Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Kvalifikace o 1. ligu mužů začíná!!!

Žďárská mašina se v sobotu vydá zimní krajinou do vzdálených Domažlic, kde se od 17 hodin utká s domácím týmem v rámci kvalifikace o 1. ligu. Držíme palce, aby tento první krok byl úspěšný.

Na domácí zápasy se mohou diváci těšit v neděli 12. a 19. dubna (vždy od 17 hodin), kdy bude naším soupeřem bude nejprve MFF Praha a pak TJ Domažlice.

Žďárský volejbal je zlatý v obou kategoriích dospělých!!!

Co se před sezónou zdálo jako sen, se nyní stalo skutečností - Žďárská mašina dokázala vybojovat prvenství jak v kategorii mužů, tak i žen. Po mužích, kteří byli zlatí ve 2. lize, se i družstvu žen povedlo vyhrát krajský přebor, když v posledním utkání doma hrály s jihlavskou Demlovkou 3:1 a 1:3. V sekci Fotogalerie jsou fotky z oslav po tomto utkání.

Oba týmy dospělých nyní čeká kvalifikace, muže o 1. ligu a ženy o 2. ligu. Jedná se o historický úspěch žďárského volejbalového oddílu, který ...

Muži již znají soupeře a terminy kvalifikace o 1. ligu

Žďárská mašina zná už nejen soupeře, ale také termíny utkání kvalifikace o 1. ligu.
Nejprve jede 4.4. do Domažlic a 11.4. na MFF Praha. Domácí utkání proběhnou v neděli 12.4. s MFF Praha a v neděli 19.4. s Domažlicemi.

Ženy v sobotu zaklepají na zlatou bránu

V sobotu 28.3. čeká volejbalové fanoušky další lahůdka. Družstvo žen se utká v přímém souboji o vítězství v krajském přeboru s jihlavskou Demlovkou. Utkání začínají v 10:00 h na ZŠ Palachova a našemu týmu stačí k prvenství získat jediný bod.

Žďárská mašina má tak historickou možnost získat prvenství v obou soutěžích dospělých a rozšířit letošní počet získaných medailí o další zlatou.

O víkendu se slavil historický úspěch - muži jdou do kvalifikace o 1. ligu!!!

Muži si v sobotu užili parádně oslavu svého triumfu ve 2. lize. V posledním domácím utkání porazili pražský Dansport 3:0 a 3:2. Sezóna pro ně ale ještě nekončí, protože absolvují kvalifikaci o postup do 1. ligy. Podrobný komentář najdete v sekci Články. Do fotogalerie byly přidány fotografie z utkání i následné oslavy (více fotografií najdete v sekci Psali o nás a média).

Starší žákyně odehrály v domácím prostředí poslední finálový turnaj krajského přeboru a celkově obsadily 4. místo. Komentář ...

Víkend 21. a 22. března: Ve znamení volejbalu a oslav

Volejbaloví fans si o tomto víkendu přijdou ve Žďáře na své. V sobotu je čeká lahůdka v podobě posledního zápasu mužů proti pražskému Dansportu. Protože „Žďárská mašina“ je již jasným vítězem 2. ligy, bude toto utkání pojato ve slavnostnějším duchu a bude spojeno s oslavou tohoto historického úspěchu. Diváci se tak mohou těšit nejen na kvalitní volejbal, ale také doprovodné akce, jako je např. tombola pro diváky na obou zápasech. Účast přislíbili také zástupci Města Žďáru, konkrétně ...

Výsledky týmů Žďárské mašiny o tomto víkendu

Kromě družstva žen absolvovaly svá utkání všechny naše týmy. Muži odehráli maratonské zápasy v Hronově, užili si dvě pětisetové bitvy. Svá utkani odehráli také kadeti, žáci a žákyně.

Vsechny výsledky a komentáře k utkáním již brzy najdete v sekci Články.

Program utkání našich týmů o víkendu 14. a 15. března

O tomto víkendu diváci naše týmy neuvidí, protože všechna utkání se hrají na palubovkách soupeřů.

