Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Víkendový servis (14. a 15. 11.)

Volejbalový maraton absolvovaly oba týmy dospělých, když všechny své zápasy odehrály na maximální možný počet 5 setů. Úspěšnější byly ženy, které přehrály Červený Kostelec 3:2 a 3:2, muži naopak naprosto stejným poměrem podlehli Šlapanicím.
Kadetky, které letos dosud nenalezly přemožitele, porazily bez ztráty setu také Humpolec 3:0 a 3:0 a vedou tabulku krajského přeboru.
V neděli rozšířily bodovou sbírku Žďárské mašiny juniorky, které po výborném výkonu získaly 4 body v souboji s KCTM Vysočina. ...

Víkendový servis (7. a 8. 11.)

O víkendu se povedlo naplno bodovat mužům, když dovezli plný počet druholigových bodů ze Střelic po dvou výhrách 3:1. Dařilo se také ženám, které v krajském derby s Havlíčkovým Brodem dokázaly na jeho palubovce získat 3 body po výsledku 3:1 a 1:3.
Domácí turnaj absolvovaly také žákyně, které sice ještě tentokrát nebodovaly, ale povedlo se jim získat první set v soutěži. Žáci odehráli turnaj krajského přeboru v Jihlavě. Podrobné informace o všech utkáních a jejich průběhu najdete v sekci Články.

Víkendový servis (31.10. a 1.11.)

V sobotu odehrály svá domácí utkání týmy dospělých. Muži v derby s Hrotovicemi získali pouze 1 bod, když soupeři podlehli 1:3 a 2:3. Ženy nejprve porazily Českou Třebovou 3:0 a pak jim soupeř porážku oplatil poměrem 1:3.
Úspěšné byly opět kadetky, které získaly plný počet bodů v Třebíči za 2 výhry 3:1 a ještě letos nepoznaly hořkost porážky.
V neděli vybojovaly juniorky 2 pětisetové bitvy v Havlíčkově Brodě a se soupeřem se rozešly spravedlivou dělbou bodů.
Komentáře ke všem utkáním najdete v ...

Víkendový servis (17. a 18. 10. 2015)

Žďárská volejbalová mašina má za sebou další domácí utkání. Muži naplno bodovali s pražskou Pragou a vyhráli 3:0 a 3:1. Ženám se již tolik nedařilo, ale přece jen získaly 1 bod po porážkách 2:3 a 0:3 s českobudějovickou Hlincovkou. Obě družstva dospělých drží nyní 6. příčku tabulky 2. ligy. Jako první odehrály o víkendu svá utkání kadetky, které Bedřichov nešetřily, porazily jej dvakrát 3:0 a usadily se na 1. příčce tabulky. V neděli se dařilo juniorkám, které porazily Třebíč bez ztráty jediného ...

Víkendový servis (10. a 11. 10. 2015)

Muži A v neděli bojovali na horké palubovce brněnské Tesly, která patři k hlavním favoritům letošního ročníku 2. ligy. První zápas Žďárská mašina prohrála až po velkém boji 3:2 (15:13 v 5.setu). Ve 2. zápase zvítězil soupeř 3:0. Bod z prvního zápasu se ale počítá, je třeba ocenit kvalitu soupeře. Komentář k utkání najdete v sekci Články.
Ženy vybojovaly také 4 body, a to v pražském Bráníku, kde nejprve zvítězily 3:0 a pak druhý zápas prohrály 2:3. Patří jim zaslouženě 4. příčka druholigové ...

Víkendový servis (3. a 4. 10. 2015)

Žďárská mašina projela první stanicí druholigových soutěží. Ženy vydřely 2 výhry 3:2 nad pražskými Střešovicemi. Muži v prvním utkání převálcovali Velké Meziříčí 3:0, ale pak zvítězil soupeř 1:3. Do fotogalerie byly přidány desítky fotek z utkání mužů i žen.
Starší žáci absolvovali ve Velkém Meziříčí kvalifikační turnaj krajského přeboru a postoupili do skupiny o 1.-3. místo.

Podrobnější informace k zápasům najdete v sekci Články.

