Volejbal Žďárr nad Sázavou

Aktuality

Přípravka zakončila sezonu turnajem s rodiči

V neděli 25.6. se uskutečnilo na kurtech na Rybníčku ukončení letošní sezony naší volejbalové přípravky, a to společným turnajem dvojic rodičů s dětmi. Přestože nebyla účast 100% (někteří si již užívali dovolených), tak jsme se sešli v hojném počtu cca 50 osob.

Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny po 10 týmech. Počasí nám přálo, a tak všichni mohli předvést v plné kráse svým rodičům, co už se naučili z volejbalového řemesla a musím s radostí konstatovat, že chvílemi byly k vidění okamžiky, kdy se ...

Oddílový turnaj ukončil letošní volejbalovou sezonu

V sobotu 24. června jsme společně na kurtech na Rybníčku ukončili letošní volejbalovou sezonu. Dopoledne mládež a odpoledne pak i dospělí si zahráli turnaj smíšených družstev. Vše se bezvadně vydařilo a užili jsme si v nádherném letním počasí den plný volejbalu. Na Rybníček se přišel podívat také jeden vzácný divák, kterého naše akce velmi zaujala. Poznáte, kdo byl oním divákem? Malá nápověda: napsal mnoho skvělých hudebních textů nejen k šansonům a nyní se chystá vstoupit do klání o Pražský ...

Nábor do týmu žáků

Postupně se rodí nový žákovský tým žďárské volejbalové mašiny a vy můžete být u toho! Hledáme kluky ročník 2003 a mladší, kteří chtějí začít s volejbalem nebo si ho jen vyzkoušet pod vedením trenérů. Všichni nově příchozí mají možnost se k nám připojit každé červnové úterý od 16 hod. na kurtech Na Rybníčku. Pro více informací se buď stavte přímo na trénink, kontaktujte nás na emailech pkadlec@1zdar.cz a mouckajiri@seznam.cz nebo volejte na tel. číslo 605 157 066. Těšíme se na vás!

Zloděj míčů z Plzeňska řádil u Rybníčku...

V pátek 9.6. na tréninku naší přípravky přeletěl míč přes plot volejbalových kurtů a dopadl na silnici, kde jej bez jakýchkoli skrupulí sebral řidič dodávky a odjel s ním pryč (SPZ dodávky 3P4 85-79).
Přejeme touto cestou dotyčnému zloději, ať si míč užije a přinese mu stejnou radost jako přinášel našim malým hráčům a hráčkám…

Mladší žákyně odehrály v Brně Mistrovství ČR

O víkendu 22.-23. dubna mladší žákyně odehrály turnaj Mistrovství ČR v Brně. Komentář trenérky a dvou hráček a také fotografie najdete v sekci Články.

Komentář ke kvalifikaci o 1. ligu kadetek

V sekci Články najdete nejen komentáře ke kvalifikaci kadetek, a to hned očima 3 přímých účastníků, ale také fotky z této kvalifikace.

Kvalifikace o 1. ligu kadetek - den třetí

V kvalifikaci o 1. ligu kadetek dnes naše holky nejprve prohrály se Světlou, která díky speciálně na kvalifikaci hostujícím posílám z KTCM nakonec postoupila na úkor Jihlavy.
Celá kvalifikace gradovala posledním zápasem mezi námi a Jihlavou. Zápas měl fantastickou atmosféru, oba týmy podaly vynikající bojovný výkon a k vidění byl na tuto kategorii skvělý volejbal. Jihlava vedla 2:0 a domácí fans už slavili hladké vítězství, ale naše holky úžasně zamakaly a srovnaly na 2:2. Tiebreak nakonec sice ...

Kadetky zahájily kvalifikaci o 1. ligu

Kadetky dnes zahájily kvalifikaci o 1. ligu v Jihlavě výhrou 3:1 nad Českými Budějovicemi, ve druhém zápase pak přejely Orion Praha 3:0. Teprve ve 3. utkání podlehly 1:3 velmi dobrému týmu Příbramí.
V neděli je čekají 2 utkání s regionálními soupeři, a to ze Světlé a Jihlavy.