V sobotu 14.3. jedou muži (již jako jistý vítěz 2. ligy) na palubovku stále se lepšícího Hronova.

V neděli pak hrají mládežnická družstva. Starší žákyně absolvují předposlední turnaj finálové skupiny ve Světlé n. S., kde je kromě domácích v bojích o medaile čekají týmy Bedřichova a N. Veselí.

Kadeti jedou v rámci skupiny o 5.-8. místo do Chocně, kde se utkají s domácími, Č. Třebovou a Třebíčí. ...

Žďárská mašina zažila veleúspěšnou sobotu!!!

Muži si zajistili ziskem 4 bodů nad Hrotovicemi již 2 kola před koncem definitivně titul mistra 2. ligy. Ženy naplno bodovaly po dvou výhrách nad Přibyslaví a s náskokem vedou krajský přebor. Kadetky převzaly v domácím prostředí stříbrné medaile a potvrdily skvělou aktuální formu, když v posledním turnaji sezony porazily všechny své soupeře.

Podrobné komentáře ke všem utkáním najdete v sekci Články. V sekci Fotogalerie jsou momentky z utkání mužů i kadetek. V sekci "Psali o nás a média" jsou ...

Sobota 7. 3. bude nabitá domácími zápasy!

Fanoušky Žďárské mašiny čeká velmi lákavé volejbalové menu. Doma hrají v sobotu hned 3 naše týmy!!!

Magnetem číslo 1 bude určitě derby mužů, kteří ve sportovní hale od 10 h hostí v přímém souboji o celkové vítězství ve 2. lize druhé Hrotovice. Bude zlaté kolečko už tuto sobotu ? :-)

Na ZŠ Palachova hrají od 10 h ženy (s Přibyslaví) a od 9 h tamtéž pořádají kadetky poslední turnaj krajského přeboru (týmy Humpolce, Pelhřimova a Nového Veselí).

Výsledky všech utkání i s komentáři najde pak v ...

Víkendový výsledkový servis

O tomto víkendu odehrály svá utkání pouze ženy. Podařilo se jim naplno bodovat v Polné, získat dalších 6 bodů do tabulky a upevnit si tak 2 kola před koncem soutěže 1. místo. Sezónu dohrají už v domácím prostředí, kde je čeká nejprve nejslabší tým soutěže Přibyslav a v posledním kole se v přímém souboji o celkové prvenství utkají s Jihlavou.

Informace k utkání v Polné najdete v sekci Články.

Po tomto víkendu oba týmy dospělých vedou své soutěže

O vikendu padaly skvělý výkon oba týmy dospělých, když přesvědčivě přehrály své soupeře. Muži se bez ztráty setu a s plným počtem bod vrátili ze Dvora Králové. Výrazně se tak přiblížili ke stanovenému letošnímu cíli, protože 3 kola před koncem 2. ligy vedou s náskokem 12 bodů.

Ženy doma zdolaly bez větších problémů Třebíč a usadily se s tříbodovým náskokem v čele tabulky krajského přeboru.

Žákyně odehrály v neděli další turnaj finálové skupiny v Novém Veselí a nemocemi zdecimovanému týmu se ...

Program utkání našich týmů o víkendu 21. a 22. února

O tomto víkendu hrají týmy mužů, žen a starších žákyň.

V domácím prostředí se představí pouze ženy, které se v rámci krajského přeboru v sobotu utkají s Třebíčí, která je aktuálně čtvrtá. Utkání se hrají na ZŠ Palachova od 10 hodin.

Muži v sobotu jedou k důležitému utkání 2. ligy na palubovku 4. týmu tabulky, Dvora Králové.

V neděli hrají další finálový turnaj krajského přeboru starší žákyně, které se v Novém Veselí od 10 h utkají postupně se Světlou, Bedřichovem a domácím týmem.

V sekci ...

Fotografie mapující historii volejbalové oddílu zkompletovány a zveřejněny

Po více jak ročním snažení se konečně podařilo dát dohromady několik stovek fotografií mapujících více jak 60 let historie našeho volejbalového oddílu. Odkaz na fotografie z let 1954-2014 najdete v sekci Historie.

