21,-21,-17) a 2:3 (-19,20,-23,19,-9), TJ Spartak Třebíč - TJ Sokol Nové Veselí: 3:0 (21,8,16) a 3:0 (21,13,16).

Skupina B:
Štoky - Havlíčkův Brod B: 2:3 (-27,-19,10,18,-15) a 2:3 (-25,25,17,-15,-13), Pacov - Jihlava: 3:0 (14,23,20) a 3:0 (20,23,19), Pelhřimov - Okrouhlice: 2:3 (-22,20,22,-21,-10) a 3:1 (22,15,-24,17)

First 1 2 3 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 Last

 
tabulky
P Z B
1. TJ Šlapanice 0 0
2. TJ Česká Třebová 0 0
3. TJ Žďár na Sáz. 0 0
4. TJ Lanškroun 0 0
5. TJ Havlíčkův Brod 0 0
6. VS Drásov 0 0
7. VK Znojmo 0 0
8. TJ Tesla Brno 0 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2021 / HTML 4.01 and CSS valid