Ženy vybojovaly v Praze 2 pětisetové bitvy a drží 3. příčku 14.01.2018 | Zápasy

Komentář k utkáním druholigových žen s pražskými Bohemians napsala smečařka Barča Mokričková.

V sobotu 13. 1. jsme brzy ráno vyrazily do hlavního města, kde nás čekal soupeř TJ Bohemians.

Do 1. setu jsme nastoupily v základní sestavě. Se soupeřem jsme se tahaly o každý bod, až do koncovky. Tlačily jsme na podání i na smeči. Štěstí zůstalo na naší straně a z prvního setu jsme se radovaly my. Druhý set pokračoval ve stejném duchu, ale bohužel byl úspěšnější soupeř. Ve 3. setu jsme trochu polevily. Do 4. setu jsme vstoupily s tím, že ho vyhrajeme a půjdeme do tiebreaku. Soupeř tvrdě podával, a tím pádem narůstal jeho náskok. Do zápasu jsme nastoupily i my, méně zkušené, a holkám jsme se snažily pomoct. Všechny jsme společně zabraly a zdánlivě prohraný set otočily. Tiebreak si bohužel vybojoval soupeř.

Do druhého zápasu jsme vkročily s velkým odhodláním. Dařily se nám všechny herní činnosti. Holky hrály bezchybně a jako v 1. zápasu jsme získaly první set. Scénář se ale otočil, my polevily a soupeř si vybojoval druhý, pak i třetí set. My jsme se ale nevzdaly. Soupeři jsme nechtěly dát celé 3 body. Opět nás čekal tiebreak, teď byla řada na nás. Hned od začátku jsme si udržovaly náskok od soupeřek, ten se k blížícímu konci začal zmenšovat. Holky to ale na síti zvládly bravurně a ze zisku 2 bodů jsme se tentokrát radovaly my.

TJ Bohemians Praha - TJ Žďár nad Sázavou 3:2 (-27,20,21,-25,12) a 2:3 (-12,14,15,-19,-13)