Jak se dařilo týmům žďárské mašiny o víkendu 14. a 15. února?

Je za námi další volejbalový víkend. Skvěle se stále daří oběma týmům dospělých. Muži porazili doma dvakrát pražské Modřany a vedou tabulku 2. ligy s náskokem 8 bodů. Ženy vybojovaly 2 výhry na palubovce Světlé n. S., prodloužily svou sérii vítězných utkání na 9 a stále jsou jen díky menšímu počtu odehraných zápasů druhé.

Kadetky si v sobotu definitivně zajistily 2. příčku tabulky, když z předposledního turnaje krajského přeboru v Humpolci dovezly 4 body. Žáci pořádali v neděli turnaj krajského ...

Přehled utkání našich týmů o vikendu 14. a 15.2.

V sobotu 14. února hrají svá utkání muži, ženy a kadetky, v neděli pak žáci.

Muži hrají v sobotu jako jediný náš tým doma a utkají se ve 2. lize s pražskými Modřany (sportovní hala v 10 a 13 hod.).
Ženy jedou na palubovku 3. týmu krajského přeboru do Světlé nad Sázavou. Kadetky odehrají předposlední turnaj krajského přeboru v Humpolci, kde se utkají s domácími, Pelhřimovem a Novým Veselím.

V neděli od 9 hodin se na ZŠ Palachova představí letos v posledním domacím turnaji krajského přeboru tým ...

Kadetky a starší žákyně testovaly své fyzické předpoklady

Testovalo se celkem 8 různých parametrů (např. dosah, výskok, síla…). Několik zajímavostí z testování: nejvýš nad sítí je Gabča, největší výskok má Verča, nejrychlejší je Barča a také má nejsilnější břišní svaly, nejdál háže Klára a nejvíc do dálky skáče Lenka.

Podrobnosti najdete v sekci Články, fotografie z testování jsou ve Fotogalerii.

Ženy i muži o víkendu stoprocentní

Bez ztráty jediného setu zvládly svá utkání oba týmy dospělých. Muži si připsali druholigových 6 bodů za výhru v hradeckých Malšovicích a opět zvýšili svůj náskok v čele tabulky na 8 bodů.
Ženy zvládly s přehledem zápas na palubovce Náměšti nad Oslavou a jen kvůli menšímu počtu odehraných utkání nejsou na 1. příčce tabulky krajského přeboru.

V sekci Články najdete komentáře k zápasům žen i mužů.

V sobotu 7.2. hrají naše týmy u soupeřů

O tomto víkendu hrají pouze týmy dospělých, a to v sobotu. Druholigoví muži jedou na palubovku hradeckých Malšovic, ženy se v rámci krajského přeboru utkají s Náměští nad Oslavou.

Informace o průběhu a výsledcích utkání najdete ke konci víkendu v sekci Články.

Akce „Oddílová trička“ vstoupila do finální fáze!!!

Dnes byla učiněna konečná objednávka oddílových triček! Cena 1 trička se podařilo stlačit na krásných 130 Kč a celkem jsme pro oddíl objednali 275 kusů. Výroba triček by měla trvat asi 10 dnů, takže se na ně můžeme těšit koncem příštího týdne.
Pokud tedy vše dobře dopadne, tak v pátek 13. února by měla mít Žďárská volejbalová mašina nový, jednotný vzhled :-)

Fotografie triček v obou barevných provedeních je v sekci Fotogalerie.

First 1 2 3 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 32 33 34 Last

 
tabulky
P Z B
1. Česká Lípa 14 36
2. Česká Třebová 14 30
3. Žďár n.S. 12 26
4. Hronov 12 19
5. Dvůr Králové 10 17
6. Havlíčkův Brod 12 16
7. Kometa Brno 12 16
8. Choceň 12 15
9. MnichovoHradiště 10 3
10. Turnov 12 2

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2019 / HTML 4.01 and CSS valid