Volejbal Žďárr nad Sázavou

Aktuality

15. a 16. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Žďár n/S "A" - Třebíč: 3:0 (23,22,24) a 3:1 (21,-21,24,21);
Štoky - Havl.Brod "B": 1:3 (-25,-19,25,-10) a 1:3 (21,-21,-16,-22);
Nové Veselí - Pacov: 0:3(-15,-19,-21) a 1:3(26,-17,-23,-14);

Sk.o sestup:
Vel.Meziříčí - Přibyslav "A": 3:0 (20,19,23) a 3:1 (-19,13,15,23);
Bystřice n/P - Okrouhlice: 3:1 (-15,-15,18,-18) a 2:3 (-23,19,12,-29,-9);
Jihlava - Pelhřimov: 3:0 (16,30,20) a 1:3 (-20,-23,22,-19);

Tréninky tento týden

Dnešní trénink 8.3. v 18:30na hale se ruší !!! V úterý a ve čtvrtek zůstává vše při starém, tak se dostavte v co největším počtu, ať můžem jednou trénovat i volejbal ;-).

13. a 14. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Pacov - Žďár n/S "A": 3:0 (17,25,18) a 3:0 (15,20,22);
Třebíč - Štoky: 0:3 (-18,-20,-26) a 3:0 (21,15,16);
Nové Veselí - Havl.Brod "B": 0:3(-14,-23,-12) a 0:3(-21,-24,-19);

Sk.o sestup:
Okrouhlice - Jihlava: 1:3 (-22,18,-17,-17) a 0:3 (-14,-19,-20);
Přibyslav "A" - Bystřice n/P: 3:1 (-19,20,13,15) a 2:3 (-22,22,-21,16,-14);
Pelhřimov - Vel.Meziříčí: 3:0 (16,22,22) a 3:1 (-21,24,18,22);

11. a 12. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Žďár n/S "A" - Nové Veselí: 3:0 (13,21,17) a 3:0 (15,21,14);
Štoky - Pacov: 3:2 (-24,17,-21,21,12) a 1:3 (14,-17,-19,-20);
Havl.Brod "B" - Třebíč: 2:3 (21,-17,19,-22,-12) a 3:0 (18,19,19);

Sk.o sestup:
Jihlava - Vel.Meziříčí: 3:1 (-30,23,25,21) a 2:3 (-32,-23,20,22,-24);
Pelhřimov - Bystřice n/P: 0:3 (-22,-22,-23) a 3:2 (-19,22,-28,20,11);
Okrouhlice - Přibyslav "A": 0:0 (0,0,0) a 0:0 (0,0,0);

9. a 10. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Štoky - Žďár n/S "A": 1:3 (-21,-20,18,-20) a 1:3 (22,-26,-20,-20);
Havl.Brod "B" - Pacov: 0:3 (-15,-13,-21) a 1:3 (-18,-10,22,-13);
Třebíč - Nové Veselí: 3:0 (20,21,18) a 3:1 (17,21,-16,12);

Sk.o sestup:
Přibyslav - Jihlava: 3:2 (22,19,-20,-24,10) a 3:1 (23,15,-17,20);
Okrouhlice - Pelhřimov: 3:1 (-17,21,22,19) a 3:1 (23,19,-19,19);
Bystřice n/P - Vel.Meziříčí: 3:2 (-17,22,24,-19,12) a 0:3 (-16,-24,-20);

7. a 8. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Žďár n/S "A" - Havl.Brod "B": 2:3 (-18,30,14,-20,-14) a 3:2 (-21,17,-11,22,11);
Pacov - Třebíč: 3:0 (28,16,16) a 3:1 (22,-17,16,16);
Nové Veselí - Štoky: 0:3(-13,-19,-18) a 1:3(-23,19,-18,-20);

Sk.o sestup:
Pelhřimov - Přibyslav: 3:1 (-21,28,18,18) a 3:1 (-20,24,19,16);
Vel.Meziříčí - Okrouhlice: 2:3 (20,-17,-16,22,-9) a 3:0 (22,19,20);
Jihlava - Bystřice n/P: 0:0 (0,0,0) a 0:0 (0,0,0);

Novinky

Byly doplněny výsledky a komentáre k zápasům v Trebíči a s Brodem.

