Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

13. a 14. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Pacov - Žďár n/S "A": 3:0 (17,25,18) a 3:0 (15,20,22);
Třebíč - Štoky: 0:3 (-18,-20,-26) a 3:0 (21,15,16);
Nové Veselí - Havl.Brod "B": 0:3(-14,-23,-12) a 0:3(-21,-24,-19);

Sk.o sestup:
Okrouhlice - Jihlava: 1:3 (-22,18,-17,-17) a 0:3 (-14,-19,-20);
Přibyslav "A" - Bystřice n/P: 3:1 (-19,20,13,15) a 2:3 (-22,22,-21,16,-14);
Pelhřimov - Vel.Meziříčí: 3:0 (16,22,22) a 3:1 (-21,24,18,22);

11. a 12. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Žďár n/S "A" - Nové Veselí: 3:0 (13,21,17) a 3:0 (15,21,14);
Štoky - Pacov: 3:2 (-24,17,-21,21,12) a 1:3 (14,-17,-19,-20);
Havl.Brod "B" - Třebíč: 2:3 (21,-17,19,-22,-12) a 3:0 (18,19,19);

Sk.o sestup:
Jihlava - Vel.Meziříčí: 3:1 (-30,23,25,21) a 2:3 (-32,-23,20,22,-24);
Pelhřimov - Bystřice n/P: 0:3 (-22,-22,-23) a 3:2 (-19,22,-28,20,11);
Okrouhlice - Přibyslav "A": 0:0 (0,0,0) a 0:0 (0,0,0);

9. a 10. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Štoky - Žďár n/S "A": 1:3 (-21,-20,18,-20) a 1:3 (22,-26,-20,-20);
Havl.Brod "B" - Pacov: 0:3 (-15,-13,-21) a 1:3 (-18,-10,22,-13);
Třebíč - Nové Veselí: 3:0 (20,21,18) a 3:1 (17,21,-16,12);

Sk.o sestup:
Přibyslav - Jihlava: 3:2 (22,19,-20,-24,10) a 3:1 (23,15,-17,20);
Okrouhlice - Pelhřimov: 3:1 (-17,21,22,19) a 3:1 (23,19,-19,19);
Bystřice n/P - Vel.Meziříčí: 3:2 (-17,22,24,-19,12) a 0:3 (-16,-24,-20);

7. a 8. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Žďár n/S "A" - Havl.Brod "B": 2:3 (-18,30,14,-20,-14) a 3:2 (-21,17,-11,22,11);
Pacov - Třebíč: 3:0 (28,16,16) a 3:1 (22,-17,16,16);
Nové Veselí - Štoky: 0:3(-13,-19,-18) a 1:3(-23,19,-18,-20);

Sk.o sestup:
Pelhřimov - Přibyslav: 3:1 (-21,28,18,18) a 3:1 (-20,24,19,16);
Vel.Meziříčí - Okrouhlice: 2:3 (20,-17,-16,22,-9) a 3:0 (22,19,20);
Jihlava - Bystřice n/P: 0:0 (0,0,0) a 0:0 (0,0,0);

Novinky

Byly doplněny výsledky a komentáre k zápasům v Trebíči a s Brodem.

5. a 6. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Třebíč - Žďár n/S "A" : 2:3 (-21,21,-24,18,-13) a 0:3 (-21,-19,-23);
Havl.Brod "B" - Štoky: 3:1 (22,-23,22,19) a 0:3 (-23,-25,-19);
Pacov - Nové Veselí: 3:1 (11,-22,13,14) a 3:0 (21,24,13)

Sk.o sestup:
Pelhřimov - Jihlava: 3:1 (-23,22,16,23) a 3:1 (19,-23,22,18);
Přibyslav "A" - Vel.Meziříčí: 3:0 (17,21,24) a 3:0 (22,20,15);
Okrouhlice - Bystřice n/P: 3:0 (14,18,14) a 3:0 (19,14,0);

1. a 2. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Nové Veselí - Žďár n/S "A": 3:2(17,24,-18,-16,11) a 2:3(-21,-13,14,18,-7);
Pacov - Štoky: 3:0 (23,11,13) a 2:3 (24,18,-23,-20,-11);
Třebíč - Havl.Brod "B": odloženo z důvodu sněhové kalamity - 28.2.2010

Sk.o sestup:
Přibyslav "A" - Okrouhlice: 0:3 (-17,-24,-16) a 1:3 (23,-21,-24,-30);
Vel.Meziříčí - Jihlava: odloženo z důvodu sněhové kalamity
Pelhřimov - Bystřice n/P: odloženo z důvodu sněhové kalamity