Žďárská volejbalová mašina na prahu sezony 2015/2016

O víkendu se rozběhne naplno nová volejbalová sezona, a proto by bylo dobré si zrekapitulovat, v jaké je Žďárská volejbalová mašina kondici, jaké důležité změny se udály a co je nového. Pokud vás zajímá, jaké jsou změny u mužů, kdo posílil družstvo žen, kteří 3 noví trenéři budou u přípravky či proč mají muži nový oficiální název, získáte podrobné informace v sekci Články.

Béčko mužů získalo první vítězství

V sobotu 26.9. se zadařilo týmu mužů B, který je tvořen zejména juniory Žďárské mašiny, když v Telči dokázal vydřít výhru nad domácími poměrem 3:2. V dalším utkání sice podlehli Polné 0:3, ale první výhra v krajském přeboru dospělých se určitě cení.

Přehled utkání družstev volejbalového oddílu v sezoně 2015/2016

Na úvodní stránku byl vpravo dolů pod tabulku umístěn přehled utkání družstev Žďárské volejbalové mašiny v sezoně 2015/2016 (zatím první část soutěží). Žďárská mašina má letos 9 družstev, která ji budou reprezentovat (muži A, muži B, ženy, přípravka, žáci, žákyně, kadetky, juniorky a junioři). Domácí utkání jsou podbarvena zeleně, utkání u soupeřů šedě. Družstva mužů a žen letos odehrají všechna svá domácí utkání ve sportovní hale na Bouchalkách a ve stejných termínech. Utkání žen začínají vždy ...

Muži B v sobotu 19. září hrají v domácím prostředí

V sobotu 19.9. se na volejbalových kurtech na Rybníčku představí B-tým mužů Žďárské mašiny, který se od 9:00 a 13:00 h utká ve 3. kole krajského přeboru II. třídy postupně s Telčí a s Polnou. Náš tým je tvořen převážně juniory, kteří jsou doplněni zkušenými hráči.

Žďárská mašina vyhrála turnaj O pohár ministra dopravy!

Žďárská mašina dosáhla dalšího úspěchu, když zvítězila v mezinárodním turnaji O pohár ministra dopravy. V konkurenci 22 týmů nenašla přemožitele a v 23. ročníku turnaje získala pohár již posedmé. Tým vedený kapitánkou Ivčou Ťupovou porazil ve finále turnaje České dráhy jasně 2:0. Ondřej Trojánek byl navíc vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje. Gratulujume a držíme palce, aby skvělá forma pokračovala i v mistrovských zápasech. Fotografie z turnaje najdete ve Fotogalerii, další si lze ...

Generální sponzor Žďárské volejbalové mašiny - firma CETL Cargo

Je nám velkou ctí představit vám generálního sponzora družstva mužů volejbalového oddílu - firmu CETL Cargo s.r.o.

V sezoně 2015/2016 bude tým mužů vystupovat pod oficiálním sponzorským názvem TJ CETL Cargo Žďár nad Sázavou a jeho dresy budou nést logo tohoto sponzora, který podniká v oblasti vnitrostátní i mezinárodní dopravy. Generální sponzor pokryje významnou část rozpočtu družstva a spolupráce bude mít dlouhodobější charakter.

Děkujeme firmě CETL Cargo za podporu a věříme, že pod novým ...

23. ročník turnaje O pohár ministra dopravy - sobota 12.9.2015

V sobotu 12. září se volejbalové kurty na Rybníčku zaplní 24 družstvy, která se utkají v tradičním turnaji O pohár ministra dopravy. Jedná se již o 23. ročník tohoto turnaje a účastní se jej také smíšený tým Žďárské volejbalové mašiny. Úvodní utkání začínají v 8 hodin a finálové utkání by mělo proběhnout kolem 16 hodiny.

Přátelské utkání mužů s Drásovem - pátek 11.9. 2015

Přípravy Žďárské mašiny na novou sezónu vrcholí!
V pátek 11. září se tým mužů se utká s Drásovem, který v minulém ročníku 2. ligy obsadil 4. příčku "moravské" skupiny. Utkání se hraje od 18:00 h ve sportovní hale, vstup je zdarma.

Domácí tým by se měl představit pod novým sponzorským názvem a v dresech s logem nového generálního sponzora, jehož jméno bude oficiálně zveřejněno v pátek.