5. a 6. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Třebíč - Žďár n/S "A" : 2:3 (-21,21,-24,18,-13) a 0:3 (-21,-19,-23);
Havl.Brod "B" - Štoky: 3:1 (22,-23,22,19) a 0:3 (-23,-25,-19);
Pacov - Nové Veselí: 3:1 (11,-22,13,14) a 3:0 (21,24,13)

Sk.o sestup:
Pelhřimov - Jihlava: 3:1 (-23,22,16,23) a 3:1 (19,-23,22,18);
Přibyslav "A" - Vel.Meziříčí: 3:0 (17,21,24) a 3:0 (22,20,15);
Okrouhlice - Bystřice n/P: 3:0 (14,18,14) a 3:0 (19,14,0);

1. a 2. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Nové Veselí - Žďár n/S "A": 3:2(17,24,-18,-16,11) a 2:3(-21,-13,14,18,-7);
Pacov - Štoky: 3:0 (23,11,13) a 2:3 (24,18,-23,-20,-11);
Třebíč - Havl.Brod "B": odloženo z důvodu sněhové kalamity - 28.2.2010

Sk.o sestup:
Přibyslav "A" - Okrouhlice: 0:3 (-17,-24,-16) a 1:3 (23,-21,-24,-30);
Vel.Meziříčí - Jihlava: odloženo z důvodu sněhové kalamity
Pelhřimov - Bystřice n/P: odloženo z důvodu sněhové kalamity

3. a 4. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Žďár n/S "A" - Pacov: 3:2 (-16,22,-25,19,14) a 3:1(19,-24,20,24);
Štoky - Třebíč: 0:3 (-14,-19,-23) a 3:0 (17,21,17);
Havl.Brod "B" - Nové Veselí: 3:2 (17,26,-23,-19,16) a 3:1(19,-24,20,24)

Sk.o sestup:
Jihlava - Okrouhlice: 3:1 (-15,23,23,22) a 2:3 (21,-21,17,-25,-13);
Bystřice n/P - Přibyslav "A": 1:3 (-21,22,-23,-21) a 0:3 (-21,-21,-21);
Vel.Meziříčí - Pelhřimov: 3:1 (17,-23,22,21) a 3:2 (-17,15,23,-21,11);

Novinky

Byl aktualizován rozpis zápasů do konce sezony a v odkazech přibyly letošní zprávy Televize Vysočina. Tak se můžete kouknout, jak nám to při sportu sluší / nesluší :-).

Vánoční utkání Áčko versus Béčko

V úterý 29.12. se od 19.30 hodin na hale uskuteční vánoční utkání mezi týmy mužů A a B. Atmosféra bude tradičně velmi vyhecovaná a očekávají se vynikající sportovní i společensko-kulturní výkony na hřišti i mimo něj. Výbornou formu má zejména Otyl Kazijski, což dokazoval na posledním tréninku, kde byl s úspěšností 89,63 % jasně nejlepším útočníkem na palubovce.
Takže jste srdečně všichni zváni a ať zvítězí sport, případně ten šťastnější :-).

19. a 20. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
Žďár nad Sázavou A - Nové Veselí 3:0 (29,17,20) a 3:1 (-31,14,15,19).
Přibyslav A - Třebíč 1:3 (-20,20,-23,-22) a 2:3 (20,-18,-17,27,-10).
Velké Meziříčí - Bystřice nad Pernštejnem 3:2 (-23,-25,20,25,6) a 3:2 (-16,-20,21,15,13).

Skupina B:
Štoky - Okrouhlice 3:1 (19,-20,21,21) a 3:2 (18,-22,-25,22,11).
Jihlava - Pelhřimov 3:1 (14,-22,25,23) a 0:3 (-12,-18,-23).
Havlíčkův Brod B - Pacov 3:0 (20,16,19) a 3:0 (27,16,16).

17. a 18. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Sokol Bystřice n/P - TJ Žďár nad Sázavou A 1:3 (-22,19,-23,-15) 0:3 (-22,-24,-14),
Třebíč – Vel.Meziříčí 3:0 (14,17,18) a 3:1 (24,-19,25,20),
Nové Veselí – Přibyslav A 3:0 (15,19,20) a 3:1 (18,-21,13,14)

Skupina B:
Pacov - Štoky 3:1 (23,-22,21,18) a 1:3 (-19,-16,26,-18)
Pelhřimov – Havl.Brod B 1:3 (-23,-24,18,-21) a 2:3 (22,17,-21,-16,-8)
Okrouhlice – Jihlava 3:1 (-23,15,19,14) a 3:1 (16,-18,18,0)

