Ženy získaly v domácím prostředí 5 bodů 04.12.2016 | Zápasy

Dne 3.12. 2016 jsme odehrály dva poslední zápasy tohoto roku na domácí palubovce, a to proti ženám z Benátek nad Jizerou. Po třech prohraných sobotách jsme všechny toužily opět pocítit chuť vítězství.

První set jsme však prohrály. Nezatlačily jsme soupeřky podáním naopak jsme kupily spoustu nevynucených chyb. Ve druhém setu jsme zlepšily všechny herní činnosti a docela snadno jsme srovnaly na 1:1. Třetí set jsme odehrály v duchu setu prvního, tedy jako na houpačce se spoustou nevynucených a až "usměvných" úderů. Ve čtvrtém setu jsme musely bojovat až do konce, naštěstí jsme se v koncovce opřely o kvalitní servis a vyrovnaly na 2:2. V tiebreaku jsme se nevzdaly ani když jsme prohrávaly 5:10. Do servisu se pořádně opřela Ivča Ťupová a ve zlomových chvílích předvedla všem divákům, že je i výborná polařka. Zbytek týmu ji bezchybně podpořil a my jsme se po šesti prohraných zápasech v řadě opět mohly nadšeně radovat z vítězství.
První zápas jsme tedy vybojovaly až v 5. setu: 3:2 (-21, 16, -19, 23,11).

Do odvety jsme nastupovaly evidentně klidněji a to se nám podařilo přenést i do naší hry. Zlepšily jsme obranu na síti a soupeřky jsme předčily i v ostatních herních činnostech. Odměnou byla výhra 3:0 (20, 22, 17).