Soustředění mládeže 2015

Více jak 50 účastníků absolvovalo soustředění mládeže Žďárské volejbalové mašiny. Pod vedením celkem 8 trenérů se družstva starších žáků, starších žákyň, kadetů, kadetek, juniorů a juniorek po dobu 5 dnů věnovala jednak získávání nových volejbalových dovedností, jednak nabírání fyzické kondice. Součástí soustředění byly také semináře věnované pravidlům volejbalu, ale také rozcvičení, strečinku a regeneraci. Zpestřením byla i exhibice trenérského dua proti pětici juniorů. Soustředění se vydařilo ...

Žďárská volejbalová mašina získala generálního sponzora!!!!!

Vynikající výkony našich týmů v uplynulé sezoně neunikly pozornosti široké veřejnosti. Výsledkem toho je zájem jedné regionální firmy stát se generálním sponzorem Žďárské mašiny! Tento generální sponzor finančně pokryje významnou část rozpočtu a spolupráce by měla mít trvalejší charakter.

Jednání nyní vrcholí a ladí se podmínky spolupráce a také smouvy. Jméno generálního sponzora a další podrobnosti brzy uveřejníme.

Gratulace Petru Holešovskému k životnímu jubileu

V sobotu 25.7. oslaví pěkně kulaté narozeniny člen Žďárské mašiny Petr Holešovský, kterého všichni znají pod přezdívkou Otyl.

Peťo, za všechny členy Žďárské mašiny velká gratulace a přejeme do další padesátky ocelově pevné zdraví, ještě hodně volejbalových, tenisových a dalších sportovních úspěchů a ať se ti daří ve všem, co je pro tebe důležité :-)

Členky Žďárské mašiny se podílely na dalším úspěchu - 1.místu na mistrovství ČR ve volejbale žen nad 40 let.

Ve dnech 13.-14.6.2015 se konalo Mistrovství ČR 2015 ve volejbale žen - seniorek. Pořadatelství se zhostil Dolní Benešov u Ostravy a musíme říci, že velmi úspěšně. Turnaje se zúčastnilo osm týmů, které se probojovaly na letošní mistrovství. Náš kraj Vysočina reprezentovalo družstvo tvořené hráčkami ze Žďáru, Nového Města, Štoků, Pelhřimova a Havlíčkova Brodu.
Podrobnosti k průběhu turnaje v sekci články a ve fotogalerii.

Modernizace volejbalových kurtů na Rybníčku vstoupila do finální fáze

Již v loňském roce došlo k mnoha významným úpravám na volejbalových kurtech: byla položena dlažba před budovou, byla udělána pergola se zatahovací plachtou, proběhla modernizace interiéru klubovny, oprava krbu atd.

Letos došlo k instalaci betonové garáže a také finální opravě střechy, která byla zakončena právě dnes, kdy byl proveden vrchní nátěr celé střechy. Tím byl završen cca dvouletý proces modernizace volejbalových kurtů. Poslední větší akcí ještě bude kompletní výměna všech bojlerů ve ...

Týmy Žďárské mašiny již znají své soupeře na sezonu 2015/2016

Soupeři mužů budou značně obměněni, ve skupině B 2. ligy je čekají 4 nové týmy - jednak nováček z Velkého Meziříčí, jednak 2 týmy z Brna a jeho okolí (Tesla a Šlapanice) a staronový oblíbený soupeř pražská Pragovka. Soupeři žen, které postoupily do 2. ligy, jsou velkou neznámou, žďárské ženy čekají kromě jiných také 3 týmy z Prahy a také třeba výlet až do Benátek nad Jizerou. Tým mužů B, který bude tvořen hlavně juniory, se bude turnajovým způsobem utkávat s Telčí a Polnou.

Rozlosování mužů A ...

First 1 2 3 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 34 35 36 Last

 
tabulky
P Z B
1. Česká Lípa 32 86
2. Česká Třebová 32 63
3. Hronov 32 57
4. Dvůr Králové 32 53
5. Choceň 32 48
6. Kometa Brno 32 43
7. Žďár n.S. 32 42
8. Havlíčkův Brod 32 40
9. Turnov 32 28
10. MnichovoHradiště 32 20

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2020 / HTML 4.01 and CSS valid