Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Vánoční oddílový turnaj mládeže zakončil letošní rok 28.12.2019

Pondělí 23. prosince, tedy těsně před Štědrým dnem, strávilo cca 90 hráček a hráčů Žďárské volejbalové mašiny jako již tradičně na oddílovém turnaji mládeže. Ve sportovní hale se dopoledne nejprve konal turnaj našich nejmenších (volejbalové přípravky), odpoledne pak začal turnaj, v němž se až do pozdních večerních hodin utkalo celkem 10 smíšených týmů vedených trenéry mládežnických družstev.

Do finále turnaje se nakonec probojoval Zombatým a Kadlíktým. V bojovném a velmi kvalitním utkání nakonec byl šťastnější Kadlíktým, který se stal celkovým vítězem turnaje Kadlík tak skvěle oslavil své nadcházející 30. narozeniny, k nimž mu ještě jednou srdečně gratulujeme (výhru v turnaji si ale musel opravdu vydřít, tu jako dárek nedostal).

Všechna družstva obdržela po skončení turnaje sladkou odměnu, každý účastník dostal jako malý vánoční dárek ještě oddílové ponožky a nejlepší týmy navíc i oddílová trička. Velkým kladem turnaje byla skvělá nálada, dobrý volejbal (tentokrát naštěstí bez jakéhokoli úrazu) a hlavně to, že jsme se v předvánočním čase všichni setkali a strávili spolu pohodový den.

Přišlo také veliké množství rodičů, příbuzných, kamarádů a dalších fanoušků, kteří měli možnost podívat se, jak si spolu všichni volejbal užíváme. A dokonce tentokrát za námi dorazil i Ježíšek :-)

Rok 2019 tak byl tedy úspěšně zakončen. Přejeme všem našim členům, fanouškům, sponzorům a dalším lidem, kteří Žďárské volejbalové mašině drží palce a jakkoli nás podporují, klidné a pohodové Vánoce a do nového roku hlavně pevné zdraví a jen vše dobré. Ať je ten nový rok minimálně tak úspěšný, jako byl ten letošní ;-)


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Lanškroun 10 30
2. VK Znojmo 10 26
3. VS Drásov 10 18
4. TJ Šlapanice 10 11
5. TJ Tesla Brno 8 5
6. TJ Havl. Brod 10 4
7. TJ Žďár na Sáz. 6 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2021 / HTML 4.01 and CSS valid