Ženy vezou z výletu do Turnova 4 body 21.10.2018 | Zápasy

Komentář k prvnímu venkovnímu zápasu žen napsala nahrávačka Kája Sekničková.

Náš první venkovní zápas této sezóny jsme odehrály ve vzdáleném Turnově.

Do prvního setu jsme vstoupily velmi dobře. Měly jsme dobrý útok a tlačily jsme podáním. Díky tomu jsme si rychle vytvořily náskok, který jsme držely celý set. Na konci se soupeřky přece jen ve skóre přiblížily, ale my jsme si dokázaly náskok udržet a set jsme vyhrály. Druhá set probíhal podobně jako ten první a i ten jsme vyhrály. Třetí set jsme polevily na podání a na příjmu, čehož soupeřky využily a tento set ovládly. Čtvrtý set byl velmi podobný tomu třetímu a soupeřky opět vyhrály. V tiebreaku jsme si hned z kraje setu vybudovaly náskok a udržely jsme ho až do konce. Vybojovaly jsme tedy 2 body.

Do druhého zápasu jsme trošku pozměnily sestavu. První set byl velmi podobný jako v prvním zápase a také jsme ho vyhrály. Druhý set jsme ale opět hodně polevily. Soupeřky toho využily a tento set vyhrály. Další dva sety se odehrávaly podobně. Jeden jsme vyhrály my, druhý vyhrály soupeřky a opět rozhodoval tiebreak. Ten jsme si zase pohlídaly a vezeme tedy z Turnova 4 body, které nám zajistily v tabulce průběžné 4. místo.

Výsledek: TJ Turnov - TJ Žďár nad Sázavou 2:3 (-24,-22,16,22,-18) a 2:3 (-24,22,-16,17,-11)

SESTAVA: Bubáková H., Martincová V., Koutková I., Zamrazilová M., Ťupová I., Mokričková K., Mokričková B., Čermáková D., Sekničková K., Hájková V.