3. a 4. kolo KP1 VYS - M

Sk.o postup:
Žďár n/S "A" - Pacov: 3:2 (-16,22,-25,19,14) a 3:1(19,-24,20,24);
Štoky - Třebíč: 0:3 (-14,-19,-23) a 3:0 (17,21,17);
Havl.Brod "B" - Nové Veselí: 3:2 (17,26,-23,-19,16) a 3:1(19,-24,20,24)

Sk.o sestup:
Jihlava - Okrouhlice: 3:1 (-15,23,23,22) a 2:3 (21,-21,17,-25,-13);
Bystřice n/P - Přibyslav "A": 1:3 (-21,22,-23,-21) a 0:3 (-21,-21,-21);
Vel.Meziříčí - Pelhřimov: 3:1 (17,-23,22,21) a 3:2 (-17,15,23,-21,11);

Novinky

Byl aktualizován rozpis zápasů do konce sezony a v odkazech přibyly letošní zprávy Televize Vysočina. Tak se můžete kouknout, jak nám to při sportu sluší / nesluší :-).

Vánoční utkání Áčko versus Béčko

V úterý 29.12. se od 19.30 hodin na hale uskuteční vánoční utkání mezi týmy mužů A a B. Atmosféra bude tradičně velmi vyhecovaná a očekávají se vynikající sportovní i společensko-kulturní výkony na hřišti i mimo něj. Výbornou formu má zejména Otyl Kazijski, což dokazoval na posledním tréninku, kde byl s úspěšností 89,63 % jasně nejlepším útočníkem na palubovce.
Takže jste srdečně všichni zváni a ať zvítězí sport, případně ten šťastnější :-).

19. a 20. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
Žďár nad Sázavou A - Nové Veselí 3:0 (29,17,20) a 3:1 (-31,14,15,19).
Přibyslav A - Třebíč 1:3 (-20,20,-23,-22) a 2:3 (20,-18,-17,27,-10).
Velké Meziříčí - Bystřice nad Pernštejnem 3:2 (-23,-25,20,25,6) a 3:2 (-16,-20,21,15,13).

Skupina B:
Štoky - Okrouhlice 3:1 (19,-20,21,21) a 3:2 (18,-22,-25,22,11).
Jihlava - Pelhřimov 3:1 (14,-22,25,23) a 0:3 (-12,-18,-23).
Havlíčkův Brod B - Pacov 3:0 (20,16,19) a 3:0 (27,16,16).

17. a 18. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Sokol Bystřice n/P - TJ Žďár nad Sázavou A 1:3 (-22,19,-23,-15) 0:3 (-22,-24,-14),
Třebíč – Vel.Meziříčí 3:0 (14,17,18) a 3:1 (24,-19,25,20),
Nové Veselí – Přibyslav A 3:0 (15,19,20) a 3:1 (18,-21,13,14)

Skupina B:
Pacov - Štoky 3:1 (23,-22,21,18) a 1:3 (-19,-16,26,-18)
Pelhřimov – Havl.Brod B 1:3 (-23,-24,18,-21) a 2:3 (22,17,-21,-16,-8)
Okrouhlice – Jihlava 3:1 (-23,15,19,14) a 3:1 (16,-18,18,0)

15. a 16. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Sokol Přibyslav A 3:0 (10,21,11) 3:1 (-23,25,10,20), TJ Spartak Velké Meziříčí A - TJ Sokol Nové Veselí A 3:2 (17,-22,19,-22,15), TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A - TJ Spartak Třebíč A 0:3 (-20,-18,-20) 0:3 (-22,-22,-16)

Skupina B:
Štoky - Jihlava 3:2 (-25,20,-22,19,5) 1:3 (-20,23,-23,-15), Havlíčkův Brod B - Okrouhlice 3:2 (-19,-15,19,22,10) 3:2 (20,-17,-17,21,10), Pacov - Pelhřimov 3:1 (-23,10,22,23) 3:0 (21,20,22)

13. a 14. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Spartak Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou A: 0:3 (-14,-19,-16) a 2:3 (-18,-23,18,22,-16), TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Bystřice n/P: 3:1 (-22,14,17,21) a 3:1 (-11,21,17,19), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Spartak Vel.Meziříčí: 1:3 (-17,20,-21,-23) a 1:3 (-22,-22,23,-21).