O víkendu hrají žákyně a kadetky kvalifikace celorepublikových soutěží

Mladší žákyně a kadetky Žďárské volejbalové mašiny čeká poslední volejbalový víkend letošní sezony.
Mladší žákyně čeká v sobotu a v neděli v Brně v hale Vodova 1. část republikového finále, kde se utkají s domácím Brnem A a Brnem B, Raškovicemi, Frýdkem-Místkem, Prostějovem a Orlovou. Kadetky budou v 6členné kvalifikační skupině v Jihlavě na ZŠ Demlova od pátku do neděle bojovat o 1. ligu. Soupeři jim bude domácí Jihlava, Příbram, Třebín, Orion Praha a Světlá.
Držíme palce, holky ;-)

Kadetky čeká o víkendu kvalifikace o 1. ligu

Po juniorkách sehrají kvalifikaci o 1. ligu také kadetky. Kvalifikace se uskuteční od pátku 21.4. do neděle 23.4. v Jihlavě na ZŠ Demlova. Do této šestičlenné kvalifikační skupiny jdeme společně s domácí Jihlavou jako týmy z letošní 1. ligy, ostatní 4 soupeři jsou vítězové krajů.
V pátek 21.4. se od 17 h utkáme s Třebínem, v sobotu 22.4. nás čeká od 10 h Orion Praha a od 16 h Příbram a v neděli 23.4. kvalifikaci ukončíme regionálními derby ve 12 h se Světlou a v 15 h s Jihlavou. Právo startu v ...

Firma WAPA finančně podpořila činnost našeho oddílu

Firma WAPA s.r.o. se sídlem v Novém Městě na Moravě, která se zabývá řezáním materiálů vodním paprskem, ocenila naši dlouhodobou kvalitní práci s mládeží i dosažené letošní úspěchy a rozhodla se opět podpořit náš volejbalový oddíl formou finančního daru.
Děkujeme firmě WAPA a konkrétně jejímu majiteli p. Neubauerovi, tato podpora je pro nás silnou motivací pro další činnost a využijeme ji pro rozvoj cca 100 mladých volejbalistů a volejbalistek z mládežnických družstev našeho oddílu.

Video z kvalifikace juniorek o 1. ligu

V sekci Psali o nás a média najdete odkaz na cca 3minutové video, které je sestřihem toho nejlepšího, co se holkám na kvalifikaci v Turnově povedlo. Video najdete na Youtube na adrese https://youtu.be/dzfXpN8EICY .

Juniorky odehrály o vikendu v Turnově kvalifikaci o 1. ligu

Kvalifikace o ligu juniorek je minulostí. Holky podaly dobrý výkon, protože oba týmy, co spadly z ligy (Turnov i Poličku), porazily 3:0 a prohrály jen s týmy s hráčkami, které hrají extraligu (ČB) nebo letos hrály o extraligu kvalifikaci (Lanškroun) a ty prostě byly lepší. Takže celkově 3. příčka, bohužel první nepostupová. Z tyhle skupiny by prostě jen tak někdo nepostoupil...
Teď jsme sice všichni moc zklamaný, ale rozhodně se nemáme za co stydět, máme za sebou všichni obrovský kus poctivý ...

Juniorky už znají své soupeře v kvalifikaci o 1. ligu

Juniorky už znají místo konání kvalifikace o 1. ligu a také své soupeře. O víkendu 8.-9. dubna se v Turnově utkáme o 2 postupová místa s domácím týmem, Českými Budějovicemi, Lanškrounem a Poličkou. Tak nám držte palce ;-)

Rozlosování najdete pod tímto článkem nebo na odkazu:
http://www.cvf.cz/rozpisy-vysledky/?soutez=1-JKY&skupina=1-JKY-KB

Víkendový servis (25. a 26. března 2017)

O víkendu slavily juniorky titul přeborníka kraje Vysočina a ani v posledním utkání nepoznaly, jak chutná porážka, a přejely Třebíč dvakrát 3:0. Dokázaly tak vyhrát celou soutěž bez ztráty jediného bodu a s poměrem setů 60:5, což hovoří za vše. Sezona pro ně ale zdaleka nekončí, protože za 14 dní je čeká kvalifikace o 1. ligu juniorek, o níž se poperou v Turnově se 4 dalšími týmy o 2 postupová místa.
Další medaili zajistili pro Žďárskou volejbalovou mašinu žáci, kteří v domácím prostředí ...