15. a 16. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Sokol Přibyslav A 3:0 (10,21,11) 3:1 (-23,25,10,20), TJ Spartak Velké Meziříčí A - TJ Sokol Nové Veselí A 3:2 (17,-22,19,-22,15), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Spartak Třebíč A 0:3 (-20,-18,-20) 0:3 (-22,-22,-16)

Skupina B:
Štoky - Jihlava 3:2 (-25,20,-22,19,5) 1:3 (-20,23,-23,-15), Havlíčkův Brod B - Okrouhlice 3:2 (-19,-15,19,22,10) 3:2 (20,-17,-17,21,10), Pacov - Pelhřimov 3:1 (-23,10,22,23) 3:0 (21,20,22)

13. a 14. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Spartak Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou A: 0:3 (-14,-19,-16) a 2:3 (-18,-23,18,22,-16), TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Bystřice n/P: 3:1 (-22,14,17,21) a 3:1 (-11,21,17,19), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Spartak Vel.Meziříčí: 1:3 (-17,20,-21,-23) a 1:3 (-22,-22,23,-21).

Skupina B:
Pelhřimov - Štoky: 3:1 (-11,15,18,22) a 3:0 (19,24,15), Jihlava - Havlíčkův Brod B: 3:1 (13,-19,23,16) a 3:0 (23,22,15), Okrouhlice - Pacov: 0:0 (,,) a 0:0 (,,)

11. a 12. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Spartak Vel.Mezižíčí: 3:1 (22,22,-17,19) a 2:3 (-19,21,-23,21,-13), TJ Sokol Bystřice n/P - TJ Sokol Přibyslav A: 0:3 (-21,-21,-17) a 2:3 (-19,20,-23,19,-9), TJ Spartak Třebíč - TJ Sokol Nové Veselí: 3:0 (21,8,16) a 3:0 (21,13,16).

Skupina B:
Štoky - Havlíčkův Brod B: 2:3 (-27,-19,10,18,-15) a 2:3 (-25,25,17,-15,-13), Pacov - Jihlava: 3:0 (14,23,20) a 3:0 (20,23,19), Pelhřimov - Okrouhlice: 2:3 (-22,20,22,-21,-10) a 3:1 (22,15,-24,17)

Dohrávka 1.a 2. kola, 7.11.2009

TJ Sokol Nové Veselí - TJ Spartak Třebíč: 2:3 (-15,21,23,-15,-11) a 3:0 (21,16,26)

9. a 10. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Žďár nad Sázavou A: 3:1 (16,-27,21,23) a 2:3 (16,-27,32,-15,-13), TJ Sokol Bystřice n/P - TJ Spartak Velké Meziříčí: 3:2 (-19,-17,14,17,11) a 3:0 (20,20,12), TJ Spartak Třebíč - TJ Sokol Přibyslav A: 3:1 (20,15,-17,18) a 3:0 (20,10,15).

Skupina B:
Okrouhlice - Štoky: 3:2 (-14-18,20,22,9) a 3:2 (-25,-17,28,18,12), Pacov - Havlíčkův Brod B: 3:2 (22,-16,17,-14,11) a 3:1 (23,16,-17,21), Pelhřimov - Jihlava: 3:2 (-21,28,-20,11,4) a 3:1 (22,-19,24,22)

7. a 8. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem: 3:0 (19,11,19) a 3:0 (13,20,15), TJ Spartak Velké Meziříčí - TJ Spartak Třebíč: 1:3 (-23,-22,17,-19) a 3:0 (23,18,24), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Sokol Nové Veselí: 3:2 (21,16,-20,-20,9) a 3:1 (23,-25,24,23).

Skupina B:
Štoky - Pacov 3:0 (15,16,21) 1:3 (-22,-14,18,-23), Havlíčkův Brod B - Pelhřimov 3:0 (15,16,14) 3:0 (22,13,17), Jihlava - Okrouhlice 1:3 (22,-21,-23,-15) 1:3 (14,-23,-22,-20)

First 1 2 3 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Last

 
tabulky
P Z B
1. Žďár n. S. 12 25
2. Choceň 12 23
3. Dvůr Králové 12 22
4. Hrotovice 12 21
5. Hradec Králové 12 16
6. Hronov 12 15
7. Malá Skála 11 15
8. Prosek 11 14
9. Česká Třebová II 12 14
10. Chvaletice 12 12

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2017 / HTML 4.01 and CSS valid