Skupina B:
Pelhřimov - Štoky: 3:1 (-11,15,18,22) a 3:0 (19,24,15), Jihlava - Havlíčkův Brod B: 3:1 (13,-19,23,16) a 3:0 (23,22,15), Okrouhlice - Pacov: 0:0 (,,) a 0:0 (,,)

11. a 12. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Spartak Vel.Mezižíčí: 3:1 (22,22,-17,19) a 2:3 (-19,21,-23,21,-13), TJ Sokol Bystřice n/P - TJ Sokol Přibyslav A: 0:3 (-21,-21,-17) a 2:3 (-19,20,-23,19,-9), TJ Spartak Třebíč - TJ Sokol Nové Veselí: 3:0 (21,8,16) a 3:0 (21,13,16).

Skupina B:
Štoky - Havlíčkův Brod B: 2:3 (-27,-19,10,18,-15) a 2:3 (-25,25,17,-15,-13), Pacov - Jihlava: 3:0 (14,23,20) a 3:0 (20,23,19), Pelhřimov - Okrouhlice: 2:3 (-22,20,22,-21,-10) a 3:1 (22,15,-24,17)

Dohrávka 1.a 2. kola, 7.11.2009

TJ Sokol Nové Veselí - TJ Spartak Třebíč: 2:3 (-15,21,23,-15,-11) a 3:0 (21,16,26)

9. a 10. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Žďár nad Sázavou A: 3:1 (16,-27,21,23) a 2:3 (16,-27,32,-15,-13), TJ Sokol Bystřice n/P - TJ Spartak Velké Meziříčí: 3:2 (-19,-17,14,17,11) a 3:0 (20,20,12), TJ Spartak Třebíč - TJ Sokol Přibyslav A: 3:1 (20,15,-17,18) a 3:0 (20,10,15).

Skupina B:
Okrouhlice - Štoky: 3:2 (-14-18,20,22,9) a 3:2 (-25,-17,28,18,12), Pacov - Havlíčkův Brod B: 3:2 (22,-16,17,-14,11) a 3:1 (23,16,-17,21), Pelhřimov - Jihlava: 3:2 (-21,28,-20,11,4) a 3:1 (22,-19,24,22)

7. a 8. kolo KP1 VYS - M

Skupina A:
TJ Žďár nad Sázavou A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem: 3:0 (19,11,19) a 3:0 (13,20,15), TJ Spartak Velké Meziříčí - TJ Spartak Třebíč: 1:3 (-23,-22,17,-19) a 3:0 (23,18,24), TJ Sokol Přibyslav A - TJ Sokol Nové Veselí: 3:2 (21,16,-20,-20,9) a 3:1 (23,-25,24,23).

Skupina B:
Štoky - Pacov 3:0 (15,16,21) 1:3 (-22,-14,18,-23), Havlíčkův Brod B - Pelhřimov 3:0 (15,16,14) 3:0 (22,13,17), Jihlava - Okrouhlice 1:3 (22,-21,-23,-15) 1:3 (14,-23,-22,-20)

5. a 6. kolo KP1 VYS - M

Skupina A: TJ Sokol Přibyslav A - TJ Žďár nad Sázavou A 1:3 (-18,-17,16,-19) 2:3 (-21,25,-19,16,-15), TJ Sokol Nové Veselí A - TJ Spartak Velké Meziříčí A přeloženo na 19.12., TJ Spartak Třebíč A - TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A 3:1 (23,24,-21,21) 3:1 (-23,19,13,13)

Skupina B: Jihlava - Štoky 1:3 (18,-15,-18,-23) 0:3 (-23,-23,-21), Okrouhlice - Havlíčkův Brod B 2:3 (23,-16,-21,23,-13) 1:3 (-20,-19,21,-17), Pelhřimov - Pacov 1:3 (-12,-23,21,-22) 0:3 (-23,-16,-18)

Žďár "B" - Chotěboř

Posledním naším soupeřem v 1. polovině KP II bylo družstvo Chotěboře. Za toto družstvo nastupují stejně jako za nás jen hráči patřící do KP II, a proto jsme se těšili, že se konečně také utkáme s někým, kdo má v této soutěži skutečně co dělat. Nutno dodat, že jsme podali jeden z nejlepších letošních výkonů a že jsme z toho měli všichni velice dobrý pocit.

První zápas se pro nás nevyvíjel vůbec dobře, protože první dva sety byly jako přes kopírák a po vyrovnaném průběhu jsme je ztratili až v ...

First 1 2 3 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Last

 
tabulky
P Z B
1. Česká Lípa 32 86
2. Česká Třebová 32 63
3. Hronov 32 57
4. Dvůr Králové 32 53
5. Choceň 32 48
6. Kometa Brno 32 43
7. Žďár n.S. 32 42
8. Havlíčkův Brod 32 40
9. Turnov 32 28
10. MnichovoHradiště 32 20

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2020 / HTML 4.01 and CSS valid