Co nás čeká o posledním letošním volejbalovém víkendu?

O tomto víkendu zakončí letošní sezonu poslední 3 naše družstva. V sobotu 25.3. se od 10 h na Palachovce juniorky utkají s Třebíčí. Juniorky po tomto zápase, v němž budou chtít udržet svoji letošní neporazitelnost, přeberou od zástupců Krajského volejbalového svazu zlaté medaile za titul přeborníka kraje Vysočina.
Junioři se v neděli v Jihlavě pokusí rozšířit počet výher a vybojovat některou z medailí. V neděli sezonu v domácím prostředí zakončí také žáci, kteří se od 9 h na Palachovce utkají s ...

Víkendový servis (18. a 19. března 2017)

O tomto víkendu odehrálo svá letošní poslední utkání 5 našich družstev. V sobotu muži slavili konečnou 2. příčku druholigové tabulky, když se s Hrotovicemi rozešli smírně 1:3 a 3:1. Ženy obsadily 7. místo, které jim zaručuje druholigovou příslušnost i v další sezoně, po výsledku 3:0 a 1:3 s Havlíčkovým Brodem. Muži zakončili sezonu prohrou ve Štokách 3:0 a 3:0. Mladší žákyně v posledním turnaji ve Světlé sice nebodovaly, ale už samotná letošní účast ve finálovce je jejich velkým úspěchem.
V ...

Před námi je předposlední volejbalový víkend letošní sezony

V sobotu 18.3. odehrají svá poslední domácí utkání oba A-týmy dospělých. V hale na Bouchalkách se od 9 a 13 h utkají ženy s Havlíčkovým Brodem, muži budou hostit v 11 a 15 h Hrotovice. Muži B jedou do Štoků, mladší žákyně do Světlé nad Sázavou.
V neděli pak odehrají poslední utkání sezony také starší žákyně, které se od 9 h utkají na Palachovce s Jihlavou a Pelhřimovem.

Víkendový servis (11. a 12. března 2017)

O víkendu se našim týmům velmi dařilo. Muži vezou 2 výhry 3:0 z Chvaletic,celkový letošní počet získaných bodů navršili na 85 a potvrzují, že stříbrná příčka je ve správných rukou. Ženám se povedlo vyhrát 3:0 a 3:0 v Benátkách nad Jizerou a tyto body mají vzhledem k situaci v tabulce opravdu cenu zlata, protože je posunuly do klidnějších vod druholigové tabulky. Tým mužů B dokázal doma s Jihlavou vybojovat další bod do tabulky, a i když prohrál 0:3 a 2:3, získal další cenné volejbalové ...

Co nás čeká o víkendu 11. a 12. března?

V sobotu 11.3. čeká druholigové muže utkání ve Chvaleticích a ženy v Benátkách nad Jizerou, muži B hostí v domácím prostředí ZŠ Palachova od 10 h Jihlavu. V neděli 12.3. jedou juniorky (jako již jistý letošní přeborník kraje Vysočina) do Humpolce.
Budeme držet palce zejména ženám, které potřebují u soupeře nutně bodovat, aby se vyhnuly baráži.

First 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 29 30 31 Last

 
tabulky
P Z B
1. Hronov 20 43
2. Žďár n. S. 20 42
3. Turnov 22 35
4. Dvůr Králové 20 33
5. Havlíčkův Brod 20 32
6. Choceň 22 31
7. Praga 20 30
8. Modřany 20 24
9. Hradec Králové 20 19
10. Malá Skála 20 17

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2019 / HTML 4.01 and CSS valid